INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Witam coś ktoś wie

Mycha18

Witam jestem z Katowic i mam wyjechać z tej firmy jutro 18.11.2018 Miała do mnie dzwonić Pani od Busa i nikt nie dzwonił jedzie ktoś na jutro bo nie wiem z jakiego miejsca z Katowic i o której godzinie.

Mycha18

Witam jedzie ktoś z Katowic jutro 18.11.2018 bo do nie nikt nie dzwonił w sprawie busa i nie o której godzinie i z jakiego miejsca

Wykończony

Witam ja tak tylko w skrócie! Moja inwentaryzacja zaczęła się 2 tygodnie temu! Początek dość ciekawy bo z Katowic do Wrocławia przyjechaliśmy i wyrzucili nas z busa i dostaliśmy informację że tu mamy czekać! Czekaliśmy 2 h na zimie! Ale ruszyliśmy co do hotelu standard całkiem fajny! Trafiliśmy do szlaufhotel czy jakoś tak ;) po 1 dni byłem wykończony bo przyjazd był o 22 a ja o 3 wstswsc żeby dojechać 200 km na inwentaryzacje później 10 h pracy i wracasz ztyrany jak koń! I tak codziennie trasy po 100/200km co najlepsze jeśli uda Ci się zrobić inwentaryzacje w 8 h to wyślą cię na większe projekty bo przecież odpoczynek tu nie istnieje! Kręgosłup po tygodniu wysiada! Jestem mlodym chłopakiem ale dużo noszenia I ciężko jest w takich pozycjach nie wygodnych liczyć! Cały czas pochylony! Tzw support na większe sklepy docelowo miał być dla chętnych jednak zapomnijcie że kogoś interesuje że wy nie chcecie! Musisz powiedzieć że jesteś chętny bo jak nie to straszą kara - 50 % i 500 zł kary do domu! Istny żart! Po tygodniu stryrany nie wiesz jak się nazywasz! Ale odwiedzasz inne teamy które robią po 16 h ludzie wyglądają jak zombie! W sumie ty też! Chłopak który był ze mną w pokoju chciał wyjechać to tak go zmanipulowali że wróci z niczym że mu karę dadzą! Jako całokształt powiem w skrócie że jeśli jesteś człowiekiem w nie (usunięte przez administratora) do podłogi której obojętne co się z nią dzieje to ta praca jest dla ciebie! Jeśli chcesz tu szukać praw człowieka! To nie znajdziesz! Pozdrawiam z cudownej inwentaryzacji z DE! Życiowe błąd! "

Bardzo dobry

Bez problemu

Adrian

Jak dostawaliście pieniądze w następnym tygodniu w piatek czy można dostać wcześniej środa/czwartek?

zły

Co do firmy INVENT niestety nie mam dobrego zdania mimo - a raczej ponieważ nie miałem okazji współpracy z nimi. Z pięciu inwentaryzacji krajowych (wyjazdowych) na które się zapisałem ani jeden wyjazd się nie odbył. O rzekomym odwołaniu inwentaryzacji dowiadywałem się na dzień max. dwa przed datą wyjazdu przez sms. Niestety ale firma zabezpieczała się jedynie przed brakiem miejscowych chętnych robiąc z innych jeleni. Ponieważ miejscowi za każdym razem dopisali wyjazdy się nie odbywały - same inwentaryzacje jak najbardziej. Zapis o rezygnacji na minimum 14 dni przed planowaną datą inwentury obowiązuje ewidentnie tylko w jedną stronę - TY NIE MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ, firma już jak najbardziej... Szkoda było mojego urlopu który brałem z myślą dorobić sobie troszkę do domowego budżetu. A tak na marginesie ciekawe co sąd pracy powiedział by w tej kwestii... Może by tak sprawdzić?...

Lubelak
@zły

Z jakiej miejscowości się zapisywałeś? Ja jechałem na wszystkie na które się zapisywałem bez problemu.

