INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Stefan Maria Burak

Witam ! Wszystkie moje opinie są ostatnio blokowane...Ciekawe dlaczego? W tym odpowiedź dla Pani Agnieszki..tak więc Pani Agnieszko nie pomogę. Ale pozdrawiam

ra_fcio

Ja z kolega od jakis trzech lat jeżdżę na inwentaryzację właśnie w wrzesien-grudzien za granice i szczerze? Myślę, że ten rok jest naprawdę korzystny. Bylem teraz wyjatkowo w maju i widac meeeega poprawe jesli chodzi chociazby o hotel... Widać że coś się tam zadziało, premie, wyższe wynagrodzenie no i te noclegi. Jak widze jaka kase zbiera tlumacz to chyba sie naucze niemieckiego xD

@ra_fcio

Szanowny kolego..Ty to premię dostaniesz za ten pochwalny tryptyk. Chyba sobie kpisz pisząc takie rzeczy. Jakie hotele?...Szkoda że tu nie można dodawać zdjęć. ... Coś się zadziało...no owszem... wszyscy uciekają z Inventu.. Babcia Ci mówi Rafciu jak Ci podaje rano śniadanie do łóżeczka?

@ra_fcio

Powiem Ci jeszcze jedno. Jestem teraz z konkurencją...jest 100 osób ,śpimy w super wyposażonych domkach po 4 osoby w domku dwupokojowym z salonem , kuchnią (w kuchni wszystko co potrzebne) , łazienką i ubikacją. Na terenie ośrodka basen dostępny dla nas za darmo ,a że pracujemy w nocy to praktycznie cały dzień w basenie. Jest bardzo dużo "nowych osób " z Inventu... Ciekawe dlaczego skoro tam jak mówisz jest poprawa? Pozdrawiam Rafałeczunieczku...poczytaj sobie jakąś bajeczkę

Agnieszka
@Stefan Maria Burak

Panie (usunięte przez administratora)! Skoro u konkurencji jest tak super, to proszę o kontakt do firmy. Na razie to mam wrażenie, że to Pan przeczytał jakąś dobrą bajkę ;)

Wiesiek
@ra_fcio

Nie wiem skąd Ty czerpiesz te informacje. Pracuję tutaj ponad 4 lata i razem z dodatkiem żywieniowy, mam 230 zł dniowki. Przy średniej 10 godz pracy, to wynosi ok 19 zł na godzinę. To jest 4,5 euro!!! Chłopaku, zmień specjalistę, bo bredzisz. Ta prace trzeba lubić i tyle. Ja niestety muszę odrabiać i to jest może tajemnica pieniędzy.

@Agnieszka

Pani Agnieszko...Jest tak jak piszę, a raczej było Po przeprowadzce warunki troszkę gorsze ,ale te dwa tygodnie to na prawdę były wczasy. Swego czasu Invent miał projekt EDEKA i tam też spaliśmy w super domkach..ale to było dawno. Jeżeli Pani zna ludzi z Inventu to jest ich tu dużo i ciągle przybywa... dzwonić pytać...oni dadzą Pani namiary. Pozdrawiam

Adrian

Praca jak praca natomiast warto by było przyjrzeć się pracy kierowców. Ostatnio zamiast jechać 2 godziny bo tyle jest pokazane na mapach gogle przy najgorszym możliwym ruchu kierowca jechał sobie jak na wycieczkę ponad 3 godziny. Ja rozumiem że transport za darmo ale jeżeli mam mieć na całym wyjeździe 15 godzin z czego zapłacone tylko za 7 to ja dziękuję.

Bartek96

Chciałem jechac teraz ale sesja mi sie przedłużyła :/ na kolejny termin juz napewno pojade zwłaszcza ze podobno sa nowe premie. Niestety w Polsce cieżko o prace bez doświadczenia za taka kasę. Trzeba kombinować. Zle nie ejst, póki jestem studentem to mi wystarcza.

Bardzo dobry

Bez problemu

Ano

Jeżeli byłeś kierowcą to kierowniczka powinna Cię puścić wcześniej żebyś odpoczoł przez zjazdem do Polski

Grzesiek

Tyle opinii ile ludzi.. Na pewno nie jest to praca na stałe i chyba każdy wyjeżdżając powinien mieć tego świadomość. Jeśli ci sie nie podoba to nastepnym razem nie jedz i tyle. To praca bez doswiadczenia, ni ewymagaja od was zadnych kwalifikacji tylko checi do pracy i choc troche zaangazowania.

Cezary

Do rzeczy. czytam zamieszczane tu komentarze i jestem zdezorientowany. Każdy (no, prawie każdy) ma coś do zarzucenia tej firmie, ale tak właściwie to nie wiadomo co. Ktoś napisał, że jechał na inwentaryzacje w Polsce ileś tam godzin. A co, mapy w domu nie ma? Ja mieszkam we Wrocławiu to wiem, żeby nie zapisywać się na inwentaryzację w Rzeszowie, bo tramwajem to ja tam na pewno nie dojadę. Do Katowic bym nawet nie jechał bo to 3 godziny jazdy. Inni narzekają na otrzymane PIT-y.... ale najpierw powiedzcie, czy wypłata się zgadza. Czy dostaliście tyle na ile się umówiliście czy może ktoś was oszukał? PIT (i składki ZUS itd) to sprawa księgowej i uwierzcie mi, ona ryzykuje odpowiedzialnością karną gdyby coś kantowała na podatkach czy składkach. Odpowiedzcie więc uczciwie, czy "wypłata się zgadza"? Są tacy co narzekają na wysokość stawek wynagrodzenia. Nie mogę nic powiedzieć o inwentaryzacjach krajowych ale co do zagranicznych to nie rozumiem tych narzekań. Praca nie wymaga specjalnych uzdolnień czy kwalifikacji. Obsługi skanera nauczyliście się w 15 minut (mniej rozgarnięci w godzinę) a jedyne co musicie umieć to dodawać, co jest w zakresie szkoły podstawowej. Nie pracujecie w uciążliwych warunkach (ani w chodni, ani przy piecu hutniczym, lakierni samochodowej czy w kanałach miejskich), macie ciepło i dach nad głową, nie kopiecie rowów ani nie nosicie worków z cementem... to ile chcielibyście zarabiać za tak prostą i łatwą pracę?? 15 minut przyuczenia a zarabiacie tyle co nauczyciel w szkole po 5 latach studiów. czego wy jeszcze chcecie?? Nie można narzekać na "niefinansowe" warunki zatrudnienia. Wożą was za darmo, noclegi macie za darmo. Co wam nie pasuje? Jedźcie do roboty do Holandii to zobaczycie jak tam jest. 120 euro wydacie na dojazd tam i z powrotem, 100 euro/tydzień każą wam zapłacić za noclegi, dojazd do pracy też zazwyczaj jest płatny, za ubrania robocze tez zapłacicie a zapieprz taki, ze wieczorem nie wiecie która ręka jest prawa a która lewa. I wcale nie zarobicie "na rękę" więcej niż przy inwentaryzacjach w INVENCIE, to wam ręczę. Narzekacie tez, że ludzie dziwni. Koordynatorzy i pracownicy. Z mojego doświadczenia: ostatnio w Czechach dziewczyna pełniąca funkcje pilota w autokarze - rewelacyjna, a wiem co mówię, bo sam mam licencje pilota wycieczek. Taka niska blondyneczka - spokojna i cierpliwa, uśmiechnięta, nikogo nie zgubiła ani nie zabrała nadprogramowo. W samej pracy trafiłem do grupy Klaudii. Kobieta spokojna, cierpliwa, zawsze chętna do pomocy. Możliwe, że ja miałem wyjątkowe szczęście, ale narzekać nie mogę. ktoś narzeka na pracowników, ze piją, rzygają, ćpają... ale to nie INVENT ale wy chlejecie, rzygacie i ćpacie. też to widziałem. Młodzi ludzie, którym palma odbija kiedy wyrwa się z domu. Tak jest wszędzie, w Niemczech na szparagach, Holandii w szklarniach, we Francji w sadach. To nie kwestia firmy tylko ludzi. Następnym razem nie pojadą. Czytajcie umowy. Nikt was do wyjazdu nie zmusza. Za każdym razem macie przedkładaną umowę z warunkami. Tam macie napisane ile zarobicie i na jakich warunkach. I nie narzekajcie tak bardzo bo nie znajdziecie łatwiejszej roboty za dość przyzwoite pieniądze. Naprawdę przyzwoite. W sumie tylko jedno mi się nie podoba. Decyzja o tym czy jadę czy nie zapada 2 dni przed terminem wyjazdu, czyli do tego czasu nie może sobie człowiek niczego zaplanować ani nawet z rezerwacji zrezygnować. Siedzi i czeka, czasami na próżno kiedy w tym czasie mógł sobie coś zaplanować względnie złapać inną fuchę. Taki drobiazg, ale zawsze.

seven1
@Cezary

To licz każdej nocy wszystko co w chłodniach sklepowych. Czy to nie uciążliwe? Może by tak pracodawca wpadł na pomysł by pracownicy liczyli co dzień co innego?

Gość333
@Cezary

Myślisz że dojazd i nocleg nie jest wliczany w koszta?Przecież oni tak mało płacą bo dojazd i nocleg niby jest za darmo jak to napisałeś xd

Andrzej Mirosław Szafrański
@Cezary

Cezary ! W tym co w 100% zgadzam się z tobą. Pracuję w INVENT Sp. z o.o. od Września 2018 r i jestem zadowolony. Żadnych problemów, ekipa zgrana. W pracy odpoczywam zamiast się męczyć. Nie jestem zestresowany. Wypłaty na czas a nawet zdarza się przed czasem. Uważam że narzekają Ci co nie chcą pracować a chętnie by kasę brali. Z drugiej strony to anonimowe opinie są dla mnie niewiarygodne. Piszą tchórze którzy albo są nasłani przez konkurencję albo brak im odwagi cywilnej. INVENT jest firmą która ceni sobie zarówno krytykę jak i pochwały. Znam to z autopsji i żadnych konsekwencji nie miałem wyciąniętych. Wręcz przeciwnie zostałem przeproszony za nieporozumienie i nadal pracuję. Anonimowe opinie są NIEWIARYGODNE i każdy kto takowe czyta powinien zadać sobie pytanie : GDZIE JEST PRAWDA ?!.

xxxxxxx
@Cezary

Za dojazdy i nocleg Invent potrąca niestety. Nie doczytales do konca umowy.Tak sa kierownicy teamów i koordynatorzy w porządku. Ale tez jest sporo chamów, prostaków. Przerost ambicji, wybujałe ego, słownictwo rynsztokowe. Faworyzowanie tych którzy z nimi piją. Taka prawda

@xxxxxxx

xxxxxxx - zgadzam się, że noclegi i dojazd nie jest darmowy ale nikt tego nie obiecuje. Zapewniony,zagwarantowany oznacza że po przyjeździe na miejsce pracy nie musisz latać i szukać hostelu i martwić się jaką kwotę dodatkowo wydasz. Tak jak napisałeś/łaś wszystko jest określone w umowie, którą możesz zaakceptować lub nie. "Pracowałem" w Holandii przez agencje pracy i uwierz, to już jest dużo. Musiałem dojechać na własny koszt, znaleźć nocleg i pracowałem kilka godzin (stawka godzinowa!!!).Dramat. Co do towarzystwa - oczywiście też się zgadzam ale nikt nie każe ci być w grupie chamów i prostaków. Musimy na to NIESTETY patrzeć. My tworzymy grupe pracowników tutaj i jeśli piszecie cały czas o pijaństwie i patologii to możecie być wdzięczni tylko sobie. Na szczęście znam też stronę porządnych ludzi.

Stefan Maria Burak ( Anonim 2)
@Andrzej Mirosław Szafrański

Czy jak będę pisał pod nickiem Stefan Maria Burak zamiast pod Anonim 2 będę wiarygodny....? Super podejście ale ok...Na pewno Panie Mirosławie Andrzeju od teraz tak będę robił. Tak czy owak wiem o Invent sporo bo pracowałem tam ponad dziesięć lat i czy Pan wierzy czy nie czasem się podzielę swoją wiedzą chociaż tak na prawdę to trzeba przeżyć. Pozdrawiam

Cezary
@seven1

pracowałem w chłodniach w Holandii, 7 godzin codziennie segregowania surowego mięsa. Uwierz, po 7 godzinach możesz walić w palce młotkiem i tak nic nie poczujesz. Tam niestety nie da się przewracać mięsa w wełnianych rękawicach.

Ktoś
@Cezary

Widać że nie byłeś nigdy zatrudniony przez profesjonalne firmy które wieża jak zadbać o pracownika.Ludzie nie kompetentni są właśnie na takim stanowisku jak napisałeś że nie potrzebują specjalnych umiejętności nie umia kierować zespołem a co gorsze kompletnie nie umia rozmawiać z pracownikami.Wiec daruj sobie próby poleprzenia wizerunku tej pseudo firmy bo nie ma sensu

liza
@Cezary

Cezary ja sie z Toba nie zgadzam w kilku kwestiach zaznacze ze jezdzilam z Inventem 2 lata zagranice i po pierwsze nie wożąCie za darmo masz to potrącane z pensji tak samo nie masz hoteli za darmo też potrącają z tym że tego nawet czlowiek nie odczuje , nie masz wyżywienia a nie zawsze masz dostęp do kuchni a nie wszedzie mozna czymac w pokoju czajnik a co dopiero kuchenke zeby sobie cos ugotowac , owszem praca nie jest ciezka fizycznie ale bardzo czesto meczaca psychicznie a to zalezalo z kim jako kierownikiem teamu jechalo sie na projekt

Morelka

Ile realnie da się zarobić na zagranicznej inwentaryzacji? I czy wynagrodzenie wypłacane jest terminowo?

TakaOna
@Morelka

Za kazdy dzien pracy masz placone 175 zl jako pierwszorazowiec. Wyplaty sa placone 14-tego kazdego miesiąca ale jesli jesteś w innym banku niz pko to dodaj sobie jeden dzien

8 godzinowy czas pracy i pipa
@Morelka

o kurde 175 zł a to za ile godzin pracy i to za granicą to jak pracujecie 15 godzin to za godzinę wychodzi 11,6 zł to jak w Polsce. Czyli żeby jechać tam do pracy trzeba być (usunięte przez administratora) na muzg

Pracow
@Morelka

Da się zarobić dobrze, ale nie w tej firmie, lepiej zgłosić się bezpośrednio do niemieckiego pracodawcy, np. Zimermann Inventuren i tam szukać pracy. Praca lepsza, warunki dużo lepsze... Sam to przechodziłem :)

Zużel
@Pracow

A czy język trzeba znać? Ile mniej więcej dniowka wychodzi przez tę agencję, odjete koszty za mieszkanie itd ?

Zużel
@Pracow

Jak że zjazdami do domu ? Co ile tygodni ?

@TakaOna

Nie pko tylko pekao Sa Zarobki za cały miesiąc bez premii koło 4000, płacą 40zł za wolne dni

Maciej
@TakaOna

Tyle to mam w Polsce za dzien pracy smieszni sa ludzie ktorzy wyjezdzaja za te grosze

Dżidżi

Witam. Wybiera sie ktoś na inwentaryzację wyjazdową do Niemiec 6.05? Jestem na liście rezerwowej i nie wiem czy spodziewać się wyjazdu, czy raczej się nie nastawiać?

