INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

liczaca rossmann

ja bylam na kilku turnusach sklepow rossmann w niemczech i nie jestem zadowolona. kierownicy z jakimi pracowalam nie byli na poziomie, nie mowili po niemiecku i nigdy nic nie wiedzieli, co weekend imprezy jakies dziwne sytuacje i faworyzowanie osob z ktorymi pili. ciagle zabierano nam osoby i pracowalismy srednio 10 godzin dziennie, do tego byla praca w sobote gdzie czlowiek nie zdazy sie nawet wyspac po piatkowym sklepie i najgorzej jak jeszcze w niedziele przeprowadzka byla ponad 300km ;( warunki noclegowe mielismy akurat dobre ale przy warunkach pracy mnie to nie przekonywuje. wyplate zawsze dostalam na czas. obecnie zarabiam prawie tyle samo w polsce.

Rzetelny

Jak jest naprawdę? Naprawdę to z Twojej zarobionej kasy płacisz sam za wszystko, ale pamiętaj że się na to zgadzasz. Ludzie, którzy piszą, że firma jest świetna, opłaca lokum i dojazdy do pracy są oderwani od rzeczywistości... (usunięte przez administratora)inwentaryzacje - czas pracy zależy z jakimi ludźmi i na jakim projekcie, ale średnio 10-11 godzin. (usunięte przez administratora)Przeprowadzki genialnie organizowane, zdarza się, że w wolny dzień bezpłatny (sobota i niedziela) jedziesz 400-500 km na inny nocleg. Omijać szerokim łukiem.

J
@Rzetelny

Dzięki za Twoją wypowiedz. A jak z zakwaterowaniem ? Po tych wszystkich dobrych opiniach, przyszla chęc zapisania się na wyjazd, ale teraz to już nie wiem. Podobno warunki mieszkaniowe dobre, tak wynika z tych wszystkich opinii. Rzetelny chyba raczej nie pojedziesz drugi raz ? w ogloszeniach zawsze wszystko pięknie i ladnie , a rzeczywistosc często jest niestety inna.

J
@Rzetelny

Dzięki za odpowiedz. A jak wyglądają w ogóle warunki jesli chodzi o zakwaterowanie ? Podobno bardzo dobre , a jak naprawdę ?Zastanawiają mnie te same zachwyty...

Dzień dobry, warunki zakwaterowania sa uzależnione od miejsca, w którym odbywaja się inwentaryzację. Zazwyczaj są to pokoje 2-4 osobowe. Pozdrawiamy

@J

@Rzetelny

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. W tej sytuacji tym bardziej prosimy o wiadomość e-mail na reklamacja@invent.ag z dokładnym opisem sprawy/niedogodności, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy

patryczeq

Polecam współprace z tą firmą wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych prac miła przyjazna atmosfera zakwaterowanie w porzadku wszystko co potrzebne do normalnego funkcjonowania jednym slowem polecam serdecznie !

@patryczeq

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Olga k

Polecam pracę w Invent. Można zarobić niezłe pieniądze. Praca przyjemna. Zaletą jest praca w fajnym zespołem ludzi.

@Olga k

Pani Olgo, dziękujemy i pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Olinka

Praca w Invent to same plusy. Poznajesz nowych i ciekawych ludzi. Dobrze zarobisz. Praca przyjemna.

@Olinka

Dziękujemy:) Zachęcamy do kolejnych zapisów:)

Jak wygląda wspólne mieszkanie ? ilu osobowe są pokoje ? Wiadomo , ze różnie to bywa...

Karolina212121

Pokoje zazwyczaj są 2-4 osobowe, kuchnia w zależności od obiektu albo znajduje się w każdym pokoju lub jest wspólna (wtedy dużo bardziej przestronna), podobnie jest z łazienkami. Warunki zakwaterowania są dobre.

@Karolina212121

Staramy się żeby warunki zakwaterowania były jak najlepsze i przede wszystkim funkcjonalne:) Pozdrawiamy

Zazwyczaj są to pokoje 2-4 osobowe, wszytsko zależy od miejsca inwentaryzacji i dostępności. Pozdrawiamy!

Zakwaterowanie uzależnione jest od danego wyjazdu. Zazwyczaj są to pokoje 2 lub 4 osobowe. Pozdrawiamy:)

Dzień dobry, pokoje są 2 lub 4 osobowe. Wszystko zalezy od miejsca inwentaryzacji. Pozdrawiamy:)

Zzz

Pokoje zazwyczaj 3 lub 4 osobowe mieszane tz. Mlode osoby ze starszymi czyli kobiety z facetami razem. Prosze sie dobrze zastanowic nad wyjazdem.

Zzz

Tak razem sa kwaterowani do jednego pokoju. Jezeli ktos jest przeciwny i zglosi to kierownikowi/iczce to uslyszysz, ze inaczej zakwaterowac sie nie da i jak sie cos nie podoba to Ci zamowia Flixbusa powrotnego do Polski z powrotem... Niestety mowie z wlasnego przypadku jak tam jest

k
@Zzz

To przesada. Jak firma moze na to pozwalać??

