Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

słyszałem...

nie tak łatwo się zamyka tak duży projekt. Pamiętajmy że zamknięcie takiej organizacji to też kosz, duży koszt

DUl

Jesli projekt poleci to: RM owie przejdą na ASM a ASM przejdzie na TMR a PH przejda na......BRUK

CICHY

Jestem byłym pracownikiem bata zastanawiam sie juz od pewnego czasu obserwując wpisy o nadgodziny ze ten temat cały czas jest wałkowany od 8 miesięcy i nikt z tym nic nie zrobił.Kiedyś była pisana petycja do zarządu o wypłatę nadgodzin i tak nic z tym nie zrobili tylko delikatnie postraszyli i wypłacili po 500 zł. Bat nie będzie płacił za nadgodziny bo lepiej zapłacić paru osobom które złożą wniosek do sądu niż 500 PH A co do zgłaszania kontroli w PIP to z tego co wiem byli na kontroli i nic nie znaleźli i nic nie zrobili.

marek

Wiem z pewnego źródła iż budrzet na nasz projekt jest ponad dwókrotnie przekroczony i do ostatniej chwili tj.31.12.2014 nie będą ujawnione straty,bo jak prawda wyjdzie na jaw to polecą wysokie stołki,i nie wiadomo czy projekt będzie kontynuowany.Więc każdy z nas może być na wylocie.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
słyszałem...

wiem, wiem. Jak każdy z nas

słyszałem...

żartuję i się nie podniecam już od dawna. Śmieje się z tego bagna i tyle. Podobno za jakieś oszustwa ich zwolnili, ale nie wiem za wiele

w swoim czasie dowiesz się z TVN ;-) jest grubo

a ja zobacze....
@słyszałem...

co z TVN się dowiemy? Nie siej lipy i nie "podniecaj" siebie i innych.

Dss

Wie ktoś co się zadziało w ZG ? Dlaczego poleciały głowy ?? Ogłoszenie na ASM ZG już jest więc firma rekrutuje.proszę o info

Bolek

Jezeli nie masz co ze soba zrobic, jestes samotny, iloraz inteligencji jest zdecydowanie za niski, dotychczasowa praca byla 3 zmianowa i nie miales kasy na czas to tutaj czeka cie raj bo kase bedziesz mial na czas ale czasu brak :)

pewnie "FAJKA POKOJU"

marek

Będzie nowa fajka w BAT??? Myślę że będzie,może od nowego roku.

niedlapip

Panowie w piatek otrzymałem pismo z PIP z wynikiem kontroli . Nadgodzin nie da sie stwierdzić bo pracodawca nie ewidencjonuje czasu pracy bo mamy zadaniowy . wiec mozecie pisac pisma i skargi ale nic z tego nie wyniknie pip zasugerował jedynie złożenie pozwu do sadu pracy. Pozew do 10000zł jest wolny od opłat

cwaniak
@niedlapip

Bredzisz!!! Jak zmotywowałeś swoją skargę do PIP? Poczytaj co to jest zadaniowy czas pracy!Sprawdz swoją umowę potem pisz pierdoły.1Complid początek i koniec masz datę i godzinę. 2 karta magnetyczna godzina. 3 zeszyt ochrony wchodzisz do DSS data godzina odbierasz wana, wyjazd, powrót complid oddanie wana data godzina.Kwit z wypłaty wymiar czasu pracy 1100 etatu.Jedno jest pewne jak chcesz nadgodzin to je udowodnisz bez sądu ale jak masz lepsza robotę.Piszcie konkrety a nie żale i wyzwiska między sobą.

Buba

Zachodnia Polska z przed DSS miała złote góry po wejściu projektu zaczęli im wchodzić w biznes zwykli PH z Vanów poza tym za dużo zaczęło wychodzić wątków z ich przekrętów. RMowie stary i obecny kiedyś z hurtu wiedzieli jak się działa na granic do kiedy ludzie z góry się nie czepiali było ok. Teraz pojawili się nowi także na górze i zaczęli wąchać. Ludzie nie zrzeszeni zaczęli pytać trzeba było odstrzelić kilku żołnierzy i to się dzieje. Szkoda że kosztem nas. Najgorsze jest to że przy stole zarządu siedzą ludzie pro DSSowi i chcący powrotu do starych układów. I jak ma być dobrze??

PUPA

Cała granica i byli hurtowi wykorzystywali takie mąki. Nagle sprzedaż spadła tym kombinatorom. Ciekawe dlaczego?

GG

Został jeszczcze (usunięte przez administratora)Kiedys granica obecnie hurt, ale dalej sprzedaje na granicy nie zawsze marki BAT..... Parys pisał o 1500 pakietow do PT ciekawe kto to zalatwial.......

Gi Gi

Spokojnie. Nosił wilk razy kilka "wywalą" i wilka. Panowie z zarządu brawo dla Was że wzieliście sie za przekręty. Jeszcze chwila i bedzie to czysta firma. Została jeszcze "wisieńka na torcie" Wszyscy wiemy o kogo chodzi ;-)

Boli noga

Rozbijany jest Gang Olsena. Tylko dziwna jest sytuacja ze to Olsen jezdzi i zwalnia ludzi. Ukladanka jest tak pogmatwana ze nie wiadomo jak daleko siegaja macki tego ukladu. W kuluarach mowi sie o defraudacjach i falszowaniu dokumentow ale tego nie wiem bo nie widzialem tych dyscyplinarek...

Boli noga

Polecieli i ASM i szef TMR...Za niewinnosc sie nie zwalnia ludzi

Bat
@Boli noga

good news !! To znaczy, że nie ma świętych krów :-)

łamie mnie w kościach...
@Boli noga

a za co konkretnie? znasz szczegóły? ASM DSS ok ale od razu Trade'owy?

słyszałem...

bolinoga powinien coś wiedzieć bo z ZG jest

papa

Co tam sie dzieje na zachodzie ?? Słyszałem ze ASM-ów pozwalniali dyscyplinarnie.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco