INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Tomasz

Polecam współpracę z firmą INVENT. Był to mój pierwszy wyjazd z ową firmą i wrażenia pozostają pozytywne, począwszy od zakwaterowania, które było na wysokim poziomie oraz ludzi, których poznałem na tym wyjeździe byli bardzo pozytywni. Firma również wywiązuje się ze wszystkich ustaleń zawartych w umowie.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu, za komentarz. Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Marti

Byłam na wyjeździe 3 tygodnie w Niemczech. Praca była w tygodniu codziennie, trafiły nam się 2 soboty. Niedzielela zawsze wolna. Przeprowadzki trochę męczące, bo mieszkaliśmy w 4 lokacjach, ale warunki mieszkaniowe dobre, pokój 2 osobowe, blisko sklepu, jeśli był dalej to po pracy zajeżdzaliśmy na zakupy. Dojazdy różnie od 20 min do ponad 2 h, ale to zdażyło się 2 albo 3 razy. Pracowaliśmy od 6.00 do 16.00-17.00 . Koordynator powiedział, że za nadgodziny dostaniemy premie ekstra- wyplate dostane za 2 tygodnie wiec nie wiem jak to wyglada, gdyz jestem pierwszy raz. Zaliczka przyszła po tygodniu. Na krótki wyjazd mi pasuje.

@Marti

Cieszymy się, że dobrze wspominasz pracę z nami. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Klaudia

Polecam wyjechać na inventaryzacje zagraniczna. Można poznać świetnych ludzi. Zarobić dobra kasę. I pozwiedzać. :)

@Klaudia

Dziękujemy! :)

Magda

Polecam firmę Invent trafiliśmy na bardzo w porządku kierownika, fajny team bardzo fajne warunki mieszkaniowe raz trafiliśmy na domek który miał zupełnie wszystko i wszystkie wyposażenie pod tym względem invent potrafi zaskoczyć. Był to mój pierwszy wyjazd z Inventem mam nadzieję że nie ostatni .

@Magda

Również mamy nadzieję, Pani Magdo, że jeszcze się zobaczymy! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Krzysiek

Wróciłem niedawno z turnusu który odbywał się w Czechach, kraj ciekawy, można śmiało dogadać się po polsku ;) co do inwentaryzacji to dla osób, które wyjeżdżają pierwszy raz wszystko wytłumaczone jest w sposób jasny, dla mnie praca była lekka i przyjemna i na pewno jeszcze nie raz pojadę :)

@Krzysiek

Dziękujemy, Panie Krzyśku, za opinię! Bardzo lubimy nasze wyjazdy do Czech. :) Zapraszamy na kolejne turnusy!

D

Jako pracownik firmy INVENT, miałem okazję uczestniczyć w kolejnym świetnym turnusie w Niemczech razem z teamem 15. Warunki mieszkaniowe, jakie zapewniła firma, były na naprawdę wysokim poziomie. Zakwaterowanie było komfortowe, co znacznie poprawiło jakość mojego pobytu i pozwoliło mi na pełny relaks po trudach dnia. Niezwykle istotnym aspektem tego turnusu była pomoc oraz wsparcie od naszych koordynatorów i kierownika. Zawsze mogłem na nich liczyć, zarówno w kwestiach związanych z projektem, jak i w codziennych sytuacjach. Ich profesjonalizm i doświadczenie były bezcenne. Jestem wdzięczny za to, że mogłem uczestniczyć w kolejnym świetnym projekcie, który nie tylko stanowił cenne wyzwanie zawodowe, ale również był niezapomnianą przygodą. To doświadczenie naprawdę przekroczyło moje oczekiwania i z czystym sumieniem polecam firmę INVENT dla tych, którzy szukają profesjonalnych projektów i unikalnych doświadczeń w pracy.

@D

Dziękujemy za opinię. :) Staramy się, by pracownicy mogli odpoczywać w komfortowych warunkach. Stawiamy także na szkolenie kadry kierowniczej, by praca nie tylko sprawnie przebiegała, ale także w dobrej atmosferze.

Wojciech

Wróciłem z turnusu parę dni temu i trafiliśmy na bardzo wporzadku kierownika ,i rzadko sie trafia na takich ,a wiec mozna trafic na takich ,ale malo tego trafiliśmy raz na bardzo fajny zadbany hotel i też przytulny domek ,który miał zupełnie wszystko i wszystkie wyposażenia a pod tym względem invent potrafi zaskoczyć!

