INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

myka

Czy możliwe, że zostało zablokowane moje konto przez INVENT bo nie mam od dwóch tygodni żadnych propozycji wyjazdu?

gosc

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Chyba, że ktoś ma ochotę na kilka tygodni na sucharach i po 12h pracy niemal bez przerw plus ok 4h dojazdu dopracyi ciągla nerwówka. Stanowczo odradzam niemiecki obóz pracy za polską stawkę. Dodatkowo grożą i straszą ,,karami". Ps, coś ktoś w tym temacie?

Jula
@gosc

Byłam na kilku turnusach i nigdy nie pracowaliśmy 12 godzin, czasami zdarzało się że po 6 już kończyliśmy, przerwy zawsze są jakoś w połowie pracy, do toalety i napić się można było chodzić bez problemu. Warunki do mieszkania raz były lepsze, raz gorsze, ale jechaliśmy do pracy, nie na wczasy. 170 zł bez martwienia się o dojazd i miejsce do spania, nie wydaje mi się jakoś bardzo niską stawką, czasami są premie, można dostać większą stawkę. Minusem ten firmy napewno jest informowanie informowaniem o wyjeździe 2-3 dni przed.

Elka
@Jula

Ta jasne pitolenie o szopenie po 6 godz koniec yhy moze jeszcze na Rossmanach - po 12 to sie zgodze - tylko ile mozna zyc na bulkach bez normalnego jedzenia na glodowaniu i na walizkach i na spaniu od 3 do 6 osob w jednym pokoju - mam juz porownanie na tle innych firmych ktore zamuja sie inwentura Invent wypada najgorzej - inne firmy daja lepsze warunki i lepsze wynagroszenie bez zastraszania darcia i ciaglej nerwicy i normalanej umowie a nie polska umowa zagranica chore

hallerka
@Elka

a jakie to INNE firmy?

faqef

afrhoaehfoauie feaofheau dawefaeo

Patryk

Jak człowiek jest w wielkiej potrzebie to raczej nie marudzi tylko szykuje kanapki i jedzie za dobrze płatna pracą. INVENT Sp. z o.o. daje taka możliwość, praca dosyć prosta a zarabia się dużo więcej niż w kraju.

Filip
@Patryk

WŁADNIE. ...ZA DOBRZE PLATNA PRACE. .... A TO ANI DOBRZE PŁATNA PRACA ANI NIC DOBREGO W NIEJ NIE MA. ....

Bardzo dobry

Bez problemu

Pomysłowy

Praca na inwentaryzacji nie jest trudna a zwsze można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Dla wybitnych mało ambitna.

Pati

Podpowiedzcie mi jak się wychodzi finansowo na wyjeździe na inwentaryzację za granicę? Nigdy nie byłam a mam chęć jechać żeby zarobić tylko czy tak jest? Czy to są długie wyjazdy? Jak wygląda sprawa mieszkań , czy są potrzebne? Zupełnie nic nie wiem?

Wiki
@Pati

NAWET O TYM NIE MYSL SZUKAJ CZEGOS INNEGO SERIO

Wiki
@Pati

NAWET O TYM NIE MYSL SZUKAJ CZEGOS INNEGO SERIO

Czy praca organizowana przez INVENT jest w miarę opłacalna?

Rebeka
@Piotr

Srenio ja bylam 3razy i zawsze pierwsze 6dni to odrabialam koszty zeby tam w ogole jechac jedzenie euro dojazd to wcale tak rozowo nie wyglada a pracuje sie tez dlugo a spi mega krotko :/ ale coz mialam noz na gardle to sie bralo byle Co byle grosz byl ale dluzsza mete to bez sensu nerwowka i te cale wydajki szkoda slow

paulina

jedzie ktos 12pazdziernika lub pod koniec pazdziernika na czechy? prosze o kontakt domelapaulina@gmail.com i tych co byli o opinie :]

mateuszs1994

Kto jedzie 10 października? mateuszs116@interia.eu

Postek

Jak dużo maja nowych ofert. Czy to rozwój firmy czy ogólnie braki ludzi do pracy? Może firmy zaczną podnosić pensje?

Witam, z racji że wybieram się jutro po raz pierwszy na inwentaryzację z tej firmy dlatego mam takie pytanie...w zakładce moje terminy jest napisane "Godziny odjazdu/przybycia na inwentaryzację są uwarunkowane odległością oraz godziną zamknięcia sklepu. Wahają się pomiędzy 15:00 -21:15. Zobowiązujemy się poinformować Państwa o konkretnych godzinach na co najmniej 1 dzień przed inwentaryzacją." Chciałabym się dowiedzieć gdzie dostanę informację o konkretnej godzinie wyjazdu. Będę wdzieczna za info

Magg
@ja

W zakładce moje terminy na stornie invent.ag można sprawdzić dokładne godziny, dzień przed są aktualizowane.

