INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wiecie o tak zwanej "czarnej liście"? Wracają z niej do pracy ludzie, których poniósł melanż i popisywali się ubogim wyposażeniem czaszki w trakcie turnusu, bo mało jest nowych, chętnych do wyjazdu osób. Firma cierpi na brak dobrych, doświadczonych pracowników. A co z osobami, które tu kiedyś pracowały? Czemu nikt się z nimi nie kontaktuje z propozycją pracy, może byłyby gotowe na wyjazd?

@Kasia

Ta firma oszustwo , uważajcie 9. Zleceniobiorca jest zobowiązany do poinformowania Zleceniodawcy najpóźniej na 14 dni kalendarzowych przed dniem inwentaryzacji o odstąpieniu od umowy, w tym w formie elektronicznej. W przypadku nie zachowania powyższego terminu Zleceniobiorca zapłaci Zleceniodawcy karę umowną w wysokości 200 zł. 27. Wydanie przez Zleceniodawcę wszelkich zaświadczeń na wniosek Zleceniobiorcy skutkować będzie obciążeniem kwotą 20 zł, na co Zleceniobiorca wyraża zgodę. Zleceniobiorcy, z którymi umowa ustała, zobowiązani będą za wystawione zaświadczenie wpłacić kwotę 20 zł na konto: Bank Pekao S.A., Nr (usunięte przez administratora)

Needlow

Byłem na zagranicznym wyjeździe (6 listopad - 17 listopad) i nie polecam. Harówa po 13 godzin. Czas na sen 3-4h. Traktują pracowników jak bydło. Atmosfera poniżej 0. Zastraszanie, groźby, że odejmą ci z pensji za byle (usunięte przez administratora) nawet za obiad który podawali raz na jakiś czas były pretensje. Kabaret. A to wszystko za takie "śmieciowe" pieniądze nie warte tej harówy.

@Needlow

Czy mógłbyś napisać o tej firmie Invent ag , niby umowy przez internet , kary za rezygnacje .

Needlow

Byłem na inwentaryzacji zagranicznej w Niemczech (6 - 17 listopada) i nie polecam! Harówa po 13 h, jedna przerwa(!) 15minutowa, czas na sen 3-4h. Traktowanie pracowników jak bydło. Zastraszanie, groźby typu: " -100zł z pensji!", "Będziesz za darmo robił!" - no sorry, po 13 godzinach codziennej harówy zdarzają się błędy, nie jesteśmy maszynami. Obiad raz na jakiś czas dawali, ale jak już coś się stanie z twoją porcją to o kolejnej możesz zapomnieć, mimo, że każdy sobie zabierał do hotelu dokładki ;) Kabaret. Atmosfera poniżej 0. Nie polecam.

@Needlow

Trzeba było do domu zjechać jak Ci nie pasowało

@Needlow

Widzę , że byleś na inwentaryzacji Invent ag czy mógłbyś napisać co to za firma ?

Błażej

Niedawno przeprowadziłem się do Wro bo zaczalem studia, a hajs się przyda wiec czasami chodze na inwentaryzacje z ziomkami z roku. Ostatnio byliśmy w obi i inwentura trwala jakeis 9h wiec troche kasy do kieszeni wlecialo xd Praca sama w sobie nie jet trudna, moze troche nudna ale chyba zależy od działu. Nie jest to szczyt marzeń ale na pewno jeszcze pójdę jak beda nieli we Wrocławiu bo przynajmniej kasa po tygodniu na koncie.

Gorzej
@Błażej

Gdzie było ogłoszenie, bo widziałem u nich tylko na koniec listopada?

@Gorzej

To było w październiku 22

Kachanka

polecam Strefajob, dużo inwentaryzacji, dobra atmosfera, wypłacalni w 100%

@Błażej

Po jakim tygodniu chyba jak byłeś na koniec miesiąca bo wypłaty są zawsze chyba o ile pamiętam to 15 następnego miesiąca tzn byłeś w styczniu a wypłatę dostaniesz 15 lutego

@Pracownik Na PL wypłaty są co tydzień xd

Bardzo dobry

Bez problemu

Lola

W końcu zapowiadają się jakieś premie :) Może firma zaczyna szanować zwykłych liczących.

