Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Mariusz

Ja miałem już zamiar targnąć się na życie, ale poszedłem do kadr i powiem Wam, że nie żałuję, bo poza firmą i tak nie mam życia

Cain_maniek

Po rozmowie rekrutacyjnej na Skypie stwierdzam, że British ma chociaż fajne rekruterki. Spotkanie z menadzerem dno, mało informacji, zero zaangażowania w rozmowe. Moje sugestie dla British American Tobacco: Niech menadżerowie nie dukają pytań. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej profesjonalizmu.

Jakis-Taki
@Cain_maniek

Możesz rozwinąć? jestem ciekaw czy mieliśmy rozmowe z tym samym managerem

Cain_maniek
@Jakis-Taki

B.K. ale tutaj juz chyba byla o panu (specjalnie małymi) mowa...

Jakiś-Taki
@Cain_maniek

Możemy zbić sobie piątke.... Wiem prze jaka żenująca rozmowe musiałeś przejść.

Ricz.m
@Jakiś-Taki

Miałem z tym Panem również rozmowę i nie odczułem nic negatywnego. Zaskoczony jestem więc taka ilością złych opinii na temat tego managera. Ale najwidoczniej podjąłem słuszną decyzję o podjęciu pracy w innej firmie. Jak praca z produktem glo?

@Ricz.m

Negatywne opinie wypisuje ciągle ta sama osoba tzn sfrustrowany były pracownik, znam go dobrze, nigdzie nie nie zagrzał miejsca z powodu wygórowanych ambicji za którymi niestety nie idą możliwości intelektualne. Pozdrawiam.

Kargul
@pracownik

Nie wydaje mnie się. A ten post pewnie pisał jakiś zakompleksiony zwierzchnik? Właśnie czytałem sobie te opinię tutaj i szczerze powiem, że merytoryka zakompleksionych pracowników jest dużo wyższa niż ambitnych przełożonych. haha. Zmieńcie nam samochody bo trochę nam ciasno:-*

Wma

Czy ktoś już coś wie więcej? No. Jaki samochód?

Maruś
@Wma

Pewno Toyota Yaris Hybryda będzie.

Wwo
@Maruś

Wiesz, czy tak Ci się wydaje ?

@Wwo

Są to Toyoty Yaris

onnnnn
@anonymous

To potwierdzone info? Hybryda, czy benzyna?

Yarii

Gloo
@auris

Auris

JanCiekawy

Sprzedawać GLO czy Iqosa? Byłem na rozmowie w PMI - zarobki wyglądają obiecująco 3300 netto, strety tablety z telefonami i Focus na własny użytek. Dodatkowo całkiem fajnie rozwijają się na rynku. Jak to wygląda w BAT?

Adrian
@JanCiekawy

I co ci powiedzieli na rozmowie ja też zostałem zaproszony jaka kwota podstawa do zarabiania?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
tomasz

Witam, Proszę o opinie na temat PH ds. trade marketingu - ile wizyt -rynek tradycyjny czy nowoczesny? - na jakie zarobki można liczyć? - wozicie papierosy w bagażniku? - jakie auto i jak użytkowaniem prywatny? - jakie przykładowe zadania cyklowe? Pozdrawiam

domi
@tomasz

dno totalne i (usunięte przez administratora) Poznań szczególnie... porażka...

Pitter
@domi

Porażka, porażka... Trade marketing, zero logiki, zero zrozumienia, tylko tabelki, tabelki, kierownik bez komentarza... Mobbing, mam nadzieję, że mu się odbiorą do(usunięte przez administratora) za to co wyprawia. Zarobki lekko ponad 2000, premia... Grosze, nie da się tego zrobić, wizyty nawet 17, do tego ciągle dzwoniący telefon od (usunięte przez administratora)klientów. Nie polecam Stary pracownik

ok
@Pitter

to ja nie wiem kim Ty musiałeś być, że zarabiałeś lekko ponad 2 koła, bo ja jestem zwykłym ph i z premiami mam 4

Gonzo

kodeks pracy? - a co to jest?

szczery do bólu

jedne wielkie (usunięte przez administratora) panie ASM i ich (usunięte przez administratora) , czyli szczelasz z ucha to masz lzej

