INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Misiabela

Traktuja ludzi jak zlo konieczne koordynatorzy odzywaja sie do ludzi jak do smieci jakby ludzie byli po pychadlem szczegolnie panienki mysla ze im wszystko wolno w glowie sie przerwraca ...zarobki I prawdziwe ale hotele w niemczech wiele do zyczenia ...w czechach ciut lepiej ...ale traktowanie ludzi jak smieci mowi samo za siebie trzeba miec nerwy ze stali zeby nie dac sie wypowadzic z rownowagi ...

ZastanawiamSię
@Misiabela

Po ile godzin pracowaliście?

ZastanawiamSię
@Misiabela

Po ile godzin pracowaliście?

@Misiabela

Misiabela ! Nie byłem za granicą pracuję w Polsce i jestem " (usunięte przez administratora)" zadowolony ze współpracy z INVENT Sp. z o.o. Koordynatorzy traktują Cię z szacunkiem. Nie ma wśród nich ani " PANIUSI " ani " PANICZY " , są KUMPLE i KUMPELKI ! Jak tak źle jest zagranicą to zamiast pisać wracaj do Kraju.

Nerwusek30
@Misiabela

Potwierdzam. Nie dajcie sie nabrać na śmieszne premie, których i tak nie dostaniecie. Kiedyś byli lepsi (usunięte przez administratora).a teraz. Odzywają się do Ciebie jak do psa, a zwłaszcza Ci ( w tym głównie panie), świeżo upieczeni koordynatorzy. W wolne kiedy chciałbyś odpocząć...nie ma szans. Przeprowadzka po 400-800 km, pol dnia w autokarze lub busie, a drugie tyle przy recepcji w hotelu. Ale najgorsza ze wszystkiego jest i to kazdy staly ( juz niewielu takich) pracownik potwierdzi niewiedza. Do ostatniej chwili( naprawdę ostatniej) nic nie wiesz. Czy jutro w pracy nie dowiesz sie czasem ze wysylaja Cie jako wybranca 500 km dalej lub do Polski. I masz czlowieku 30 min na spakowanie. A w te smieszne zaproszenia to nie macie co wierzyć...ze traficie tu i tu. Z minuty na minute mogą to zmienic.

Zagubiony

Witam, czytam wasze opinie i sie zastanawiam czy jechac...czy faktycznie zarabia sie 75Euro za inwentaryzacje pracując 6-10 godzin ????????

Nitro
@Zagubiony

Skad ty wzieles ta kwote? Mdzwonila dzisiaj do mnie babka i mowila ze placa 175zl za inwentaryzacje za granica.

Angelika

Mnie interesuje tylko jedno: czy firma jest wypłacalna i nie oszukuje na pieniądzach i są na czas??? Chodzi o inwentaryzacje zagraniczna w Niemczech w Kauflandzie?

@Angelika

Są wypłacalni ale w umowie wyraźnie pisze , że wypłata jest do 14 następnego miesiąca przepracowanego tymczasem na koncie pieniądze przychodzą nawet i 16 . Mimo że gdy 14 wypada w czwartek , pieniądze na koncie teoretycznie powinny być w piątek , tymczasem są w poniedziałek.

Paula

Witam, wyjeżdża ktoś 12.02 do Niemiec? Z Wrocławia?

Angelika
@Paula

Ja chcę wyjechać z Wrocławia ale trochę się boję, podpisalas już dokumenty? Głównie obawiam się tego, że mogą nie wypłacić pieniędzy. Nie jestem z Wrocławia, tylko z Gdańska i boję się, że jak przyjadę do Wrocka to np. odwołają wyjazd.

Bardzo dobry

Bez problemu

Andrzej Mirosław Szafrański

Zastanawiam się , DLACZEGO AUTORZY NEGATYWNYCH OPINII UKRYWAJĄ SIĘ POD PSEUDONIMEM ? Mniej ODWAGĘ CYWILNĄ i nie UKRYWAJ SIĘ !!! Nie UFAM OPINIĄ podpisanym PSEUDONIMEM. Dla Mnie są NIEWIARYGODNE !!!

