INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Zainteresowana

Proszę o namiar na konkurencję na email iwonka0103@interia.pl. Z inventem jeździłam kilka razy i zdecydowanie nie jestem zadowolona. Pozdrawiam

Andrzej Mirek Sz.
@Zainteresowana

A Ja jeżdżę od 09.2018 r. i jestem zadowolony !!!

Anna M.

Witam. Dużo tutaj piszecie o PIT'ach, ich braku itd. Poczytałam trochę i ku mojemu zdziwieniu dostałam takowy na adres email, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że firma mocno zaniżyła dochód (z ok. 3tys na 120zł) Składki opłacane przez pracodawce też mocno skrojone, bo aż do 6zł co mnie mocno rozśmieszyło. Posiada ktoś ten sam albo podobny problem? Reasumując cyrk na kółkach nic więcej, nie polecam.

Klaudia

Było mi bardzo dobrze. Nie rzałuje ani nocy ani dni.

Gość333

Przecież to jakaś bzdura.Jaką miałeś umowę?Mi też nie wysłali PITU.

Gość333

No właśnie ma taki obowiązek.Olej to jak Cię urząd wezwie to powiedz że pracodawca nie wywiązał się ze swojego obowiązku.

Jaś

A opłacili ci składki i zgłosili, że pracowałeś? I sprawdź za ile godzin pracy ci opłacili składki jeśli w ogóle bo źli ludzie coś kłamali, że... no już nie chcę oczerniać tej firmy. Co im zrobisz, że nie mają twojego płaszcza?

Klaudia

Co wy bredzicie??? Jakie opłaty za pity? Jeżdzę na inwentaryzacje polskie i nigdy nie kazali mi płacić za PIT. Dostałam informacje ze beda w tym miesiącu, aż zadzwoniłam do biura zeby dowiedzieć sie co to za zmiany. Nie siejcie zamieszania!!!!!

Andrzej Mirosław

PIT 11 pracodawca ma obowiązek dostarczyć bezpłatne. Jeżeli Go do 15.02 2019 r. nieotrzymałeś od Pracodawcy zgłaszasz w US.

OPICIE
@Andrzej Mirosław

Pracodawca ma czas do końca lutego na wyslaniepita. skad wy bierzecie te daty...

seven1
@Klaudia

Otrzymałem oficjalną informacje z Invent w której podano mi numery konta oraz kwotę do uiszczenia jeśli chcę otrzymać PIT. Swoją drogą że US nie reaguje na to???

Nick25
@seven1

Ja w umowie nic o opłatach za PIT nie mam więc albo dostane domumenty albo zgłaszam to.

@seven1

To ja pokaż

@Klaudia

Potwierdzam dostałem dzisiaj emaila że Pit będzie w tym miesiącu ani słowa o opłatach.

Bardzo dobry

Bez problemu

Leichenhexe

Czy Invent to poważna firma ? Bo śmiem ze 100 % pewnością powiedzieć , że nie. Coraz to większe (usunięte przez administratora) Nie dość , że wyjazdy po 200-300 km, to jeszcze prawie każdy odwołany. Czy ta firma ma ludzi za durni czy jak ? Nie wstaw się na inwentaryzacji to ci grożą karą 200 zł.(usunięte przez administratora)

Ela

Nie polecam! Nie jedzcie z Nimi. (usunięte przez administratora)jakich malo.