Po spotkaniu w sprawie pracy na przedstawiciela handlowego otrzymałam informacje- gratulujemy przeszła Pani wszystkie etapy, „chcemy Panią”, ale nie mamy wakatu. Następnie otrzymałam wiadomość - dziękujemy, wybraliśmy innego kandydata. W firmie panuje dezorganizacja, wprowadzają kandydata w błąd. Jak na tak dużą firmę, mało poważne zachowanie. Moje sugestie dla British American Tobacco: Zadbajcie o dział HR. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainwestować w kompetentnych ludzi

saust
@Anna

To były rekruterki z zewnętrznej firmy :)

BATMAN
@Anna

Anno, zapewne było tak: niedoszły szef robił rekrutację i miał jeden wakat. W procesie rekrutacji były 2 osoby bardzo fajne i miał problem kogo wybrać? Myślę,że wybrał osobę , którą uważał, że będzie w danej sytuacji lepiej pasowała do budowanego zespołu. Jeśli zwolni się wakat, zapewne będzie dzwonił do Ciebie w pierwszej kolejności. Nie bój się o dział HR.

Maruś.

Jak tam wasze PETRY????

wojownik

Firma idzie na dno zatrudniane są już osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia , starzy pracownicy praktycznie już uciekli bo nikt nie lubi pracować za innych za te same podstawy. Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem . Szczerze nie polecam

NICK

Ile tu jadu! Chyba nikt normalny nie bierze tych wypowiedzi na poważnie. Totalne (usunięte przez administratora) !!!

Trio

Bstok @PiotrB. Ja nadal pracuje w tym zespole z którego Cie zwolniono. Uważam że Ci co są zaangażowani w pracę, terminowi w zadaniach nadal pracują, prawda?

@Trio

A to dobre... Nawet wiem kim jesteś, ale i tu brakuje ci jaj żeby się podpisać własnym imieniem... Niezły manager... Brawo BAT :-)

@Trio

nawet sposób formuowania zdan "ja uwazam, ze...bla bla bla...) naprawde dobre Bartku... szkoda tylko, ze nie potrafisz stanac przed czlowiek i patrzac mu w oczy powiedziec co cie boli... za tak latwo zranic twoja dume... wystarczylo wytknac ci twoja hipokryzje ;) pamietasz jak na szkoleniu prosiles o szacunek? obupolny? o wyrozumialosc? o cierpliwosc? najelpsze smaczki zostawie sobie jednak na odpowiedni czas i miejsc bo chce tu tylko pokazac jak firma, ktora niby dba o swoj PR traci przez nieodpoiwednie osoby... bo teraz to sobie d...e mozna podetrzec taka marka! dobra robota panie managerze (spoecjalnie mala litera)

były managerek
@PiotrB

@piotrb tak myśleliśmy, że ten wpis to tylko wylanie żółci. ech, sam się pogrążasz, masakra chłopie

@były managerek

Nie mierz wszystkich swoją miarą kolego;-) "wszyscy"? Tzn, że w kilku pisaliście ten post? No tak... Z korpo nie wygrasz;-) ale może oczy się szerzej otworzą? Tak czy siak świetna próba... Brawo;-)

Karolina T.
@Trio

Zdaje sie, ze trzeba byc nastawionym na brak zycia prywatnego i pelne zaangazowanie w pochlebianiu menagerom, usuwa sie ludzi, ktorymi owych 'menagerow' (ludzi, ktorzy mysla ze wygrali w totka, ze dostali zyciowa szanse) moznaby z latwoscia zastapic, teoria wspierania i motywacji jest czysta teoria, bo kiedy ktos sie boi o swoja posadke, lepiej szybko wypowiedziec umowe... Cyrk

Tomasz
@Trio

Ja pracuje w BAT w Poznaniu, sprzedaz calej ekipie idzie bardzo roznie, ale menager jest spoko i daje troche luzu i mozliwosc inwencji, bo nowy produkt i nie wiadomo jak to ugryzc. Radzilbym skontaktowac sie z HR, bo moze poprostu menager jest do zmiany a nie pracownicy po tak krotkim czasie od wypuszczenia produktu, pzdr

Pitter
@Tomasz

Poznań, miasto o strasznie dużej rotacji pracowników! DSS, TRADE... wszędzie ciągle nowi, nikt normalny tam na dłużej nie zostaje. ASMowie sami nie ogarniaja tego syfu. A nowy manager GLO to największa m*nda na Świecie. Odradzam pracę w tej firmie normalnym ludziom, od napiętej atmosfery po pomysły, które z Warszawy przychodzą i są absolutnie bez sensu, wymyślane przez ludzi, które nigdy nie były w terenie i nie znają realiów. Targety... W dss jakoś przejdą nawet na 110%, chyba, że masz kiepska trasę, no to zapomnij( chyba, że powalczysz z pół roku o swoich klientów) ale nie ma to sensu bo w każdej chwili mogą Cię dać na inną trasę, ASa lub do drugiej grupy. Jezeli chodzi o Trade, to kompletny (usunięte przez administratora) i dno, Poznań szczególnie. Praca dla zdesperowanych... Szkoda mi czasu na dalszy komentarz, jest bardzo dużo normalnych i uczciwych pracodawców.

