INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Adii77

Projekt Primark zakończony pomyślnie. Dobry Team i kierownictwo czyni cuda. Każdy sklep kończony był w 4-6 godzin. Miła atmosfera z koordynatorami Krystianem I Arturem. Polecam mocno, pojadę ponownie.

@Adii77

Dziękujemy za miłe słowa. :)

Dawid22

Ciężko się dostać tak na nowy turnus, bo ci co jeżdżą ciągle i mają te wyjazdy jako drugi swój dom już się w trakcie jednego zapisują na drugi, siedzą na nim zjada do domu na dwa dni albo i nie i znowu,a ci co mają co tu robić to się nie dostaną na pół turnusu nawet

Z1
@Dawid22

Jeśli tak ciężko się dostać to skąd ja na każdym turnusie mam tyłu nowych ludzi?

@Dawid22

nasze wyjazdy cieszą się dużym zainteresowaniem, natomiast ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Teamach zdarza się, że nie wszyscy chętni mogą wyjechać. Oczywiście cały czas jesteśmy otwarci na nowe osoby, które chciałyby spróbować swoich sił na inwentaryzacjach. Obecnie na naszym Portalu dostępne są zapisy na projekty jesienne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszamy do wysłania zgłoszenia :)

AnRa

Czemu na primarkach traktuje się ludzi jak (usunięte przez administratora) i zamyka w pokojach bez jakiegokolwiek powietrza, dajcie chociaż jakies wiatraki, invent lekceważy swoich pracowników, standardowo.

@AnRa

A jak przejawia się brak szacunku, tylko o te wiatraki chodzi? Jeśli ktoś kupi sobie wiatrak prywatnie to może go używać?

@Monika

Serio takie komentarze hahahaha Zastanów się co piszesz , kto Cię w pokoju zamyka !!!!! ?????? Ile Ty masz lat ???

@Monika

Sprawa była prosta w Wiedniu gdzie byliśmy koło tygodnia panowały straszne upały po 40 stopni , logiczne że w mieszkaniach których mieszkaliśmy było gorąco . Właściciel lokalu obiecał wiatraki a słowa nie dotrzymał . Więc gdzie tu wina firmy ??? Pisanie że zostaliśmy zamykani w pokojach to mega przesada i zakrawa o pomówienia . . Może niektórzy mieli za dużo czasu wolnego i siedzieli w pokojach zamiast zwiedzać piękny Wiedeń . Polecam firmę jak najbardziej. Wypłacalna i można dostosować swoją dyspozycyjność do wyjazdów . Godziny pracy w zależności od projektu i osób pracujących . Bo co tu ukrywać niektórym nie chce się pracować i spowalniają całą grupę. Jak ktoś gotowy poznać trochę Europy i fajnych ludzi to polecam . Jak ktoś chce siedzieć dłużej w jednym miejscu na projekcie to polecam netto . Ale cóż nic nie zwiedzicie . A teraz na Primarkach Belgia , Czechy , Austria ☺️ A przed nami piękne Włochy juz we wrześniu

Magda

Serdecznie polecam współpracę z firmą INVENT. Byłam już na dwóch wyjazdach zagranicznych, na pewno pojadę na kolejne. Praca nie należy do trudnych, ponadto zawsze można liczyć na pomoc kierownika oraz całej ekipy. Czas pracy uzależniony jest od sklepów, w których odbywają się inwentaryzacje. Ogólną organizację pracy oceniam bardzo dobrze. Warunki mieszkaniowe również są na wysokim poziomie. Firma wywiązuje się z ustaleń, wypłata pojawia się na koncie zgodnie z ustalonym terminem.

@Magda

Dziękujemy, Pani Magdo, za opinię. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Daria

Właśnie wróciłam z 2,5 miesięcznego turnusu. Pracuję w tej firmie już prawie 3 lata i serdecznie polecam. Praca nie jest ciężka, warunki noclegowe na dobrym poziomie, a koordynatorzy są pomocni i mili. W wolnej chwili można sporo pozwiedzać.

@Daria

Dziękujemy, Pani Dario, za komentarz. Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

David
@Daria

Co pani zwiedzała? Czy zawsze dużo pani zwiedza? Czy tylko spanko i relaksik

Bogusia
@David

Jeśli w nocy się pracowało to oczywiście najpierw spanko ,i po spanku spacer i zwiedzanie zawsze w tym mieście co się mieszkało było co zwiedzać i oko pocieszyć POZDRAWIAM

Mario
@Bogusia

Zapytanie było do tamtej pani co zwiedzała,bo ona pewnie często jeździ to dużo się nazwiedzala

Criss

Przeklikałem trochę Waszych opinii nt. tej firmy. Czy nikt nie ma złego słowa do powiedzenia? Wszystkim wszystko pasuje i odpowiada? Jesli tak jest to chwała, tylko jest małe 'ale' Czy firma skrzętnie usuwa niewygodne komentarze? Jest małe 'ale', dlaczego wszystkie (prawie) pozytywne opinie są zgłaszane? I jak długo moje zapytanie będzie widoczne? ????

@Criss

CRISS, wczytując się dokładnie w zamieszczone komentarze, można znaleźć również te, które zawierają uwagi lub sugestie co do zmian. Takie opinie to dla nas ważne i cenne informacje, bo pokazują nad czym jeszcze musimy popracować. Jednocześnie możemy zapewnić, że wyciągamy wnioski i cały czas podejmujemy działania usprawniające organizację i warunki pracy, aby nasi pracownicy byli jeszcze bardziej zadowoleni ze współpracy z nami.

Sylwia
@Criss

Wszystko jest ok, nie ma fałszywych ludzi tylko sami dobzi i pomocni... tacy wszyscy dobzi że uszy wiedna od obgadywanie, a najlepsze jest to że pomiatają ludźmi starszymi wykształconymi ci co szkole na gimnazjum lub zawodówce zakończyli, a że jeżdżą długo bo nic do roboty nie mają i żadnych predyspozycji to i potem sa'koordynatorami' albo i lepiej

@Sylwia

Sylwio, jeśli na turnusie, na którym byłaś, wydarzyło się coś niepokojącego to bardzo prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, żeby ją zweryfikować i wyjaśnić. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres: reklamacja@invent.ag.

Iwona

Bardzo dobra firma, polecam wszystkim,ktorzy sie wahają,warto samemu sprawdzic.

Oluś
@Iwona

A co jest największym plusem pracy tutaj? Powiesz jakie są stawki na sam start, podchodzą do każdego indywidualnie?

@Iwona

Dziękujemy, Pani Iwono, za opinię. :)

Aaa

Planuje aplikować na stanowisko Asystent z j. niemieckim. Wpadłem jednak na forum zorientować się jak z zarobkami, w ogłoszeniu nie ma żadnego info na ten temat. Jakich widełek się spodziewać? Czytałem, że po 3 msc jest możliwość awansu na stanowisko młodszego specjalisty. Pracodawca gwarantuje jakieś szkolenia zewnętrzne albo wewnętrzne? W zamian pracownik podpisuje lojalki?

@Aaa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W ogłoszeniu nie podajemy widełek, gdyż stawka ustalana jest indywidualnie na podstawie doświadczenia zawodowego oraz umiejętności kandydata. Zgodnie z informacją zawartą w ogłoszeniu po 3 miesiącach pracownik ma możliwość awansu na stanowisko Młodszego specjalisty. Zapewniamy pełny proces wdrożenia w obowiązki. Nasz zespół podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem, a także będzie pomocą i wsparciem na każdym etapie szkolenia. Nie podpisujemy z pracownikami tzw. „lojalki”. Jeśli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania to zapraszamy do aplikowania :)

Ewa N

W ostatnich dniach wróciłam z mojego pierwszego turnusu z Inventem. Szczerze polecam współpracę z Inventem. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie. Kierownik oraz wszyscy koordynatorzy Teamu, z którymi wyjechałam, okazali się bardzo serdeczni i pomocni. Atmosfera pracy bardzo dobra. Praca nie jest ciężka, wszystko sprawnie zorganizowane. Pieniądze na koncie tak jak było ustalone. Podsumowując, firma wywiązuje się ze wszystkich ustaleń zawartych w umowie oraz uzyskanych w trakcie kontaktu z biurem. W czasie weekendu mnóstwo wolnego czasu na zwiedzanie. Szczerze polecam :)

@Ewa N

Dziękujemy, Pani Ewo. Bardzo nas cieszy, ze spełniliśmy oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Grzegorz

Po kolejnym już wyjeździe z Firmą Invent na zagraniczne inwentaryzacje nadal mogę podtrzymać pozytywną opinię o tej Firmie. Zarówno wyjazd jak i sam pobyt zorganizowane bardzo dobrze. Doskonałe warunki mieszkalne, koleżeńska atmosfera w pracy, przejrzyste warunki wynagrodzenia i wsparcie kadry kierowniczej sprawiają, że mogę tylko polecić współpracę z Inventem.

@Grzegorz

Dziękujemy, Panie Grzegorzu! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. :)

Warunki mieszkalne bardzo dobre, praca dosyć przyjemna. Mozna tafić nawet na bardzo sympatycznych ludzi :)

AAA
@Anonim

Brzmi naprawdę ok. A ile trwa takie zlecenie za granicą i ile wychodzi ci dniówki, możesz powiedzieć?

@Anonim

Dziękujemy za opinię. :)

Alis

Już kolejny wyjazd za mną i nadal chcę kontynuować współpracę ponieważ warunki jak i terminowość wypłat są przestrzegane.

@Alis

Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do zapisów na kolejne terminy.