Jeśli jedziesz z wizją stania sie milionerem to sie zawiedziesz ;) czytam te komentarze i sie zastanawiam czy jestem na profilu pracy dotyczacej inwentaryzacji czyli pracy czysto fizycznej czy na forum omnibusów oczekujących pracy na stanowiskach kierowniczych najlepiej odrazu z pełnym pakietem benefitow. Jeżdżę i pracuje jako zwykły liczący, nie jestem ani tłumaczem ani kierowcą. Dostaję najniższą stawke firmy i co wiecej, możecie być zdziwieni ale udaje mi się przywiezc wynagrodzenie do domu! Moze stawka nie jest najwyższa ale jak jednemu czy drugiemu nie odpowiada to nikt jechac nie każe. Swoje lata mam wiec tylko dorabiam do emerytury. Lepsze to niż siedzenie w domu i narzekanie.

Pan pomocnik

Witam chętnie odpowiem na pytania pracowałem tam kilka lat znam firmę na wylot

FH
@Pan pomocnik

Wiec slucham jak tam jest za granica?

da
@Pan pomocnik

Witam, wieć słuchamy jak jest za granica?

Anka

Mam pytanie dotyczące tej pracy.Czy musi być zawarta umowa?Chodzi o to,że mam stałą pracę,a chciałabym tylko pojechać i dorobić. NIE chce żadnych składek itp

kao
@Anka

Nie, nie da się tak ;)

Sylwia

witam, jak można usunąć konto na Invent?

janusz
@Sylwia

napisz do nich maila

Witam , jadę jutro 1 raz na inw., czy moze mi powiedziec ktoś gdzie dokładnie znajduje sie parking przy spodku od ulicy korfantego. dzięki za odp

Kady

Dzień Dobry - info dla tych, którzy wyrażają swoje opinie po przepracowaniu jednego turnusu albo po dyscyplinarnym zwolnieniu ( a takie osoby najczęściej wypowiadają się negatywnie). Pracuję w firmie juz od długiego czasu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że wszystko zależy od nastawienia. Jeśli jedzie się w konkretnym celu (czyt. zarobkowym) a nie by pić, to praca nie stanowi najmniejszego problemu. Długość pracy zależy tylko i wyłącznie od ludzi, jeśli każdy skupia się na skanowaniu to kończymy wcześniej, jeśli większość ludzi opierdziela się na stanowisku to niestety, ale siedzimy dłużej. A zdarzają się osoby, które podczas pracy np. ciągle piszą smsy czy też nawet przeglądają internet albo gadają z osobą na stanowisku obok. Wszystkie te czynniki wydłużają czas pracy, a przecież każdy z nas powinien dążyć do tego, żeby skończyć jak najwcześniej. Nawiązując do poprzednich wpisów o pijących oraz gwiazdorzących koordynatorach oraz zwykłych pracownikach to poleciłabym nie wrzucać wszystkich do "jednego worka", bo jednak istnieje róznica pomiędzy kulturalnym wypiciem wina po pracy czy podczas wolnego dnia a pijackim ciągu alkoholowym. Każdy ma swoje piorytety.

Sz
@Kady

A ty pracowałeś tylko w tej firmie czy masz doświadczenie w innej bo tak ich chwalisz ?

Noone

9.11 wybieram się na pierwszą wyjazdową inwentaryzację do OBI. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat jak wyglądają takie wyjazdy albo czy może ktoś tam (Miejsce Piastowe) jedzie z Lublina

Przemq
@Noone

Ja byłem kiedyś w Wwie w Obi. Tez na wyjazdowej. Zbiórka była na csechowie koło olimpu. Jakas premia tez za dojazd tez była ale nie pamietam juz jakies 20 chyba zl. Wiec szału nie bylo. Nie wiem jakie premie teraz maja ale widziałem ze podnieśli stawkę do 18zl. Na wyjazdowa nie chciałoby mi sie juz jechac ale za taka stawkę na miejscowa bym poszedł. Jesi chodzi o jakiś poziom trudności to filozofi w tym nie ma moze tylko troche nudno ale pare godzin da sie przemęczyć i zarobić pare zł.