Martin

czy mowa tutaj o panie Bartku o.? miałem nieprzyjemność spotkac się z nim na rekrutacji w warszawie. bardzo specyficzny człowiek i zastawia mnie czy to on :)

@Martin

Nie z panem Bartkiem O. Się nie znam. Moim przełożonym był pan bartek k. Pozdrawiam i współczuję w takim razie

PiotrB

pozwole sobie o ostani wpis (z uwagi na czyjas prosbe). Pracowalem w Bialymstoku na stanowisku ambasadora i zostalem zwolniony bez przyczyny. Jestem ojcem trojki dzieci i mezem wspanialem zony wiec nie mam na co narzekac! do niedawna pracowalem na zachodzie Europy i przyzwyczailem sie do wysokich standardow pracy i z takimi wrocilem do kraju- niestety stanowisko na ktorym sie znalazlem i relacja pracownik-przelozony nie wymagal takich standardow, a wrecz manager zastosowal dosc niskich lotow i bez klasy standard "podporzadkowania". niestety nie potrafie funkcjonowac w relaji "ja krol manager- ty poddany ambasador" i jak czuje, ze cos jest nie tak to reaguje. Zwrocenie uwagi o nie przerywanie lub nekanie telefonami w dniu wolnym od pracy (manager zapomnial, ze dal mi wolne) to nic innego jak mobbing. Mowienie do pracownika "jestes najgorszy w Polsce" (nie do mnie) lub najgorszy w grupie nie jest budujace i powoduje niechec i odraze. Manager nie podal mi przyczyny zwolnienia i to samo uslyszalem od HR, ale oni niestety mimo dobraj woli i profesjonalizmu nie moga powiedziec nic innego skoro moj manager tak postanowil. Uwazam, ze nalezy mi sie wyjasnienie, ale wiem, ze prawo daje mozliwosc nie informowania (podczas zwolnienia moj manager powolal sie na prawo karne- otoz grogi panie chodzi o prawo pracy, ael sadzac po pana glosie, jakaniu sie i trzesacych rekach podejrzewam, ze byla to tylko pomysla powodowana stresem). Wbrew zapowiedziom nie bede tracil czasu na nalasnianie sprawy bo i nie widze sensu- mieliscie do tego prawo by sie mnie pozbyc i tak zrobiliscie. chcialbym tylko zwrocic uwage na bardzo slabe zachowywanie sie managera bartka w stosunku do swojej grupy i brak jego klasy- hipokryzje i mobbing! zrobcie z tym co chcecie jednak chcialbym zeby moi koledzy nie doswiadczali takiego traktowania. PS. panie managerza... panie bartku... wbrew plotkom nigdy nie chcialem zajac pana miejsca- bo takie glosy mnie doszly... uwazam wrecz za niemozliwe po tak krotkim czasie awansowac... pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim powodzenia! nawet panu... panie bartku Moje sugestie dla British American Tobacco: dobierajcie lepiej swoja kadre kierownicza- nie zawsze dobry sprzedawca moze byc dobrym leaderm Lubię atmosferę w British American Tobacco za: Ludzie z ktorymi mialem do czynienia reprezentuja wysokie standardy- zwlasza HR CHIC jak rowniez zalog BAT Bialystok. Sa mili i pomocni, a do tego to wspaniali ludzie w wiekszosci.

GLOnojad

Jestem ciekaw jak Wam idzie ze sprzedażą i promocją naszego nowego cuda? IQOS widać na rynku się mocno okopuje. A jak idzie z GLO?

PiotrB

Zostałem zatrudniony na okres 6-ciu miesięcy i mój manager (dość słaby swoją drogą) zwolnił mnie dzisiaj bez podania przyczyny- dodam, ze swoją pracę wykonywałem dość sumiennie, ale od początku przełożony się mnie czepiał (wiele razy wskazałem mu jego hipokryzję podczas rozmów telefonicznych). Wprowadzaliśmy nowy produkt GLO z ramienia CHIC i mimo, że wszystko jest nowe i zawodne została mi wypowiedziana umowa o pracę ze skutkiem natychmiastowym. Bardzo słabe standardy pracy... Niestety nie jest to tylko moja opinia... Moje sugestie dla British American Tobacco: Polecam nadzór swoich pracowników (managerów). Lubię atmosferę w British American Tobacco za: Dość sympatyczni ludzie- oprócz mojego przełożonego Bartosza K.