Niepowiemjaksienazywam

Tak jak napisałem 19 stycznia- jestem po turnusie i piszę żeby pomóc ludziom w moim wieku podjąć decyzję. Z tego co sam przeżyłem, po opiniach ludzi i tego co widziałem podczas wsparcia z innymi teamami. Najpierw kwestia pieniędzy, jak na zagraniczny wyjazd są one małe nie oszukujmy się. Spotkałem ludzi którzy uważają że robią nie wiadomo co i powinni dostać nie wiadomo ile. Powiem tak- każdy wie przed wyjazdem ile dostanie za dniówkę. Tyle. Kase dostaje się za inwentaryzacje z poprzedniego miesiąca więc jadąc na przełomie dwóch trzeba być gotowym na wypłatę w ratach. Spotkałem najróżniejszych ludzi, i duża ich część nadawałaby się do cyrku, trzeba do tej pracy podejść z dużym dystansem. Losowość tego na kogo się trafi, do jakiego hotelu, w jakim teamie, i na jakie sklepy jest kosmiczna. Sam trafiłem na team kierownika Krystiana i uważam że trafiłem najlepiej jak mogłem. Hotel wygodny, ze śniadaniem, zero przeprowadzek, bez problemów z transportem a jeśli trzeba było coś załatwić to Krystian doradzał. Ludzie w teamie dobrze się dogadywali, a jeśli dobrze żyło się z koordynatorami to też byli dla Ciebie bardzo mili. Za robienie błędów i opier..nie się w pracy, czy robienie cyrków ludzie wylatywali i jest to normalne tak jak wszędzie więc opinie że wyrzucili kogoś tam pisze prawdopodobnie patologia.Praca kompletnie nie męcząca, chyba że trafisz na brudny i niezadbany sklep to aż się odechciewa. Kiedy pojechałem na wsparcie zobaczyłem kompletnie inny świat. Ludzie kompletnie nie nadający się do roboty, koordynatorzy nie ogarniali kompletnie i zamiast lepiej zarządzić ludzmi to zbierali kartony. U mnie w teamie była wesoła atmosfera, natomiast tam szło powiesić siekierę. Każdy patrzył spode łba i uważał żeby tylko nie zrobić więcej stref od kogoś innego. Istny (usunięte przez administratora) Dlatego już podsumowując uważam że mając te 20 pare lat i chcąc wyrwać się na chwilę ze swojego świata nie przejmując się o transport i mieszkanie można jechać i zobaczyć jak to wygląda. Tylko naprawdę trzeba mieć do tego odpowiednie podejście, bo to loteria. Trzeba się minimalnie przyłożyć do roboty, ani nie ukazywać że jest się pracowitym bo to też tutaj szkodzi. Żyj w zgodzie z ludźmi, koordynatorami i kierownikiem a jeśli dobrze trafisz to będziesz zadowolony. Szybko załatwiasz wyjazd, czas zleciał szybko, szybko wracasz do domu. Dlatego jeśli nie masz alternatyw i potrzebujesz trochę pieniędzy to można zobaczyć z czym to się je, pozdro

Bronka
@Niepowiemjaksienazywam

pozdro krejzolko

pikolo

pracuje w tej firmie już dwa lata, aktualnie koncze mój ostatni turnus. Koordynatorzy w zależności kto się trafi potrafi być super albo bardzo nie fajni, płaca? Jak na fakt że pracujemy w Niemczech i jakie są tutaj najniższe stawki to średnia. Tak jak w komentarzach poniżej, nigdy nic nie wiadomo. W ciągu godziny możesz się dowiedzieć że jedziesz do innego hotelu oddalonego 600 km, potem że wracasz do Polski, potem że zostajesz i jeszcze trzy różne inne rzeczy. U kierowniczki Eli przerwa po 8 godzinach pracy 15 minut. Czasem się zdarza tak że po 9/10 h idzie się na 15 minut przerwy. Wszystko zależy od kierownika. Inwentaryzacje nie są trudne. Czasem jakiś dzban każe kobiecie dużo dźwigać, ale nie zdarzyło mi się to wiele razy. Chyba jednym z największych problemow są ludzie którzy przyjeżdżają tu po to żeby pić i ćpać. Nie dają się wyspac, ciągle melanzuja. Koniec końców w pracy wiexej robią problemu niż pożytku. Panie z biura pomocne, czasem jest problem żeby się dodzwonić. Warunki są dobre w hotelach, mi się raz trafiło z toaleta wspólną. Tak to nawet mam lodówkę w pokoju, dostęp do kuchni, pralki. Żyć nie umierać. Mało czasu dla siebie, no i mało snu.

seven1
@pikolo

Płaca jest super? Bzdury piszesz. Co z karami za pomyłki przy liczenia? Co z karą odnośnie limitu zliczonych dobrze stref? Nagle się okazuje że całą noc liczyłeś za darmo. Granda i tyle. Mam nadzieję że nieprawidłowości zainteresują RTL i ZDF i skończy się oszukiwanie ludzi.

