Abisal Sp. z o.o.

Opinie o Abisal Sp. z o.o.

Mirka Nowy wpis

Tak się zdenerwowałam, bo już miałam wysyłać cv jako specjalista ds. eksportu, a patrzę, że oferta dwa dni temu wygasła. Myślicie, że można jeszcze podesłać cv? firma daje możliwość rozwoju, tylko co to oznacza konkretnie, jeśli chodzi o to stanowisko? Bo zastanawiam się czy to łączy się z awansem.

Czarna Nowy wpis

Czy firma zatrudnia kobiety na wózek z Udt?

Gabriela

W internecie znalazłam rekrutację na Product Managera. Podpowiecie czy warto się zgłaszać? Jakie są widełki na tym stanowisku i czy firma dba o rozwój pracowników? Dajcie znać

ADAM Nowy wpis
@Gabriela

Ochh tak warto się zgłaszać :) . Atmosfera jest ultra gorąca a widełki :) Gabi jak się domyślasz widełki a raczej WIDŁY są gigantyczne :) I MEGA gorące jak atmosfera :) Buziaczki w motylka ode mnie :) Pa

Mieczysław Nowy wpis
@ADAM

Szkoda, że to chyba jakiś dowcip z tą atmosferą i widełkami? Potrzebuję dokładnie wiedzieć, ile minimum, a ile maksimum płacą na stanowisku serwisanta? Wiesz coś o kwotach, jakie aktualnie są tu w obiegu i po jakim czasie można pracować na UoP na czas nieokreślony? Widziałem tylko, że w lutym dawano 4000 zł brutto i UoP na czas określony.

Przemek

Witam. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bytomia. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Abisal? Czy mają wysokie stawki? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Przemek

Pamela
@Przemek

Dzień dobry Przemku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o obiady w pracy to polecam firmę Bunge z Karczewa. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Pamela.

Robert
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Bunge, o której Pani pisze organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Abisal Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Alojzy

Abisalna to solidna firma a te wszystkie nieroby i malkontenci niech ruszą cztery litery a na pewno przyniesie to efekt :)

NoName

Widać ogłoszenia na Kierownika i Specjalisty do działu Importu. Skąd braki w dziale? Dział importu czyli zakupów?

@NoName

W związku ze stałym rozwojem firmy, poszukiwani są kolejni pracownicy. Dział importu zajmuje się kontaktem m.in z dostawcami sprzętu oferowanego przez firmę Abisal.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Abisal Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, Firma Abisal zapewnia niezbędny sprzęt, który jest potrzebny do wykonywania obowiązków na danym stanowisku, więc jeśli telefon jest potrzebny - również znajdzie się on na wyposażeniu.

Na magazynie w sezonie dostaw jest sporo pracy, poza sezonem jest luz. Ekipa jest luźna, miło wspominam choć specjalnych dodatków nie było :)

Pracowałem na magazynie i powiem szczerze, że teraz mam taką pracę w której nie jest fajnie. Czasem chciałbym wrócić do Abisala bo firma uczciwa. Nikt nigdy tam nie kombinował z potrąceniami i nie robił krzywych akcji. Wypłata na czas. Premia też zgodnie z umową a kierownik równy gość chociaż cichy.

Czy Abisal Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

vittorio

niestety nie.

@vittorio

nie

@vittorio

nie

Man

Ile zarabia magazynier z uprawnieniami na wózek udt, jaka jest premia i czy są weekendy pracujące?

Noname
@Man

Zarobki miesięcznie około 2800, atmosfera ok, praca nie jest lekka, brak możliwości awansu, uprawnienia udt nie dawają większego wynagrodzenia

Zapytanie

Szukają do działu export Dlaczego? Szkolenia? Awans? Zarobki? Atmosfera? Poziom zarządzających?