Dodio
@Dżidżi

Zawsze się ktoś wykruszy, lepiej się nastawić na wyjazd :)

Marcin77

Odradzam wyjazd z tą tanią firmą roboczą. Idą na ilość nie na jakość.(usunięte przez administratora)

@Marcin77

(usunięte przez administratora)Ja po tysiąc kroić wolę wypisać liczącego, który ewidentnie się nie nadaje i sobie nie radzi, niż za przeproszeniem się z nim męczyć i błędów na sklepie narobić, a potem siedzieć godzinami i poprawiać. I zapewniam, że tak robi każdy KO na Polsce. Praca niby prosta, ale nie dla każdego... 18 brutto masz? Masz! Więc nie mów, że tania i bezjakościowa, bo to, że 50 się Was zapisze, a 26 przyjdzie to bardzo częsty proceder :)

Monczi

A wogole to ze starych kierowników jest jeszcze(usunięte przez administratora)Czy już ich też nie ma? A słynny (usunięte przez administratora) żyje?

Paula

Witam. Jestem właśnie w trakcie turnusu który miał się odbywać w Czechach. Z całego serca nie polecam tej firmy. Brak zorganizowania(usunięte przez administratora)W dniu wyjazdu autokar spóźnił się około godziny, gdy zadzwoniłam do (usunięte przez administratora)z biura invent to stwierdziła ze ona wie o tym i stwierdziła ze jak nam coś nie pasuje to możemy wracac. W drugim dniu dowiedzieliśmy się ze 16.02 jedziemy do Niemiec o czym w ogóle nie wiedzieliśmy. Jak stwierdziła (usunięte przez administratora), możemy jechać do domu. Grupa osób jeździła do sklepów jakieś 3 h wcześniej za co jak się dowiedzieliśmy nie dostaną żadnych dodatkowych pieniędzy. Dzisiaj 15.02 dowiedzieliśmy się ze nigdzie nie jedziemy i zjeżdżamy do Polski. Firma jest absurdem na Polskim rynku pracy.

Anonim 2
@Paula

Był taki czas że autobusem zawsze jeździł (usunięte przez administratora)( w zasadzie cały czas jak pracowałem w Ivencie ) i wszystko grało. Wiem że wszystkie autobusy które wtedy jeździły na zagraniczne projekty były jego i znaczna część po kraju.Z tego co wiem jakieś dwa lata temu gość również przeniósł się do konkurencji ... Powodów niestety nie znam ale jak czytam to nawet z transportem Invent ma teraz problem....no cóż... każdy ma jak dba. Szkoda tylko , że w INVENCIE zawsze obrywa pracownik. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Kiedyś tam byłem kierowcą
@Anonim 2

Dzień dobry! Wczoraj w Czechach rozbił się o tył naczepy TIR a bus z Inventu. Kilka osób trafiło do szpitala. Wina kierowcy busa...no cóż? Pewno gość młody niedoświadczony i przede wszystkim przemęczony ( wiele osób tu już pisało o liczących kierowcach busów ). Pewno bał się odmówić jazdy z obawy przed karami....

Mariola
@Anonim 2

Pamiętam...! Wtedy wyjazdy z Katowic były z centrum tzn z Dworca autobusowego przy Piotra Skargi...Tam można się było łatwo dostać. Teraz podobno z pod Spodka....Jak ktoś musi dojść z bagażem z Dw PKP lub PKS to trochę ma daleko

marriii

Witam czy ktos orientuje sie kiedy pojawia sie nowe terminy inwentaryzacji zagranicznych? teraz od dluzszego czasu nie ma nic na stronie :(

Daram
@marriii

Niestety nic nie bedzie. Praca jest tylko dla bardzo małej grupy osób i to doświadczonych. Pierwsze wyjazdy na większa skalę dopiero w drugiej połowie maja.

