INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

W

Za mną kolejny wyjazd z firmą invent i naparwde polecam. Zakwaterowania na największym poziomie wypłata zawsze na czas Czas pracy zależy od ludzi i jaki team się trafi

@W

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Niedawno wróciłem z wyjazdu i już wiem, że na pewno wybiorę się na kolejny. Właściwie , to termin mam już za dwa dni. Polecam.

@Krzysztof

Bardzo cieszymy się, że ponownie spotkamy się z Panem na wyjeździe! :) Do zobaczenia.

Pawelsky

W Invencie pracowałem 1,5 roku w dziale hotelarskim w biurze. Dział, który oprócz szukania noclegów, rozliczania faktur za noclegi, zajmuje się jeszcze wieloma innymi rzeczami. Praca od pn do pt 8-16. Poza godzinami pracy ktoś z działu zawsze prowadzi tzw. dyżur, również w weekendy. Praca zdalna jest możliwa, jednak nie jest mile widziana i ogranicza się ją do wyjątkowych sytuacji po wcześniejszym zgłoszeniu tego do kierownika. Pracuje się w większości na Exelu, gdzie wprowadza się dane, niestety w większości powtarzające się. System wymaga modernizacji oraz wielu usprawnień, ale cały czas mówiono, że to długi proces i wymaga czasu. Ja się tego nie doczekałem. Firma ma ogromny potencjał, jednak nie wykorzystuje tego i cechuje się dużym konserwatyzmem w dziedzinie zarządzania. Najwiekszym ułatwieniem dla pracowników byłaby praca zdalna, lecz polityka firmy jest inna. Wielokrotnie dało się odczuć brak zaufania do pracownika oraz częste kontrole. Zespół jest młody, a pracownicy bardzo mili i pomocni, zawsze można było na nich liczyć. Same biuro jest nowoczesne oraz bardzo zadbane. W tej firmie nie oszczędza się na dekoracjach świątecznych co daje fajny nastrój, kwiatach i dekoracji oraz imprezach integracyjnych, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak integracja to łączenie się, a rozgraniczanie pracowników chociażby ze względu na podawane napoje, gdzie jedne były dla pracowników, a te droższe dla kierownictwa było bardzo nie na miejscu. Warunki finansowe powinny być zdecydowanie większe i adekwatne do wykonywanej pracy oraz znajomości języka niemieckiego, który jest głównym wymogiem pracy w biurze. Mimo wielu stresów, miło wspominam pracę z ludźmi z Inventu. Każdy inny, ale każdy otwarty, miły i zawsze chętny na rozmowę. Na dział hotelarski zawsze można było liczyć. Od samego początku czułem się bardzo miło przyjęty.

Bartosz

Praca bardzo łatwa i przyjemna. Super atmosfera. Warunki noclegowe na bardzo wysokim poziomie. Polecam współpracę z firmą Invent.

@Bartosz

Dziękujemy, Panie Bartoszu! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Krystian

Byłem na jednym turnusie z rok temu. Szczerze polecam. I moja opinia jest szczera. Ekipa Super. Choć wiadomo na taką trafiłem a różne rzeczy się słyszało o innych. Warunki mieszkaniowe na ogromny plus. Praca mało skomplikowana. Fajna opcja żeby dorobić, trochę zwiedzić. Nie mam naprawdę czego się doczepić. A to rzadkość jeśli chodzi o pracodawców. Jedyny, którego miło wspominam.

@Krystian

Dziękujemy, Panie Krystianie, i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Iwona

Firma jak najbardziej godna pollecenia.Pracuje w firmie rok i jestem bardzo zadowolona. Każdy wyjazd jest nową przygodą, wyjazdy to nie tylko praca ale również możliwość zobaczenie wielu ciekawych miejsc w róznych krajach europy. Sama praca nie należy do ciężkiej ale wymaga dokładnosci i skupienia. Firma dobrze wywiązuje sie ze swoich zobowiązań względem pracownika.

@Iwona

Cieszymy się, Pani Iwono, że pozytywnie ocenia Pani współpracę z nami i spełniliśmy Pani oczekiwania. Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Tomasz

Polecam pracę w firmie INVENT.Praca nieskomplikowana,zakwaterowanie,dojazdy do pracy zapewnione,wypłata na czas.Polecam firmę INVENT

@Tomasz

Dziękujemy :) I zapraszamy na kolejne inwentaryzacje!

Witam. Wróciłam z turnusu z firmą Invent już kolejny raz . Warunki mieszkaniowe super , piękne miejsca fajne lokalizację, praca spokojna , pieniądze zawsze na czas. Miła atmosfera i wspaniali ludzie. Polecam współpracę z firmą Invent.

@Monika

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Darek

Byłem na wyjazdach z firmą INVENT w Niemczech i Czechach też jako kierowca.Praca jest nieskomplikowana i nie jest ciężka.Warunki mieszkaniowe bardzo dobre szczególnie w Niemczech ale Czeskim też nic nie można zarzucić.Busy są nowe i wygodne też dla kierowców.Z terminem wypłat też nie było problemu.Smialo mogę tę firmę polecić np.jako pierwszego pracodawcę Miałem teraz jechać do Włoch ale kłopoty domowe spowodowały rezygnację.Bardzo tego żałuję.Pozdrawiam przyszłych pracowników

@Darek

Dziękujemy :) Trzymamy kciuki, żeby kłopoty rozwiązały się w pomyślny dla Ciebie sposób. I zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :)

Patrycja

Polecam pracę w firmie Invent. Biuro wszystko dokładnie wyjaśnia i organizuje, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, wypłata zawsze na czas. Poznałam wiele wartościowy osób, a w czasie wolnym zwiedziłam ciekawe miejsca. Sama praca przyjemna, wymaga jedynie samodyscypliny i chęci.