ZWIĄZKOWIEC

Tak tu siedzicie ni narzekacie jak wam źle i nie dobrze a jeszcze nikt nie wpadł na pomysł założenia ZWIĄZKU ZAWODOWEGO! To co? Zakładamy? Wskóramy coś czy nie wskóramy, uda się coś wywalczyć a może nie uda, ale chociaż tym zadufanym bucom z Krakowiaków krwi trochę napsujemy :-)))))) Co o tym sądzicie? Potrzebujemy tylko 15 osób, żeby się z nami liczyli, a jest nas prawie 500 osób. Już widzę(usunięte przez administratora). i (usunięte przez administratora) i ich miny srającego kota, jak im flagi na vanach wywiesimy, głodówkę w cross dokach zrobimy, strajk włoski zapodamy, max 3 wizyty dziennie z dogłębnym sprawdzeniem zapasu na każdym sklepie to na bank poleci to na żóltym pasku w TVNie :-))))) i się wreszcie kasa na podwyżki znajdzie, jak na te podgrzewane glo-guwna jest to dla nas też się znajdzie...

MAJA

Ambasadorzy Widziałam dziś nowych przedstawicieli z GLO, nawet mialam okazję z nimi pogadać super ludzie

papa
@MAJA

Super, namówili Cię na wyhodowanie sobie raka płuc?

Maja
@papa

Oj @papa Widać że jednak do szkoły było daleko

Papa
@Maja

Brawo, tylko odnieś te słowa do siebie. Pracujesz w koncernie tytoniowym, sprzedajesz śmierć, popatrz na zdjęcia na paczkach, to jest fakt. A to że macie nowy, mniej trujący produkt, nie znaczy że masz trollować na tym forum. Czy dla pieniędzy jesteśmy w stanie zrobić wszystko? Wiesz jak się to nazywa?

jagik
@MAJA

Może ktoś napisać po jakim czasie od wysłania CV odzywają się z BAT?

Neo
@Papa

Aleś chłopie popłynął z tym sprzedawaniem śmierci ;-) Rozumiem że sprzedawca w kiosku, saloniku prasowym, sklepie etc. jest wg. Ciebie sprzedawcą śmierci!? Chłopie zastanów się zanim coś napiszesz. Wszystko jest dla ludzi i każdy decyduje za siebie. Czy ktoś kogoś namawia na korzystanie z podgrzewaczy, e papierosów czy zwykłych papierosów!? Czy ktoś wciska te produkty na siłę !? Ojjj...popłynąłeś grubo....

@jagik

Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Lublinie. Byłem zapewniany ze jak będzie odpowiedź negatywna to mnie poinformują. Czekam już miesiąc i nie mam żadnej odpowiedzi. Więc przemyśl to czy chcesz tam iść na rozmowę kwalifikacyjną jak się do Ciebie odezwą. Uważają się za poważną firmę a zachowują się jak małe dzieci

Papa
@Neo

Jasne, tylko to co robią koncerny tytoniowe, ekspozycje układanie paczek itd., omijanie przepisów, rozdawanie zapalniczek, docieranie bezpośrednie do klienta, pseudo "techniki sprzedaży" itp. Pracujesz w BAT, to chyba nie muszę ci o tym mówić, a jeżeli twoje sumienie sprzedajesz za drobne i uważasz, że jest ok., to zazdroszczę i mam nadzieję, że palisz pisząc takie komentarze. A tak po za tym, uważam, że fajki powinny być sprzedawane z pod lady, a te wasze świecące szafeczki w...lić na kosz. P.S. widziałeś jak ktoś umiera na raka płuc? Nie życzę Ci tego.

midro

Ile trzeba czekać od wysłania CV żeby ktoś zadzwonił? Ile trwało to u Was?

Nieopłacony

Firma po ukończeniu umowy nie wypłaca pracownikom należytego wynagrodzenia, przedstawia fałszywą dokumentację inspekcji pracy, mój stosunek z bat skończy się w sądzie

jakub
@Nieopłacony

Mógłbyś coś więcej napisać co do umowy czym się zajmowałeś itp.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco