INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

PanLL

Byłem ostatnio w Niemczech i we Francji z Inventem. Zarówno inwentaryzacja jak i towarowanie sklepu. Praca lekka, nic skomplikowanego, warunki noclegowe pozytywnie zaskoczyły. Osobiście wybieram się kolejny raz :)

@PanLL

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bodo

Ludzie pamiętajcie, że godność tracicie zgadzając się na warunki jakie proponuje firma. To nie jest XIX wiek. Macie wybór.

@Bodo

To co to są za warunki, że piszesz o tym tak krytycznie? Jak ktoś się nie zgodzi na zaproponowane warunki to wtedy firma idzie na negocjacje i można dostać coś lepszego? Czy automatycznie spada szansa na pracę?

Karola

To firma nie zapewnia noclegu dla ekipy we własnym zakresie? Czy tylko za granicą tak to wygląda? Pytam, bo jeszcze się z tym nie spotkałam. A jak wygląda atmosfera pracy?

Bodo
@Karola

No zapewnia nocleg ale z Twoich pieniędzy 135 zł netto dziennie zgadzasz się w umowie na to. A co do atmosfery, jak trafiasz ok ludzi to jest fajnie, jak na meneli i (usunięte przez administratora)to kiepsko.

Kristof

Stanowczo odradzam współpracę z firmą Invent Totalna porażka a umowy powinny być nie zlecenie tylko umowy o pracę na czas określony

@Kristof

@Kristof każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna. Pomaga nam jeszcze bardziej rozwijać się i doskonalić jakość świadczonych usług. Prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, która wpłynęła na Pana opinię, a dołożymy wszelkich starań, aby ją zweryfikować i wyjaśnić. Wiadomość należy wysłać na maila reklamacja@invent.ag.

Rozczarowany

Ta firma to jeden wielki żart. Podpisałem umowę, już byłem zakwalifikowany na niedzielny wyjazd, we wtorek, czwartek i piątek dzwonili czy na pewno jadę, wszystko pięknie ładnie. Człowiek już się szykował na wyjazd, a tutaj tel o godz 15, że team, do którego mnie przydzielili już jest na miejscu i pytanie czy istnieje możliwość, żebym autokarem do nich dotarł. Kobieta miała jeszcze zadzwonić do mnie i potwierdzić tego samego dnia co z moim wyjazdem, oczywiście tel brak, a moja próba skontaktowania się nie powiodła się ponieważ pracują od poniedziałku do piątku do 16. Więc zostałem na lodzie a do tego z myślami co mam robić. Firma invent jak dla mnie to jeden wielki żart. Po co wydzwaniacie do ludzi i podpisujecie umowy skoro później sami ich nie przestrzegacie? Kara umowna tylko dla potencjalnego pracownika, gdyby jednak się rozmyślił a firma nie ponosi żadnych konsekwencji?

@Rozczarowany

@Rozczarowany, cieżko nam zweryfikować opisaną sytuację bez Twoich danych. Faktycznie w ostatnim czasie mieliśmy sporo dojazdów indywidualnych do Teamów pracujących za granicą. Osobom, które zgodziły się dojechać do naszych zespołów zostały zorganizowane odpowiednie przejazdy. W celu szczegółowego wyjaśnienia sprawy bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag. Zweryfikujemy jakie informacje zostały Ci przekazane i sprawdzimy, dlaczego nie udało Ci się wyjechać. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem postaramy się znaleźć dla Ciebie nowy termin :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Zdziwiony

Witam, co do zaliczek to firma zaliczki nie płaci po 5 dniach pracy, dzisiaj będę po 8inwetaryzacji i zaliczki nadal brak...

@Zdziwiony

Zaliczka wypłacana jest po 5 przepracowanych inwentaryzacjach, natomiast pieniądze pojawiają się na koncie bankowym około 7. dnia pracy. Jeśli nadal nie otrzymałeś zaliczki, prosimy o kontakt mailowy na adres reklamacja@invent.ag, a na pewno wszystko szczegółowo zweryfikujemy.

Prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, która wypłynęła na Pana opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby opisaną sytuację zweryfikować i wyjaśnić. Chcielibyśmy wiedzieć, co należy poprawić. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres: reklamacja@invent.ag.

