Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Witam. Jaka atmosfera pracy w Warszawie,jaki przełożony? Dzięki za odpowiedzi.

Maciej
@Nowy

Atmosfera super jak bedzuesz donosił popracuhesz do emerytury

Anal

Nie tylko w Ciechanowie w Częstochowie as też donosi

Ministrant
@Anal

Cos musibw tym byc asm w ciechanowie ma ksywe ksiądz

????
@Ministrant

Konrad, daj już spokój, nie pograzaj się :)

@????

Sam sie pogrążasz najpierw stawiasz wodkie a potem sprzedajesz

Konrad K.
@????

Dotarły do mnie te komentarze, dlatego prostuje cała sytuację jako rzekomo jestem autorem komentarzy... Z (usunięte przez administratora) jak i z firmą rozstałem się w pokojowym nastawieniu, poglądy mogą być różne z niektórymi sie zgadzam z niektórymi nie, ale jako człowiek dorosły, nie mam zamiaru uczestniczyć w publicznym, wzajemnym oczernianiu się na tym portalu :) co do osoby M. M mogę powiedzieć, że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku... Komentarza na temat M. J nie udziele. Pozdrawiam chłopaków z Ciechanowa.

Konrad K.
@Konrad K.

*co do osoby M. B. (odnośnie poprzedniego komentarza.) Sorki za błąd, pisane w pośpiechu :)

GreyHound

Oby więcej takich przedstawicieli jak Pan Zbigniew z Krakowa. Wszedłem poczytać opinie o firmie i o GLO i jakoś firma po komentarzach mnie nie zachwyciła ale ludzi macie świetnych. Pan Zbigniew nie dość, że sprzedał mi GLO, to jeszcze porozmawiał po ludzku i rozwiał wszelkie moje wątpliwości - a tego samego produktu konkurencjia nie umiała mi sprzedać.

Kolunio
@GreyHound

Pan Zbigniew nie jest przedstawicielem tylko(usunięte przez administratora) Jego głównym zadaniem, podobnie jak Pana warszawskiego jest poganianie kierowców vanow i wmawianie im,że są przedstawicielami.

Xxx
@Kolunio

Tu chyba nie chodzi o Zbyszka z Vanów, tylko o człowieka ambasadorka marki GLO

Xxx

Co sądzicie o obecnym systemie pracy ph ?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Msrek

Pracuje jeszcze Asm co na rozmowie o prace wystaje mu pempek z pod koszuli

Bob

To co się teraz dzieje to jest śmiech na sali

...
@Bob

A co się takiego dzieje?

@Bob

To co od kwietnia ma być to chyba siedziała osoba za biurkiem i nie miała do czynienia ze sprzedażą jako PH w tej firmie. Jak tak dalej pójdzie do DSS można rozwiązać.

Xyz

Jakieś szersze info ?

Plebs

Pracodawca roku z dwiema gwiazdkami na GoWork. Przestańcie żyć w iluzji.

Karola

Jak firma dba o zdrowie pracowników w związku z zagrożeniem koronawirusem?

Xyz
@Karola

Hahahah

Rys
@Karola

Tak dbają ze biuro pracują zdalnie. Murzyni b na Vanach gdzie nie ma na vanie nawet płynu do dezynfekcji rąk.

Ciekawsky

Zastanawiam się, czy BAT wypłacił już wszystkim pracownikom za zaległe nadgodziny?

Zuzanna
@Ciekawsky

Czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia za nadgodziny zdarzają się w firmie British American Tobacco często? Czy może był to jednorazowy przypadek?

Zatroskany
@Ciekawsky

W końcu poleci pozew zbiorowy. A chodzi tylko o rzetelne rozliczenie godzin nadliczbowych :)

Ciekawsky
@Zatroskany

A wyroki juź są...

Kierowca

Witam jak wygląda praca jako kierowca busa? Widzę na portalu jest ogłoszenie że kogoś szukają

Konrad

Widzę, że do oddziału w Krakowie poszukują przedstawiciela handlowego. Nie mam dużego doświadczenia, w wakacje rozwozilem pizzę, teraz jestem kurierem. Mam jakieś szanse?

ed
@Konrad

startuj stary , zatrudniali takie niemoty , że do tarcia chrzanu się nie nadawały

Konrad
@ed

A możesz powiedzieć coś o pracy tam? Atmosfera zarobki szefostwo obowiązki itp

Rys
@Konrad

Mosz ręce umisz trochę pisać wezmo Cię...

