INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Dżi

Nie polecam , pracowałam w Niemczech na wresmanach po ok 10 h dziennie czasami i więcej . Później przeniosłam się na rossmany gdzie była tragedia w pokoju z chłopakiem musieliśmy być z dwoma w średnim wieku facetami , ahhh to wszystko to jedna wielka tragedia nigdy więcej .(usunięte przez administratora)

@Dżi

A co Ci przeszkadzają ludzie w średnim wieku? Też wiecznie młoda nie będziesz,wiecej szacunku dla starszych.

Sebo

Super praca dla osob chcacych dorobic, mila wspolpraca z moja ulubiona koordynatorka Klaudia... Polecam

AdA

Potrzebuję kontakt do osoby ktora pracowała na OBI jako tłumacz.

@AdA

Ja bylam.

Ada

Co należało do twoich obowiązków liczyła tez

Oszukaliczynie

Wiecie może na czym polega to naliczenie premii brutto za udział w inwentaryzacji? Powinnam dostać ją razem z wypłatą czy osobno? Z moich wyliczeń wynika, że nie dostałam jej przy ostatniej wypłacie. Czy ktoś z was miał taką sytuację? Z góry dziękuję.

Iza
@Oszukaliczynie

Dostaje się około 80 zł. Ja teraz dostałam 60, bo miałam mniej dni pracy. Dostaje się ją osobno.

Honorata
@Iza

Super, że to doprecyzowałaś. Zastanawiałam się jeszcze ostatnio, czy ze strony firmy INVENT można liczyć na jakieś szkolenia wstępne. Powiesz mi coś na ten temat? Niewiele wiem o pracy w inwentaryzacjach, stąd to pytanie.

Bardzo dobry

Bez problemu

Iza

Pojechałam dwa razy wspólnie z koleżankami, bo chciałyśmy sobie popracować na wakacjach. Nam trafiły się niemieckie Rossmanny. Powiem tak, na pierwszym turnusie było dość ciekawie. Praca jak praca - trochę ciężko jest na magazynie, ale da się wytrzymać. Trafiło nam się bardzo interesujące, tęczowe towarzystwo. Jestem bardzo tolerancyjna, ale większość to były młode osoby, które co weekend chciały imprezować. Warunki w pensjonatach były do przyjęcia-w pierwszym była kuchnia, można było zrobić pranie. W drugim niestety był z tym problem. Minusem są na pewno dojazdy do pracy-czasami trwają 1,5 godziny, miasta, w których was lokują są bardzo małe, dlatego na zakupy trzeba jeździć busem. Niestety jest to polska umowa, więc do naszej kieszeni nie idą jakieś kokosy. W dodatku nie ma stawki urodzinowej, a inwentaryzacje mogą trwać po 10-11 godzin, czasami więcej. Na drugim turnusie zamiast koszulek dostaliśmy brzydkie kamizelki, co powinno zostać wspomniane, bo wzięłam za mało koszulek. Niby drobiazg, ale ulatwiloby to życie. (usunięte przez administratora) W tym czasie byliśmy w czterech hotelach-w pierwszym nie było ani zasięgu, ani wifi, w drugim (usunięte przez administratora) i brak kuchni, w trzecim było nawet ok, ale też był problem z wifi, a w czwartym byliśmy tylko jedną noc, ale był najlepszy, bo w samym centrum dużego miasta. Można na tych wyjazdach poznać bardzo ciekawych ludzi, większość mam wrażenie, przed czymś ucieka. Raczej nie pojadę trzeci raz, ale spędziłam ten czas w gronie dobrych koleżanek, samotnie na pewno bym się nie wybrała. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Kolorowy

Witam, Przy inwentaryzacjach krajowych stawka brutto to 18zł/h. Ile to wynosi netto?

Aga

Powiem tak jeżdżę, w sezonie jesienno-zimowym już od kilku lat, jest sporo osób takich jak ja, którym ta praca po prostu odpowiada i zamiast dodawać pochlebne komentarze zapisują się na kolejne wyjazdy. Polecam każdemu przekonać się na własnej skórze.

Aleksander
@Aga

Dlaczego akurat w okresie jesienno-zimowym jeździsz do pracy za pośrednictwem firmy INVENT? Co mógłbyś poradzić osobie, która nie pracowała jeszcze nigdzie i chciałaby spróbować swoich sił właśnie w tej firmie? Liczę na Twoje wskazówki.

Aga
@Aleksander

@Aleksander w sezonie letnim pomagam w rodzinnym biznesie ;) Pytasz o radę hmmm .... na pewno musisz nastawić się, że jedziesz przede wszystkim pracować, bo praca będzie i to dużo, więc nie bądź zaskoczony gdy okaże się że i w sobotę liczymy. Na szkoleniach trzeba uważnie słuchać i dopytywać jak czegoś nie zrozumiałeś bo później łatwo zrobić babola. Jak jechałam pierwszy raz to razem z kuzynką - we dwie było raźniej :) jak masz chętnego to go zabieraj !

