INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

KasiaaPatii

Polecam ! Praca lekka i przyjemna , zakwaterowanie na duży plus , ludzie bardzo pomocni .

@KasiaaPatii

Dziękujemy za ten komentarz :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Dawiddrewno

Polecam pracę w invent .praca nie jest trudna Bardzo fajnie się pracuje.Mila atmosfera. wsparcie polskich koordynatorów. Wypłata jest zawsze na czas. I oczywiście super hotele. Po prostu Polecam aplikujcie !!

@Dawiddrewno

Panie Dawidzie, dziękujemy za pozytywne słowa. Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek tutaj na portalu i w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Magda

Serdecznie polecam pracę w firmie INVENT jeśli potrzebujesz sobie dorobić, praca przyjemna, zakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie, nie trzeba się martwić o dojazdy. Polecam i pewnie nieraz skorzystam.

@Magda

Cieszymy się, Pani Magdaleno, że spełniliśmy oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Karol

Polecam Invent. Pracowałem z nimi w Niemczech. Wypłata na czas, a noclegi spoko (mieszkaliśmy przez większość czasu w apartamentach, po 3-4 osoby, dwa pokoje + salon, kuchnia, łazienka). Praca nie jest ciężka, skanery dobrze działają. Koordynatorzy są wymagający (jak każdy kierownik) ale mili i pomocni. Nie mają wybujałego ego i można z nimi normalnie porozmawiać.

@Karol

Dziękujemy, Panie Karolu, za tę opinię. Zachęcamy do oddania głosu w formie gwiazdek tutaj na portalu oraz w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Jola

Fajna praca. Jesli ktos chce dorobic to polecam. Warunki mieszkaniowe super. Hotel czysciutki. Wszystko super zorganizowane

@Jola

Bardzo się cieszymy, Pani Jolanto, że pozytywnie Pani wspomina wyjazd. Polecamy się na przyszłość! ;)

Eliza

Polecam pracę w firmie Invent, na wyjazdach panuje fajna atmosfera, pieniądze na czas. Miejsce zakwaterowań czyste z dostępem do kuchni. Praca że skanerem jest szybka i przyjemna .

@Eliza

Dziękujemy za tę opinię, Pani Elizo. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Polecam pracę z firmą ,,Invent,"byłem na inwentaryzacji kolejny raz .Praca nie jest trudna, szybko można się nauczyć obsługi skanera .Warunki mieszkalne ogólnie na plus .Wypłaty są na czas .Jeżeli ma ktoś ochotę spróbować to warto .

@Andrzej

Panie Andrzeju, bardzo się cieszymy, że pozytywnie wspomina Pan naszą współpracę. Zachęcamy do oddania głosu w formie gwiazdek tutaj na portalu oraz w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Polecam prace w Invent. Brałam udział w inwentaryzacji w Niemczech i oprócz pracy można było dużo zwiedzić. Noclegi były w bardzo dobrych warunkach. Sama praca była prosta, chociaż wiadomo na początku mogą zdarzać się jakieś trudności. Fajna praca dla osób w każdym wieku. Na pewno jeszcze kiedyś wyjadę z Inventem :)

@Karolina

Dziękujemy, Pani Karolino, za pozytywne słowa. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :) Pozdrawiamy!

Jakub

polecam serdecznie firme invent!!! praca bardzo lekka nie męcząca. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plusie!! Pozdrawiam Jakub. :)

@Jakub

Panie Jakubie, bardzo się cieszymy, że wyjazd spełnił Pana oczekiwania. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z nami! :)

zolnierz82

Wyjechałem pierwszy raz na 3 tygodnie i jedyne co mogę napisać to same pozytywy. Praca łatwa i przyjemna, dojazd zapewniony (dojeżdżałem do teamu który już był na miejscu), warunki zakwaterowania bardzo dobre. Jeśli ktoś potrzebuje jako pracę dodatkową to polecam, bo ja na pewno jeszcze skorzystam.

@zolnierz82

Miło nam czytać taką opinię. :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zachęcamy do głosowania poprzez gwiazdki tutaj na portalu oraz w opiniach Google.

Rolo

Bardzo polecam firmę Invent, byłem już na dwóch wyjazdach i wszystko jak najbardziej na plus, zakwaterowanie, pensja na czas sama praca, która potrafi dać dużo satysfakcji.