@Patrycja

Dziękujemy za opinię, zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :)

Fofks

Czy codziennie inwentaryzacja odbywa się w innym miejscu, codziennie jest się przenoszonym na inne zakwaterowanie czy jak to wygląda?:)

@Fofks

Trudno określić ilość przeprowadzek, gdyż zależą one od planu inwentaryzacji i Teamu do jakiego zostaniesz przypisany. Niektóre zespoły przeprowadzają się co tydzień, inne co dwa tygodnie, a niektóre wcale. Jeśli znasz już swój Team to skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jak wygląda plan Twojego zespołu, ile przeprowadzek jest planowanych i do jakich obiektów. Każdy Team w czasie trwania turnusu (także w trakcie przeprowadzek) przemieszcza się naszymi busami 9 – osobowymi.

Szemgo

Super praca, spokojna i bez stresów, w przerwie ciepły posiłek, zakwaterowanie bez zastrzeżeń, pokoje wyposażone w aneks kuchenny oraz łazienkę z toaletą. Dojazd i powrót do Czech sprawnie zorganizowany.

@Szemgo

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na następne wyjazdy :)

Karina

Bardzo polecam wyjazdy z firmą Invent. Bardzo fajna praca,mili ludzie i fajne wyjazdy zagraniczne. Wypłata na czas. Zawsze można coś pozwiedzać i poznać miłych ludzi. Panie w biurze przesympatyczne. Polecam bardzo

@Karina

Dziękujemy! I zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje :)

Szemgo

Praca spokojna i bez stresu. Właśnie wróciłam z Czech, dojazd i powrót beż problemu. Niespodzianką w czasie pracy był ciepły posiłek. Polecem

@Szemgo

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Klaudia

Invent dobra atmosfera, łatwa praca zakwaterowanie czyste wygodne. Polecam każdemu spróbować wyjechać.

@Klaudia

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Wyjazd w sierpniu na Primarki wyjątkowo udany. Lokalizacje do spania na przyzwoitym poziomie. Praca z mojej perspektywy miła, łatwa i przyjemna. Ekipa zarządzająca super. Kierowniczka i koordynatorzy uprzejmi, pomocni .Często się przeprowadzaliśmy , ale dzięki temu pozwiedzałam wiele miejsc w Europie, ???? bo wolnego było wystarczająco.Z miłą chęcią jeszcze pojadę na inny projekt .

@Ewa

Dziękujemy, Pani Ewo, za komentarz i mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Kasia K.
@Ewa

Ewo zgadzam się z Tobą, to był bardzo udany projekt! Wróciłam z niego bardzo wypoczęta i zadowolona. I cieszę się na kolejne wyjazdy! To jest to, co lubię robić i na razie nie zamierzam zmieniać pracy :) #inventjestspoko

Mario
@Kasia K.

Wypoczęta haha, oj to chyba dużo spałas

Mira
@Ewa

Jak często trzeba było się przeprowadzać? To jest raz na tydzień? Raz na dwa tygodnie czy jeszcze rzadziej? Te przeprowadzki to opłaca pracodawca, tak? I to dzieje się jak, samolotem? Autokarem?

@Mira

Trudno określić ilość przeprowadzek, gdyż zależą one od planu inwentaryzacji i Teamu do jakiego zostaniesz przypisana. Niektóre zespoły przeprowadzają się co tydzień, inne co dwa tygodnie, a niektóre wcale. Jeśli znasz już swój Team to skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jak wygląda plan Twojego zespołu, ile przeprowadzek jest planowanych i do jakich obiektów. Każdy Team w czasie trwania turnusu (także w trakcie przeprowadzek) przemieszcza się naszymi busami 9 – osobowymi.

Martyna

Wróciłam z mojego 3go wyjazdu z inventem. Jestem zadowolona, ponieważ na tym turnusie inventaryzacje szły nam szybciej w porównaniu do mojego wcześniejszego wyjazdu. Ludzie pomocni, miła atmosfera w teamie. Zwykle podobają mi się warunki mieszkalne i uważam, ze firma dba o tę kwestię. Tym razem było jednak średnio, ale do zniesienia. Polecam, jeśli ktoś potrzebuje doraźnych pieniędzy i pracy, która nie jest wyczerpująca fizycznie.

@Martyna

Dziękujemy za opinię :) Jeśli warunki zakwaterowania z jakiegoś powodu nie były odpowiednie i były niezgodne z naszymi standardami, daj nam o tym znać na reklamacja@invent.ag

RomciaPoko

Polecam fajna praca i atmosfera .:)

@RomciaPoko

Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że widzimy się na kolejnych inwentaryzacjach :)

AdamŚliwa

Polecam , praca przyjemna i lekka . Można pozwiedzać przy okazji

@AdamŚliwa

Adam, zapraszamy na kolejne inwentaryzacje i dziękujemy za opinię :)

Patryczeq

Polecam firme pod względem przyjemnej pracy transportu z i do pracy oraz dobrych warunków mieszkalnych, Polecam wyjazd z teamem 5 Mariusz, bardzo w porządku kierownik atmosfera również.

@Patryczeq

Dziękujemy, polecamy się na przyszłość i zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.