INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Czy ktoś jedzie dziś z Piły? :)

Ona

Ja też dostałam wypłatę w tamtym tygodniu bez problemu, może to jakiś chwilowy problem ale kasę na bank dostaniecie :)

;c

Byłem na inwentaryzacji miesiąc temu i pieniądze były bez problemu, jeżeli teraz kilka osób nie dostało swojej kasy to zaczyna nam się robić druga strefajob. Miejmy nadzieję że to jakaś awaria za którą dadzą też jakąś rekompensatę.

pIOTR

NAJŁATWIEJ MI BLOKOWaC JUŻ MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA INNYCH INWERATARYZACJI. ZERO PRZEPRASZAM,NIC Z WASZEJ STRONY ZA TEN PIĄTEK 26 LIPCA .......NAJLEPIEJ POTRAKTOWAĆ PRZEDMIOTOWO CZŁOWIEKA,KTÓRY CHCIAŁ SOBIE DOROBIĆ NA INWERTARYZACJI W PIATEK TEŻ,A STRACIŁ NERWY.......CIĘŻKO BYŁO DAĆ POPRAWNY ADRES DUBOIS-1-GO MAJA...PO CO NIE CHCE SIĘ ZMIENIAĆ,LEPIEJ LUDZI CO JADA PIERWSZY RAZ WPROWADZAĆ W BŁĄD(MNIEJSZE WYPŁATY BĘDĄ,A INNI BĘDĄ ZA 2 OSOBY ROBIĆ). CIĘŻKO BYŁO PODAC INFORMACJE W SMSIE JAKIEJ FIRMY TEN AUTOKAR...CIĘZKO BYŁO ZADZWONIĆ KIEDY NA LIŚCIE ZNAJDOWAŁY SIĘ NUMERY WSZYSTKICH OSÓB.....UKARANE TO POWINNY ZOSTAC OSOBY OD WAS,KTÓRE NIE DOPILNOWAŁY TEGO,ALE PO CO SWÓJ SWOJEGO CHRONI.......NAJLEPIEJ ZWYKŁEMU PRACOWNIKOWI ZABLOKOWAC JUŻ MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA WOGÓLE INWERTARYZACJI......I SPRAWA ZAŁATWIONA CO NIE.........

Bardzo dobry

Bez problemu

Maciej

Byłem 19.07 w Ciechanowie pierwsza moja inwentaryzacja. Pojechałem dlatego, że zapewniają dojazd, a dzisiaj już wypłate mam na koncie :). Nie rozumiem krzykaczy w komentarzach, bo jak dopytałem i przeczytałem co trzeba, to wszystko było jasne.

@Maciej

A ja nie otrzymałem tej wypłaty, a na podany do kotnaktu telefon nie da się zadzwonić. I zastanawiam się, czy mam pecha, czy powyższa opinia jest ustawiona, a firma jest niewypłacalna... Ktoś jeszcze z podobnym problemem?

Xyz

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nic więcej

Xyz

Ah no tak przecież jeszcze wasza idealna organizacja. Nawet zapewnienie autokaru dla pracowników jest dla was za dużym wysiłkiem!

???

Co to za zachowanie... Wystawiają oferty pracy, a dzień przed wyjazdem odwołują. Gdybym to ja nie pojechał to kara pieniężna, jednak co w takiej sytuacji? 0 rekompensaty za stracony czas. Przepraszamy? Takie coś możecie wysłać na drugi dzień jak się zapisze a nie miesiąc jestem zapisany a dzień przed wyjazdem dostaje taki głupi sms.

Jedzie ktoś moze dziś do Namysłowa?

Czy wie ktoś kiedy zaczynają się polskie inwentaryzację OBI?

sisi
@Ania

pewnie wrzesien

Dziękuję

Nieprzekraczalny termin udzielenia odpowiedzi na wszelkie pisma oraz także we wszelkich innych możliwych sytuacjach - w moim przypadku brak odpowiedzi dot zatrudnienia/lub niezatrudnienia - powinien wynosić 14 dni. Jeśli firma rekrutacyjna nie udziela odpowiedzi po dokonanej rekrutacji, należy zaliczyć ją do firm bardzo nie solidnych i nie godnych zaufania. To jedynie, co mogę powiedzieć.

odwołany

Pół godziny przed zbiórką dostałem smsa żeby nie przychodzić na zbiórke, gdzie byłem juz na miejscu,straciłem paliwo,czas i nerwy. Poinformowano mnie,że w innym mieście wsiadło za dużo osób do autobusu i z mojego miasta muszą część odwołać. Tymi zapisami i transportem zajmuje sie jakis nieuk bez szkoły,nieumiejący liczyc bo to nie jest sytuacja wyjątkowa. Nie usuwajcie niepochlebnych komentarzy bo pisze tylko i wyłącznie prawde.

Oburzony

Pół godziny przed zbiórką dostałem smsa żebym nie przychodził na zbiórke. Przez telefon poinformowano mnie,że w innym mieście wsiadło do autobusu za dużo ludzi i musieli odwołać osoby z kolejnego miasta. Logistyką zajmuje sie chyba jakis analfabeta w takim razie. Nie wiecie ile ludzi sie zapisuje,nie panujecie nad tym? Liczycie,że zapisze sie więcej i częśc nie przyjdzie? Totalna amatorka. Macie gdzieś,że ktoś podporządkowuje swoje plany pod inwentaryzacje.

Filip

W Polsce zapewniaja dojazd płatności sa raczej na czas. Pojechałem pare razy do Niemiec troche inaczej sie pracowało ale wszystko było zorganizowane No i wypłata większa bo codziennie sie pracuje. Nie jak w agencjach ze jedziesz pracujesz dzień potem siedzisz i czekasz a pieniądze uciekaja. Na początku troche cieżko ale mozna ogarnąć skaner i szybciej robota idzie i bardziej sie oplaca

Jak na prace dorywczą bez doswiadczenia to nie ma co wymagać kokosów, ale praca łatwa, fajni ludzie. Łatwy dorobek na wakacje dla mlodych osob ale patrząc po grupie to nie tylko młodych :) Wyjeżdżaja też osoby na urlopie chcące dorobic. Poki co nie widzę minusow. Zobaczymy po wyplacie

Marzena
@Tomek

To znakomicie! Muszę Ci powiedzieć, że bardzo miło czyta się się takie opinie jak Twoja. Dobrze, że INVENT w sposób przychylny podchodzi do osób, które chcą sobie jedynie dorobić i w związku z tym szukają tymczasowego zajęcia. Jestem jednak ciekawa, czy pracodawca ten zapewnia, ale pracownikom pełnoetatowym, jakieś dodatkowe świadczenia socjalne? Możesz coś na ten temat powiedzieć? Będę wdzięczna.

Jacek

Wczorajsza inwentaryzacja spoko. Jakieś 8h liczenia. Inwentaryzacja nocna wiec zawsze można dorobić. ALEE...…….patrze w terminy i nie ma już Będzina, więcej terminów jest np na kujawsko pomorskie a tam mam trochę daleko. Jest opcja ze jeszcze się pojawia jakies na lipiec-sierpień? Mysle nad zagranica teraz tylko z tego co slyszalem, sa inne zasady i nie wiem czy już nie jest za pozno

ola
@Jacek

Mozesz dorobic na zmywaku

Sławomir
@Jacek

Pracujesz na umowie zlecenie, i czy jest to praca dodatkowa, czy można zatrudnić się na dłużej. Interesuje mnie jak często pracę wykonuje się w godzinach nocnych i czy dojazd organizuje i pokrywa pracodawca? Napisz proszę więcej szczegółów o zatrudnieniu w INVENT.

Jacek
@Sławomir

Tak na zleceniowce. Ja to traktuje jako prace dodatkowa bo w wakacje dorabiam sobie po prostu. Wydaje mi sie ze raczej sa nocne godziny z tego co przeglądałem terminy. Teraz w Będzinie byłem miejscowy wiec nie potrzebowałem transportu. Ale jadę z Katowic do brzegu 26.07 i juz mam transport zapewniony z firmy. Pierwszy raz jadę wiec nie wiem czy sa to busy firmy czy inne ale nic nie płace.

Nova
@Sławomir

Zdecydowanie jest to praca stała, inwentaryzacje są cały rok za granicą z krótkimi przerwami na regenerację. Umowa zlecenie. Warto wyrobić sobie kartę EKUZ w celu ubezpieczenia. Aktualnie praca tylko w godzinach nocnych (Rossmann). Trzeba dostać się jedynie do Wrocławia/Katowic/Legnicy, stamtąd do miejsca pierwszego zakwaterowania koszty transportu ponosi pracodawca. W Niemczech między miejscami pracy i zakwaterowania również. Ty płacisz jedynie za transport dom-wybrane miasto i spowrotem. :)

Stefan Maria Burak
@Nova

Nova a obeznana..brawo !!! Ciekawe ile Wam płacą za te tryptyki . Na pewno nie ma roboty przez cały rok , a jeżeli jest to tylko dla wybranych , na pewno nie dla nowych. Tak tak ...kartą EKUZ koniecznie bo jak coś się stanie w pracy to masz problem wielki.

Nova
@Stefan Maria Burak

Sprawdzasz się, jedziesz dalej. Proste równanie. :) Problemowi ludzie nie są potrzebni w żadnej pracy. O karcie EKUZ jest napisane również na ich stronie. Oczywiście, są sprawy, które irytują, jak w każdej pracy zresztą. Wiesz na co się piszesz, nie odpowiada - odpuść. :)

inwentura

dzień dobry mam pytanie co do inwentaryzacji z waszej firmy czy jest dużo inwentaryzacji w Warszawie? jakie są stawki godzinowe? ile średnio trwają? z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Dominika
@inwentura

Niestety w samej Warszawie jest kiepsko :/ ostatnio byłam jakoś w lutym a teraz nie widze terminów. Nie pamietam dokładnie ile godzin pracowaliśmy, cos koło 8+/-

inwentura

Witam mam pytanie co do inwentaryzacji z waszej firmy czy jest dużo inwentaryzacji w Warszawie? jakie są stawki godzinowe? ile średnio trwają? z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

witam jedzie ktos w ta niedziele 7.07 do lippstadt

witam jedzie ktos w niedziele 7.07 do lippstadt na inwentaryzacje

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.