Jessika

Pracuje w tej firmie juz prawie rok, praca przyjemna w miłej atmosferze , świetne warunki noclegowe. Zachęcam do współpracy z tą firmą. Wynagrodzenie na czas polecam każdemu kto szuka pracy w której czuje sie swobodnie atmosfera jak najbardziej. Praca nie jest ciężka wręcz przyjemna, kierownicy i koordynatorzy bardzo pomocni.

@Jessika

Wynagrodzenie na czas to jedno, ale czy jest konkurencyjnie? Potrafią tu docenić zaangazowanych pracowników? Czy to zależy od tego co się robi?

@Kasia

Kasia, wszyscy pracownicy, którzy podejmują z nami współpracę są dla nas niezwykle ważni. Cenimy ich zaangażowanie i profesjonalizmy, to dzięki nim udaje nam się osiągać wyznaczone cele. Każdy nowy pracownik rozpoczyna z nami współpracę na stanowisku początkującego Liczącego. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych jego stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz)! Wykazując swoje umiejętności, zdobywając doświadczenie i szkoląc swój warsztat Liczący może zostać osobą koordynującą lub nawet w przyszłości kierującą inwentaryzacją. Co oczywiście wiąże się z wyższymi stawkami i dodatkowymi kwalifikacjami.

damj.

Kolejny powrót z wyjazdu na jak największy plus. Wypłata na czas, świetna ekipa, łatwa praca i możliwość poznania nowych, ciekawych miejsc (przecież nie samą pracą człowiek żyje) ;)

@damj.

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

ww

świetna atmosfera, miła obsługa w biurze, i szybkie rozwiazywanie problemów, noclegi za granica super, serdecznie polecam i napewno wyjade jeszcze raz

@ww

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Anna B

Polecam współpracę,miła atmosfera,wypłata na czas,dobre warunki zakwaterowania,w wolnym czasie można zwiedzać.

@Anna B

Dziękujemy, Pani Anno, za miłe słowa. Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Krystian

Kolejny wyjazd za mną. Wypłata na czas, praca miła i lekka. Pozytywnie spędzony czas w pracy i poza nią. Polecam serdecznie.

@Krystian

Dziękujemy, Panie Krystianie, za opinię! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Natalia

Polecam pracę dla firmy Invent. Pracuje tu już od dłuższego czasu i jest bardzo fajnie. Kierownicy oraz koordynatorzy mili oraz to lekka praca. Godziwe wynagrodzenie zawsze na czas.

Krysia
@Natalia

Co wchodzi w skład wynagrodzenia, możesz powiedzieć? Same podstawy tu macie czy może jakoś premiują dobrych pracowników za ich wyniki? Albo może jakieś nadgodziny są lepiej płatne?

@Krysia

Pani Krysiu, osoba rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie dzienne w wysokości od 245 zł na rękę. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna (+15 zł na rękę/dz)! Dodatkowo w przypadku pełnienia dodatkowej funkcji, wynagrodzenie jest odpowiednio wyższe: - Liczący ze znajomością języka obcego – otrzymuje od 280 zł na rękę dziennie, - Liczący z prawem jazdy kategorii B – otrzymuje od 325 zł na rękę dziennie.

Jola
@INVENT Sp. z o.o.

@Pracodawca Od jakiej kwoty odprowadzane są składki ZUS?

@Jola

Pani Jolu, najlepiej w tej sprawie napisać do nas wiadomość na personalny@invent.ag i dokładnie opisać swój przypadek. Dzięki temu Dział Personalny będzie mógł odnieść się indywidualnie do Pani sytuacji i wszystko szczegółowo wyjaśnić.

Andrzej 13

To mój kolejny wyjazd na inwentaryzacje. Co dla mnie ważne, w Invencie przez cały czas mojej pracy dostawałem wynagrodzenie na czas a także projekty inwentaryzacyjne odbywały się sysytematycznie przez cały rok. Dla tych co poszukują zajęcia a mają wątpliwości najlepiej spróbować i zobaczyć na czym polega ta praca w rzeczywistości. dla

@Andrzej 13

Dziękujemy za opinię, Panie Andrzeju! Tak jak Pan pisze - niezdecydowanych zachęcamy do sprawdzenia "na własnej skórze" jak wygląda praca w INVENT. :)

Malwa

Chciałabym wyjechać z nimi, bo mam już doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach, zawsze w okolicy czegoś się chwytam, jak wystawiają ogłoszenie, tylko ostatnio nie ma zbytnio ofert i stąd pomysł wyjazdu, bo tutaj widzę szukają ludzi. Zwróciłam tylko uwagę na tę informację na stronie, że nie ma zapewnionego wyżywienia, no i to mnie trochę zmartwiło, jak wy to rozwiązujecie? Jakaś mikrofala tam chociaż jest w hotelach?

Ktoś
@Malwa

Normalnie tak jak się w domu gotuje w kuchni. Nie jedziesz na wakacje żeby było wyżywienie tylko do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.