M

Jedna wielka katastrofa. Zdecydowanie nie polecam. Ale jakby ktoś się pokusił to polecam wydrukować sobie umowy zawarte z tą firmą, ponieważ oni mogą je usunąć w każdym momencie, tak jak w moim przypadku, a ich odpowiedzią na moje maile (bo oczywiście telefonicznie nie da się rozwiązać żadnej sprawy) jest to, że nie mają moich danych w bazie i nie mogą rozpatrzeć mojej sprawy. Organizacja tej firmy również nie należy do mocnej strony. Miejsca docelowe praktycznie nie są podawane i wszystkiego dowiadujemy się na ostatni moment ewentualnie już na miejscu. Warto wspomnieć, że z firmą nie ma kontaktu w weekendy, a zjazdy do Polski są organizowane właśnie wtedy. Dodzwonić się gdziekolwiek czy do biura czy do jakiegoś opiekuna niestety się nie da i zostawiają na tak zwanym lodzie. Na koniec dodam, że moje zwolnienie było bezpodstawne oraz nie poparte żadnymi dowodami. Wystarczyło jedno złe, zmyślone słowo osoby, który pierwszy raz była na wyjeździe (i się za bardzo poczuła) na mój temat i odwrotu nie było, ponieważ nikt nie raczył wysłuchać mojego poglądu na sprawę (pomimo wielokrotnych prób kontaktu).

Karol
@M

Czyli słowo przeciw słowu, co stało się powodem zwolnienia? I co teraz, jaki masz okres wypowiedzenia? Jaka to umowa była?

M
@Karol

Powodem zwolnienia było niby złamanie zasad hotelu lecz tego ani hotel ani właściciel nie zgłosił tylko koleżanka której się wydawało że palimy w pokoju. Okresu wypowiedzenia nie ma poprostu zerwali umowę, a umowę główną usunęli a teraz proszą o jej wysłanie bo nie mają mnie w bazie i nie mogą rozpatrzeć mojej sprawy, w której chodzi o zwrot kosztów biletu powrotnego, bo musiałyśmy wrócić na swój koszt, a powiedziano nam, ze nas kierowca zawiezie na dworzec, a tego nie zrobił.

@M

Pani Malwino, zakończenie współpracy w żaden sposób nie wpłynęło na dostęp do dokumentów, które podpisała Pani przy nawiązywaniu współpracy z naszą firmą. Dokumenty dostępne są cały czas na naszym Portalu. Wystarczy, że zaloguje się Pani na swoje konto i przejdzie do odpowiedniej zakładki. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu zawarte są w tzw. zaproszeniu, które wysyłane jest kilka dni przed wyjazdem. Podana w nim jest m.in. godzina i data wyjazdu, miejsce zbiórki, Team, do którego dana osoba została przypisana, miejscowość docelowa i inne ważne informacje. W każdym zespole pracującym za granicą wyznaczone są osoby koordynujące lub kierujące pracą, które są do dyspozycji pracowników w razie problemów przez cały czas trwania turnusu. Jeśli ma Pani wątpliwości co do zakończenia współpracy to prosimy o kontakt z naszym Działem Reklamacji na adres reklamacja@invent.ag. Możemy zapewnić, że dokładnie zweryfikujemy sytuację i wrócimy do Pani z informacją zwrotną.

@INVENT Sp. z o.o.

Fajnie, że od decyzji można się odwołać. Ile czasu może potrwać rozpatrywanie sprawy?

Co do zasady Dział Reklamacji udziela odpowiedzi zwrotnej w ciągu 7 dni roboczych. Natomiast jeśli sprawa jest złożona i wymaga zaangażowania innych Działów to termin może ulec wydłużeniu. Oczywiście osoby zainteresowane zostaną o tym poinformowane w wiadomości mailowej.

Klarysa
@M

Ale jak to zweryfikowali, skoro koleżance się wydawało? Jeśli chodzi o transport to oddają całe koszty czy naliczana jest jakaś kilometrówka? Tak z dnia na dzień podziękowali Ci za współpracę?