Emil

Proszę przestać usuwać komentarze które przectawiaja jak ludzie zostają oszukiwani. Nie polecam. Jerzy

Emil

Szczerze nie polecam tej firmy zastanawiam oszukany ponieważ pojechałem na kontrakt który miał trać 20 dni a został skrucony do siedmiu dni. Proszę tego nie usuwać. Jerzy

Emil

Nikomu nie polecam tej firmy ,Ponieważ są (usunięte przez administratora) matrymonialni wosyatnim dni się dowiesz że spierdalalsz do domu mimo że robiłem tosamo co inni to jest poprosu loteria jak w Lotto nie polecam wcale bo nie warto poczytasz wiele na ten temat masakra chujostwo bardzo

Max

Jestem w Czechach na inwentaryzacji jest (usunięte przez administratora) Jutro wracam nic nie zarobilam. NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)

Anonim 2

Witam! Pracowałem dla Invent-u ponad 10 lat w różnych państwach ...Od Słowenii przez Austrię ,Czechy i Niemcy. Nie jedno widziałem i nie jedno słyszałem i nie jedno mogę opowiedzieć ...ale nie pora na to. Po tych latach firma bez słowa mnie wyautowała - dosłownie bez słowa . Przez chwilę nie wiedziałem co i jak dalej robić. O inwentaryzacjach wiedziałem prawie wszystko więc postanowiłem sprzedać swoją wiedzę konkurencji...a jak. No i kręci się....Niebawem zaczynamy Kauflandy w Niemczech i krążą pogłoski ,że będą OBI w Austrii już tej jesieni.....Znowu będzie okazja się pokazać bo praktycznie we wszystkich OBI w Austrii byłem z Inventu...Niestety nie dali rady po kontroli ZOLL amtu Austriackiego. Najważniejsze , że zarabiam w Euro na niemieckiej umowie....Zdecydowanie lepiej niż w Invencie...Tak więc nie ma tego złego

Fe Lipe
@Anonim 2

Witam można prosić Pana e mail chciałbym spytać o ważną sprawę ponieważ mam oferte od inventu. Lub proszę o kontakt na mój filip280389@wp.pl. Z góry dziękuję.

Anonim 2
@Fe Lipe

Proszę pytać tutaj...Jeżeli będę mógł odpowiem. Firma w której teraz pracuję nie poszukuje pracowników tak jak Invent, ponieważ tu pracuje się dobrze i osoby pracujące raczej są stałe....Pracuje tu również kilka osób z Inventu. Pamiętam, że kilka lat temu tak samo było w Invencie...Bardzo dużo osób było stałych...Teraz ..no cóż ...wystarczy przeszukać internet. Invent wszędzie szuka pracowników. Przyszedł jakiś taki dziwny czas, że zaczęli się pozbywać osób z dużym doświadczeniem, a nowych raczej nie ma. Te zmiany dotyczą zarówno osób z Biura we Wrocławiu jak i osób liczących.

Ula
@Anonim 2

Może Pan podać namiary na konkurencję? Poszukują kogoś jeszcze?

Maciej
@Anonim 2

Jakie zajmowałeś stanowisko w chwili zwolnienia i w którym to było roku?

Maciej
@Anonim 2

Jakie zajmowałeś stanowisko w chwili zwolnienia i w którym to było roku?

@Fe Lipe

Jaką masz gwarancję , że @Anonim pisze prawdę ?

@Fe Lipe

Jaką masz gwarancję , że @Anonim pisze prawdę ?

