INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Dominika

Praca przy inwentaryzacji to przyjemność. Warunki mieszkaniowe jak najbardziej odpowiadają, a atmosfera jeszcze bardziej zachęca. Polecam każdemu!

@Dominika

Dziękujemy, Pani Dominiko, za wystawienie pozytywnej opinii :)

werka
@Dominika

Czy przy wyjazdach zagranicznych jeśli chodzi o zakwaterowanie. To czy nadal przydzielane są kilku osobowe pokoje? Kobiety z mężczyznami?

@werka

Umiejscowienie naszych pracowników jest uzależnione od dostępności zakwaterowania, jakim dysponujemy na miejscu. Staramy się zapewnić komfortowe warunki każdemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić szczegóły -> 71 750 77 00. Pozdrawiamy :)

Witam na jak długo jest taki wyjazd na inwentaryzacjie i ile jest dni pracujących?

@Nowy

Dzień dobry, Wszystko zależy od naszego klienta. Niektóre inwentaryzacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, inne od poniedziałku do niedzieli. System pracy na inwentaryzacji, także zależny jest od klienta. Inwentaryzacje mogą być zarówno nocne, jak i dzienne. Czas trwania inwentaryzacji zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Najbliższy termin: • 11.09.2022 – 30.09.2022 – Niemcy W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 ????

Kate89

Jakie są zarobki na takich inwentaryzacjach zagranicznych?

@Kate89

Dzień dobry, W Invencie możesz zarobić: • od 215 zł netto jako Liczący, • od 250 zł netto jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto jako Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy! :)

Niemiaszek
@Kate89

Z tego co mnie poinformowano to 215 zł za dzień czyli może być 7 lub więcej h przy inwentaryzacji czyli za 5 dni ok 1000 zł i trzeba samemu się wyżywić?

Oliwia

Miła atmosfera, praca lekka. Polecam

@Oliwia

Dziękujemy! Życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje :) Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Oliwia

Polecam, miła atmosfera i lekka praca

@Oliwia

Dziękujemy, Pani Oliwio, za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy :)

Daria P

Bardzo polecam firmę. Praca bardzo przyjemna, warunki mieszkalne dobre. Można poznać fajnych ludzi.

@Daria P

Dziękujemy, Pani Dario, za wystawienie opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje!

Ann

Polecam pracę w Inwent. Bylam pierwszy raz na turnusie zaagranicznym warunku mieszkaniowe bardzo dobre. Praca na inwentaryzacji nie jest cieżka na poczatku jest szkolenie kierowniczka i koordynator zawsze pomogli wyjaśnili wszystko atmosfera w teamie miła i przyjazna dodatkowym plusem była lokalizacja blisko jeziora więc praca połączona z zwiedzaniem i odpoczynkiem :) Wypłata na czas Polecam i myślę że pojadę jeszcze na taki turnus :)

@Ann

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii :) Pozdrawiamy!

Anik

Przyjemna praca, wynagrodzenie na czas, warunki noclegowe super polecam.

@Anik

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy! :)

Patryk

Miałem okazje wyjechać do pracy z Inventem, wyjazd wspominam bardzo dobrze. Praca lekka i bardzo przyjemna. Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie, praca z super teamem. Polecam każdemu! :)

Kamila
@Patryk

A warunki mieszkalne to jakie Ci się trafiły? ;)

Dziękujemy, Panie Patryku! Pozdrawiamy :D

Patryk

Praca bardzo przyjemna jak i łatwa. Super team, wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Bardzo polecam każdemu. :)

@Patryk

Dziękujemy za wystawienie opinii, Panie Patryku. Zdanie naszych pracowników jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego cieszą nas pozytywne doświadczenia Liczących INVENTu. Pozdrawiamy :)

Praca łatwa, wynagrodzenie na czas,dobre warunki mieszkaniowe.

@Marta

Pani Marto, dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy! :D

Daria

Jeżdżę z tą firmą już prawie 2lata i jestem zadowolona. Sama praca lekka, koordynatorzy pomocni, a warunki noclegowe w porządku. Polecam!

@Daria

Dziękujemy, Pani Dario, za wystawienie opinii. Pozdrawiamy i życzymy kolejnych pozytywnych wspomnień z pracy w INVENT :)

Polecam, praca jest przyjemna szczególnie przy zgranym i zorganizowanym teamie, atmosfera była bardzo dobra tak samo jak warunki mieszkalne i wynagrodzenie.

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje! Pozdrawiamy :)

An

Wynagrodzenie zawsze na czas,zakwaterowanie na wysokim poziomie.Praca lekka bez stresu polecam.