Plock

Armagedon w Płocku trwa. Czwarta osoba w ciągu dwóch miesięcy. Zbyt wielu nas nie zostało, a i ja zaraz się stąd zawijam. I nie tylko ja, więc do świąt zostanie wymieniona cała załoga. Ale jest super, jest super, więc o co wam chodzi.

Plock

Jak to powiedział nasz wspaniały kierownik na odprawie cyklowej Trudno przyjdą nowi

....
@Plock

M.M usiądzie na vana pokaze jaki jest dobrym handlowcem

MM
@....

Jak on wsiadzie, to flota do wymiany.

@Plock

A moze firma powinna wymienic M.M skoro nie moze utrzymac załogi

Roll
@Plock

No to sie zdziwi jak mu wkrótce nikt nie przyjdzie do tej smiesznej firmy. W innych firmach daja dużo więcej. Aplikujcie i sami sie przekonajcie...

Cin
@Plock

Ile osób odeszło z Płocka do firm konkurencyjnych a ile osób z firm konkurencyjnych podjęło zatrudnienie w BAT ? Na przestrzeni ostatnich 2 lat w pewnym oddziale jest jest 6-0. Ludzie masowo uciekają a nowi zatrudniani są bez doświadczenia.

jan

Hej, Jak warunki pracy jako PH? zastanawiam się czy aplikować piszą w ogłoszeniu, że pieniądze fajne, a tutaj zupełnie co innego. Na co można liczyć?

Zdziwiony
@jan

Mam kiosk i moja pracowniczka mówiła mi że w prywatnej rozmowie przedstawiciel BATa narzekał, że mimo kilku lat pracy nie sięgał 3000netto ; pytanie tylko czy to kwestia miejsca pracy (może jest podział że jedni mają dużych a inni małych jak ja klientów?), czy może pracownik słabo przędzie? Ale z drugiej strony jesli pracuje kilka lat to chyba sobie radzi. Dziwię się, że tak bogata firma tak słąbo płaci...

Ciekawy

Mój znajomy startuje za miesiąc w Plocku, co sądzicie ?

Ciekawy
@Ciekawy

A kim będzie magazynierem czy dostawca? Oby wytrzymał dluzej niz miesiac

IT guy

Czy ma ktoś doświadczenie w pracy w BAT w dziale IT? Zarobkowo jest pewnie tak samo jak wszędzie, więc interesuje mnie głównie kultura pracy - czy są możliwości rozwoju/szkolenia? jacy są managerowie i atmosfera? wsparcie gdyby pracownik chciał się przenieść do biura zagranicą? Ogromna wdzięczność za jakiekolwiek info!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie British American Tobacco? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

elon

Jeżeli są to nadgodziny spowodowane dodatkowymi aktywnościami z powodu braków personalnych firma płaci :) a jeżeli w dniu więcej niż 8 h pracujesz jest to podpięte pod operacyjny czas pracy . |Pozdr

Były
@elon

Operacyjny czas pracy to dymnie za Free ????

Elob
@Były

Generalnie masz 8 h jeżeli dasz radę wyrobić targety itp w tym czasie to super a jeżeli chodzi o nadgodziny to niestety za free

XDXD

Jak się pracuje w fabryce w Augustowie? Chodzi o pracę biurową. Nadgodziny (wymagane/płatne/odbiór)? Jak atmosfera? Szacunek do pracownika?

Karola

Co tam w Krakowie słychać?

kolezka

Jak tam lewe fv z vanów? Już ktoś się interesował? Jak podpisy Asmow pod fv??

???
@kolezka

Znam jednego co podpisuje....

Ola

Brak informacji zwrotnej po zakończonym procesie rekrutacji do HR nie najlepiej świadczy o firmie. Bardzo słabe podejście, nie polecam udziału w procesie - strata czasu.

@Ola

A czego sie spodziewalas kak ludzie sue zwalniaja

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco