INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Bus na czas, domki ładne i zadbane .Towarzystwo super .Polecam jechać ze znajomymi i oprócz pracy świetnie się bawić

@Anna

Cieszymy się, Pani Anno, że miło wspomina Pani wyjazdy z nami. :) Zapraszamy na kolejne terminy!

Bartek

Firma jest taka jak sie reklamuje. Wszystko zalatwione przez pracodawce, wyplata i zaliczka na czas. Mozna spotkac wiele fajnych osob. Zakwaterowanie zalatwiane jest akurat super, nie typowe hostele robocze wiec duzy plus. Polecam zainteresowanym.

@Bartek

Panie Bartku, dziękujemy za miłe słowa! :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy z nami.

Aktualność
Uwaga! Od lipca wzrastają stawki w Invencie!

Już od 1.07 na inwentaryzacjach w Polsce zarobisz:

• 24,00 zł/h – stawka dzienna

• 28,50 zł/h – stawka nocna

Pamiętaj, że jeśli jesteś studentem, Twoja stawka na rękę = stawka brutto ;)

Na inwentaryzacjach za granicą zarobisz:

• od 245 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący,

• od 280 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący ze znajomością języka obcego,

• od 325 zł na rękę za dzień pracy jako Liczący z prawem jazdy kat. B.

✔ Wejdź na http://bit.ly/rekrutacja-zagraniczna i wyślij zgłoszenie na wyjazd!
Kat.K.

Praca przy inwentaryzacji nie należy do najtrudniejszych. Każdy niezależnie od wieku odnajdzie się w pracy, gdyż dostanie odpowiadające dla niego zadania (czy działy). Firma starannie wywiązuje się ze swoich zadań co do pracownikow. Dodatkowo oprócz pracy można zwiedzić świetnie miejsca oraz zawiązać nowe znajomości.

@Kat.K.

Dziękujemy! Zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Jakub

To mój drugi wyjazd z Inventem. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, dojazdy do pracy nie były za długie - zazwyczaj od pół godziny do godziny, sympatyczny team i kierownik, sama praca też jest ok. W weekendy sporo pozwiedzałem. Polecam :)

@Jakub

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :)

Wika

Polecam firmę invent, wszystko na wysokim poziomie, pokoje czyste, wyjazdy w terminie, ludzie bardzo pozytywni, kierownicy i koordynatorzy pomocni! ????

@Wika

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :)

Zbyniu

Co w tym dziwnego, że osoba, która pracuje popełnia błędy? Bardziej mnie zastanawia, jak przełożeni podchodzą do błędów, które robią pracownicy i czy przeważa krytyka, bądź krzyki, czy taktowne zwrócenie uwagi na osobności?

David
@Zbyniu

Masz robić szybko i bez błędów, Krzyków nie ma ale obgadywanie za regałami

Inga
@David

A jak ktoś nie nadąża i pracuje wolniej i dokładniej? Co takiego jest gadane za regałami? Z reguły te rzeczy dochodzą do pracownika?

Patryk

Świetna firma polecam

@Patryk

Dziękujemy, Panie Patryku! :)

Halina

Kolejny wyjaz i praca z firmą Invent i ponownie wróciłam zadowolona. Kierownik teamu pani Ela pomocna i wyrozumiała. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre no i oczywiście wolne weekendy na odpoczynek i zwiedzanie . Wypłata zawsze na czas ,śmiało mogę polecić pracę w firmie Invent .

@Halina

Dziękujemy, Pani Halino! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Paulina
@Halina

Mnie te warunki mieszkaniowe interesują. Jak one konkretnie wyglądają? Np. ile osób na jedną łazienkę jest? I ile osób mieszka w jednym pokoju?