Anonim2
@Andrzej Mirosław Szafrański

Bardzo nieliczne osoby podpisują się tutaj z imienia i nazwiska, ale tak na prawdę skąd wiemy że Pan pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem ( może Pan podać PESEL, adres, NIP ,nr konta, nr karty do bankomatu oraz PIN i w jakim Banku? ). Poza tym z Pana wpisów wynika , że Invent to dobra firma ale chyba jednak nie do końca. Wiem po latach pracy , że nie wszyscy pracownicy byli w porządku i pewno tak jest do dziś. Pozostaje tylko pytanie czy tak samo należy traktować przy rozwiązywaniu umowy tych co się nie nadają bo porostu nie potrafią załapać obsługi skanera i tak samo tych co piją i nie przychodzą do pracy lub przychodzą pod wpływem. Proszę mi wierzyć , że nie ma różnicy. Rozwiązanie umowy przebiega tak samo ...czyli generalnie niezbyt kulturalnie . Nie wiem czy nawet osoby patologiczne nie są traktowane łagodniej w takich sytuacjach bo istnieje obawa , że wrzeszczący (czytaj rozwiązujący umowę ) może po prostu oberwać ( zdarzało się ). Przy osobie ,która sobie nie radzi takiej obawy nie ma. No i Panie Andrzeju na koniec jeszcze dwie sprawy... 1) Wydaje mi się że z tym ekwiwalentem za odwołaną inwentaryzację to głęboka ściema z Pana strony. 2) Radzę popracować nad ortografią . Pozdrawiam ANONIM 2

endrju

Byłem na kilku jednodniowych inwentaryzacjach w Polsce i kilku wyjazdowych za granicą. Osobiście bardziej podobało mi się praca za granicą bo wiecej można zarobic i nei trzeba zapisywac się na kolejne terminy. Praca jest praktycznie codziennie ale w PL też nie było źle. najważniejsze to się skupić, żeby nie zeskanowąć czegoś podwójnie lub nie pominąć a poza tym to bardzo łatwa praca. Polecam.

Hania

czy ktos moglby mi doradzic co warto ze sobą zabrac na wyjazd za granice na ta inwentaryzacje? Mam na mysli rzeczy ktorych wiekszosc osob nie bierze ale jednak by sie przydaly nie wiem jakaś obleczka czy cokolwiek

Szukająca informacji
@Hania

Ja również jestem zainteresowana Czy znalazłaby się osoba, która była ostatnio na inwentaryzacji za granicą i może opowiedzieć o warunkach i czy warto jechać. Będę bardzo wdzięczna.

Giovana
@Szukająca informacji

Proszę przeczytać wszystkie opinie bo nie ma sensu pisać w kółko to samo. Proszę zobaczyć jak miskę ma oceny. Byłam osobiście. Tragedia. Wszystko to co piszą o godzinach pracy oto to prawda

grammernazi
@Giovana

miske ocen to jeszcze zrozumiem, ale reszta jest alogiczna.

Hey jedzie ktoś do Niemiec 9 z katowic

Alpha

Zastanawiam się nad wyjazdem. Pracowałeś już z Inventem ? Wiesz może do jakiej miejscowości jest ten wyjazd?

Pablo

Tak też się wybieram i mam wyjazd 9 z katowic

KF

Hej! Czy ktoś byl na wyjeździe w kauflandzie? Mozecie cos napisac jak to wyglada?

Hajzenberg
@KF

Praca w nocy warunki znosne można śmiało jechać jak ktoś chce pracowac

@Hajzenberg

W weekendy też się pracuje?

Zaczynasz o 22:00 i skanujesz. Przerwa o 02:00

romek 102

Czesc. Nie bede sie rozpisywał.Firma to masakra .totalna porazka

Pppp

Witam, Pytanie do osób które jeżdżą na inwentaryzację zagraniczną ile tak naprawdę da się zarobić? I czy wypłata jest terminowa?

pumcia1952

Słuchajcie. Ile wam naliczyli za inwenturę w Gorzowie? Byliśmy od 22 - 7 rano, czyli 9 godzin plus premia 20 zł. Ile oni płacą netto za godzinę?

Carlos91

W tamtym tygodniu byłem na dwóch inwentaryzacjach, wypłata powinna być do dzisiaj. Nic nie mam. Oszusty!

Barba
@Carlos91

No chyba piątek się jeszcze nie skonczyl. sprawdz co podpisywales

@Carlos91

Carlos91 Wypłaty są w Piątki czyli kasę będziesz miał 01.02.2019r. Nikt Cię nie oszukuje tylko Umowę nie czytałeś.

Niepowiemjaksienazywam

Witam jade na inwentaryzacje do niemiec na przełomie styczeń luty pomimo wielu sprzecznych głosów. Jestem młody aczkolwiek pracowity i troche juz doswiadczony pracy w trudnych warunkach. Jestem gotowy na najgorsze, chociaz mysle pozytywnie ze wszystko bedzie tak jak byc powinno. Ludzie tutaj nie potrafią się sensownie wypowiadać co tylko utrudniło mi rozeznanie się w sytuacji. Po turnusie wrócę tutaj i opisze swoje doswiadczenia zeby ulatwic takim jak ja dokonanie wyboru. Nie zamierzam też za kogoś (usunięte przez administratora) dawać sobą manipulować albo poniżać, więc jeśli zajdzie taka potrzeba nie bede oszczedzał w zbieraniu dowodów przeciwko tej firmie. Jesli natomiast bede zadowolony to z checia ja bede polecał. Opinie wystawie zaraz po turnusie, strzała

KF
@Niepowiemjaksienazywam

Też jadę mimo tych wszystkich opinii. Zobaczymy jak to będzie... Powodzenia!

Sz
@KF

I zobaczysz ten cyrk hahaha

Nickova

Ludzie! Był ktoś na turnusie zagranicznym? Napiszcie proszę swoje opinie i wszystko co należy wiedzieć ;) jak wrażenia?

@Nickova

Cześć, byłam kilka miesięcy na Rossmanach. Zakwaterowanie masz już odliczone od wypłaty. Czasem się zdarzy, że jakiś hostel serwuje śniadania, jeśli nie, to ten posiłek też robisz sobie sama. O ile jest kuchnia czy aneks, to jeszcze pół biedy. Jeśli nie, robisz to wszystko w pokoju na łóżku, na ziemi, no chyba, że jest stolik ;) Ogólnie był to w przeważającej większości (usunięte przez administratora), jednak drużyna na jaką trafiłam była świetna. W weekendy looz i popijawa :D Ilości alkoholu wypite z tymi ludźmi sprawiły, że wytrzymałam tyle czasu w tak ciężkiej pracy :) Czy polecam czy nie... Każdy musi się przekonać na własnej skórze, na pewno jest to przygoda xD

Patrycja.W

Jak usunąć profil na INVENT?

Nickova

A kim są ci panowie? Jaki kraj?

Liczaca

Projekt zagraniczny niemcy nie polecam atmosfera napięta

Chora

Hej!!! Czy wie ktoś może czy koedy ma sie L4 to jie płaci siè kary za rezygnacje? Ja bardzo źle sie czuje a jutro mam inwentaryzacje... prosze o pomoc. Jak myślicie czy przy zwolnieniu lekarskim - L4 dolożą mi karę?

Gość333
@Chora

Z L4 nic Ci nie zrobią.Tak wgl to w tamtym roku się nie zgłosiłem i nie dowalili mi kary.To im się nie opłaca.Nawet wezwania do zapłaty tych 500zł nie dostałem.To tylko straszak.

Chory
@Chora

Jeżeli masz L4 to spoko , kary nie poniesiesz !

Razrazraz
@Gość333

A takie zaświadczenie od lekarza wystarczy? No bo wiadomo L4 to się dostaje jak się ma umowę o pracę. I wysłałeś im zdjęcie tego mailem czy jak?

@Razrazraz

L4 otrzymasz też mając Umowę Zlecenie !!! Ja lekarzowi powiedziałem , że pracuje w INVENT Sp. z o.o. i bez problemu lekarz L4 wystawił i drogą elektroniczną dostarczył do Firmy. Nie jest istotne jaką masz Umowę , istotne jest czy pracujesz.

XXO

Polecacie pracę w tej firmie? Jakie są warunki? Jakie zakwaterowanie? Chodzi o turnusy zagraniczne

Sandra
@XXO

Polecam krejzolko.

XXO
@Sandra

A możesz coś więcej napisać?

Luk

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamienic złotówki na euro stycznia 14 -ego

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.