@Wojciech

Cieszymy się, że miło wspomina Pan pracę z nami. :) Zobaczymy się na kolejnych wyjazdach?

kasaia977

Polecam serdecznie współpracę z firmą INVENT

@kasaia977

Dziękujemy :)

Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT ☺️

@Michał

Dziękujemy :)

Marcysia

Wyjazd super, nie trzeba się martwić o nocleg ani o dojazd ponieważ wszystko jest zorganizowane, praca łatwa szybko idzie się nauczyć, zawsze jest ktoś kto pomoże w różnych sytuacjach, polecam ☺️

@Marcysia

Dziękujemy, Pani Marcysiu, za pozytywną opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Paula

Kolejny wyjazd z firmą invent i jak zawsze wszystko w najlepszym porządku. Polecam każdemu pracę i wyjazd z invent.

@Paula

Dziękujemy, że jest Pani z nami! Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. :)

olimpia

Polecam firme invent, zakwaterowanie na poziomie, mili i pomocni ludzie, dobre wynagrodzenie!

@olimpia

Dziękujemy, Pani Olimpio, i zapraszamy na kolejne turnusy!

Mariusz

Ja również wróciłem z kolejnego już wyjazdu który trwał ponad 6 tygodni. Czas mijał szybko jak zwykle wyjazd był dobrze zorganizowany, noclegi były na bardzo dobrym poziomie często w ciekawych turystycznie miejscach. P pracy było sporo wolnego czasu na własne plany turystyczne a że pogoda dopisywała można było zwiedzić sporo miejsc. Była tez okazja poznać specyfikę pracy na innych projektach np. Edeka czy OBI co będzie z pewności przydatne w przyszłości. Niezmiennie więc nie żałuje wyjazdu i z pewnością bedę wracać na kolejne turnusy. Zaliczyłem już łącznie prawie 200 inwentaryzacji tak że znam juz sporo ludzi z innych teamów a zawsze miło spotkać inne osoby.

@Mariusz

Bardzo nas cieszy, ze tak długo jest Pan z nami! I planuje kolejne wyjazdy. Do zobaczenia! :)

Marcelina

Wróciłam z projektu, wyjazd okazał się super, praca przyjemna, nauczyłam się wielu rzeczy, poznałam super ludzi, miałam okazję pozwiedzać ciekawe miejsca, z pewnością wrócę na kolejne projekty, polecam serdecznie wspaniałe doświadczenie

@Marcelina

Pani Marcelino, cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani pracę z nami. :)

Lubiącyinvent

Jest super, polecam!

@Lubiącyinvent

Dziękujemy! :)

Artur

To mój pierwszy wyjazd z firmą INVENT. Muszę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że, firma wywiązuje się ze wszystkich ustaleń zawartych w umowie. Warunki mieszkaniowe są na wysokim poziomie. Praca nie należy do ciężkich i myślę że każdy sobie poradzi. Już planuję następny wyjazd.

@Artur

Cieszy nas to, panie Arturze, że zobaczymy sie ponownie! :)

Ale

Za mną kolejny wyjazd z Invent. Jak zwykle się nie zawiodłam.Praca pewna ,wynagrodzenie na czas.Atmosfera w pracy przyjemna. Ogólnie szczerze polecam.

@Ale

Bardzo cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania! Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Dawid

Bardzo polecam pracę w invencie. Razem z dziewczyną wyjeżdżamy już prawie rok. Jesteśmy zadowoleni.

@Joanna Naprawa

Byłam ostatnio z tą firmą na turnusie we Włoszech. Praca była przyjemna w miłej atmosferze. Fajnie że invent zapewnia dojazdy i hotele a przy okazji można pozwiedzać :)

@@Joanna Naprawa

Dziękujemy, Pani Joanno, za miłe słowa. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Szymon Ehrhard

Dzień dobry! Właśnie wróciłem z inwentaryzacji w Niemczech. Firma rzetelnie podchodzi do sprawy, zarówno jeśli chodzi o formalności w kraju, dojazd do miejsca pracy, zakwaterowanie, jak i współpracę z koordynatorami na miejscu. Jako dodatkowy plus muszę podkreślić zapewnienie ciepłych posiłków w miejscu pracy. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1611.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1433, z czego 1184 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.