@Paulina

Zapewniamy zakwaterowanie przez cały czas trwania wyjazdów zagranicznych. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4 osobowe, wyposażone w pościel. Dokładamy wszelkich starań, aby w obiekcie noclegowym była kuchnia lub miejsce do przygotowania posiłku. Zależy nam na tym, aby obiekty noclegowe z których korzystamy spełniały wysokie standardy, a nasi zleceniobiorcy mieszkali i wypoczywali w wygodnych i komfortowych warunkach.

Sebastian
@Paulina

Warunki na prawdę bardzo dobre. Ja akurat byłem jako para ale u nas na wyjeździe było w pokoju przeważnie 2 osoby z dostępem do kuchni z pełnym wyposażeniem i dostęp do łazienki wiec naprawdę było okej. Pozdawiam

Marcin Karykowski

Firma bardzo sumiennie wywiązue się z ustaleń, oraz dba o pracowników i ich komfort i bezpieczeństwo w pracy, oraz w czasie odpoczynku. Dobre samochody służbowe, oraz czyste i dobrze wyposażone kwatery, pozwolą dobrze wspominać czas spędzony na kontrakcie, a zwiedzane w czasie wolnym miejsca i poznani przy okazji pobytu ludzie mogą zainspirować wspomnienia na całe życie. Firma oprócz doskonałego wsparcia biura, które szybko rozwiąże każdy problem i zadba o dobry przepływ informacji, oferuje również wsparcie finansowe po pierwszym przepracowanym tygodniu. Wyjazd za granicę, oraz powrót jest organizowany i finansowany przez Invent

@Marcin Karykowski

Dziękujemy Panie Marcinie za opinię. Bardzo się staramy, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Pozdrawiamy!

Sebastian
@Marcin Karykowski

Ostatnio tez byłem w Niemczech później w Czechach i tez jestem zadowolony z pracy i firmy. Praca na prawdę przyjemna a co najważniejsze kordynatorzy bardzo pomocni. Duży plus dla firmy ze zapewnia darmowy przejazd i bardzo dobre zakwaterowanie .Polecam ????

Grzegorz Z

Z pełnym przkonaniem mogę polecić współpracę z Firmą Invent. Biorąc kilkukrotny udział w inwentaryzacjach zagranicznych, mogę jedynie potwierdzić większość pozytywnych opinii. Zarówno sam wyjazd jak i przygotowania do wyjazdu bardzo dobrze zorganizowane. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach. Doskonała atmosfera w pracy, która na marginesie nie należy ani do ciężkich ani trudnych. Wymaga jedynie trochę skupienia i zaangażowania. Zarówno początkujący jak i bardziej doświadczeni pracowwnicy, jeśli tylko wykazują chęci i zaangażowanie w pracy, zawsze mogą liczyć na pomoc kadry lub innych pracowników. Pozdrawiam :)

@Grzegorz Z

Pięknie dziękujemy, Panie Grzegorzu, za opinię! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. :)

Natalia

Super praca jestem teraz na wyjeździe i polecam tą firmę warunki są ok wszystko jest dopięte na ostatni guzik

@Natalia

Które stanowisko? Nie wiedziałam, że można z nimi wyjechać, kiedyś widziałam tylko jakieś oferty na specjalistę z językiem. Co tam dokładnie się robi?

Karolina J.

Kolejny wyjazd z Inventem za mną :) Wszystko ok, zakwaterowanie jak zwykle na dobrym poziomie, bardzo fajny team, praca jest łatwa i niestresująca, a w wolnym czasie jak zawsze sporo pozwiedzałam :)

@Karolina J.

Dziękujemy za opinię, Pani Karolino! :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!

Dariusz F.

Po raz kolejny odbył się mój wyjazd z samymi korzyściami, już od kilku miesięcy firma INVENT daje mi radość z pracy, jeśli ktoś się waha to zdecydowanie polecam zaryzykować.

@Dariusz F.

Dziękujemy, Panie Dariuszu, za miłe słowa!