adam
@Daram

Dla swoich znajomych ciotek, szwagrów itd

Chetni

Byłam na centrrszopach i kaufach. Chciałam wkręcić chlopaka. Wyjazdu rocznego bez zjazdów do pl średnio sibie wyobrazam bo cieżko o pokój dwuosobowy ale na krótszy wyjazd Ok. Chcieliśmy teraz na rosmany ale biuro powiedzialo ze nie daje gwarancji :(

Daram
@Chetni

Pokój dwuosobowy to rzadkość, zwłaszcza jeśli nie jesteś znajomym kierownika lub doświadczonym pracownikiem.. Nie liczcie na to. Teraz firma nie potrzebuje ludzi, bo jest ich aż za dużo, skoro jest tylko kilka małych projektów. Przestój trwa aż do maja. I tak Pojadą wybrani ;).. Poza tym odradzam Rossmanny. Bardzo dyzy nacisk na wydajność i błędy lacznie z wyrzucaniem do Polski, mnóstwo procedur i sprawdzania dokładności liczenia co do sztuki, mało snu i praca plus dojazdy to zawsze 10-16 h!!

Pablito

A jakie macie opinie na temat koordynatorów i kierowników na Polsce? Zgredy, czy da się wytrzymać?

thc h2o kwas
@Pablito

Błogo gdy się starają być dobrzy dobrzy dla pracownika, gdy są miętcy (z podkreśleniem, z podkreśleniem) i łagodni, gdy uwagi wypowiadają tak by cię nie urazić, gdy ładnie pachną. Są tacy i za granicą i w Polsce, nie wszyscy, ale są. Niekiedy tylko mogą być ludzcy i po ludzku może im się skończyć wytrzymałość psychiczna, tymbardziej jeśli pracownicy sa problemowi, karma nie wraca, jest kwas, kicha i bałagan. Wtedy nawet wróżbita Zefir nie wie co robić a co dopiero koordynator czy kierownik w ojczyźnie lub wśród naszej wielkiej rodziny poza granicami.

thc h2o kwas
@thc h2o kwas

miękcy, nie miętcy Żeby się nie wyżywać (bo ludzie uznają za złe to co ja uznaję za dobre i moja pochwała szkodzi a nie pomaga chwalonym) na tych z Inventu wymienię przykład z Job Impuls. Koordynator Tomek z Warszawy. On niech będzie wzorcem tego co to znaczy być miękkim w pozytywnym dla mnie znaczeniu. (I go zwolnią:):):):):):):):):):) ) (usunięte przez administratora)

Ośmiorniczka

Nie polecam Inventu nikomu. Śmieszne pieniądze , gdzie jadąc na inwentaryzacje za granicę można zarobić o wiele więcej oraz mieć dodatek za godziny nocne + dojazd. Tutaj dojazd na inwentaryzacje trwa czasem 3-4 godziny w jedną stronę. Doliczając całą podróż + godziny na inwentaryzacji człowiek jest około 15-16 godzin poza hotelem, nie ma czasu na spanie, nie ma czasu dla siebie. 175 zł za inwentaryzacje to kpina. Jadąc na inwentaryzacje do Stuttgartu podjechał autokar bez WC, 15h w trasie, autokar na połączeniu dalekobieżnym, widać jak firma dba o swoich pracowników .. Co więcej, na hotelach ( tak zwanych jungenach ) nie ma możliwości korzystania z czajnika , tostera, palników , jeśli wejdzie obsługa do pokoju można dostać karę na około 50 e + wyrzucenie sprzętu . Oczywiście 3/4 osób z takich przyrządzeń korzysta, ponieważ firma nie zapewnia dostępu do kuchni .. Jest to kolejne zaniedbanie firmy, ponieważ każdy chciałby zjeść normalny obiad a nie żywić się na mieście, gdzie koszty wyżywienia w euro są bardzo wysokie w porównaniu do zarobków na inwentaryzacji w PLN. Invent jest jedynie dobrą opcją dla osób zaraz po szkole, które nie wiedzą co to pieniądz i chcą jechać na impreze , poznać nowych ludzi, a nie zarobić .