@Rolo

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnych wyjazdach! :) Dziękujemy za tę opinię i zachęcamy do zagłosowania gwiazdkami tutaj na portalu oraz w opiniach Google.

R.

A ja muszę powiedzieć, że firma INVENT jest bardzo solidną firmą, zapewnia wszystko co niezbędne do wykonywania prac inwentaryzacyjnych. Całość jest bardzo dobrze zorganizowania i sama praca, choć czasami może być ciężka pozostawia dużo satysfakcji. Na pewno wyjadę z INVENTEM ponownie. Polecam.

@R.

Dziękujemy za tę opinię. :) Mamy nadzieję, że zobaczymy się przy kolejnych inwentaryzacjach!

Stani

Polecam pracę z firmą ,,Invent" byłem na inwentaryzacji z tą firmą juz kilka razy. Praca w bardzo miłym towarzystwie, trafiłem na super teamy i fajnych kierowników .Praca nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera .Warunki mieszkalne były na plus ale dojazd do pracy czasami był długi .Wypłaty są na czas i wszystko się zgadza także jeżeli ma ktoś ochotę spróbować to warto. Pozdrawiam

@Stani

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy z nami. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Kamila

Właśnie wróciłam z zagranicznej inwentaryzacji w Niemczech i mogę szczerze polecić tą firmę. Wyjazd, powrót i przejazdy do pracy są zorganizowane wygodnym busem. Praca jest prosta, obsługa skanera łatwa. Szybko można się wszystkiego nauczyć. Fajny, zgrany team. Koordynatorzy w razie pytań i problemów zawsze pomagali. Zakwaterowanie było też na bardzo dobrym poziomie. Przeprowadzki były co tydzień raz zdarzyło nam się pozostać w tym samym miejscu na 3 tygodnie. Po pracy lub w weekendy można sobie pozwiedzać nowe miejsca. I przede wszystkim można nawiązać nowe znajomości. Po tygodniu pracy wypłacona została terminowo zaliczka. Polecam współpracę z Inventem i sama planuję wyjechać na kolejną inwentaryzacje.

@Kamila

Bardzo się cieszymy, Pani Kamilo, że tak pozytywnie wspomina Pani czas spędzony z nami. :)

Dorota

Kolejny raz byłam ponad miesiąc na zagranicznej inwentaryzacji. Praca bardzo fajna, którą można potraktować jako dodatkowy zarobek. Warunki, transport i zakwaterowanie zrealizowane porządnie. Polecam Wszystkim zainteresowanym prywatnie, ale postanowiłam również zostawić firmie dobry komentarz. Na pewno zdecyduję się na kolejny wyjazd niebawem :)

@Dorota

Pani Doroto, dziękujemy za miły komentarz! :) Zachęcamy także do głosowania w formie gwiazdek tutaj na portalu oraz w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Gosiak

Śmiało mogę polecić pracę w Invencie jest łatwa i jak to się mówi można zarobić by się nie narobić. Jedyne zastrzeżenia co można mieć to do organizacji biura oraz koordynatorów. Miałam jechać tylko raz a jadę już czwarty raz????

Anka
@Gosiak

A mam pytanko jak to wygląda z noclegiem. Skoro jest się w tej samej grupie z koleżanką ale jedzie się różnymi busami. To wtedy można nocleg ogarnąć sobie razem żeby być razem w pokoju. Jadę pierwszy raz i trochę się stresuje.

Anka

Hejka. Kto jedzie z Wrocławia 08.01.23 I jest w team 14.

Rolo

Bardzo przyzwoity pracodawca, pensja na czas, zakwaterowanie n miejscu, zapewniony transport na miejsce pracy. Polecam korzystać, szczególnie że teraz są wyższe stawki za każdy dzień pracy.

Jakub

Polecam serdecznie firme , praca nie ciężka bardzo przyjemna atmosfera w pracy jak i na hotelach. pozdrawiam serdecznie !!

Jakub Skrzypczak

Polecam invent!! Przyjemna praca, nie ciężka a co najważniejsze atmosfera z pracownikami jak najbardziej na plus. Wybieram się na kolejny turnus pozdrawiam!!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.