@Anonim 2

Podaj nazwę tej nowej firmy. Jeździłem czasami z inventem, ale z każdym wyjazdem zamiast lepiej to było gorzej, więc dałem sobie spokój. Chętnie sprawdzę jak jest w innej firmie.

KO
@Anonim 2

Pracuje w Invent-cie pare lat. Tu nie doceniają pracownika. Starzy odchodzą do konkurencji i zarabiają lepiej. Coraz wiecej osób przechodzi i sie nie zastanawia.

Andrzej Mirosław Szafrański

Dzisiaj tj. 20.01.2019 o godzinie 16:00 był wyjazd na inwentaryzację do Gryfic z Bydgoszczy. Byliśmy już za Piłą gdy nagle firma INVENT Sp. z o.o. odwołała zlecenie i nakazała powrót do Bydgoszczy . Jedakże firma nie pozwoliła aby wyjazd mój i pozostałych pracowników został nie zauważony i postanowiła każdemu kto brał udział w drodze do Gryfic przyznać po 60 złoty rekompensaty za odwołane zlecenie. W takiej firmie jak INVENT Sp. z o.o. aż chce się pracować. Pracowników docenia się i ich czas szanuje. Z taką sytuacją nie spotkałem się w żadnej innej firmie z branży inwentaryzacyjnej. Szacunek dla firmy za szacunek dla pracowników !!!

dawid
@Andrzej Mirosław Szafrański

Pani Andrzeju, mam do Pana pytanie. Czy firma wypłaca Panu dodatek za dojazd autobusem do wskazanego marketu? Z tego co rozmawiałem z ludźmi z Bydgoszczy to miało tak być, ale przy przelewie o tym zapominają. Z góry dziękuje za odpowiedź.

@dawid

tak wypłacają

Krakowiaczek
@Andrzej Mirosław Szafrański

Panie Andrzeju, wie Pan może coś o pracy za granicą? Tylko szczerze, proszę. Chciałbym wyjechać do Niemiec, ale czytałem wiele opinii i niektórzy piszą, na plus a niektórzy na minus.

@Krakowiaczek

Krakowiaczek ! Za granicą nie byłem ale najlepiej jak sam się przekonasz. Opinie są różne i trudno wyczuć ! W każdym razie jak chcesz zarobić to warto jechać , w końcu jedziesz do pracy a nie na wczasy !

@Andrzej Mirosław Szafrański

Te andrzej czy raczej jakaś Grażyna czy inna Krystyna napisz jeszcze ile ci płacą za zamieszczanie tu tych pochwalnych komantarzy. 50 groszy za wpis? I pamiętaj ta pedalska firemka i tak cię zwolni :D

robertt

tak juz jest ze ludzie zadowoleni nie pisza!!!! tylko jada na kolejny turnus Lubię atmosferę w INVENT Sp. z o.o. za: atmosfera jest dobra jak sie jest dobrym dla innych ludzi dobra tzn nie rewelacyjna ale nie tragiczna jedziesz do pracy a nie na wakacje

Giovana
@robertt

A uważasz że spanie po 4 godziny albo w ogóle z przyjazdu z Polski do Niemiec i odrazu do pracy na sklep obi albo po 13 h pracy w tym jedna przerwa 15 minutowa to uważasz że tak wygląda normalne warunki dla pracownika? Że to jest zgodne z wszelkimi zasadami ? I ty człowieku piszesz " jedIesz do pracy a nie na wakacje"?! Człowieku to jest kołchoz a nie praca

@Giovana

Tez robiłem po tyle przezyłem i nie narzekam jeszcze hotel i przejazd Ci opłacają a wy marudzicie a pieniądze to za darmo byście chcieli dostac

Minonal
@Anonim

Brakuje jeszcze, żebyś sam sobie płacił za hotel, albo spał na ławce po kilkunastu godzinach pracy. Anonim, albo uciekłeś z pola bawełny, albo reprezentujesz Invent.

