Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Parys

napisze. moj mail parys@op.pl napisz a tam podam nr tela

Bat

napisz nam na forum jak się toczy Twoja sprawa i jaki będzie jej finał.

taki jeden

historia Parysa powoduje że zaczynam szukać pracy. szkoda nerw. Parys, idź do sądu... współczuje... jesteśmy z tobą

Parys

masz racje, to idzie na setki ale kuba sprzedaje też puste faktury... ostatnio nawet pytał chłopaków który z ich klientów potrzebuje kosztów bo im może wystawić fakturę... chodziło mu tylko o platyne... grubo, co? a po moim zwolnieniu kazał siedzieć chłopakom cicho bo i oni polecą

@Parys

art. 52 to konkretny art. Musiałes jednak robić jakieś walki. A jezel asm Cie do tego namawial to trzeba bylo iść do sądu a napewno zglosić komuś z HR bądz regionalnemu kierownikowi

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Instalator mebli i ekspozycji reklamowych
Michałów-Reginów
AdRepublic
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
taki jeden

na polecenie kuby p. wszyscy puszczają na paragon i to nie po pakiecie czy po dwa tylko na setki idzie

Parys

ttylko szkoda roku pracy dla tego czegoś... dla kuby. znam więcej wałków tego krystalicznego gościa

Prokurator

Nie jeden raz spróbował i brnie dalej w te bagno faktur widmo. Gdy tylko troche zaczelo sie szumu robic to nagle generuja sie spadki sprzedaży. Potencjalnie tam gdzie sa duze spadki wolumenu najprawdopodobniej tam wczesniej wystawiane byly fakturo-paragony a teraz kolanka poleciały i sprzedaż spada...

Parys

mam nadzieję bo robiłem dla niego dużo... a on mnie spóścił bo odmówiłem mu sprzedaży do Polskiego Tytoniu w poznaniu na paragon. może zdoędzie mistrza polski w trambambulu

taki jeden

Ten ASM to(usunięte przez administratora). ma doświadczoną grupę i od pewnego czasu ma nas w d... a to co ASM owi a ten mu tak odpłacił... a na spotkaniu wcześniej prosił go o pomoc na paragon... cisnął go o 1500 pakietów na paragon do Polskiego tytoniu w poznaniu bo zakumał że Parys tam ma znajomych a jak nic nie wyszło to się go pozbył z paragrafem 52. teraz mu cały zespół już nie ufa. Zeby chronić własną d... poświęci wszystkich

...
@taki jeden

Myślę, że po takim numerze Kubuś pójdzie pod młotek

....
@taki jeden

to co ten As zrobił, że wywalił go z art. 52 ?? Sprzedał w końcu na paragon czy nie ??

CBA

No to ładnie sie dzieje i sie jednak potwierdza że niektórzy ASM-owie wiedzą, ba nakłaniają do tego!!! Jeśli to czyta któś z górnej półki zarządu to na Boga zajmijcie sie tematem bo w końcu zamkną wszystkich ze sprzedaży bespośredniej!!! Jako pracownik chcę widzieć ze cos sie z tym dzieje bo jak na razie to tylko sie nabiera wody w usta

....
@CBA

Sprzedawanie na paragon jest nielogiczne !! Robić to tylko po to żeby osiągac plany ? Plany zostaną osiągnięte dzięki paragonom co jest równoznacze z większym planem na kolejny cykl i co dalej ? Kolejne paragony ?? Jeżeli tak to makabra, musi to kiedyś wyjśćna światlo dzienne nie ma innej opcji. Ale z tego co wiem to w Łodzi są niedoświadczeni Asm - owie więc nie chce mi sie wierzyć, że w glowie im takie glupoty.

taki jeden

na spotkaniach oficjalnie chłopakom mówił o tym żeby na paragon puszczali bo skuteczność mu siada...

taki jeden

Tak, zwolnili Asa bo szukali kozła ofiarnego ... a ASM mimo że sam kazał sprzedawać na paragon, teraz się wypiera. najpierw kazał mu puścić na paragon 1500 pakietów poza region, do polskiego tytoniu żeby uratować swój tyłek a teraz go się pozbył bo ten za dużo wiedział... trochę pozamiatał chłopakowi...