@k

Firma niestety wybiera nie odpowiednie osoby na stanowiska kierownicze i stad cale zamieszanie. Kierownicy/iczki, ktorzy sa z Panstwem na inwentaryzacji to osoby niekompetentne wybrane po znajomosci czesto dlatego, ze w weekendy pili razem z innymi osobami decyzyjnymi. To osoby nie majace prawa jazdy, nie znajace zadnego jezyka obcego a co najbardziej przerazajace- nie posiadaja ani troche kultury. Zastanowcie sie Panstwo dobrze nad wyjazdem z ta firma

Nickname

Polecam invent! Szybki zarobek w krótkim czasie. Ekipa super i stawki atrakcyjne!

@Nickname

Polecamy się:) terminów nie brakuje:) Pozdrawiamy!

Ikt

Jest ok. Pieniądze terminowo.

@Ikt

Zachęcamy do kolejnych zapisów:)

Dexuu

Moja przygoda z firmą invent za granicą jako liczący dwukrotnie zakończyła się bardzo dobrze. W styczniu 2021r. wyjechałem pierwszy raz. Nauczono mnie pierwszego dnia obslugi skanera i jak liczyć poszczególne towary. W pracy nie miałem żadnych problemów i zawsze ktoś był w stanie mi pomóc. Za drugim razem w innym teamie w marcu tego roku również było świetnie. Dobre hotele, miła atmosfera i bardzo dobrzy ludzie. Jedyne do czego mozna sie doczepic to czasem problemy z zakwaterowaniem, wynikajace glownie z niekompetencji hoteli co skutkowalo maksymalnie kilkugodzinowym opoznieniem w zakwaterowaniu. Praca przyjemna, niezbyt wymagająca. Podczas naboru szybko dostałem telefon zwrotny i szybko podpisałem umowy itd. Nie miałem żadnego problemu. Ja osobiscie nie mam nic do zarzucenia sobie, z inventem zawsze mozna sie dogadac.

@Dexuu

Terminów mamy dużo także zachęcamy na kolejne:) Pozdrawiamy

andziae23

Witam. Jestem zadowolona z wyjazdu za granicę. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na miejscu posiłek i hotel 3 gwiazdkowy. Fajna ekipa. Polecam.

@andziae23

Dziękujemy. Pozdrawiamy!

qwerty123

Praca jest dość prosta, zakwaterowanie w Niemczech bardzo mi się podobało. Trzeba nastawić się na pracę w nocy i szybkie tempo.

@qwerty123

Dziękujemy:) Zachęcamy do kolejnego wyjazdu!

Sylwia

Super warunki i ludzie. Polecam i pozdrawiam

@Sylwia

Pani Sylwio, zachęcamy do zapisów;)

Kinga

Polecam. Warto się przekonać i się zapisać na wyjazd. Miejsca pobytu i noclegu bardzo przyjemne. Jest możliwość zwiedzania, więc jeśli jesteś ciekawy świata to nie wahaj się zapisać. Ta praca to świetne rozwiązanie gdy potrzebujesz elastycznych terminów. Kierownicy inwentaryzacji zazwyczaj są mili i służą pomocą. Praca nie jest trudna.

@Kinga

Pani Kingo:) dziękujemy.

Citymen1

Mam pytanie czy ktoś w firmie jeździ na umowę jako kierowca z kat B . Proszę o opinie

Kp

Praca lekka, prosta obsługa skanera, zaliczka po tygodniu i wypłata na czas. Polecam

@Kp

Zgadza się:) zachęcamy do kolejnych zapisów;)

Bardzo polecam firme invent, jeżdże od roku i się nie zawiodłem. Dzisiaj jade na kolejną inwentaryzcje.

@Andrzej

Panie Andrzeju, zapraszamy do kolejnych wyjazdów:)

Słup

Polecam firme invent wspaniali ludzie, genialna atmosfera pracy, hotele na wysokim standardzie,wyoskie zarobki dużo przerw w pracy, wyrozumiali i mili kierownicy, bardzo dobra obsługa pań z biura.

@Słup

Dziękujemy i pozdrawiamy:)

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Praca łatwa a wypłata dobrze dostosowana do rodzaju i łatwości pracy.

@Marta

Pani Marto, dziękujemy:)

Marcin Nowakowski

Invent jest Agencją pracy - stawka dla osoby to około 200 zł/dzień wykonania zlecenia - Czas pracy zależny od wkładu własnego jak i reszty załogi. Warunki mieszkalne naprawdę okej -W większości świetni ludzie. Jeśli nie jesteś leniuchem i chcesz bez większych formalności zarobić 4-5 tyś. zł miesięcznie,, to polecam. Praca niezbyt trudna, ale dla ludzi kumatych.

@Marcin Nowakowski

Panie Marcinie, zapraszamy do kolejnych wyjazdów;)

Karola

Polecam z całego serca! Firma słowna, rzetelna , dbająca o pracowników. Wszystko na czas, zaliczka, wypłata. Dodatkowo w super sposób zorganizowany transport do miejsca pracy jak i powrót. Ekipa super , począwszy od kierowniczki poprzez koordynatora i wszystkich liczących :) Wróciłam z jednego dwutygodniowego turnusu i wybieram się na następny :) Praca przyjemna , nie wymagająca wysiłku fizycznego, super szkolenie! Praca dla osób bez doświadczenia - doświadczenie nabierzesz pracując. Polecam wszystkim z całego serca !

@Karola

Pani Karolino, dziekujemy:)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1609.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.