@Minonal

W innych firmach jak sie jezdzi to Ci odciagaja pieniadze za hotel i przejazd do pracy

Minonal
@Anonim

Nie z takiej stawki. Nadal uważam, że żaden argument, możesz również napisać, że w Invent jest całkiem nieźle, bo gdzie indziej chłostali po plecach, a tu nie...

Lola
@robertt

Ludzie jeżdżą bo potrzebują pieniędzy a to że ktoś nie pisze nie oznacza że jest bajkowo. Tak jeździ się do pracy a nie na wakacje Osobiście zresztą nie lubię niedzieli wolnej dla mnie to marnowanie czasu. Ale w pracy muszą pracodawcy ustalać jakieś normy a jest brak organizacji i praca ponad 10h dziennie a nie tak jak mnie zapewniano Max 8h Nie mówiąc już o dojazdach do pracy po 2h

Karol

W tej potracane jest 120zl jest w regulaminie

Karol

Za hotel potracane jest 120zl jest w regulaminie przeczytaj uważnie

8 godzinowy czas pracy i pipa
@Anonim

Najlepiej rób 24 godziny na dobę a po co masz mieć czas na spanie i na regenerację po pracy, wtedy więcej zarobisz bo odejdą koszty noclegu i transportu ale kasa będzie .

Nieznajoma .
@Anonim

Hotel i przejazd jest potrącany z naszego wynagrodzenia, co jest dla mnie głupotą, jednak jak ktoś chce w szybki i łatwy sposób zarobić trochę pieniędzy to polecam. Owszem zdarzało się, że pracowałam po 10 - 12h i spałam 2h, ale mimo to dałam radę i poza minusami, widzę też wiele plusów tej pracy - przede wszystkim poznałam dużo świetnych ludzi. Aczkolwiek, podkreślam, że ta praca NIE jest dla leniwych i marudnych, którzy liczą na łatwy zarobek za nic nie robienie. W każdej pracy trzeba się postarać żeby coś osiągnąć i tutaj też tak jest.

Nieznajoma .

Praca sama w sobie jest łatwa, szybko można się wszystkiego nauczyć, wymaga czasami odrobiny sprawności fizycznej (przy dźwiganiu kartonów itp). Pieniądze osobiście otrzymuje dzień po planowanej wypłacie, czyli 15-tego, co jest spowodowane tym, że posiadam konto w innym banku niż firma. Co do zarobków.. jak na pracę w Niemczech to są niskie, ale w Polsce tyle się nie zarobi, chyba że posiada ktoś znaczące doświadczenie, którego w invencie nie wymagają, bo tutaj przyjmują dosłownie każdego. Szczególnym minusem są czasami długie dojazdy, bądź częste przeprowadzki. Zakwaterowanie nie zawsze spełnia naszych oczekiwań, ale w końcu to nie wczasy i, mimo że trafiałam na różnorodne ośrodki czy hostele, wszystko dało się przeżyć. Tym bardziej jak ma się zgrany zespół. Dodatkowo w niektórych miejscach są darmowe śniadania bądź kolacje, co naprawdę ułatwia życie. Koordynatorzy i kierownicy, na których trafiłam są naprawdę ogarnięci, przyjaźni i śmiało można się z nimi zakolegować, aczkolwiek znam też takich, z którymi niekoniecznie chciałabym pracować.

Godna uwaga

Najlepsze sa dni wolne alkohol leje sie kazdy pod wplywem tworza sie pary mlodsi starsi ..poznslam wczoraj kierowce autobusu pana Rafiego :) dzialo sie czechy obskurny hotel oj dzialo sie dzialo :)warunki tragiczne ubikacja na zwwnatrz tragwdia ..dobrze ze jest alkohol.mozna wytrzymac I poznsac ludzi ...nie polecam.tej firmy jako pravodawcy

Alpha

Orientujecie się na ile czasu przed wyjazdem wysyłają zaproszenie do potwierdzenia ?

