INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Iza

Miałam okazję wyjechać z firmą invent na jedną z niemieckich inwentaryzacji i właśnie jestem w trakcie przygotowań do kolejnego wyjazdu. Praca jest lekka, dojazdy do niej zapewnione, a noclegi na wysokim poziomie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy.

@Iza

Dziękujemy, Pani Izo. Cieszymy się, że ponownie będziemy razem pracować! :)

Rafał

Polecam serdecznie każdemu, który chce sobie dorobić. Praca jest lekka, nie zawsze godziny pracy czy dojazdy są satysfakcjonujące ale nie ma się do czego przyczepić. Zakwaterowanie jest na wysokim poziomie, pokoje zadbane, zawsze wygodne i spełniające wszystkie warunki jakie są konieczne do godnego wypoczynku oraz funkcjonowania. Polecam! :)

@Rafał

Dziękujemy, Panie Rafale. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Polecam wyjazd z Inventem. Zakwaterowanie przeważnie bardzo dobre. Praca lekka, chociaż wymagająca skupienia uwagi. Ogólnie Polecam.

@Marek

Panie Marku, cieszymy się z Pańskiego polecenia. Pozdrawiamy! :)

Grzegorz

Szykuję się na kolejny wyjazd z tą firmą. Dużym plusem jest zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie i transport do miejsca pracy. Kontakt z biurem jest płynny, miłego Panie odpowiadają na każde pytanie i klasyfikują każdą zagwozdkę. Elastyczny czas pobytu na projekcie jest dla mnie ważny, co zostało mi zaoferowane bez problemu. To od nas zależy ile chcemy i możemy pracować, co jest kolejnym pozytywnym aspektem firmy.

@Grzegorz

Dziękujemy, Panie Grzegorzu. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Teresa

Współpraca przebiega dobrze, warunki mieszkaniowe bardzo na plus, polecam.

@Teresa

Dziękujemy, Pani Tereso! :)

Kinga

@Kinga

Cieszymy się, Pani Kingo, że miło wspomina Pani współpracę z nami. :)

Magdalena.

Polecam firmę Invent. Od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżam na inwentaryzacje, na pewno pojadę na kolejne. Zakwaterowanie w dobrych warunkach, w trakcie pracy zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów i kierownika. Pieniądze zawsze są na czas.

@Magdalena.

Staramy się, aby nasi pracownicy nie tylko pracowali, ale także odpoczywali w komfortowych warunkach.

Bodzio

Byłem ostatnio z tą firmą na inwentaryzacji w Niemczech. Praca dość lekka, nic skomplikowanego, każdy kto chce pracować sobie poradzi. Noclegi na bardzo dobrym poziomie. Ogólnie polecam, wybieram się kolejny raz

@Bodzio

Dziękujemy za komentarz. Bardzo nas cieszy, że zobaczymy się ponownie! :)

Justyna

Polecam firme Invent zaraz minie mi rok odkąd pracuje mam wiele projektów za soba i kazdego kolejnego nie moge się doczekać procz pracy jest czas na zwiedzanie mozna poznacyfajnych ludzi ????

@Justyna

Cieszymy się, Pani Justyno, że tak długo jest Pani z nami! :)

Sannzet

To będzie moj trzeci wyjazd z firma INVENT. Praca sama w sobie nie jest ciężka, jedynie wymaga skupienia. Kierownicy teamu bardzo mili i wyrozumiali. Zakwaterowania również na dobrym poziomie. Wypłata na czas, atmosfera w pracy super, ogólnie polecam.

@Sannzet

Bardzo nas cieszy, ze spełniamy oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Dżesika

Polecam współpracę z firmą INVENT, warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, praca sama w sobie nie należy do trudnych. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Polecam :)

@Dżesika

Dziękujemy, Pani Dżesiko i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Polecam współpracę z firmą INVENT. Był to mój pierwszy wyjazd na zagraniczną inwentaryzacje. Podczas całego pobytu można było liczyć na wsparcie koordynatorów oraz kierownika zespołu. Sama praca jak i obsługa skanera nie są trudne. Na pochwałę zasługują lokalizacje w których mieszkaliśmy - były czyste, bardzo dobrze wyposażone oraz z dostępem do internetu.

@Ania

Dziękujemy, Pani Aniu. :) Staramy się, by nasi pracownicy mogli wypoczywać w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Rainbow

Polecam współpracę z firmą Invent. Byłem pierwszy raz na takim wyjezdzie i jestem bardzo zadowolony. Warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie. Kierownictwo i koordynatorzy zawsze pomocni. Praca łatwa i przyjemna. Ludzie których poznałem byli pozytywnie nastawieni. Nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu.

@Rainbow

Dziękujemy za komentarz. Super, że zobaczymy się ponownie! :)

Andrzej 13

Jeżdżę z firmą Invent od kilku lat,idealnie nie ma ale gdzie jest. Trzeba spróbować takiego wyjazdu, zobaczyć jak ta praca wygląda w rzeczywistości. Jeśli trafisz na zgrany zespół, krótkie dojazdy i czas pracy,odpowiednie warunki mieszka niowe i miłego kierownika to napiszesz pozytywną opinię.Życzę powodzenia!

Rafał

Firma Invent oferuje świetne warunki zakwaterowania oraz gwarantuje dojazdy do pracy. Sama praca nie sprawia trudności i myślę, że każdy sobie poradzi. Świetna opcja na podbudowanie domowego budżetu. Polecam.

Krystyna

I cyk wyjechałam kolejny raz, jest prawie super

Tomasz

Polecam współpracę z firmą INVENT. Był to mój pierwszy wyjazd z ową firmą i wrażenia pozostają pozytywne, począwszy od zakwaterowania, które było na wysokim poziomie oraz ludzi, których poznałem na tym wyjeździe byli bardzo pozytywni. Firma również wywiązuje się ze wszystkich ustaleń zawartych w umowie.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu, za komentarz. Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)

Marti

Byłam na wyjeździe 3 tygodnie w Niemczech. Praca była w tygodniu codziennie, trafiły nam się 2 soboty. Niedzielela zawsze wolna. Przeprowadzki trochę męczące, bo mieszkaliśmy w 4 lokacjach, ale warunki mieszkaniowe dobre, pokój 2 osobowe, blisko sklepu, jeśli był dalej to po pracy zajeżdzaliśmy na zakupy. Dojazdy różnie od 20 min do ponad 2 h, ale to zdażyło się 2 albo 3 razy. Pracowaliśmy od 6.00 do 16.00-17.00 . Koordynator powiedział, że za nadgodziny dostaniemy premie ekstra- wyplate dostane za 2 tygodnie wiec nie wiem jak to wyglada, gdyz jestem pierwszy raz. Zaliczka przyszła po tygodniu. Na krótki wyjazd mi pasuje.

@Marti

Cieszymy się, że dobrze wspominasz pracę z nami. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Klaudia

Polecam wyjechać na inventaryzacje zagraniczna. Można poznać świetnych ludzi. Zarobić dobra kasę. I pozwiedzać. :)

@Klaudia

Dziękujemy! :)

Magda

Polecam firmę Invent trafiliśmy na bardzo w porządku kierownika, fajny team bardzo fajne warunki mieszkaniowe raz trafiliśmy na domek który miał zupełnie wszystko i wszystkie wyposażenie pod tym względem invent potrafi zaskoczyć. Był to mój pierwszy wyjazd z Inventem mam nadzieję że nie ostatni .

@Magda

Również mamy nadzieję, Pani Magdo, że jeszcze się zobaczymy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1608.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.