INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Daniel

Byłem w Niemczech na inwentaryzacjach przez 2 tygodnie i polecam. Praca łatwa, a bardziej doświadczeni pracownicy zawsze służą pomocą. Warunki zakwaterowania bardzo dobre.

@Daniel

Panie Danielu, dziękujemy:)

Andrzej13

Byłem na kolejnej inwentaryzacji, polecam , praca dla tych co nie boją się włożyc trochę wysiłku w to co robią i chcą się uczyć nowych rzeczy.

@Andrzej13

Panie Andrzeju, dziękujemy:)

Angelika

Współpraca z firmą invent była bardzo dobra decyzją, praca jest naprawdę lekka A wynagrodzenie zadowalające. Atmosfera jak i warunki mieszkalne (jeśli chodzi o pracę zagraniczną, na wysokim poziomie) osobiście napewno pojadę na kolejny wyjazd. Serdecznie polecam :)

@Angelika

Pani Angeliko, dziekujemy i zachecamy do zapisów;)

Mac

Czy można wyjechać na dłuższy okres czasu bez zjazdów do kraju?

@Mac

Oczywiście, wszystko zależy od dostępnych terminów. Jeśli tylko jest taka możliowść i dostępnośc wolnych miejsc.

Bardzo dobry

Bez problemu

anna Jurska

Dziękuje za miły wyjazd. Byłam na wyjezdzie prawie 3 tygodniowym- Niemcy. Polecam. Jeden wyjazd, dobra kasa, możliowść zwiedzania jako dodatek:)

@anna Jurska

Ola Guła

Byłąm i polecam. Firma ok. Pomocni ludzie. Szybka rekrutacja, dobre warunki zamieszkania. Transport i zakwaterowanie po stronie Inventu, to duży plus. Mój pierwszy raz, ale nie ostatni.

@Ola Guła

Dziękujemy Pani Olgo:)

Mariusz P

Invent jest ok! Praca prosta chociaż jest jej dużo. Koordynatorzy są pomocni w każdym momencie wyjazdu, co ważne podczas dłuższych wyjazdów ma znaczenie.Polecam niezdecydowanym.

@Mariusz P

My również polecamy i dziekujemy!

Krystian Nocoń

Praca ok, szybki i dosyć łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Polecam

@Krystian Nocoń

Dziekujemy:)

Gabrys Gil

Polecam, byłem na wyjazdach w Czechach w ubiegłym roku. Polecam. Zapisałem się na termin 02.09. także polecam swojemu Teamowi:)

@Gabrys Gil

Cieszymy się Panie Gabrielu:)

Witam, ile srednio trwa nocna inwentaryzacja za granicą, ile godzin Wam srednio schodziło?

Rick

Około 9-10 +czas dojazdu

Renata
@Rick

Zależy od teamu. Między 4 a 14 godzin liczenia. Jeśli masz zgrany team i wszyscy potrafią się skupić na wyciśnięciu z siebie maksymalnego tempa liczenia jest szybko.

@Marek

Dzień dobry, wszystko zależy od projektów. Zazwyczaj te inwentaryzacje trwaja od 8 do 10 h. Pozdrawiamy:)

@Marek

Panie Marku, zazwyczaj jest to od 8 do 10 godzin. Wszystko zależy od projektu. Pozdrawiamy

@Rick

Zgadza się! Pozdrawiamy.

Patrycja

Super sprawa jesli chodzi o male projekty i trafienie do dobrego kierownika. Szybko sie robi sklepy i wtedy mozna fajnie zarobić. Plusem dla firmy jest to że finansuja transport do pracy i z pracy. Szybkie turnusy i male projekty jak najbardziej polecam. Minus to mieszkania na duzych projektach , mowie oczywiscie o sobie bo możliwe ze sa osoby którym pasuje takie rozwiazanie , mianowicie dla mnie pokoje powinny byc 2 osobowe nie 3 czy 4 osobowe.

@Patrycja

Pani Patrycjo, dziekujemy:)

Firma działa od lat więc nie bałem się, że trafię nie wiadomo gdzie za granicę nie znając dobrze języka, choć ostatecznie miejsce pobytu zmieniło się w trasie w Polsce. Tłumacz na team jest. Transport jest. Zakwaterowanie jest dobre, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobre tj. pościel, ręczniki, łazienka, kuchnia z jakimiś garami, lodówką, piekarnikiem, mikrofalą i czajnikiem. Nie ma co narzekać bo przyjechało się tam do pracy a nie wczasy. Trochę można zabrać ze sobą. Jak było dalej w Niemczech do sklepu to co jakiś czas podjeżdżaliśmy bus'em pod tzw. markety.

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy i zachęcamy do kolejnych zapisów;)

Mateusz Pas

Firma godna polecenia! Praca łatwa, szkolenie na miejscu, duży plus za warunki w jakich mieszkałem w Niemczech! Polecam dla każdego kto potrzebuje dorobić.

@Mateusz Pas

Aga Sroka

Miałam opory przed wyjazdem, bo nigdy sie tym nie zajmowałam, ale… poszło sprawnie, od zapisu po wyjazd! Polecam, lidzie super i miejsca godne zobaczenia????

@Aga Sroka

Dziękujemy za miłą opinię;)

Piter

Dwa dni temu zjechałem do Polski, fajnie że jeśli ktoś nie może wyjechać na cały wyjazd to bez problemu można już podczas rekrutacji indywidulanie uzgodnić wcześniejszy powrót i wszystko jest w papierach. Poza tym hotele bardzo spoko, fajni ludzie, praca nie jest skomplikowana. Wiadomo czasem liczy się krócej czasem dłużej, ale taka jest ta praca. Na pewno pojadę ponownie w okolicach października.

@Piter

Dziękujemy. Staramy się:) Pozdrawiamy:)

Klaudia

Polecam wyazd z Inventem. Dużym plusem jest to,że firma ponosi koszty przyjazdu do zakwaterowania za granicą jak i powrotu do domu po skończonym projekcie, więc o to nie trzeba się martwić. Trafiłam również na dobre warunki zakwaterowania. Praca lekka i przyjemna, a ludzie różni jak wszędzie :)

@Klaudia

Pani Klaudio, dziękujemy za miłe słowa;)

Jacek

Firma godna polecenia ????

@Jacek

Iza

Czy osoby posiadające status studenta mogą brać udział w zagranicznych inwentaryzacjach?

Majka
@Iza

Dołączam się do pytania????

@Iza

Jak najbardziej :) zapraszamy do zapisów na naszej stronie, pozdrawiamy!

Karolina212121
@Iza

Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Jestem studentką i w sierpniu tego roku wybrałam się wraz z siostrą (która również studiuje) na inwentaryzację zagraniczną.

@Majka

Pani Majko, aby wyjechać z nami na inwentaryzację należy mieć skończone 18 lat, to jedyny warunek:) Pozdrawiamy

Agata Zimecka

Polecam wyjazdy z firmą. Nie pasował mi termin wyjazdu, został on elastycznie dopasowany do moich planów. Zakwaterowanie i warunki pracy na duży plus:)

@Agata Zimecka

Pani Agato, dziękujemy!

Kamil Dziewior

Byłem, polecam i napewno jeszcze się wybiorę. Dużo nowych terminów także jest w czym wybierać:)

@Kamil Dziewior

Panie Kamilu, zgadza się:) nowe terminy czekają. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1607.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1430, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 197 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.