Maciek

Teraz zobaczcie jak długa jest lista problemów, których ta firma nie jest w stanie naprawić przez swoją niesamowitą zachłanność na szybki zysk: - wyjazdy są tylko z dwóch miast w Polsce, dlatego rzadko kiedy zobaczycie ludzi spoza ścisłych okolic Katowic i Wrocławia, - nie ma żadnych organizatorów wyjazdu, a wszystko działa przez telefon lub SMS z biurem, które nie ma pojęcia co się dzieje z transportem, - listy rezerwowe są za krótkie i trzeba czekać na spóźnialskich, bo może się okazać na miejscu, że będzie za mało ludzi do pracy, - do godziny wyjazdu nikt nie dolicza czynników losowych na drodze i ewentualnych spóźnień, co powoduje, że w połączeniu z brakiem dobrej organizacji przy kwaterowaniu w hotelu jedzie się prosto do pracy po mniej niż sześciu godzinach snu, - koordynatorzy, o których więcej niżej, to gwiazdy sezonu, zamiast tworzyć małą rodzinę pakują ludzi do sześcioosobowych pokoi, a sami dzięki zgrabnej logistyce zajmują pokoje czteroosobowe, w których są we dwójkę dla własnej wygody, - hotele to masówka, niby w Niemczech istnieje standard, ale kibel, prysznic i łóżko to czasami nie wszystko, żeby nazwać jakieś miejsce porządnym, - dlatego mieszka się w bardzo ciekawych miejscach, np. polana 30 km od cywilizacji, wysoka góra, z której schodzi się pół godziny do autokaru, hostel w centrum miasta w dzielnicy imigrantów z bliskiego wschodu itp., - biuro nie kontaktuje się z hotelem przed rezerwacją na temat warunków pobytu, dlatego trafia się na remonty, zakręcone kurki ogrzewania i wody w godzinach po powrocie z pracy, zamknięte drzwi, doliczane opłaty za rzekome łamanie regulaminu, powstałe szkody, wszystko z kieszeni całego zespołu, - kierowcy busów pracują tak samo jak inni, zdarza się, że praca trwa 14 godzin, a dojazd w jedną stronę 3 godziny, bo góry, wsie i doliny, - dla firmy cały bus ludzi ze sprzętem i podejmowanie ryzyka przez kierowcę każdego dnia jest warte około 30 złotych, a w dniu bez inwentaryzacji, czyli przeprowadzki itp. kierowca jeździ wyczynowo 500 km za darmo, - z kierowcami też jest tak, że nikt nie sprawdza ich umiejętności, ale od razu dostają kluczyki, busa wartego kilkadziesiąt tysięcy i odpowiedzialność za ośmiu pasażerów, za okazaniem prawa jazdy, na którym nawet jeszcze dobrze nie wysechł tusz drukarki, - za ewentualne uszkodzenia busa kierowcy tracą całą pensję (część jest zabierana z kieszeni pasażerów, najlepsze wytłumaczenie "mogliście powstrzymać kierowcę (przed uderzeniem w wysoki krawężnik)", kiedy wszyscy spali po długiej inwentaryzacji), bo firma nalicza nierzeczywiste kwoty, busy są ubezpieczone i wypożyczane, więc 90% kary to fikcja, a pieniądze zostają w ich kieszeni, a nie na rzekomą naprawę usterki, robiąc z kierowcy niewolnika z poczuciem winy, - ci doświadczeni kierowcy świadomie łamią przepisy zastraszeni decyzją o szybkim dojeździe do i z pracy, ale też zmęczeni krótkim odpoczynkiem, - na przestrzeni lat firma się pochwaliła, że podniosła zarobki o około 60 złotych, 20 zł z tego bo musiała (ustawa o płacy minimalnej, między 2017 i 2018 bezczelnie nawet ani złotówki), a 40 zł to pieniądze za jedzenie, które było kiedyś serwowane w pracy, po pracy i przed pracą, - teraz każdy musi kombinować jak zjeść, w większości hoteli nie wolno używać czajników, tosterów itp., a gotowe jedzenie za granicą jest mega drogie, zwłaszcza we Francji, - do pracy dojeżdża się na długo przed jej startem, zdarza się, że można zwiedzić cały market, zrobić zakupy i jeszcze wypalić całą paczkę fajek, na OBI stoisz w minusowym mrozie przed wejściem do sklepu o 3 nad ranem i już liczysz... odmarznięte palce, - firma nie inwestuje w szkolenia i wdrożenia do pracy, w zamian oczekuje dobrej wydajności od pierwszej minuty, - dlatego dużo osób wraca do domu w pierwszym tygodniu, częściej, bo się nie nadają do tej pracy lub są alkoholikami, ale też dlatego, że koordynator źle ocenił ich umiejętności i nie potrafił im czegoś wytłumaczyć, bo... - koordynatorzy wybierani są w drodze losowania, wystarczy deklaracja o chęci nawiązania dłuższej współpracy i przypodobanie się kierownikowi zespołu, nikt nie sprawdza tym osobom CV, nie przeprowadza rozmowy kwalifikacyjnej, nie testuje wstępnie ich umiejętności zarządzania, bo... - większość kierowników to ludzie z przypadku, tacy, którzy jedynie długo tutaj pracują i sprawiają wrażenie jakby wiedzieli o co chodzi, ale są w stanie w każdej chwili wykonać nawet najbardziej absurdalny pomysł ludzi z dyrekcji firmy, tak na dobrą sprawę spośród obecnych kierowników można wskazać trójkę, która ma dobre wykształcenie kierunkowe, umiejętności zarządzania, doświadczenie zawodowe i podstawy do kierowania grupą zagranicą, - wśród koordynatorów ciężko o ludzi, którzy chociażby skończyli dobre liceum, ale to nie jest najważniejsze na tym poziomie, najważniejsza jest umiejętność zarządzania i podejmowania szybkich i właściwych decyzji, większość nie ma kręgosłupa, ci ważniejsi są już po praniu mózgu, a reszta pracuje na wynik zespołu, bo wie tak naprawdę

