Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

tobehonest

głowne założenie roku 2014 czyli Pall Mall - zostało zrealizowane przez PH w 100%, dla porównania podobna nowinka tego roku czyli P&S okazały sie kompletnym niewypałem (popytajcie w hurtowniach i podhurtach), wiec nie pieprzcie głupot ze DSS sie nie sprawdza im.

Bat men
@tobehonest

Po prostu jesteśmy w tym dobrzy , a i nasz Pall Mall ma super cenę.

Pap
@tobehonest

To żeś doj.bał. P&s koleżko przyjął się w hurcie całkiem ok. Pall mall nadal cegła po migracji z vicka dostaniecie na wolumenie w dup.e strasznie.

weteran
@Pap

Jak go nie sprzedajesz to cegła , u mnie bardzo dobrze rotuje , są punkty gdzie stanowi do 30% zamówienia BAT

Pap
@weteran

Jeszcze mnie zastanawia skoro robicie taką ekstra robotę z pall mallem to dlaczego bat cisnie dużą kase w hurt w formie zadan dystr ?? Teraz vic ssl.

!!!1
@Pap

Po to żeby wyprzedać vic ss do końca roku!

pap
@!!!1

pall ssl również i nie chodzi o wolumen a o wprowadzenia

!!!1
@pap

Rozwijanie dystrybucji pall ss w obrębie działań DSS-u jest na wysokim poziomie,a reszta rynku obsługiwana przez hurt też musi się wykazać,a nie tak jak zwykle ściemniać,wałki kręcić i brać kasę za nic.Wiem o czym mówię bo pracowałem w hurcie 8 lat!

ddddd

napewno bat nie zrezygnuje z dss moga zostać wprowadzone zmiany projekt został otwarty na 5 lat z możliwośćią przedłużenia a ze przez rok nie jest tak super i kolorowa to napewno wszyscy sie tego spodziewali o końcu dss może wiedzieć prezes i kilku najbliższych współpracowników ktorzy by wam tego nie powiedzieli bo obowiazuje ich klauzula tajnośći informacji

PrinceRichTaste

A ja mam info, że stężenie farmazonów na bieżącej stronie tego wątku, jest porównywalne jedynie do stężenia niepoprawnej ortografii na tejże stronie. Czyli niemałe, oj niemałe...

niezalezny

Ja też mam info iż po publikacji wyników będzie kiepsko a może być to początek końca.Nie jestem pracownikiem BAT ani konkuręcji.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Bat_Pracownik_od_lat

b.a.t uciekam Twoj wpis swiadczy wylacznie o tym jak bardzo jestes niedojrzały. Gdybyś miał te Twoje źródła to byś musiał być pracownikiem z wysokim grade z biura, a wtedy poziom Twojej świadomosci nigdy nie pozwolil by Ci na taki wpis. Zaden Asm, Regionalny o takich dzialaniach nie bedą informowani jedynie moga byc postawienii przed faktem dokonanym tak jak bylo to w zeszlym roku gdy wprowadzano projekt DSS. Takie teksty to wylacznie gadanie kogos kto chcial by poczuc sie wazny, lub aby o nim mowiono. Frustracje zostaw w domu rob swoja robote jak umiesz najlepiej. A sensacje takie zostaw w swiecie wlasnych fantazji, bo ani Ty ani ja, ani 95% pracownikow BAT nie mamy na to wplywu a informacje moglbys miec jedynie od zarządu, no chyba ze masz aż takie znajomosci i jadasz objady w ich towazystwie.....

b.a.t. uciekam

Z tego co się dowiedziałem: 31 grudzień 2014. Po ogłoszeniu danych finansowych BAT, myślę że to będzie koniec DSS w Polsce.

Adwokat

Gdy wystąpicie do BAT z wezwaniem do zapłaty za nadgodziny to oni muszą wykazać że to wy jesteście niewydajni.To jest możliwe w pojedynczych i indywidualnych przypadkach ,ale nie gdy praktycznie wszyscy pracujecie ponad norme.Gdy AD HOC będzie ich linią obrony to jest łatwy do wykazania znikomy wpływ tego na nadgodziny.Musiało by to każdemu z was zajmować kilka godzin dziennie a tymczasem jest to czas liczony w minutach.Każdy z was wie iż to są prawdziwe i uczciwe nadgodziny okupione brakiem życia rodzinnego. Radze aby ci którzy czują się oszukani i wykorzystywani udali się do prawnika na porade.Są kancelarie które będą was reprezentować chętnie dla samego prestiżu.Po moim rozpoznaniu sprawy jest jasne iż okradziono was z nadgodzin.Wierzcie mi iż takim AD HOCem każdy pracodawca w każdej firmie będzie się bronił.Ale wy wiecie jaka jest prada.Pa prawda jest po waszej stronie

~purysta

mówimy/piszemy: TĘ

Zawiedziony
@~purysta

A wiesz co to jest literówka ;mądralo;

Zawiedziony

Czy ktoś dostał kasę za nadgodziny wkrótce opuszczę tą korporację i chciałbym dostać to co Mi się należy , pzdr.

Bardziej zawiedziony
@Zawiedziony

Nie obiecuj sobie zbyt wiele.Za nadgodziny nie beda wypłacać.Dostaniesz jakies ochłapy jakieś 200-300 zl abys sie za bardzo nie odzywał.Natomiast w sadzie bedzie tobie trudno udowodnic ze pracowales ponad norme nie z Twojej winy.W sadzie przedstawia ci ze robiles AD HOC na co firma nie wyrazala zgody i nie bedzie ich interesowac ze to dla dobra firmy

Filip

Jesli myslicie że bedziecie wyrabiac targety gdy projekt DSS ma wykorzystany budżet na 2015 r to sie grubo mylicie.