Romeo

Odradzam wyjazdy z tą firmą totalna porażka zero organizacji przyjeżdżają niektórzy żeby imprezować pić alkohol i bić się, a za wszystko sobie odliczają atmosfera beznadziejna jeszcze zależy kto przyjedzie wiadomo każdy ma inny charakter. Liderzy niektórzy bardzo nie sympatyczni tylko się wywyższają i myślą że są kierownikami, aż mnie to śmieszy. Wypłaty może są czas ale i tak wychodzą na swoim, a co do pracy w sklepach np. Kauflandy to jak patrzeć straszny chaos każdy tylko chce rządzić, nawet pijani przychodzą do pracy. A chamstwo że nawet osoba starsza która jedzie pierwszy raz to zamiast ja przeszkolić to po co, to najlepiej zwolnić ją dwa dni przed wyjazdem do Polski, to chamstwo takie metody. A szkolenie w tej firmie to pozory. Jedna wielka katastrofa. Zdecydowanie nie polecam

@Romeo

Zgadzam się z tym hamstwo ,że strony koordynatorów ,już nie chce pisać jak ludzie byli ,traktowani np ruszcie (usunięte przez administratora) ,albo jak byście (usunięte przez administratora) to by było szybciej zrobione itp itd włosy dębem stawały

Anonimek

Witam,jeśli turnus jest od powiedzmy 14 stycznia do 17 lutego to wynagrodzenie dostaje się za cały turnus czy przepracowane dni w miesiącu? Pozdrawiam

Mic
@Anonimek

Wypłata będzie wypłacona odpowiednio 14 lutego i 14 marca za przepracowane dni w danym miesiącu. Plus po pierwszych przepracowanym 5 dniach dostaniesz zaliczkę.

Były Rekruter zdalny

Odradzam jedno wielkie (usunięte przez administratora) Za wszystko odciągają Umowa zlecenie bez podpisu za zaświadczenie o zatrudnieniu pobierają 20 zł za przelew wynagrodzenia opłata 3 zł a najważniejsze jest że (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu deklarują 20 zł brutto od osoby netto nikt nie jest w stanie odpowiedzieć faktycznie wypłacą 10 zł zagranica już w ogóle tak kombinują że nie wypłacają żadnych pieniędzy Żadnych kwitków wypłaty dokumentów potwierdzenia dlaczego jest tak niskie wynagrodzenie Wiadomości pisanie do firmy bez odpowiedzi Po dwóch miesiącach współpracy rezygnacja Odradzam Bardzo dużo poświęconego czasu charytatywnie Pracowników na inwentaryzacji też (usunięte przez administratora) na pieniądzach

To był mój pierwszy wyjazd do pracy z Invent i nie zawiodłem się. Jestem już zapisany na kolejny. Polecam każdemu, bardzo miła ekipa a i praca jest ok.

@Adam

Majka
@Adam

A jaki czas trzeba przeczekać między wyjazdami? Jest szansa żeby zachować ciągłość pracy? Długo trwa załatwianie wszystkich formalności przed pierwszym wyjazdem? Bo zastanawiam się czy od początku stycznia mogłabym już wyjechać.

@Majka

Pierwszym krokiem jaki należy zrobić, aby zapisać się na wyjazd jest założenie konta na Portalu Invent i wysłanie zgłoszenia. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci warunki pracy i udostępnimy odpowiednie dokumenty, które należy zatwierdzić online. Jest to bardzo prosty i krótki proces, dzięki któremu formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. ???? Nasze turnusy zagraniczne trwają od 2 do 8 tygodni, później zwykle następuje zjazd do Polski. Jeśli chodzi o kolejne wyjazdy to najlepiej na bieżąco śledzić nasz Portal, gdzie dostępne są aktualne terminy.

@INVENT Sp. z o.o.

O super info. A jak wygląda podpisanie umowy? Czy trzeba jechać do siedziby firmy, aby podpisać umowę na taki wyjazd, czy to dzieje się np. za pośrednictwem poczty? I czy jest opcja, aby całą rekrutację i wszelkie formalności można na odległość zrobić?

wszystkie formalności związane z wyjazdem załatwisz online. Dokumenty niezbędne do podjęcia współpracy są udostępniane na Portalu Invent i zatwierdza się je hasłem logowania do swojego konta.

Andrzej 13

Jak czytam opinie różnych osób to tak jakby pracowały w totalnie w odmiennych firmach. Przyznaję ,że niektóre informacje naprawdę mnie zaskakują (" dwie przerwy po 15 minut i jedna 1 godzinę", "częste premie", "praca 6 godzin"). No cóż, może nie miałem szczęścia trafić na taki projekt, a byłem na kilku w tym roku. Ludzie są różni więc ich spojrzenie na te same sytuacje też może być odmienne. Najlepiej dobrze zapoznać się z umową ,którą się akceptuje i mieć świadomość ,że jest to ""umowa-zlecenie". A na koniec roku 2023 -wszystkiego dobrego dla tych co wyjadą z Inventem w 2024 roku.