imprezowiczka

a ja polecam bardzo, jak ktos jedzie z nastawieniem zebym robic sobie imprezki na hotelach i sie bawic to bedzie zadowlony, bo jak ma zamiar zarobic to niech sie na nastawia bo to nie z ta firma. ogolnie wszystko super, co chwila przeprowadzki nowe miejsca nowe imprezy alkohol, ale problem jest z ludzmi ktorzy maja problem o muzyke i imprezki, tego nie potrafie zrozumiec

Blue

Byłam na jednej inwentaryzacji w lutym i raczej już nie pojadę z tą firmą. Sklep oddalony o ponad 100 km, premia 10 zł. Powiedziano mi ze inwentaryzacje trwają zazwyczaj średnio 10 godzin, to miałam nadzieje na chociaż 8 a tu o 22 start i po 2 już wracaliśmy. Nie opłaca się totalnie. Jakbym wiedziała ze tyle to będzie trwać to bym się nie zdecydowała. Szkoda zachodu. Nadzorująca w mojej grupie strasznie się wywyższała i nie można było nawet się odezwac do osoby obok bo się czepiała o gadanie. Szczerze to zazwyczaj to jezdziłam z inną firmą ale znalazłam tą i chciałam spróbowac i zobaczyć co i jak ale raczej już nie skorzystam. Plus nie szanują w ogóle RODO, przy wszystkich prosili o podanie NA GŁOS numeru PESEL....

ada
@Blue

To fakt. Koordynatorów i kierowników teamów maja z łapanki. Prostactwo, (usunięte przez administratora) arogancja. Tolerowanie (usunięte przez administratora). Zachowanie niektórych osób w hotelu czy na jadalni woła o pomste do nieba. Krzyk, pusty głupi smiech, zachowanie (usunięte przez administratora)spod latarni +- żadnej reakcji szefa grupy. Niemcy po prostu nie dojadali i wychodzili z odpowiednim komentarzem. Na hotelu awantury, bijatyki itd. Ćpanie , picie alkoholu w autokarze. Aroganckie zachowanie w stosunku do osób, które nie zyczą takiego zachowania. BRAK REAKCJI ZE STRONY KOORDYNATORA, który jechał tym autokarem, który miał pilnowac porzadku.

Jakub Grzymski

Przede wszystkim , kombinacje przy umowach i z PIT-ami , zarabia się po kilka tysięcy , natomiast firma by odprowadzać składki od najniższej krajowej każe podpisać umowę z drugą firmą ,, krzak,, . Pomijam fakt , że pracuję się za granicą ,natomiast umowa jest polska. Wszystko wychodzi w momencie otrzymania PIT-u. Gdy otrzymałem zaświadczenie o dochodach okazało się , że przez 3 miesiące nie zarobiłem nic natomiast w kolejnym miesiącu 14 tysięcy zł i nie jest to pojedynczy przypadek a standard w tej firmie . Co do samej pracy nie jest wymagająca, każdy kto chce pracować poradzi sobie, ba ma nawet szansę ,, awansu,, . Typowa praca tymczasowa by zdobyć doświadczenie i ruszyć dalej lub dla ludzi którzy chcą ,,liznąć,, życia za granicą , no chyba że ktoś chce przez kilka lat tułać się po schroniskach, gdzie nawet nie ma możliwości zrobić sobie ciepłego posiłku a na koniec zostać wydymanym na składkach . Dobry wybór dla studentów na pracę wakacyjną lub by dorobić .

ada
@Jakub Grzymski

Ale nikt tobie nie każe tam pracować. Szukaj innych firm.

Nie polecam! Ta firma to jakiś żart zapisałam sie na 4 inwentaryzacje z tego 3 zostały odwołane a jedna zamiast od 6 do 10 godzin to trwała 3,5h a dojazd w jednak strone również ok 3,5h oczywiście dojechaliśmy godzine wczesniej i tej godz nie zapłacili łącznie 12h od wejścia do wyjscia z autokaru za 83 zł brutto :/

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.