Nie bądź naiwny
@Lola

Ha ha ha ha ta firma nie szanuje nikogo. Marne 300 czy 500 zł premi za 15 dni pracy po 14 godzin to jest szacunek? To jest SKANDADL.

Anonim 2

Witam! Słyszałem ,że ostatnio w Niemczech nie dojechaliście na inwentaryzację do OBI bo kierowca autobusu coś pokręcił....Podobno miał zły adres...Dobre...A co z wynagrodzeniem za taki dzień?

exKO
@Anonim 2

A no nie dojechaliśmy xDDD I wnagrodzenie było normalnie zapłacone, a sklep odrabiany w niedzielę :) Extra no nie? A no właśnie, że nie! Nie dość, że to jedyny dzień wolny i każdy czeka na niego z utęsknieniem, to jeszcze przeprowadzka 500km ! To jest ku,,a chore!

student

Moim zdaniem to dobra praca dla osób studiujących , które po prostu chcą sobie dorobić od czasu do czasu. Wiadomo, że nie ma takiej samej liczby inwentaryzacji w każdym mieście więc nie każdy ma równe szanse ale sa miasta, z których organizują też wiele inwentaryzacji wyjazdowych. Ja zaczynałem na inwentaryzacjiw Bydgoszczy bo tam się ucze a później jezdziłem z Bydgoszczy do różnych miast. Na plus na pewno fakt, że można sobie samemu dostosować dyspozycyjność. Jak mogę to się zapisuję. Po sesji na pewno się zapiszę jak będą jeszcze miejsca. Polecam.

KraA

Firma Invent jest świetną opcją dla osób, które wyjeżdzają pracować, a nie narzekać i ściemniać jak się da. Niestety przez takie osoby cierpią całe zespoły, wydłuża się czas pracy i pojawia się stres. To nasza motywacja do skończenia inwentaryzacji jest najważniejsza! Pracuję dla tej firmy od ponad 2 lat, bywało lepiej i gorzej, ale dzięki tej firmie zwiedziłam pół Europy i poznałam super ludzi. Dodatkowo zarobiłam niemałe pieniądze i nigdy nie miałam problemów z wypłatą na czas. To bardzo ważna kwestia, bo znam wiele opinii o innych firmach, gdzie wypłacalność jest marna i opóźniona. Jeśli jesteś pracowity i wytrzymały to zawsze Twoja praca zostanie doceniona, łatwo można awansować i otrzymać większe stawki! Czasami zdarzają się problemy logistyczne i organizacyjne, ale przy ogromnych projektach i ilościach osób to zjawisko normalne. Wszystko zależy od Twojego podejścia i osób z którymi współpracujesz! Szczerze polecam, tym bardziej, że od nowego roku Invent wypłaca wiele premii i szykuje dużo zmian korzystnych dla wszystkich pracowników. Warto spróbować i dać firmie nową szansę. Więcej osób zatrudnionych zawsze zmniejsza czas naszej pracy!

Sra
@KraA

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu...

@KraA

Co za niedorzeczne podpisywanie się Na ostatnim projekcie w którym uczestniczyłam było w sumie 25osob z czego 5 to kierownik i koordynatorzy którzy nie liczą towaru tylko chodzą i robią zamieszanie. Były to osoby które w invencie pracują lata a organizacja była beznadziejna. Nikt nie wiedział co ma gdzie robić. Za dużo zamieszania Za dużo kombinowania przez koordynatorów W rezultacie strefy były pomijane. W pracy codziennie 10-13 h. Wróciłam wykończona psychicznie.

invent to PATOLOGIA
@KraA

Nóż się w kieszeni otwiera jak ktoś wypisuje takie brednie. Wytrzymały? Gdyby ktoś wreszcie zainteresował się tym tematem to za pracę po 12-14 godzin przez 6 dni w tygodniu + dojazdy i powroty po 2-4 godziny to właściciele tej firmy, cały zarząd i kierownictwo powinno siedzieć już w więzieniu!!! Wspomnę jeszcze o zmuszaniu do poświadczania nieprawdy czyli o podpisywaniu oświadczenia iż pracuje sięw Polsce, mimo iż pracujesz za granicą. Panienki rekrutujące o tym wiedzą, a więc są współwinne. One sobie chyba nie zdają sprawy z tego, że im też grozi odpowiedzialność karna, a znając tych cwaniaczków z inventu to całą winę zrzucą właśnie na nie. Miłej pracy naiwniacy.