MS

Nie ma to jak firma pisząca sobie sama pozytywne komentarze, trochę godności :)

Byłem niedawno na Rossmanach w Niemczech też nie byłem do końca przekonany do wyjazdu, ale się zdecydowałem bo chciałem dorobić na wakacje . Sama praca nie sprawia problemów, dla nowych osób jest szkolenie a jak czegoś nie załapałem to każdy chętnie pomógł. Poznałem fajnych ludzi jak się okazało ze swojego miasta :D Na pewno dużym plusem jest to, że ta praca faktycznie jest codziennie czasem nawet byliśmy w sobotę, bo jak w zeszłe wakacje byłem za granicą to zdarzało się ze mieliśmy tylko 3,4 dni w tygodniu do pracy. Dużo osób narzeka na warunki ja nie mam co narzekać, był dostęp do kuchni, Wifi. Wiadomo , że zawsze by się chciało lepsze hotele, ale da się wytrzymać. Trasy do pracy były różne raz dłuższe około godziny raz krótsze z 20 minut, ale ja i tak zwykle śpię przez drogę więc dla mnie to nie problem. XD Będzie jeszcze jakiś wyjazd we wrześniu ?? Czy dopiero październik ??

DRSM

Na razie póki co byłem na inwentaryzacjach wyjazdowych w Polsce, zagranicą z Inventem jeszcze nie byłem. I raczej się nie wybiorę, czytając te opinie poprzedników. W Polsce jest.. nijak. Owszem, trzeba się trochę narobić, a grosz jest taki sobie w porównaniu do wykonywanej pracy. Zwłaszcza jeśli rzucą na magazyn, albo jakąś drobnicę na sklepie. Żadne pieniądze nie są tego warte, bo tylko można nerwy stracić. Większość koordynatorów jest spoko. Wiadomo, muszą nas pilnować(usunięte przez administratora)Gorzej jest z pracownikami danych sklepów - z tymi trzeba uważać, bo czasami się zdarzają takie piły, że w pale się nie mieści... Niektórzy to nawet na przerwę nie schodzili, bo tyle było roboty. Pieniążki są na czas, tygodniówka to dobra opcja. Ale nie do końca się pieniążki zgadzają. Kilka złotych rozbieżności jest. Nie mniej jednak jako praca dorobkowa (nie zarobkowa) to taka zabawa może być. I fajnych ludzi się poznaje :D

Dziekuje

Dziekuje za wszystkie opinie. Chcialam sie wybrac do Niemiec w tym miesiacu, ale po przeczytaniu komentarzy wiem, że nie warto tam jechac. Juz raz mialam doswiadczenie z takimi warunkami tylko wtedy nikt mnie nie uprzedził. Ludzie nie dajcie sie wykorzystywać kosztem waszego zdrowia i zdrowia innych(jak w, przypadku kierowcow). Pozdrawiam ????

Nie jest źle

Jak tak czytam wasze komentarze to się zastanawiam w jakich teamach i na jakich projektach byliście, bo u mnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wiadomo, czasami się siedzi do późna i liczy ale coś za cos. Jak się chce hajs to trzeba trochę popracować. Nic z nieba nie spada, a wyjazdy są zwykle krótkie, bo na miesiąc więc da się wytrzymać.

Szczęść Boże

Problem kierowców na inwentaryzacjach zagranicznych! Proszę bardzo:) Kierowca powinien pomagać w liczeniu max 4-5 godzin a potem iść do busa odpoczywać albo spać. To powinna być reguła ustalona i pilnowana przez właściciela. A nie kuźwa banan, jedzie 2 godziny na inwentaryzacje, liczy 10 godzin i co to jest. I ja mam z nim wracać i się zastanawiać czy zaśnie z przemęczenia z kierownicą? Z tym się nie można pogodzić. Panie właściciel, bo to jest tylko pańska wina i tylko od pana to zależy a nie od kogokolwiek z pracowników liczących czy prowadzących inwentaryzacje. Co Pan tu na GoWorku odpowie. Kuźwa banan. Bo się zbulwersowałam jak zły Jurek ze skeczu "Gej" kabaretu "Nie My" (tylko na dailymotion)

Adrian
@Szczęść Boże

Absolutnie kierowca nie powinien nic liczyć. Albo ktoś bierze zlecenie jako kierowca albo osoba licząca, takie coś powinno być zabronione. Aż się dziwie że Invent nie blokuje zapisów na kierowce i osobę liczącą tego samego dnia.

