Stacja Paliw Będkowo Pieprzyk

Będkowo

Opinie o Stacja Paliw Będkowo Pieprzyk

M.P 2010-10-20 15:55:23
Przyjedźcie sobie na stacje paliw do Będkowa. Tam to się dopiero cyrki dzieją....kasy ciągle brak...[usunięte przez moderatora]oby jak najszybciej wylecieli z tej roboty. Na stacji syf i bród mimo tego że pracownicy sprzątają to i tak jest syf, stare zużyte kible...masakra. Omijajcie ta stacje szerokim łukiem.
tom 2016-01-27 07:07:51
MASAKRA PO WLANIU PALIWA/ OLEJ NAPĘDOWY/ ZA 50 ZŁ. 23 STYCZNIA 2016 NA STACJI PIEPRZYK W BĘDKOWIE DOJECHAŁEM TYLKO DO MILICZA I STOP.RESZTA PODRÓŻY DO DOMU DO WRZEŚNI NA AUTOLAWECIE/ POMOC DROGOWA/. SAMOCHÓD/CITROEN C3 2009R/ ZACZĄŁ PO WLANIU PALIWA SZARPAĆ I W MILICZU TOTALNIE ODMÓWIŁ DALSZEJ JAZDY. U MECHANIKA OKAZAŁO SIĘ ,ŻE ZATARTE SĄ WSZYSTKIE WTRYSKI/ KOSZT NAPRAWY OKOŁO 1000ZŁ./ MECHANIK STWIERDZIŁ, ŻE JEST TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ WINA ZŁEJ JAKOŚĆI PALIWA.
elo 2016-01-28 05:28:40
Dystrybutory legalizowane są co 25 m-cy.Przy legalizacji dystrybutor ustawia się za odpowiednią opłatą dla pana z Urzędu Miar na najwyższy błąd pomiaru.Do pana z UM się nie doczepią i do pana właściciela również.
Dopuszczalny błąd pomiaru to 0,5%. To teraz policzmy ile można zarobić legalnie na lewo.
Jeden dystrybutor na przeciętnej stacji paliw przelewa 5000l.x0.5%=25l. do przodu x 30dni=750l.miesięcznie x 25 m-cy=18750l.między legalizacjami. Ile jest przeciętnie dystrybutorów na stacjach to chyba widać.
Przydałaby się kontrola po legalizacji i wyjaśnienie dlaczego dystrybutory ustawiane są na max. błąd pomiaru!
luis25 2016-02-21 12:29:58
obsługa wiecznie nadąsana pani w bląd włosach to w ogóle się wyróżnia zajebistą wiedzą z klientami powinnw pracować w oborze siedzi na telefonie nawet jak obsługuje klientów powinni zacząć od kierownika panie szefie czas podjąć zmiany co do tej stacji chociaż personelu dramat jestem z ok warszawy takiego burdelu i smrodu w kiblach nigdy nie widziałem i czułem porazka
papuga 66 2016-02-21 12:35:48
ja jechałem z wrocławia i tam zajechałem nie wiem jak wy ale ja stałem 20 minut przy kasie bo blondynka i jakiś koleś poszli do jakiegoś pomieszczenie obok i zostawili tylko jedna osobe przy kasie widząc że jest kolejka żenada w właściciel powinien podjąć jakieś kroki co to jest jarmark porazka papuga 66
mrosizk 2016-04-23 13:35:06
no jak jest dużo klientów to robią się kolejki, to jest normalne
Zostaw swoją opinię o Stacja Paliw Będkowo Pieprzyk - Będkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw Będkowo Pieprzyk