Maja

Maja. Czy prawdą jest że w konkurencyjnej firmie stawka liczącego podstawowa to ponad 300 zł za dniówkę plus posiłki i napoje ? w Invent 130 + 40 zł na wyżywienie. Dlaczego w niej pracuje ponad 20 os. które jeszcze wiosną pracowały dla Invent. Czy prawdą jest że na OBI wstaje się ok 2-3 w nocy a wraca ok 18-20 do schroniska. Dlaczego za dojazdy do pracy nie jest płacone . Czasami po 4 godz. w dwie strony i więcej , a w konkurencyjnej firmie jest.

Radek

Namiar na konkurencję, pls

Sz

U konkurencji jest 230 zł po 6 godzin się pracuje

@Maja

To prawda. Konkurencja za pracę przy inwentaryzacji w Niemczech oferuje stawkę 9.49 euro za godzinę (pracownik inwentaryzacji) oraz 11,20 euro za godzinę (koordynator). Tak samo bezpłatne zakwaterowania i dojazd.

@Zawiedziony

Dajcie adres na tę firmę.

Gregory
@Maja

Jeśli możecie to podajcie nazwy gdzie można wyjechać i lepiej zarobić niż za marne 170 zł

Bodzio
@Zawiedziony

Zgadzam się z tym to prawda. Tak płacą w innych agencjach.

MariuszBWA
@Zawiedziony

to masz lipne informacje bo na reke wychodzi niecale 7 euro wyplata to max 1100 euro i prawda po 6 godzin sie robi jest przerwa 30 minut .... a za przejazdy jest placone dopiero jak jest powyzej 200 km. Wiec nie jest kolorowo

Grażka
@Sz

A mogę prosić o namiary na konkurencyjną firmę? pozdrawiam ????

piter
@Grażka

dokładnie! plus to ze nie masz stalego czasu pracy = nie masz stalego wynagrodzneia jedziesz do pracy a wpadaja wolne dni i siedzisz na darmo

sebastian.m

wyjechałem sam za granicę na 3 tygodnie i chyba najgorzej było dla na początku w grupie, bo akurat praca bardzo ok. Moze nie lekka ale latwa. Później już mi się podobało, więc jak pojadę jesczze raz to wolałbym z tymi samymi osobami, ale wiem że to tak nie działa - chyba że można coś wynegocjowac w biurze?

@sebastian.m

Ile godzin dziennie pracy? Jak wyglądało zakwaterowanie?

@sebastian.m

Firma lubi mieszać Kierownik wyszkoli sobie ludzi "pod siebie" a na następny termin zmieniają mu cały team Ostatnio przeniesiono mnie do innego teamu w środku wyjazdu i był całkiem inny system pracy Nie lubię czegoś takiego Jeżeli ktoś jest nieśmiały albo ma problem z dostosowaniem się to drugi raz na Invent nie pojedzie i firma traci dobrego pracownika.

Spawalnia

Nie polecam totalna masakra brak organizacji na 1 pracownika przypada chyba 5 inżynierów !!

@Spawalnia

Racja Wszyscy poganiają że trzeba pracować szybciej A praca po 13h to wina liczących ale "kierownictwo" nie pomoże tylko chodzi i demotywuje Rzadko który kierownik i koordynator liczy a nie stoi i rozmawia bynajmniej nie o pracy.

Anonim 2

Witam! Słyszałem,że ostatnio nie dojechaliście na inwentaryzację do OBI w Niemczech ,bo kierowca autobusu miał zły adres...Dobre...Co z wynagrodzeniem za taki dzień? Pozdrawiam

@Anonim 2

Podobno za tamten dzień dostaną normalnie zapłacone. Oprócz tego ten sklep do którego nie dojechali był później robiony w niedzielę ze wsparciem więc tamten team który nie dojechał ma mieć zapłacone za tamten dzień kiedy pomylili i nie dojechali plus drugi raz za niedzielę

marek

Co z hajsem, do 14 kazdego miesiaca a mamy juz 17 grudzien

@marek

hihihahah rozumiesz znaczenie slowa wynagrodzenie wyplecione , wynagrodzenie otrzymane? do 14 dnia zobowiązują sie wypłacic. A to czy Twój ban ci to zaklepie na koncie to inna historia mi zawsze trafia 15. po południu bo tak mam ksiegowanie polaczki nic nie wedza a nagadac sie trzeba specjalisci

@mądrala

To ty nic nie rozumiesz. Wynagrodzenie wypłacone to takie, które pracownik / zleceniobiorca otrzymał na konto. Kiedy wypłacają wynagrodzenie 14-go po południu, przez co zleceniobiorca otrzymuje je 15-go albo 17-go po południu, nie dotrzymują terminu wynikającego z umowy. Analogicznie jak masz termin zapłaty raty kredytu, faktury VAT czy abonamentu za energię, liczy się data, kiedy twoja kasa wpłynęła do tych instytucji, a nie kiedy ty zrobiłeś przelewy.

@Zawiedziony

niw zgodze sie z Tobą, poniewąz zawsze sie mówi że ważne jest dziń zrobienia przelewu, czy na poczcie, cyz podczas reklamacji it i tp. Uważam ze sie myslisz sie.

@mądrala

Co się mówi w pralni, a jak jest w prawie, to dwie różne rzeczy. Nie znasz się, to nie mędrkuj. Umowny termin, to taki, w jakim masz mieć pieniądze na koncie, a to firma musi wysłać tak, abyś zdążył, stąd, gdy termin wypada w weekend firmy wysyłają najpóźniej w czwartek, co by zaksięgowane zostały jeszcze do piątku.

Lola

Jak wyglada kwestia ubezpieczenia? Czy można sobie pójść na spokojnie do lekarza z kasy chorych? Czy są odprowadzane jakieś składki? Wiem tylko tyle że koszty leczenia za granicą pokrywa się samemu a przy umowie podpisuje się że pracuje się "W Polsce"

lukas

Jak z wyżywieniem za granicą,proszę o info.

Janusz

Open bar all inclusive !

lukas

rozwiń odpowiedź!

Janusz
@lukas

Firma zapewnia śniadania i obiad. A w pracy na przerwie ciepły posiłek, kawę i herbatę.

kao
@Janusz

Haha... to chyba pomyliłeś firmy kolego. Teraz jest dieta (40zł) wliczona w dniówkę

makao
@kao

Dieta - doliczają Ci 40 zł na wyżywienie do wynagrodzenia, czy odciągają 40 zł na wspomniane wyżej śniadania i kawę?

Bell
@makao

Nie odciągają. masz dodatkowe +40

soe1
@Janusz

klamiesz, 1 luchpakiet i to nie zawsze, brak wody(np. niegazowanej, potrzabnej ilosci dla zachowania koordynacji) , normalnej kawy-tylko jakis belt, slodziki z rakotworczym skladem, brak 2 i ew 3 przerwy-tak po 15min dla regeneracji ocz i miesni...OSZCZEDZAJA NA PRACOWNIKACH I NIE SZUKAA WIECEJ LUDZI, chca aby jaknajmniejsza ilosc zrobila to samo co wieksza...film 'czyz nie dobija sie koni'...dla oszczednosci... ag domena...?...

@lukas

Wyżywienie zależy od projektu. Osobiście się nie spotkałam. Nawet wody zwykłej nie dostalam. Dostajesz 40zl dodatku na wyżywienie +130 zł za dzień pracy. Francji nie polecam bo wyzywienie jest bardzi drogie.