Krzych
@Szczęść Boże

To jeszcze nic w porównaniu z tym, że na ostatnią inwentaryzację kierowca zawozi ludzi, liczy z nimi i wraca potem nieraz ponad 700 kilometrów do Polski, tylko dlatego, że wszyscy chcą być szybciej w domu. W końcu stanie się nieszczęście i ludzie zamiast dojechać do domu, zamieszkają gdzieś indziej :)

Iwonaa

A ja wczoraj wróciłam z Niemiec i było ok ???? Fakt umowa polska i kasa w złotówkach no ale przed podpisaniem umowy wiedziałeś o tym ile możesz zarobić i ile się pracuje …. Jak się nie podoba to nie zmuszają, a chętnych jest dużo bo moja koleżanka później się zgłosiła i się nie załapała. Wie ktoś może kiedy rusza Obi??? Na obi podobno ma być duuuużo miejsc xd

Jan Maria Burak

Tam nic nie jest zgodne z niczym...9,5 EURO za całą inwentaryzację i to jeszcze najlepiej na dwóch

werka
@Iwonaa

Niech się wypowiedzą osoby które pracowały na OBI rok temu. Bo ja znam tylko z plot, że brakowało osób i pracowali po pierdylion godzin dziennie, ludzie nie wytrzymywali z przemęczenia.

@werka

To prawda, że na OBI jest ciężko. Wynika to z braku pracowników, bo sam typ sklepów jest według mnie lepszy niż np. Rossmann. W zeszłym roku bywały dni, że wyjazd do pracy był ok. 3 w nocy a z powrotem w hotelu byliśmy o 20... I tak 6 dni w tygodniu, a w niedzielę przeprowadzka. 10 godzin to raczej standardowy czas pracy, plus dojazdy nawet do 3 godzin w jedną stronę. Dodam jeszcze, że wynagrodzenie dla pracowników będących pierwszy raz wynosi 175 zł. Te 40 zł diety jest już zawarte w tej kwocie, czyli stawka ''za samą pracę'' to 135 zł dziennie. Przy pracy powyżej 10 godzin otrzymywaliśmy premie, ale nie były to szałowe pieniądze.

ciekawa
@Jan Maria Burak

A może Pan napisać jak nazywa się ta konurencyjna firma? Pisze Pan i pisze ale konkretów nie podaje. Proszę się podzielić z innymi co by pomóc a nie tylko źle i źle...

Krzysiek -MISIEK
@Iwonaa

OD 1 PAŹDZIERNIKA obi

pIOTR

Jest ok. Pieniądze wpłynęły na konto. Ale prosze was o jedno drogie Panie z Inventu nie róbcie wiećej tak z człowiekiem,bo ja nic do was nie mam i moge dorabiać na inweratryzacji,ale nie róbcie już tak więcej co robiłyście. Bo to smutne. Człowiekowi zalezy na tym ,by zarobić ,a nerwy stracił.

osiem

Hej, z koleżanka zapisaliśmy się na 2 terminy z rzędu, byłyśmy na pierwszym terminie, lecz na drugi nie damy rady. Czy faktycznie trzeba płacić kary 200zl za nie wstawienie się? Liczę na szybką odpowiedź

eme due rike fake
@osiem

Postaraj się zadzwonić bo to "zależy jak leży", raz nie naliczą, innym razem naliczą. Przy pierwszej nieobecności na 90% nie dadzą ci kary. Abo ten;), poprosimy (ja i mój kot) o odpowiedź tutaj na platformie GoWork kogoś z kierowników lub konsultantów INVENTU, np Krystianka albo Bocianka. A później z moim kotem poprosimy anonima/mkę "osiem" o potwierdzenie, że dobrze się skończyło i nie ma kary;).

@osiem

A kiedy miałyście jechać? W ta niedziele?

Zuzka123z
@Kasia

Czy to jest jutrzejszy wyjazd do niemiec na którą godzine bylyscie zapisane?

Zuzka123z
@osiem

To jest inwentaryzacja do niemiec w dniu 04 08? Bylyscie zapisane do jednej grupy? I na którą godzine?

iii

Brak wypłaty za ostatnią inwentaryzację, odrzucają połączenia telefoniczne, w odpowiedzi na maila autoodpowiedź, że odpiszą w ciągu 7 dni... To normalne, czy firma krzak?

więc do dzieła ludziska

Hejka wszystkim. Jeździłem kilka razy na inwentaryzację tej firmy, pieniądze były zawsze na czas, w piątek. Z ubezpieczeniem zdrowotnym też nie było problemu. Właśnie zdecydowałem się na te inwentaryzacje ze względu na ubezpieczenie. Nie chciałem rejestrować się w PUP, bo zawracają (usunięte przez administratora) jedna nocka w miesiącu i miałem problem z głowy ( dorabiam sobie w inny sposób). Raz czy dwa zawaliłem sprawę bo nie chciało mi się jechać ale nigdy nie nałożyli na mnie kary. Tam też pracują ludzie a z ludźmi trzeba po prostu dobrze rozmawiać. Co do " Inventu", osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdro wszystkim ;)

@Tomek

za każde niestawienie się na inwentaryzację jest 200 pln kary...nie ściemniaj koleś

Janek

Naprawdę nie wiem, skąd taka burza o wypłaty ;-/ dorabiam sobie co jakiś czas bo z Katowic jest dużo zapisów i NIGDY nie miałem problemu z wypłata, czasem przychodzi w pon czasem we wtorek, ale jest. Dobra rada – sprawdzajcie lepiej czy nie macie komornika.

Czy ktoś jedzie dziś z Piły? :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.