BAT

Od przyszłego tygodnia niespodzianka. Powodzenia :)

taki Janek znad morza
@BAT

Viceroye i pall malle idą w górę...to tak aby pomóc nam wyrobić targety. DZIĘKUJEMY!!!

Ada

Nasza firma nie otrzymuje danych odsprzedaży swoich marek i konkurencji jako total do detalu.Wcześniej gdy byly kontrakty z hurtem i płaciliśmy za dane to wszystko było jasne.Teraz nie otrzymujemy żadnych danych sprzedażowych do detalu od hurtu.W zwizku z tym udział w rynku idzie pokazać taki jaki się chce.Zakłamać idzie zarząd i prac,owników.Mam wrażenie iż tak się dzieje. Są osoby w naszej firmie które zrobią wszystko byle zostać na stołku. Jakt to wszystko walnie to wiele spadnie (usunięte przez administratora). spadnie z nich lub wyleci na zieloną trawkę wiosną albo biały śnieg jeszcze zimą jak zarząd pokarze wyniki finansowe ,co musi zrobić do 31.12.Może wtedy niektórzy z nas awansują.

omg

jeny człowieku Tylko narzekać potrafisz? cokolwiek BAT zrobi to zle, maaatkoo.... :/ co a ludzie

hue hue

z tym pall mallem to niezła propoaganda, podobnie jak lucky strike. BAT zmigrował 2 slabe marki do 2 mocnych marek (Golden i Viceroy) i sie chwali ze PM i LS rosna - otóż moje baciory, one nie rosna, tylko cześciowo przejmują udzialy viceroya i goldena, ktore globalnymi markami nie byly. a jeszcze nie bylo mistrza, ktory by zmigrowal w proporcji 1:1. zawsze cos sie traci

Bat_Pracownik_od_lat

Poznan, w Twoim regionie Viceroy i Bat zawsze mieli najsłabsze wyniki w kraju, taka czarna plama na mapie udziałów mapy naszego kraju. Co do marki West to Wasza kolebka Firmi IMP i wyniki swoich udziałów miala w Poznaniu i zachodniej Polsce, zobacz ich wyniki w innych regionach kraju, sa niemal 2 razy mniejsze. Delta, porownujac udziały sprzedaży sprzed kilku lat pokazujesz jaka masz wiedze na temat rynku tytoniowego. Ameryki nikt nie odkryje twierdząc, że co roku spada legalna sprzedaż stików, a porównanie Twoje pokazuje jak wiele straciliscie, bo klienci zamiast kupić od was kupili z DSS lub od konkurencji. Dlatego chcialbyś aby bylo nam jak najgorzej, bo już na nas nie zarabiasz?W handlu nie ma miejsca na prożnie.Dla firmy istotne jest to nie ile Ty sprzedaż, ale ile wyjedzie z fabryki i trafi na rynek. Są miejsca w kraju gdzie Nevada wiedzie prym, o czym moga poświadczyć czytajacy to PH. Hurt Kraków, jakaś gorycz przez Ciebie przemawia. Pewnie myślałeś, że jeśli kilku hurtowników zbojkotuje BAT, to firma sie wyłoży. Nic bardziej mylnego jak juz pisalem w handlu nie ma miejsca na proznie, nie Ty to kto inny. Zobacz co PH zrobili z marką Pall Mall. Przez tyle lat nie udało sie osiagnąć tego, co osiągnal DSS i to bez oplacania hurtu za nipy, bez sprzedawania i korektowania faktur byle bylo za nip zapłacone. Towar jest na polkach i jest sprzedawany. Nie wspomne o placeniu za wprowadzanie na rynek obnizonej ceny produktu, ktory czasem nigdy nie trafiał do detalistow, tylko do wybranych klientow, dzis jednego tygodnia pojawia sie w calym kraju. Pewnie widać dziś, że w firmie są osoby ktore wiele stracily na wprowadzeniu DSS i bardzo chcialy by powrotu do starego, wiele z tych osob jeszcze ma moc decyzyjną w firmie i "utrudnia" codzienna prace PH, ktorzy czesto okazują wiecej dbałosci o dobro i wizerunek firmy niż oni tam u gory. Pewnie nie o wszystkim wie Londyn, ale ten projekt ma szanse i potencjał. Ważne, aby tylko mu nie szkodzic od środka. Bo dziś hurt nie jest konkurencją, czy czymś zlym. To partner, ktoremu zmienily się warunki i albo wykorzysta to, co mu zostało z rynku albo nie bedzie miał nic, a konkurencja wezmie jego kawalek tortu. W koncu zarowno PH Bat, jak i hurt sprzedaja wolumen Bat i na koniec dnia wazne ile wyjedzie z fabryki.....

hurtownik krakow

potwierdzam spadki . :-)

delta

w 2012 sprzedawaliśmy samej Nevady miesięcznie ok 5 mln. Teraz 300 tys. Po tylu latach życzę Wam wszystkiego najgorszego obłudnicy.

poznan

westy mi wzrosły o 50% Te wasze Viceroy to powoli marka niszowa:-(

adam

hurt masz rację. Będą błagać o dystrybucję niedługo te chciwcze psy.

hurt krakow

palacy mirabas. chcieliscie byc piekni mlodzi i bogaci. pracujac jako asy propagandy w BAT skonczycie jako zebracy. piszac ten text nawet nie chce mi sie wciskac shift i enter zeby bylo ladnie. zal mi as ze uwierzyliscie w ten bat. on tymczasem kleknie 2 180 dni i bedzie prosil mnie o sprzedaz, ten judasz jeden.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco