OW SANDRA SPA

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-09-14 19:16:52
anonim - 2009-02-24 13:13:01

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szkoda stanowiska dla nowej dyrektor takiej (usunięte przez moderatora),ponieważ sandra cieszyła się dobrą renomą ,ale nie z takimi ludzmi ,kogo przyjmują ,
xxxx.... 2010-05-06 13:24:24
z braku laku to i sandra dobra!osobiscie nie polecam zarobki niskie nadgodziny nie płatne,za najniższą krajową chcieli by aby obskakiwać kilka stanowisk w dodatku brak szacunku do pracownika.pracownik nigdy nie dostaje pochwały a za poświęcenie nie usłyszy dziekuję ale zawsze znajdzie się okazja zeby trafic na czarna liste:)z poważaniem do sandry
anonim 2010-05-31 11:45:41
Niestety taka jest prawda W Ośrodku Pogorzelica panuje nie miła atmosfera ciągle źle głupie trzepanie się pierdoł zamiast zająć się swoja robotą wszędzie węszą podstęp dla nich każdy jest złodziejem itd nowa pani dyr do wymiany
alek 2016-04-21 15:39:47
jest to nic innego jak Spa nad morzem w Polsce i szkolenia konferencje spa & wellness, bardzo dobre połaćzenie, na pewno paniom się spodoba, bo przecież takie wyjazdy bywają jednak uciążliwe z tego co wiem no i mozna to połączyć ze szkoleniami właśnie.
Zostaw swoją opinię o OW SANDRA SPA - Niechorze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OW SANDRA SPA