Leszek

Ja z moim bratem od jakiś trzech lat jeżdżę na inwentaryzację właśnie w listopad-styczeń za granice i szczerze? Myślę, że ten rok jest naprawdę korzystny. Widać że coś się tam zadziało, są nowe projekty, wyższe wynagrodzenie z tego co wiem od znajomych z Katowic na PL, dodatkowo ta teraz premia to w ogóle dobry pomysł ;) Generalnie wiadomo, wszędzie są plusy i minusy.. zawsze tak jest, najłatwiej przecież napisać swoje żale w Internecie, ja też czasem miałem gorsze momenty ale finalnie wszystko zawsze oceniam pozytywnie

@Leszek

Premia????? Widziałem wlasnie ze jest jakies 300 i 500 ale nie wiem czy jak byłem na inwentrayzacjach w Polsce to mam szanse dostać 500 jak pojade teraz zagranice?

@Zainteresowany

Jak pracowałeś i pojedziesz na 15 inwentaryzacji to masz 500 jak nie pracowałeś nigdy w tej firmie to masz 300 ja to tak przynajmniej rozumiem z majla

Nigdy więcej

Firma jest fatalnie zorganizowana, po zakończeniu inwentaryzacji czekaliśmy 2,5 h żeby pojechać do hotelu, kręcąc się po sklepie i nie wiedząc co ze sobą zrobić. Do hotelu oraz zawoziły nas 9-osobowymi busami osoby liczące, które tak jak my pracowały przez 12 h dziennie, co jest ekstremalnie niebezpieczne, w pewnych momentach bałam się o swoje życie. Wogóle do czasu pracy należy dodać czas na dojazd do miejsca pracy i powrót do hotelu, który wynosi około 2 h, więc 16 h dziennie macie już z głowy, nie ma czasu na to żeby się wyspać. Podczas tych 12 h pracy jest tylko jedna przerwa 15 minutowa, jak tylko spróbujesz się do kogoś odezwać, pożartować, zaraz dostajesz opierdziel od koordynatora. Ludzie musieli zostawiać swoje rzeczy w dwóch wózkach sklepowych specjalnie do tego przygotowanych na magazynie, przez co nikt nie mógł niczego znaleźć. Za każdym razem gdy zostawiałam swój plecak i kurtkę w określonym miejscu, (tak żeby nikomu nie przeszkadzał, ale nie w wózku) koordynatorzy potrafili brać nasze rzeczy i przenosić w inne miejsca, ponadto moja kurtka zawsze była rzucana na ziemię i brudna od syfu. Ponadto, zamiast wysyłać sms-y z informacją na którą mamy do pracy i z jakim kierowcą jedziemy, bawią się w wywieszanie kartek przy recepcji, i czasem kreślą na tych kartkach, albo kartka się "zawieruszy". Dwie kobiety miały przesyniętą godzinę wyjazdu z 16.00 na 14.00, o czym nie wiedziały (bo przecież nikt nie będzie co godzinę schodził i na recepcję i patrzył czy się nic nie zmieniło) i nie pojechały na inwentaryzację. Musiały wracać do Polski na własną rękę, dlatego że autokar nie będzie specjalnie po nie jechał do hotelu, a to był ostatni dzień pracy. Czasem było tak, że pracownicy przyjeżdżali do miejsca pracy i musieli na parkingu czekać w busie jeszcze 2 h żeby ich wpuścili do sklepu do pracy. Czułam się jak w filmie Monty'ego Pythona. Jeden chłopak został zwolniony z pracy i musiał wracać z nami do Polski, podczas gdy reszta jechała z Czech odrazu do Niemiec jeszcze na 2 tygodnie, przez co jedna dziewczyna nie pojechała do domu, bo zabrakło dla niej miejsca, bo autokar miał dokładnie tyle miejsc ile osób wracało, a przez tego chłopaka zrobiło się o jedną osobę za dużo. Nie wiem co się z nią stało. Jeśli zadeklarowaliście się że chcecie jechać np. z Krakowa, nie liczcie na to że odwiozą was tam z powrotem. My musieliśmy się prosić kierowcy autobusu w drodze powrortnej żeby łaskawie nas wysadził w Krakowie (jechał z Katowic przez Kraków do Rzeszowa, więc miał po drodze), a ten przeklinając cały czas pod nosem zatrzymał się na środku ekspresówki i kazał nam wysiadać. Uważam, że ta warunki pracy i atmosfera w firmie INVENT odziera człowieka z resztek godności, i za te pieniądze nie warto dawać się tak poniewierać. To nie są normalne warunki pracy. Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Nie raktujcie ludzi jak zwierzęta, róbcie dwie przerwy płatne po 15 minut, nie spinajcie się tak o każdą pierdołę, bo to przesada że nie można się do nikogo odezwać, i nie każcie ludziom na wszysto tyle czekać. I nie ruszajcie naszych rzeczy osobistych.

