INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Patkaa

Polecam firmę invent Bardzo miła atmosfera Nie musicie się martwić firma zapewnia hotele wyposażone w pościel naczynia itp. Aplikujcie odrazu!!!

@Patkaa

Bardzo się cieszymy, że poleca Pani pracę z nami. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

@Patkaa

Zapewnia hotel ale ale bezpłatny czy odtrącają z wypłaty ?

Aniula

Jedzie ktoś 19.02.2023 z kielc?

Kandydatka
@Aniula

Hej, jak długo czekałaś na potwierdzenie? Po jakim czasie oddzwonili do Ciebie?

@Aniula

Ja jadę 19 lutego ale z Katowic tylko jak na razie czekam na zaproszenie godziny co i jak ciekawe kiedy dadzą odpowiedź

Mała czarna

Hejka jedzie ktoś 19.02.2023 z Wrocławia ? Ja mam jechać pierwszy raz i troche się denerwuje gdyby ktoś chciał się poznać przed wyjazdem zapraszam na ig. karolcia446

Czemu?

Dlaczego? Opowiesz coś więcej?

Bardzo dobry

Bez problemu

Witam jest ktoś kto pracuje dłużej i jak jest z zarobkami czy dużo wychodzi na przykład za 41dni inwentaryzacji....wyjazd 19 lutego do 31 marca??

Werka

Witam czy spotkał się ktoś z czymś takim że miałam mieć wyjazd busem invent . A dzisiaj się okazało że jego jedyna indywidualnie muszę jechać normalnym busem z Polski a w Niemczech mnie koordynator odbierze ????

Marlena
@Werka

Tak, dzieje sie tak wtedy gdy ktoś z danego teamu do którego jedziesz wraca do PL i muszą kogoś dosłać na wymianę. Wówczas dosyłają kogoś indywidualne. Nie ma czego się bać :) Na plus że za wszystko płaca nie musisz sama kupować biletu.

Mariam

Polecam firmę IVENT ! Warunki pracy są korzystne, atmosfera w pracy przyjemna. Praca nie jest skomplikowana lub ciężka. Kierownicy oraz koordynatorzy bardzo pomocni i mili , wyrozumiali .Zakwaterowania atrakcyjne, pokoje dobierane po wcześniejszym uwzględnieniu uwag potencjalnych współlokatorów. Mile wspominam turnus !

@Mariam

Dziękujemy za miłe słowa :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. :)

Natalia

Witam polecam tą firmę z czystym serduchem jest super jestem właśnie na wyjeździe warunki super ludzie są mili pomocni pieniądze zawsze na czas więc nie trzeba się martwić

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, i oczywiście zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

K

Jedzie ktoś z Wrocławia do team 1 dnia 19.01?

Wika

Jedzie ktoś jutro z Wrocławia do team 1

kandydat

Czesc jak długo czekaliście na potwierdzenie zgloszenia? Zawsze rozpatruja pozytywnie zgłoszenie?

@kandydat

My czekaliśmy parę dni.

Wyjazdy dotychczas udane, wypłata się zgadza, osobiście polecam współpracę z Inventem :)

@Karolina

Dziękujemy, Pani Karolino! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

.p

Ktoś wie z jakiego miejsca się wyjeżdża dokładnie z Wrocławia?

W
@.p

Parking "Park & Ride Wzgórze Andersa" przy ul. Ślężnej (plac przy wzgórzu Andersa/nie przy Aquaparku

W
@.p

Kiedy będą wysłane zaproszenia na wyjazd 29.01 do Niemiec?

Siema. Jedzie ktoś może 23-01-2023 z Katowic? Team 12

Anka

Jedzie ktoś team 14 od 8.01?

Nati
@Anka

@Anka Hejka???? ja wyjeżdżam 08.01 z Wrocławia. Jak coś pisz na maila natpa1403@gmail.com

Aga
@Anka

Ja, jadę. Team 14 z Wrocławia.

Andy

Ja jadę z Katowic

Dominik
@Anka

Hej, Jadę team 15, ale może ten sam kierunek. Katowice ? :)

Kornelia
@Dominik

Hejka, też jadę z Kato. Kiedy wyjedzasz?

Paula
@Aga

Ja jadę z chłopakiem 29.01 z Wrocławia

jotek
@Paula

jaki macie team?

RuTeK

Uzupełniając swoje pytanie: trzeba planować swoje życie a czytając regulamin Invent wychodzi na to, że mają prawo na 24h przed przysłać informację, że się człek zakwalifikował... Zaznaczyć należy, że bezkosztowy czas na rezygnację mamy na 14 dni przed planowanym wyjazdem... Gryzie się to niesamowicie... Proszę o rzetelną informację

Rozgoryczony
@RuTeK

Kolego,tak samo już potwierdzone wyjazdy dzień przed potrafią Ci anulować,bez podania przyczyny,zmyślone coś,kpina jakaś.bulem z nimi kilka razy,ale po tym,jak się zachowali ostatnio to żenada.wyjazdy przekładają po kilka razy,kierownik Damian żal i szkoda czasu w ogóle na opisywanie tego zachowania.dla ludzi bez ambicji super praca i podejście do człowieka,

Sylwia

Witam,jedzie ktoś 29.01. z Katowic?

Henryk
@Sylwia

Hej, ja jestem zapisany na ten termin, ale nie mam jeszcze zaproszenia, a ty już masz?

Klaudia
@Sylwia

Cześć, tak, my. Team 15? :)

Jotek

Tak.Ja jadę.

czarnula

witam , Ja jadę :)

Andziks
@czarnula

Kurcze to może fajnie by było się coś poznać przed wyjazdem :) napisz do mnie andziks213@gmail.com ????????

Wiki

Hejka jedzie ktoś do teamu 31 z Katowic dnia 19.01.2023 ?

Wiktor
@Wiki

Hej, wyjeżdżam w tym samym terminie z Katowic :) Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz: wbozek4@gmail.com

Werka
@Wiki

Hej ja jadę fajnie by było się wcześniej poznać napisz do mnie :) andziks213@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.