Rico
@Andrzej 13

No właśnie, może to pisał ktoś podstawiony albo poprostu musiał napisać dobrze, byłem na dwóch projektach, robiło się średnio po 10h dziennie czasem 13 z dojazdami, ludzie się połasili na 295zl...musieli tak zrobić bo by ludzi w grudniu za 245 nie mieli, ci co w Polsce predyspozycji nie mają to będą pracować nawet i 15h za 245zl,jedyny plus to weekendy wolne i fajne lokacje nic poza tym, a przerwa była 15min na (usunięte przez administratora)

szemgo
@Rico

Nie musiał być podstawiony bo ja byłam na towarowaniu TEDI we Francji i właśnie tak było,dwie przerwy po 15 minut i jedna godzinna.Praca była od 8 rano. Jak byłam we Włoszech na OBI to była jedna przerwa 15 minut.Praca od 21.

@szemgo

Czyli to zależy od obiektu na którym się wykonuje inwentaryzację? A jak z dojazdami, daleko od miejsca zakwaterowania było?

Praca dla każdego. Nie ma w niej nic trudnego. Dobre warunki zamieszkania. Wyprała zawsze na czas.

Dziękujemy za opinię. :)

Martysia

powiem tak, ci co pracują długo będą emerytury szukać w niebie, sprawdziłam składki odprowadzane moje w zusie, każda jest poniżej tej która nam daje jakikolwiek zasiłek, więc nawet pracując w invencie 2l możesz nie dostać zasiłku jeśli byś np chciał iść na chwilę na bezrobotne????, koszty ukryte dojazdy hotele ludzie się cieszą bo to przecież 'za darmo', szczęśliwego nowego roku dla tych co jeszcze będą od stycznia wyjeżdżać do pracy

Gosiak
@Martysia

Nic nie jest ukryte w umowie wszystko jasne jest napisane to co dostają pracownicy to już na czysto po odciągnięciu wszystkiego trzeba dobrze czytać umowę.

@Martysia

Potwierdzam za dojazd i noclegi są kolosalne pieniądze odciągane z naszych wypłat Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Kaja
@Martysia

Tak to prawda.Te skladki to są śmieszne i nijak się mają do wynagrodzenia które otrzymujemy.Zastanawiam się jakim sposobem????

@Kaja

Składki ZUS nie są odprowadzane od pełnej kwoty wypracowanego wynagrodzenia? Sprawdzałaś w ZUS-ie? I jak to się przedstawia w kwotach?

@Martysia

rodzaj umowy oraz stawki netto jakie oferujemy możesz znaleźć na naszej stronie oraz w naszych ogłoszeniach. Od tych kwot nic nie jest już odciągane, są to stawki na rękę, które otrzymuje pracownik. Wspomniane przez Ciebie koszty, obowiązkowe składki oraz podatek potrącane są z kwoty brutto i informacje o tym znajdziesz w umowie. Jeśli chcesz otrzymać informacje na temat wysokości odprowadzonych składek to prosimy o kontakt na adres presonalny@invent.ag.

gość31

Elek
@Max

Dostałeś zaproszenie?

dj

Kolejny wyjazd mogę zaliczyć do udanych. Praca nie jest ciężka, zawsze można uzyskać wszelaką pomoc od przełożonych i co najważniejsze wypłata jest na czas bez żadnego opóźnienia! :)

@dj

Bardzo dziękujemy za opinię! Zachęcamy do kolejnych zapisów i wyjazdów. :)

@Pracodawca

Witam czy jest potrzebna znajomość języka. Pozdrawiam

@@Pracodawca

Niekoniecznie, mamy również oferty dla osób, które mówią tylko po polsku. :) Zachęcamy do zapisów!

Iwona

Za mną kolejny wyjazd i znów wszystko tak jak należy, szczeże POLECAM.

@Iwona

An

Praca okey, wypłata na czas, zakwaterowanie w nowiutkim hotelu ????.

@An

Kolejny

Kolejny wyjazd zakończony i nastepny w drodze. Z premią zimową (+50/dzień) aż przyjemniej się pracuje. Polecam

@Kolejny

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.