...
@taki jeden

Który Asm z Łodzi taki mądry ??

ha
@...

i pomyśleć,że na zdjęciach w gazetce Bat-a tacy wszyscy zadowoleni,uśmiechnięci-propaganda hahahah,każdy sobie chwali pracę,kolegów,przełożonych. ciekawe? dobranoc

ddddd

a coma policja do lewych faktur . jak już coś to teraz w bat skarbówka może zrobić kontrole krzyżową i wtedy sie zaczną prawdziwe kłopoty . o ile te faktury które lądowały w koszu były wystawiane na firmy które istnieją to bat nie ma sie o co martwić

vanik
@ddddd

policja skarbowa

CBA

Podobno skala handlu na lewe faktury jest tak wielka ze firma musiałaby zwolnic z 50% składu... Słyszałem też ze ASM owie też sa w to zamieszani ale jak znam życie to firma załatwi temat po cichutku... Według mnie całą firme powinno sie przesłuchać.Ciekawe kiedy cos trafi do prasy?

ABC...
@CBA

dopóki ludzie będą zarabiać marną kasę za takie tyranie będą kombinować, desperacja wśród ludzi jest tak duża że posuwają się do takich rzeczy. Ręce opadają że taka firma tak traktuje pracowników. A co do ASM to nie sądzę że by brali w tym udział. Pracują po 15 h dziennie ale mają z tego jakieś 6 tyś netto + bonusa więc im się nie opłaca....

Młody zdolny
@ABC...

6 tys. netto , chciałbym tyle , bonus już by wtedy nie był potrzebny.

vanik

Są tutaj chłopaki z Lodzi ? Co się u was dzieje , jakaś afera handel lewymi faktorami , policja ,znów ogłoszenie o pracy mają podobno zwolnić cały skład ?

Paragon
@vanik

Jednego Asa zwolnili dyscyplinarnie za lewe faktury , stąd też to ogłoszenie o prace , a jeśli chodzi o policje to cisza .

BAT

Tak BAT się ogłasza jak przyjmuje ludzi Co sprawia, że ludzie chcą tutaj pracować? profesjonalizm w działaniu, poparty wieloletnim doświadczeniem stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń atmosfera otwartości wspaniali ludzie realizujący swoje pasje energia płynąca z zaangażowania naszych zespołów Kuźwa ściema kpina a pensja to jakaś emeryturka niech powiedzą ile ludziom płacą na zachodzie za taki wyzysk w euro lub w dolarach po ile godzin pracują jaki mają pakiet socjalny . Pani która mnie rekrutowała powinna beknąć za kłamstwo co mi obiecała . Zasrani polscy menago od siedmiu boleści.

rycina

jak masz rodzinę to ich zostaw.......za 2200 zdechniecie z głodu

ktos

No ale srednio dostaniesz 15-20% bonusaa minus potracenia wyjdzie ci ze 2200 na reke.

diedio
@ktos

jak masz potrącenia to znaczy ,że nie umiesz liczyć -podstawówka ....

ktototaki

60% maja zawsze dwaj goście jeden który jeździ po pcimiudolnym a drogi który jeździ po mecikale

weteran
@ktototaki

ja dostałem taki bonus trzy razy przez rok dss , tylko raz dostałem golasa

auto

Chcę aplikować na: Przedstawiciel Handlowy / VANSELLER region Poznań i okolice, jakiego auta i jakiej pensji mogę się spodziewać?

auto 1
@auto

Vanseller - a więc potencjalnie możesz jeździć rocznym Fiatem Ducato :) a kasa to między 2800 - 3200 brutto plus 40% ewentualnego bonusa.

weteran
@auto

do 3500 brutto , max premia 60%

Max
@weteran

Ty max a znasz oogoś kto dstał 60 %

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco