INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

keradd06

witam, czy jedzie ktos teraz 9 grudnia do Niemiec z wroclawia?

keradd06

Witam, czy jedzie ktos z wroclawia 9 grudnia? bede wdzieczny jak ktos sie odezwie. Chce jechac pierwszy raz. Pozdrawiam. Darek igoriborys@op.pl

Robert10

Dzień dobry mam pytanie czy ktoś już dostał kasę za inwentaryzację w Gdańsku(sklep OBI) za dzień 26.11.2018

Looney
@Robert10

Pracowałem 2 dni jedną dostałem już w piątek tydzień temu lecz na drugą nadal czekam. Zastanawia mnie gdzie ta "premia" 20 zł która była podana przy zapisach. Otrzymałem 140 za nocke, mam nadzieję, ze za te 11 godzin postarają się bardziej..

piter

Bedzie jeszcze taki wyjazd jak wczoraj do Czech?????????????????

Bardzo dobry

Bez problemu

kris.ka

bylem, widzialem, PRZEZYŁEM i zarobiłem nie moglem na caly turnus, udalo sie wczesniej zakonczyc, ze wszystkim da sie dogadac jak tylko sie chce! Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: bylem, widzialem, PRZEZYLEM i wrocilem nie moglem wyjachac na caly turnus, zgodzili sie na część i wróciłem wcześniej wszystko da sie dogadać jak sie chce

Polámaný anděl

Witam, zgodnie z ukształtowaną praktyką ostatnich lat, powitajmy nową spółkę zrodzoną na ziemi czeskiej - „INVENT kvalitni inventury spol. s r.o. Švabinského 1700/4, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava” (INVENT inwentaryzacje z jakością spółka z o.o. z siedzibą w Ostrawie). Podobnie jak w Polsce, również w Czechach rejestr spółek jest jawny. Na marginesie, miejscowy kodeks pracy przewiduje m.in. taki rodzaj umowy o pracę, gdzie przy zachowaniu określonych godzin pracy, odprowadzony jest wyłącznie podatek dochodowy.

soe1

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nigdy NIGDY - nie potrafia zadbac o ludzi - masoneria

tori

Byłam raz na inwentaryzacji za pośrednictwem firmy INVENT i NIGDY WIĘCEJ! Atmosfera poniżej krytyki! Nie chcieli zrobić przerwy, która jest obowiązkowa po 4h pracy! Koordynatorki postawiły na szybkość, a nie na dokładność. Jeśli chciałeś wyciągnąć coś z głębi półki, żeby zobaczyć czy to jest ten sam produkt czy inny. Pochwała? Dobra reakcja? Zapomnij! Zostaniesz jeszcze zbluzgany, że to spowalnia pracę. Obiecane minimum 6h pracy? Zapomnij! Wyrobione jedynie 5h i stracony czas na dojazd. Szkoda czasu i nerwów. Oczywiście takie zachowanie - brak należnej przerwy zostanie zgłoszone wyżej! Są inne świetne firmy inwentaryzacyjne, a dla tej nie warto iść. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Wykonujcie obowiązkowe przerwy albo prześwietlcie swoich pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przerwy, które się należą każdemu po 4h pracy! Więcej empatii u pracowników

sebastian

Lepiej niż w agencjach, praca faktycznie jest prawoe codziennie, co chwile się coś zmienia nie ma rutyny. Chciałem wyjechac tylko raz żeby dorobić i tak juz jeżdże od dwóch lat :) różnei Niemcy i Czechy

Bożena

Bardzo dziekuje Panią z biura , pomogly mi przejść przez strone i wszystko fajnie wyjasnily. Teraz czekam na zaproszenie na wyjazd od 07.11 wlochy . ktoś tez jedzie ?

Marianna
@Bożena

Skoro tak fajnie wyjaśniły, to podziel się proszę informacjami z forum. Dzięki.

Ek
@Bożena

Jak ocenia Pani ta firme

giovana

Byłam na turnusie od 6.11 do 24.11 w Niemczech. Praca po 13-14h codziennie. Spanie po 3-4 h , jeśli było 5 h na moim budziku to był luksus. W ciągu tych 3 tygodni miałam 3 przeprowadzki. Czasem dawali obiad chyba że strachu że ludzie nie przyjdą do pracy. Kierownictwo ogólnie ma wyrąbane na ciebie i nie obchodzi ich to czy spałaś 2 h czy źle się czujesz. Gdy przyjechałam na turnus autokar się zepsuł. Przyjechałam na godzinę 1.30 w nocy i zdążyłam tylko kawę wypić i się umyć i prosto do pracy. Dają premie po 40 zł ( nie dietę) co jest dla mnie śmieszne. Czasem 60 lub 33,20 gdy była przeprowadzka. Po tych 3 tygodniach czuję się jak (usunięte przez administratora) Nie mogę dojść do siebie . Snu prawie w ogóle. Nie ma możliwości gotować. Więc o ciepłym posiłku możesz zapomnieć. Byłam wcześniej na inwentaryzacjach z tej firmy ale nigdy nie było tak ciężko. Brakuje ludzi do pracy. Ogłaszają się na olx i wysyłają zaproszenia na emaila. Powinno być conajmniej 90-110 osób liczących tymczasem ludzi jest po 40 albo 60 i ogarniam sklep z taką ilością osób. Gwarantuje siedzenie do 19 w sklepie od 5.45 rano. Przerwy powinny być dwie. Tymczasem jest 15 minutowa z czego masz tylko 10 minut bo Cię gonią już do pracy. Jeszcze takiego obozu to nie widziałam. Ludzie zaczęli padać że zmęczenia. Nie jesteśmy robotami. A firma myśli inaczej. Premie powinny być godziwe . Nie polecam. Powiem szczerze że to mój ostatni wyjazd. Są inne firmy inwentaryzacyjne które płacą w euro i jest duO czasu prywatnego. Nie jedźcie bo się tak zniszczycie fizycznie że was własna rodziną nie pozna. W ogóle w umowie pisze że z miejsca zbiórki i z powrotem na miejsce zbiórki zapewniają transport. Tymczasem moja koleżanka została rozdzielona do innego busa i tylko do Wrocławia miała zapewniony transport choć miała go mieć do Katowic. Kolejna dziwna sprawa jest to że były dwie kobiety które nie miały podpisanej deklaracji że chcą zostać dłużej. Miały dyspozycyjność do 25 listopada a tymczasem zostały zmuszone do wyjazdu do Włoch pod rygorem kary oraz powrotu do domu na własną rękę. Pytam się jakim prawem zostały w to wplątane skoro nic nie podpisywały a miały zgłoszona już półtora tygodnia temu że zostają tylko do 25listopada? Ta firma ma problemy z podatkami i różnymi innymi . Mają dobrych prawników i w zasadzie nikt nie jest wstanie przerwać ten (usunięte przez administratora) dla Polaków. Ostrzegam !

Czarna72

Witam czy jest ktokokolwiek kto by mi przybliżył pracę w tej Firmie głównie chodzi mi o inwentaryzację we Włoszech była bym wdzieczna☺

I<3KATARZYNA

Witam serdecznie. Szybki wpis odnośnie jednej koordynatorki (usunięte przez administratora)o alter ego Dyrektora Generalnego ds. sam nie wiem czego... Ale zacznę od początku, inwentaryzacja taka jak zwykle wiadomo. Ale(usunięte przez administratora) od samego początku pracy skutecznie mnie do niej zniechęciła, jej wysoka samoocena o samej sobie i wygórowana posada w firma(koordynator), chyba zabrała jej resztę człowieczeństwa. Traktuję innych pracowników inwentaryzacyjnych jak ludzi w (usunięte przez administratora). Narzuca swoje myśli i ogólnie jest upierdliwa, chodzi za Tobą jakbyś byl jej własnością. Jak powiesz coś koledze lub koleżance, zakazuje jakichkolwiek rozmów co dla mnie osobiście jest Mega żenujące i szkoda byłoby tracić pracowników powodu zakompleksionej Koordynatorki.

@I<3KATARZYNA

Czy chodzi ci o kasie mała blondynke ?

Do anonima
@Anonim

Tak właśnie o nią chodzi.

kao
@Anonim

Ale na pl czy na zagranicznych?

Leichenhexe
@I<3KATARZYNA

Jak kolega/koleżanka łazi jak smród po gaciach i się opindala , to niestety ale każdy koordynator bedzię Cię tak pilnować. Nie bronie Kasi , bo nigdy mi nie podpadła a nie widziałem też aby innym pracującym podpadła. Pogadać nie możesz a Ty na targ przylazłeś/przylazłaś czy do roboty.? Miło by Ci było gdy liczysz a ktoś Cie rozprasz co w efekcie liczysz to samo dwa razy ? Pomyśl nim napiszesz . Tyle w temacie

Rafał

Raz lepiej raz gorzej ale to jest praca. dojechalem flixem bo nie było akurat wyjazdu w tym dniu kiedy moglem wyjechac ale zapewnili mi transport indywidualnie. Praca mi odpowiada bo nei jade na darmo siedziec tylko w każdym dniu jest robota. Mam porownanie bo w zeszłym roku byłem z inna firma tez w Niemczech ale placili na godzine. Co z tgo ze w euro jak raz byla praca a raz nie.

smile
@Rafał

Codziennie, czyli 7dni, a nie 6, jak w ogłoszeniu? Ile godzin dziennie trwa liczenie? Jakiego rodzaju asortyment?

Nika
@smile

Pracuje się 6 dni w tygodniu, 7 zawsze jest wolny zazwyczaj jest to niedziela. To zależy od sklepu czy jest przygotowany czy nie, od tego ile osób pracuje, a ile woli się opierdzielać. Jest płatne za całą inwentaryzacje, nie na godzinę, więc im szybciej skończymy tym lepiej dla nas. Asortyment zależy na jaki projekt jedziesz

Rafał
@smile

jest 6 w tygodniu ale chodzilo mi o to ze od poczatku wiedzialem ze bedzie ich tyle wiec nie ma sytuacji ze jade nastawiony na 6 dni pracy a jest 3 dni tak jak to bylo na stawce godzinowej

Eugeniusz

jest super ,bez uwag

Kula

Co jeśli nie pojawies się do pracy na wyjazd zagraniczny z powodu choroby miał ktoś taki przypadek?

SAD

Dno,niby są zapisy,wolne terminy,człowiek się nastawia a dzień wcześniej dostaje smsa,że mają więcej chętnych.

Charówka za niewielkie pieniądze. Tak w Polsce jak i za granicą. Nie polecam nikomu. Jak masz możliwość pracować gdzieś jeszcze w innej firmie to lepiej tam nie jedź. Pracownicy głównie młodzi ale i nie brakuje starych wyków. Nie widzę przyszłości w tej firmie jako kierownik. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Gdybym miał tam jeszcze raz pracować to zacząłbym się długo zastanawiać zanim bym to znowu zrobił. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poszukać nowych zleceń i nie robić świństwa.

Powiat wam wszystkim pracuje w tej firmie i nie gadacie takich bzdur bo nie jest tak jak wy piszecie w tej firmie pracują osoby w różnym wieku.

Blue

Radzę się trzymać od tej firmy z daleka... wszystko załatwiane na wariackich papierach. Zero szacunku do pracowników. Kierownicy, koordynatorzy mają się za nie wiadomo kogo. Incydenty mobbingu, nierównego traktowania... ciągłe czepianie się o byle głupotę. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wiele zależy od tego na jaki team wyjazdowy się trafi, mimo wszystko takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Prawa pracownicze i BHP dla tej firmy nie istnieją... radzę dokładnie przeczytać umowę przed popisaniem. Wyjeżdżając z tą firmą tracicie jakiekolwiek prawa, i w razie jakiegokolwiek sprzeciwu zamiast zarobić, to stracicie tylko swój czas, pieniądze i pewnie jeszcze wam każą płacić za swoje wyimaginowane kary umowne, albo wam potrącą z pensji.

Marek M
@Blue

Już nie jeżdżę z tą firmą. Tak jak pisze Blue, jest różnie zależy od kierownika i koordynatora. Tam jesteś nikim. W moim przypadku doszło do tego że nie wypłacili mi za 1 miesiąc. (usunięte przez administratora) Sprawę oddałem do sądu - WYGRAŁEM, pieniądze wypłacili z odsetkami. Ludzie nie dajcie im się. Wg umowy jesteście "ubezwłasnowolnieni", ale w sądach są jeszcze uczciwi, mądrzy sędziowie.

Olek Z
@Marek M

A ta firma jeszcze istnieje? To mnie samo w sobie dziwi.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.