exKO
@Maciek

Skoro już coś o KO piszemy, to jako osoba, która tę funkcję zajmuje, a w zasadzie zajmowała do grudnia poprzedniego roku, przyznaję rację niemalże w 100%! Ta firma upadła na samo dno do tego stopnia, że w ciągu zaledwie jednego miesiąca podniesiono chyba wszystkim koordynatorom tak bez powodu stawkę z początkującego KO (185 zł w tym 40 zł na jedzenie) na KO seniora (210 zł w tym 40 zł...), tylko po to, aby nas zatrzmać do końca i wydusić z nas resztkę naszych sił, a w rezultacie tego, żebyśmy my wycisnęli resztkę sił z liczących, co odbiło się na nas wszystkich koszmarnie. Dzień w dzień spaliśmy po 5-6h, to i tak przy dobrych wiatrach, rezygnując oczywiście z zakupów i innych "przyjemnosci" takich jak pranie itp. Pracowałem dla nich DWA LATA! Tak! To aż dwa lata, uwierzcie mi, że nigdzie nie próbowano mi zrobić takiego prania mózgu, jakie miałem tutaj! Nieustanny szantaż i straszenie, że jak coś mi się nie pdoba, to mogę się spakować i wrócić do Polski. Kupowali nam 'obaidki' przez parę dni, aby zatrzymać cały team i nikt już więcej nie uciekał, bo takowych osób mało nie było. Dla mnie to były 2 lata męczarni. Chyba tylko dzięki normalnym ludziom, których tam spotkałem i miałem okazję miszkać lub pracować na codzień trzymali mnie przy zdrowych zmysłach. Co do koordyantorów, to nie wiem @Maciek w jakim teamie byłeś, ale w 'moim' byłym teamie koordynatorzy może i nie byli jakoś specjalnie zgrani, ale łeb na karku mieli i uwierz mi, że nie jest to łatwa fucha, tym bardziej, że oprócz tego, co robią liczący, masz na głowie jeszcze pełno innych rzeczy i to nam bardzo często dawało się we znaki. Dodatkowo kierownictwo, które nieustannie nas tępiło powodowało u nas stres i wykończenie fizyczne i psychiczne, a to odbijało się na liczących, co zresztą zauważał każdy. W większości tego, co napsiałeś to jest absolutna prawda, chcociaż dodam, że zależy to od teamu, ale wiadomo - tonący brzytwy się chwyta! A ta firma moim zdaniem idzie w stronę ku upadkowi i ja mam nadzieję, że karma wróci do nich i dostaną za swoje ;) I spokojnie, ZOLLe również zawitały do firmy na ostatnim projekcie, także miejmy nadzieję, że to wkrótce się skończy! Pozdrawiam

