Abisal Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Abisal Sp. z o.o.

były pracownik 2011-10-21 18:11:37
Fakt bywalem w gorszych firmach ale tutaj tez było beznadziejnie, zacznę od budynków, w których się pracowało, wszędzie grzyb i przeciekające dachy, na magazynie zimno jak ..., tylko prezesi maja swoje wygodne pokoiki (z osobnym ogrzewaniem). Jak byla zima prezesi pilnowali aby nikomu nie bylo za cieplo, zakrecajac wszystkie kaloryfery.
Jest kilku wazeliniarzy i na magazynie i chyba w każdym dziale.
Wywalili też kilka fajnych osob a zostawili ...(bez komentarza), chyba mieli jakies fory u szefow, skoro zostali.
Firma nie ma zadnych skrupułów jeśli chcą kogoś wyrzucić, także jeśli liczysz na stałą i ciepłą pracę, to możesz pomarzyć.
Pensje na czas (jesli zatrudnia Cie Abisal - lepiej patrz z kim podpisujesz umowe) ale o premiach juz dawno zapomniano
Firma ma problemy finansowe o czym swiadczy sprzedaz magazynu i duze zwolnienia, ciekawe jak dlugo pociagna
Dobre miejsce do przeczekania!
bytomianin 2011-10-21 22:56:24
po mieście dużo się słyszy o zwolnieniach i rotacji pracowników, tzn. ci dobrzy szybko z stamtąd odchodzą, ci co zostali... bez komentarza
byly klient 2011-10-22 18:07:58
ja tez nie polecam, sprzet maja beznadziejny, obsluga fatalna, kupowalem przez internet i chcialem odebrac na miejscu. to co zobaczylem to koszmar, dziewczyna ktora mnie obslugiwala wygladala jak najgorsza patologia, wyzywajaca, solarium i brrrr
Wnioskuje ze firma nie dba o wizerunek
qwe 2011-10-24 09:39:22
he he chłopie ta solarka "obsługuje" tak zawsze. Firma tragedia, zero armostefy, a kasa srednia. Zgadzam się, dziupla do przeczekania, kariery się tu nie robi a człowiek sie nie rozwija. Tam ludzie pracują po 10 lat jako zwykli handlowcy i tyle. Ale moze to nie wina szefów tylko braku ambicji tych osób.
Marta33 2015-12-22 08:44:04
Dla mnie ok. Praca jak praca - normalna. Atmosfera całkiem ok. Fajni ludzie. Kasa na czas pensje średniej wysokości. Dobre miejsce na start kariery zawodowej - można się dużo nauczyć. Budynki wyremontowane. Fakt nie jest tropikalnie ale zimno też nie:P

Tomek29 2016-01-04 10:00:20
Ja startowałem na referenta ds. marketingu. Z tego co mi wiadomo proces rekrutacji się już zakończył. Mimo, że wybrali kogoś innego, to oddzwonili i podziękowali co jest rzadkością. Więc kontakt ze strony firmy na +.
mamak 2016-05-14 09:40:03
właśnie też widziałem tą oferte ale nie wiem co o niej myśleć, bo niby praca w Bytomiu ale tak naparwde kiepsko z dojazdem a chyba nie organizują niczego.
Zostaw swoją opinię o Abisal Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abisal Sp. z o.o.