Xy
@Nigdy więcej

Prawda jest taka jest lecz wiesz jak kto wygląda

Malý krtek
@Nigdy więcej

Lada moment zajmą się tą firmą instytucje niemieckie. Wtedy ostatecznie się okaże czy ludzie mogą pracować na terenie Niemiec zarabiając mniej niż niemiecka stawka minimalna, pracować po 12 godzin dziennie (w sumie 60 godzin w tygodniu) i z jedną 15-minutową przerwą w ciągu dnia.

Malý krtek
@Nigdy więcej

I jeszcze jedno: co sis nadrobil, to si taky sněz

pracowałemiwiemjaktowygląda
@Malý krtek

Te 60h na tydzień, to zdecydowanie za mało, bo masz tylko dzień wolnego. Więc wychodzi 70h plus czas dojazdu między 2h, a 4h na dzień w zależności od odległości do sklepu. Tyle, że to takie wolne, że wtedy organizują przeprowadzkę. Praktycznie zero czasu wolnego dla siebie aby odpocząć.

Nikola

Proszę o informację na temat tego jakiego radzaju aktywność seksualna łączy Mariusza i Krystiana Woźniaków-Gajdów.

Aga
@Nikola

A co Cie to obchodzi?! Podoba Ci się któryś?! Ludzie, trochę kultury!

Michu

szybka kasa i o to chodzi, nie ma co kręcić nosem tylko pracować

Giovana
@Michu

W umowie pisze pieniądze do 14 dnia następnego miesiąca a , pieniądze przychodzą później. Zalosne

@Giovana

Bo nie rozumieją, że jeśli zadeklarowali 14.12.2018 r. to znaczy, że najpóźniej tego dnia kasa powinna się znaleźć na koncie pracownika. Przelew powinni zrobić na tyle wcześniej (choćby rano), żeby jeszcze tego samego dnia kasa dotarła. A nie dotarła.

@Giovana

hahahahha Ludzie czy wy umiecie czytać ? odsyłam do pierwszej klasy czytanie ze zrozumieniem Wynagrodzenie będzie rozliczone i wypłacone nie później niż w terminie do 14-tego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, wyplacic a otrzymac jest róznica :P

@mądrala

W tym wypadku wynagrodzenie wypłacone = otrzymane na konto. W umowie jest zapis o dacie wypłacenia wynagrodzenia a nie o dacie zrobienia przelewu. Wystarczy robić przelewy 13-go albo 14-go rano i będzie wszystko OK.

Needlow

Byłem na inwentaryzacji zagranicznej w Niemczech (6 - 17 listopada) i nie polecam! Harówa po 13 h, jedna przerwa(!) 15minutowa, czas na sen 3-4h. Traktowanie pracowników jak bydło. Zastraszanie, groźby typu: " -100zł z pensji!", "Będziesz za darmo robił!" - no sorry, po 13 godzinach codziennej harówy zdarzają się błędy, nie jesteśmy maszynami. Obiad raz na jakiś czas dawali, ale i o to były spiny pod moim adresem haha. Kabaret. Atmosfera poniżej 0. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.