exKO

Ale człowieku, jaki Ty masz problem? XD Najwidoczniej w du,,e byłeś i gó,,o widziałeś, skoro śmiesz twierdzić, że wszyscy to banda nierobów. Jeśli pasuje Ci zatrudnienie w (usunięte przez administratora), no to krzyż na drogę. Co do powodów, dlaczego pracowałem tam 2 lata, to już moja prywatne sprawa, życie płata różne figle ;) I nikt nikogo nie "obczernia" xD ludzie po prostu piszą prawdę, a to, że ktoś chce mieć dobrze w du,,e, to najwidoczniej zna swoją wartość i wykorzystywać się nie da :)

Prezes klubu niewolników
@exKO

Poczytaj coś o asertywnosci.

grammernazi
@Maciek

przekonałeś mnie, nigdzie nie jadę XD januszowy biznes

Nerwusek30

Szczera , ale szczera prawda. Nic dodac, nic ująć

Misiabela

Traktuja ludzi jak zlo konieczne koordynatorzy odzywaja sie do ludzi jak do smieci jakby ludzie byli po pychadlem szczegolnie panienki mysla ze im wszystko wolno w glowie sie przerwraca ...zarobki I prawdziwe ale hotele w niemczech wiele do zyczenia ...w czechach ciut lepiej ...ale traktowanie ludzi jak smieci mowi samo za siebie trzeba miec nerwy ze stali zeby nie dac sie wypowadzic z rownowagi ...

ZastanawiamSię
@Misiabela

Po ile godzin pracowaliście?

ZastanawiamSię
@Misiabela

Po ile godzin pracowaliście?

@Misiabela

Misiabela ! Nie byłem za granicą pracuję w Polsce i jestem " (usunięte przez administratora)" zadowolony ze współpracy z INVENT Sp. z o.o. Koordynatorzy traktują Cię z szacunkiem. Nie ma wśród nich ani " PANIUSI " ani " PANICZY " , są KUMPLE i KUMPELKI ! Jak tak źle jest zagranicą to zamiast pisać wracaj do Kraju.

Nerwusek30
@Misiabela

Potwierdzam. Nie dajcie sie nabrać na śmieszne premie, których i tak nie dostaniecie. Kiedyś byli lepsi (usunięte przez administratora).a teraz. Odzywają się do Ciebie jak do psa, a zwłaszcza Ci ( w tym głównie panie), świeżo upieczeni koordynatorzy. W wolne kiedy chciałbyś odpocząć...nie ma szans. Przeprowadzka po 400-800 km, pol dnia w autokarze lub busie, a drugie tyle przy recepcji w hotelu. Ale najgorsza ze wszystkiego jest i to kazdy staly ( juz niewielu takich) pracownik potwierdzi niewiedza. Do ostatniej chwili( naprawdę ostatniej) nic nie wiesz. Czy jutro w pracy nie dowiesz sie czasem ze wysylaja Cie jako wybranca 500 km dalej lub do Polski. I masz czlowieku 30 min na spakowanie. A w te smieszne zaproszenia to nie macie co wierzyć...ze traficie tu i tu. Z minuty na minute mogą to zmienic.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.