Francick

Praca jako taka. Na OxI w Polsce nie dbają o to, że jesteś dojeżdżający i praca nawet ponad 12h. Przerwa, jak w ustawie 15 minut po przepracowanych 6 h o którą też trzeba się dopraszać, a koordynatorzy o niej nie decydują. Sami dostają pizzę, czy też inne żarcie, a to tylko szczegół. Ogólnie (usunięte przez administratora), ale podnieśli stawki, ale premie dla dojeżdżających obniżyli. Jak kto woli.

ty
@Francick

Nie dostają tylko sami sobie kupują, coś muszą jeść.

delete/insert

Moja opinia o szemranych układach i podobnie patologicznych zjawiskach w pracy przy krajowych inwentaryzacjach została usunięta. Nawet na takim ścieku opinii jest to rzadko spotykane; pomijam ewidentne wulgaryzmy i offtopy. A wszystko dlatego, że zamieściłem kilka słów prawdy, którą zna wielu z was. O kantach na chłodniach w dolnośląskich marketach Kaufland wiedzą wszyscy, a wielu śmieje się w duchu, bo ile można na tym zarobić? 100-150 ziko na trzech czy czterech? A niewygodne fakty i świadkowie kłują w oczy nawet na wysypisku GoWork.

Megi
@delete/insert

Powiedz mi o co chodzi i proszę o kontakt na nr email megi8484@wp.pl lub iwina bilon fb blondynka na zdj

Piter

Zapisałem się na turnus od 30.09 do 11.11, ale po Waszych komentarzach normalnie zacząłem się zastanawiać, czy to nie błąd? Co to oznacza, że te "ubytownie" są na dwa tygodnie? Jedzie ktoś jeszcze z Katowic, kto już z tą firmą miał do czynienia? Proszę o rzetelne komentarze...

ty
@Piter

Byłam , nie mam zastrzeżeń. Wiekszośc komentarzy tu jest bez potwierdzenia. Luksusów nie ma, ale jedzie sie do pracy i da sie przezyć.

on100
@Piter

Ja jadę ale z Wrocławia, jeżdżę z tą firmą prawie 4 lata, raz jest lepiej raz gorzej ale da się przeżyć. I tak jak mój poprzednik napisał, jedzie się do pracy a nie na wakacje lub chlać...

Piter
@on100

Co masz na myśli - raz lepiej, raz gorzej? Ja oczywiście jadę do pracy więc zastanawiam się, jak to będzie na Lear'ze, bo tyski oddział miałem okazję poznać :)

Robert
@Piter

Będziesz pracował po 12 godzin za 4 euro na godzinę. Hotel raz lepiej raz gorzej. Ludzie ogólnie patologia (mam na myśli starych wyjadaczy). Kierownicy nieudacznicy i gwiazdorzy, myślą że kierują projektem NASA. Ludzie jest tyle ogłoszeń. .. a wy godzicie się na ten kołchoz

@Robert

4 euro, powaga?

STARY WYJADACZ
@Robert

Picie po pracy nie oznacza że ktoś jest patologią .

niepijacy
@STARY WYJADACZ

Faktycznie, oznacza jedynie, że ktoś jest (usunięte przez administratora). Jest też spora szansa, że swoim zachowaniem pod wpływem będzie zakłócał spokój pozostałym, którzy chcą wypocząć, a następnego dnia, trzeźwiejąc, będzie mniej wydajny i nieprzyjemny dla innych pracowników.

Nie polecam zwłaszcza pracy z tą firmą na inwentaryzacjach zagranicznych

@Anonim

Jakieś szczegóły, dlaczego nie za granicą?

zainteresowany

Jakie warunki zakwaterowania w Niemczech czy Francji? Ile z zarobku trzeba realnie zakładać na wyżywienie na miejscu?

linka

witam powie mi ktos jak wyglada praca na terenie polski:?ile mozna zarobic na dzien ,oraz ile na miesiac? czy mozna pracowac w tej firme bedac zatrudnionym ?

Dawnypracownik

Pracowałam pół roku, było ok ale można różnie trafić. Teraz mieszkam i pracuje w Niemczech, zarabiam jak Niemiec.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.