@Zapytanie

Dzień dobry. Super, że mamy kolejne Zapytanie :) Jednak nie szukamy do działu eksportu. Od ponad dwóch lat nikogo nie szukaliśmy. "Dlaczego?" Bo mamy wystarczającą ilość pracowników którzy dobrze wykonują swoje zadania :) "Szkolenia?" Są regularnie. "Awans?" Nasza firma ma niezwykle płaską strukturę organizacyjną, kierowników jest bardzo mało, dlatego zamiast awansów mamy premie i nagrody. Nie jesteśmy korporacją o wysokiej fluktuacji pracownika i ciągłym przepływie z dołu do góry. "Zarobki?" Biorąc pod uwagę niską zmienność naszych pracowników biurowych i magazynowych zarobki chyba są odpowiednie. "Atmosfera?" Raczej też chyba dobra skoro nawet w czasie epidemii zatrudniamy nowych pracowników. "Poziom zarządzających?" Trudne pytanie, jednak można pokusić się o odpowiedź podobną jak w punkcie dotyczącym Zarobków.

Dobrze
@Abisal Sp. z o.o.

Dobrze wykonują swoje zadania czyli są dobrze wynagradzani, tak by nie odeszli?

dlaczego szukają pracowników

dali ogłoszenie jaka atmosfera? kto zarządza eksportem? jakie ma doświadczenie? szkoły? jakie kompetencje mają ludzie? wykształcenie? języki? ZAROBKI? podsumowanie: ZA PLUSY ? PRZECIW MINUSY?

@dlaczego szukają pracowników

Dzień dobry. W ciągu dwóch ostatnich lat nie rekrutowaliśmy na stanowisko eksportu dlatego trudno odpowiedzieć nam na pytanie o rekrutację w dziale eksportu. Chętnie dzielimy się informacjami o naszej firmie choć prosimy o mniej losowe pytania - na takie jest łatwiej merytorycznie odpowiedzieć :) Jakkolwiek jeśli pytanie się pojawiło - musi paść na nie odpowiedź, choćby pytanie było całkiem nieadekwatne do profilu firmy, choćby pisał je troll- chętnie odpowiemy! :) A więc odpowiedź na pytanie "DLACZEGO SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW" brzmi "BO SIĘ ROZWIJAJĄ I ROSNĄ" :) Zapraszamy do dalszej konwersacji :)

Jasiek

Czy zmieniło się coś w pracy w firmie od kiedy pandemia wywróciła nasze życie? Jakieś dodatkowe obostrzenia wprowadziła firma?

@Jasiek

Bardzo ważne i cenne pytanie. Od czasu wybuchu epidemii firma wprowadziła wiele procedur, m. in: fizyczna izolacja między działami, obniżenie gęstości pracowników wewnątrz działów, praca zdalna wszędzie gdzie jest ona możliwa (np. dla prac "komputerowych"), podział na zmiany w działach jak np. magazyny. Oprócz tego wprowadzono m. in. środki dezynfekujące przy każdym wejściu i pracę w maseczkach.

Robol

Czy Robol otrzymuje bony z okazji świąt?

@Robol

Dzień dobry. Prosimy o skonkretyzowanie stanowiska "Robol" - nie mamy bowiem takich w firmie. Pensja, bonusy i dodatki są zależne od charakteru wykonywanej pracy. Na każde pytanie o nielosowej treści - chętnie odpowiemy.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Abisal Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Na każde stanowisko proces rekrutacji wygląda nieco inaczej. Mamy wiele działów. Prosimy skonkretyzować pytanie.

Mario

Pracuje w tej firmie i jest bardzo dobra atmosfera. Zarobki są bardzo dobre oczywiście jak ktoś chce i daje z siebie dużo. Praca jest na 2 zmiany. Kierownictwo oraz zarząd jest ok. Do każdej osoby podchodzą indywidualnie. Rodzinna atmosfera

Mozliwosci

Czy tu są bardzo wysokie zarobki?

@Mozliwosci

Pytasz o wysokość zarobków w firmie Abisal, jednak nie wspominasz nic o tym, o jakie stanowisko pracy chodzi. Jaka praca Cię interesuje? Napisz, wtedy będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

Czy pracownicy w Abisal Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Misio

Jak najbardziej, jestem nowy na magazynie i wszyscy się dogadają. Każdy sobie pomaga i jest pozytywnie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Abisal Sp. z o.o.?

Odpowiadamy. Bazowy zakres godzin to 8-16.00.

Zostaw merytoryczną opinię o Abisal Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Abisal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abisal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abisal Sp. z o.o.?

Abisal Sp. z o.o.