Paula

Większe projekty są naprawdę fajne natomiast mniejsze takie jak Rossman nie polecam mało ludzi na takich sklepach i wymagają przy tym żeby robić szybko i dobrze zwłaszcza w 1 dniu a czy ta praca jest na akord? Bo nie widziałam tego w umowie skoro chcecie dobrze mieć policzone to nie można robić tego szybko w pierwszych dniach pracy. Jestem tym oburzona .

@Paula

Ale co to za praca, przy inwentaryzacji coś? Ja byłam w innej firmie kiedyś na tymczasowej pracy w sklepie i tak to też wyglądało. A przeszkolenie jakieś jest?

@Paula

Inwentaryzacja nie jest pracą na akord, wynagrodzenie przysługuje za każdy dzień inwentaryzacyjny. Efektywność naszych Teamów jest dla nas ważna, natomiast od pracowników wymagamy przede wszystkim skrupulatności i dokładności w liczeniu towarów. Dzięki temu jakość oferowanych przez nas usług spełnia oczekiwania klientów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni na inwentaryzacji bywają trudne tym bardziej, jeśli wcześniej nie pracowało się ze skanerem. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przeszkolić pracowników. Dodatkowo w każdym Teamie są zawsze osoby doświadczone, które służą wsparciem i pomocą.

Bartek

Polecam Serdecznie

@Bartek

Dziękujemy! :)

Patryczeq

Polecam wyjazdy z tą firmą przyjemne warunki mieszkalne, szybka i dobra płaca :)

@Patryczeq

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Iwona

Polecam firmę Invent, ciekawa praca, fajni ludzie. Można przy okazji pozwiedzać ciekawe miejsca. Polecam!

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono! :)

Kamila

To był mój kolejny wyjazd z firmą Invent do Niemiec. Byłam zadowolona z warunków zakwaterowania oraz godzin odbywanej pracy. Organizacja pracy była dobra, a współpraca z osobami z teamu w porządku. Polecam pracę w Invencie oraz czekam na następne wyjazdy.

Magdalena
@Kamila

A kontakt z koordynatorem jak oceniasz? Jest to kontakt tylko telefoniczny czy jaki ? W jakich sprawach można się zgłaszać do koordynatora?

@Kamila

Dziękujemy, Pani Kamilo, za opinię. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Daria S.

Serdecznie polecam pracę z firmą Invent. Pracuję w niej już 2,5 roku i jestem zadowolona. Stawka adekwatna do godzin wykonywanej pracy. Kierownictwo oraz koordynatorzy pomocni. Warunki noclegowe też na dobrym poziomie. W wolnej chwili można pozwiedzać oraz poznać nowych znajomych.

@Daria S.

Dziękujemy, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Iza

Bardzo polecam pracę w firmie INVENT. Praca lekka, kierownik i koordynatorzy przemili, wynagrodzenie na czas.

@Iza

Dziękujemy, Pani Izo! :)

Joanna
@Iza

Na długo się wyjeżdża? Po jakim czasie można wrócić do kraju? To jest praca na akord czy raczej stałe zlecenia?

@Joanna

Pani Joanno, można zgłosić indywidualną dyspozycyjność. Należy to zrobić po wysłaniu zgłoszenia na Portalu. W przeciągu kilku dni roboczych konsultanci z Działu Zagranicy kontaktują się, by omówić szczegóły wyjazdu. Wtedy też można zgłosić chęć wyjazdu na dłużej niż podane jest w dostępnych terminach na stronie -> https://invent.ag/. Wszystkie terminy są widoczne po zalogowaniu na Portalu Invent w zakładce „Dostępne terminy”. Natomiast zachęcamy do śledzenia naszej strony, nowe terminy zleceń dodawane są na bieżąco.

@Joanna

Praca jest na akord, liczy się zrobiona ilość, dzikie wręcz tempo liczenia. Nie ma informacji o tym przed wyjazdem dopiero na miejscu że dziennie musisz zrobić , policzyć ilość x.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.