Jerzyk

Sadzę, że niektórzy w swojej złości zapominają się co piszą na publicznym forum. Oskarżanie firmy o działania niemalże niezgodne z prawem to poważne zarzuty. Może jednak warto pomyśleć zanim napiszę się jakiś tekst. Nie wszystkim musi się podobać praca oferowana przez INVENT.

olo
@Jerzyk

usuwane wszystkie negatywne wpisy, firma nie przestrzega prawa pracy albo je b. naagina

patrick
@olo

Powołując się na prawo pracy, trzeba mieć z danym pracodawcą umowę o pracę , invent nie zawiera takich umów, tylko o usług świadczących inwentaryzację, które podchodzą pod kodeks cywilny. W czym niby firma łamie prawo?

Pracuś
@patrick

Nie musi mieć umowy o pracę ,ale łamie tylko godziny pracy np. w umowie jest zapisane od 6-10godzin dziennie a nagminnie jest to 12-13godzin stawka taka sama jakbyś pracował 8godzin ,śmiechu warte . Najlepsze to jest to że tego nie mówią i nie piszą nigdzie. Wystarczy umowa która jest tak skonstruowana aby zleceniodawca za nic nie ponosił odpowiedzialności! Tylko pracownik. Może w Polsce jest lepiej na inwentaryzacjach szczególnie nocki się opłaca bo dodatek nocny musi być. Dajcie sobie ludzie spokój z taką firmą:)

Przemek

Firma fajna tylko z ludźmi czasami jest coś nie tak, nie wiedzą co chcą.

GOŚĆ

Niepoważna firma a dokładniej ludzie w niej pracujący. NIE POLECAM!

Gall
@GOŚĆ

A czy możesz bardziej opisać, co Ci się nie podobało?

Pawelec

Inwentaryzacja nie jest może najambitniejsza pracą ale jeśli ktoś ma pilna potrzebę podratowania domowego budżetu? Czemu nie?

Tymon

Jeśli ktoś nie radzi sobie z drobnymi trudnościami to nie rozumiem jak można decydować się na wyjazd?. Byle drobiazg i będą problemy, agencja jest spoko ale to nie przedszkole!

kasia93

boże ludzie, przeciez zawsze możecie do nich zadzwonić jak nie wiecie co z inwentaryzacją w środę. a nie czekacie do usranej śmierci na zbawienie skoro firma sie nie odzywa.... wszędzie można znaleźć do nich numer i w ogłoszeniach. chociażby ten 600 020 329. dzwońcie jak nie wiecie co robic a nie się wyżalacie na forum

@kasia93

problem w tym, że osoba do kontaktu z maila nigdy nie odbiera tel ;], po ok 4 sygnalach jest odrzucenie (chyba automatyczne), w tamtym tyg też probowalem i to samo

Pan Pomocnik

Zapraszam do zadawania pytań jestem stałym pracownikiem znam system i dużą ilość ludzi

@Pan Pomocnik

Witam, czyli rozumiem ze jak dzisiaj nie dostaniemy zaproszenia to oznacza ze nie jedziemy w srode? bo jutro jest święto :D . Wolałbym teraz wiedziec czy jade,czy nie jade bo nie zrobilem jeszcze zakupow i nie bylem w kantorze a jutro wszystko zamkniete. pozdrawiam.

-danuta

Czy jest ktos kto ma wyjazd 16.08.2017 ,a nie dostał jeszcze zaproszenia na wyjazd?

@-danuta

tak, ja nie dostalem. bylem tez na inventach w czerwcu i wtedy dostalem 6 dni przed

ZosiaSamosia

hej. oferty nowe pojawiają się ciągle, tylko widocznie firma nie dodaje już na tą stronę. tylko na jakieś inne. możecie sobie zobaczyć tutaj http://jobbay.pl/pracodawca/invent,2111?strona=1 albo zobaczcie też sobie na OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2UCX9/ ja cały czas jeżdżę na inwentaryzacje z nimi, trzeba tylko szukać umieć ofert, bo gowork to nie jest jedyna strona na którą invent dodaje oferty pracy :P

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1609.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1431, z czego 1182 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.