@An

Dziękujemy za wystawienie opinii :) Pozdrawiamy!

Maciej

Polecam pracę w firmie INVENT. Praca lekka, niewymagająca jakiś szczególnych umiejętności. Szybki i dobry zarobek. Zakwaterowanie na wysokim poziomie. Czas wolny na zwiedzanie. Szczerze Polecam!

@Maciej

Dziękujemy, Panie Macieju, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i pozdrawiamy! :D

Dominik

Polecam pracę w tej firmie.Super atmosfera w pracy, dobre warunki mieszkaniowe, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość zobaczenia ciekawych miejsc.Ogólnie firma na duży plus.

@Dominik

Dziękujemy, Panie Dominiku, za przesłanie pozytywnej opinii :) Życzymy kolejnych udanych zleceń. Pozdrawiamy!

Jan

Polecam każdemu,młodszemu i starszemu.Praca lekka,bez stresu.Srednio 7-8h dziennie,nikt nie pogania,pieniądze zgodne z.umowa,naprawdę warto spróbować,bo praca odpowiednią by sobie dorobić,ale i na dłuższy czas .

@Jan

Bardzo dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii. Pozostaje nam życzyć dalszych sukcesów oraz udanych podróży ;) Pozdrawiamy!

Olga K

Polecam! Praca przyjemna ale wiadomo wszystko zależy od osób na jakie się trafi. Na plus napewno możliwość zwiedzania pięknych miejsc.

@Olga K

Pani, Olgo Dziękujemy za przesłanie opinii i życzymy samych udanych zleceń oraz podróży :D Pozdrawiamy!

Katarzyna

Polecam

@Katarzyna

Dziękujemy, Pani Katarzyno, za przesłanie pozytywnej opinii :) Pozdrawiamy!

Mam bardzo pozytywna opinie o pracy w tej firmie. Wyjątek stanowi praca w teamie 10 kierownik Karolina. Brak szacunku do innych osób, wywyższanie się, patrzenie z góry, faworyzowanie wybranych osób. Atmosfera jest nie miła, aż odechciewa się pracować. Jedni mogą rozmawiać a wręcz są zagadywani (oczywiście w czasie pracy) a Ty nie możesz, jedni mogą liczyć z pierwszego Ty nie możesz. Niestety Pani Karolina musi się wiele nauczyć jeśli chodzi o prace z ludzi. Przed wyjazdem do jej teamu usłyszeć można było wiele negatywnych opinie i wszystko się potwierdziło. Nigdy więcej teamu 10, chyba ze z nowym kierownikiem. Jeśli jesteś osoba nowa nic się nie nauczysz dostaniesz skaner i to koniec szkolenia. Jeśli coś źle zrobisz to krzykiem zostaniesz o tym poinformowany. Czasem o niektórych rzeczach dowiesz się pod koniec turnusu, że powinieneś robić coś tak a nie inaczej. Nawet jeśli to będzie podstawowa informacja, którą powinieneś usłyszeć podczas szkolenia, ale przecież szkolenia nie ma (powiedzenie 2 zdań na temat pracy to nie jest szkolenie-moim zdaniem). Po policzeniu, gdy wszyscy sprawdzają nowe osoby fejsuja (czasem nawet 2h). Dlaczego nie są nauczone sprawdzania? Nie wiem, może Pani kierownik wraz z koordynatorem wolą sobie posiedzieć i nic nie robić (ewentualnie iść na przerwę na papierosa).

Ja również byłam w team 10 u Pani Karoliny i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pomoże jak jest potrzeba i nie tylko na temat pracy bo z prywatnymi sprawami też pomoże na ile może. Nigdy nie słyszałem żeby na kogoś krzyczała lub unosiła glos, zawsze była miła i uprzejma. A nie wiem na którym tornusie Pani/Pan był ale Pani Karolina i Pan Dawid to liczą bardzo dużo. Polecam jak najbardziej Team 10 !!

!!!

Również byłam w teamie 10 u pani Karoliny i bardzo chwałę sobie pracę w tym teamie jeżdżę już dość długo na inventryzcje i śmiało mogę powiedzieć że u pani Karoliny jest mi najlepiej. Pozdrawiam panią Karolinę jak i pana Dawida .

Bobi
@Michał

Chyba zartujesz

@Bobi

Chyba Ty

Pracowniczka

Całkowicie zgadzam się z opinią. Najgorszy team w jakim kiedykolwiek byłam. Zero szacunku do innych oraz nastawienie P. Karoliny pozostawia wiele do życzenia. W takiej atmosferze aż odechciewa się pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.