INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Asia

powiedzcie jak to jest? na inwentaryzacje zapisujesz sie 20go, 26odwoluja wyjazdową, a 27Ci mówią ze ta sama inwentaryzacja jest ale miejscowa i to na Ogrodzie w obi. Ja nie jestem w stanie jechać 70km w jedną stronę, bo mi się to nie opłaca i nie mam czym, a dwa że specjalnie zapisywalam sie na inwentaryzacje z dojazdem. ponadto chore jest ze nie mozna zrezygnować skoro umowa nie byla podpisana tak by zachować 14 dni odstąpienia. i co ja mam płacić im za to ze rezygnuje dwa dni wcześniej, a umowę spisalam przed 6cioma? zwykłe oszustwo

Nieznany

Uwaga firma ta jest oszustwem nie wypłacają na czas wyzyskują ludzi krzyczą nie potrafią nic zorganizować i bezszczelnie kłamią że przelew już poszedł

Mariusz L

Byłem i jestem zadowolony. W krótkim czasie można zarobić więcej niż w PL, a nie jest w cale ciężej. Praca jak praca. Osobiście polecam

Dorotka

Jak wygląda inwent za granicą? Pieniądze dostaje się po skończonym wyjeździe czy co tydzień? Jak wygląda wyżywienie? Jest się w jednym mieście czy zmienia lokalizacje? Za co właściwie dostaje się karę, czy za to że będę nowa i będę pracowała wolniej? Chcę się zapisać na jakiś krótki termin żeby zobaczyć o co właściwie chodzi, ale nie wiem czego się spodziewać.

gelo
@Dorotka

Zaagranica na wyjazdacvh jest wyplata w kolejnym miesiącu. W Polsce co tydzien, jak byem w Niemczech to w jednym miejscu mielismy nocleg i z noclegu jezdzilismy z driverem na inwentaryzacje w roznych miastach, pamiętam chyba dresden, holzminden albo selze cos takiego. Teraz jade na Włochy wiec nie wiem w sumie ile tam bedzie miast. Ktoś na Włochy jeszzse

Bardzo dobry

Bez problemu

Adrian

Mam zamiar zapisać się na 6 i 7 na Kraków do OBI jakieś opinie? Po ile godzin się pracuje?

ciekawy

Czy ktoś z inwentu może napisać dlaczego wyjazd na inwentaryzację z Rybnika do Wrocławia ( około 200 km ) był zaplanowany na 13,30 ? ile można jechac do Wrocławia ? Mam urlop więc z chęcia bym pojechał na taką inwenture ale nie 8,50 godziny wcześniej

Jola

Co mam zrobić kiedy jestem zapisana na termin a nie mogę pojechać ?

Jola

Czy w jakiś sposób można usprawiedliwić swoją nieobecność bez kary umownej?

W polsce tak samo na zagranicy da się przyrobic jak koomus zalezy. Wyjazdy są cały czas. Mniejsza jakie sklepy. Robie w inwenturach jakis czas, ale dopiero tutaj zostalem na dłużej. Teraz maja wygodna stronke. Już miałem dosc latania po kserach.

Jo

Dlaczego nie odbieracie telefonu? A na koniec blokujecie numer?

Ewelina

Jeżdzę z Inventem już dłuższy czas na inwetaryzacje. Poznałam naprawdę sporo fajnych ludzi, z którymi utrzymuje dalej kontakt. Dużo też zależy od kieornwików i koordynatórow ale ja doi tej pory nie miałam na co narzekać.

Kalina

Uważam że umowa jest źle zapisana. Rozumiem że firma dba o własne interesy . Rozumiem karę umową za rezygnację w czasie inwentaryzacji ale kara za odstąpienie od zapisanych terminów. Byłam ostatnio nie jednej inwentaryzacji i niestety zapisałam się wcześniej na kolejne. Po pierwszym razie stwierdziłam że to jednak nie dla mnie za długie dojazdy ale niestety nie mogę zrezygnować bo kara. Np do Wrocławia jedzie się 1.5 godz z INVENT 3 godz.

ciekawy
@Kalina

dokładnie, inwentaryzacja na 22 - wyjazd z Rybnika o 14 czyli 8 godzin wcześniej - na rowerze bym szybciej zajechał

Marika

Dzień dobry jutro jadę pierwszy raz na inwentaryzacje z firmą Invent do Wrocławia na market OBI może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda

Marika

Dzień dobry zapisałam się na ineentaryzację i jutro będzie moja pierwsza we Wrocławiu w Obi możecie powiedzieć jak to jest

Kalina

Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Praca ogólnie nie jest ciężka ale to dojazdy bezpłatne to coś strasznego. Np. Trasa przejazdu normalnie 2.5 godz A tu jeszcze po drodze A raczej nie po drodze trzeba zabrać ludzi i już trasa wychodzi 4 godz. Czas pracy np 7 godzin i znowu 4 powrót do domu.

Emilia

Witam, zgłosiłam się do firmy na wyjazd do Francji. Czy ktoś może opowiedzieć trochę o firmie Fressnapf?

@Emilia

Fressnapf to sklep z asortymentem dla zwierzaków: karmy, kosmetyki,zabawki przeważnie dla psów i kotów

wroclaviak

Najbardziej zależy mi na tym żeby nic mi nikt nie narzucał i nie wiazal z niewiadomo jakimi odpowiedzialnościami dlatego decyduje się od czasu do czasu na prace przez te firme we Wrocku. Zapisuje się jak termin na stronce odpowiada, a jak mi się nie podoba to się nie zapisuje, proste…

Dobrze wspominam ostatni wyjazd, swietny team, fajna atmosfera :) czekam na kolejny

Mariusz

Wróciłem z rossmana i zastanawiam sie nad obi . Bezstresowo, siedzisz liczysz, jak dostane urlop zgłaszam się na budowlane. Mam za wielkie lapska na pomadki ;) Ludzie spoko, dobrze wspominam, pozdro dla team 3

DamianP

Fajna, nie wymagająca robota, warunki nawet korzystne. Trochę na początku miałem trudności z językiem, ale z czasem szło się dogadać. Ludzie też okej. Myślę że warto było spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.