INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Wacek

Cześć wszystkim! Co roku w okresie wakacji jeżdżę z nimi na inwentury, ja i moi znajomi, pare razy byłem z inna firmą i po pierwsze placilam za hotel a po drugie za dojazd, stawka była wieksza, ale na koniec po podliczeniu kosztów wyszło mniej, niż w invencie, jeśli znasz niemiecki lub jesteś kierowcą możesz dodatkowo dorobic, pod koniec tygodnia jest zjazd i planujemy kolejny turnus, strasznie nie jest, zarobić można. pozdrawiam

Robert
@Wacek

Ja tez zaczalem jezdzic niby na wakacje, a teraz mija 3 rok pracy na inwenturach, znam jezyk i mam doświadczenie co daje mi niezle wynagrodzenie, co chwile wymienia się większość składu bo nowi mysla ze będą zwiedzac zamiast pracować, a to jest niestety praca, a nie wyjazd wakacyjny, chcesz jedziesz, nie chcesz to nie, nikt nikogo nie zmusza, grunt to przyzwyczaić się do nocnego trybu pracy i po tygodniu leci z gorki

Andy
@Robert

Ja pracuje już tez około 3 lat i mam dużo większą stawkę niż na początku, wiadomo z czasem dostajesz podwyżki, nic nie ma za darmo, więcej się uczysz, poznajesz ludzi i możesz zostać kierasem

nowa

do kogo trzeba się zgłosić żeby na inwenture pojechać ze znajomą osoba? chodzi o to żeby nad nie rozrzucili po różnych teamach?

Mateusz

Witam, w styczniu podczas ferii byłem na inwentaryzacjach w Polsce. Wszystko było w porządku, fajni ludzie i praca spoko, chociaż monotonna. Po maturze zdecydowałem się na wyjazd do Niemiec. Aktualnie jestem na wyjeździe. Jest trochę ciężko, bo to jednak praca w nocy, ale wole to niż zrywanie truskawek w pełnym słońcu. Ludzie w teamie i kierownicy są okej. Ogólnie jestem zadowolony z współpracy z tą firmą.

Jatyoni

A jacy koordynatorzy są?

@Jatyoni

Trafiłem na fajnych ludzi, jesteśmy zgranym teamem. Z koordynatorami można się dogadać, to też ludzie :)

@Mateusz

A są Ci sami co byli wcześniej?

@anonymous

Z tego co mi wiadomo to część jest starych a część stosunkowo nowych

Rocco

Głupi jesteś

@Mateusz

Jezeli chcesz pracowac za 4 EUR to Twoj wybów.

Magda
@Mateusz

A jak rozwiązałeś sprawę z jedzeniem? Na mieście? Bo z tego co mi wiadomo kuchni nie ma ogólnodostępnej

@Magda

Ja miałem na swoim turnusie, zalezy jaki hotel

Janek

Pracuje od maja bo mam wakacje, pojechałem w ciemno nie znając nikogo, w czerwcu dojechał kolega i nawet jesteśmy w 1 timie, Jak człowiek nie nastawia się na wakacje tylko na pracę to będzie ok

Bardzo dobry

Bez problemu

Orientuje eis ktoś, czy teraz będą tylko inwentaryzacje zagraniczne czy wrócą tez do krajowych?

Kinga
@pracownik

Maja teraz w Krakowie w sklepie meblowym.. moze pojawia sie jeszcze jakies terminy. Fajnie by bylo sobie dorobic na wakacje

@Kinga

A skoro to jest sklep meblowy to mogą też iść kobiety, czy raczej za ciężko?

Nana
@anonymous

Płeć nie ma znaczenia

Rolek
@pracownik

W Polsce raczej nie bo wysyłają rozwiązanie umowy

Patka

Ja rowniez nie polecam! Bylam 19.01-27.02.2018 na inwentaryzacji w Czechach, wynagrodzenie za styczen spoko ale przy wyplacie za luty zaczely byc problemy, nie zostala mi (i nie tylko mi) przyznana premia za MIESIAC pracy na magazynie bo pan kierownik uznal ze nie wszyscy musza dostac. Jestem oszukana na okolo 1000zl. Z reszta paru moich znajomych rowniez. Nie dosc ze nie da sie z nimi skontaktowac bo nie racza odpisywac na maile to jeszcze nie potrafia odbierac telefonów... Do konca kwietnia 2018 jesli nie wyplaca nam naleznej premii firme zglaszamy do PIPu . Nikomu nie polecam!

Mr Brownstone
@Patka

Dokładnie. Warto dodać: umowa dotycząca wynagrodzenia za magazyn była słowna (nie znaczy to, że niewiążąca), wypowiedziana przez pana jarka w obecności osób pracujących na magazynie. Co ciekawe o tym, że pracować będziemy na magazynie (plus później na sklepie) dowiedzieliśmy się na pierwszej inwentaryzacji turnusu - nikt nam wcześniej tego nie mówił. Dziwi fakt, że numer z wypłatami został odstawiony dobrym pracownikom, z których część chciała związać się z firmą na dłuższy czas. Jest to po prostu parszywe złodziejstwo i proszę się na prawdę dwa razy zastanowić przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, bo robicie to na własne ryzyko.

Linka
@Mr Brownstone

Zdawało mi się, że Pan Jarek odszedł z Inventu we wrześniu...

Mirek

Dlatego nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się wiązał z ta "firmą". Za taka lub podobną pracę w innych firmach można otrzymać przyzwoite wynagrodzenie .

Mr Brownstone
@Linka

Kto wie? Może oficjalnie odszedł, a nieoficjalnie nadal zarządza. Nie zdziwiłoby mnie to, skoro firma ma we krwi mataczenie. Mówię o jarku holoubku, czy jakoś tak. Małe litery zamierzone.

Linka
@Mr Brownstone

To nie ten Pan Jarek. Ja pracowałam ze Szmigielskim chyba, na Kauflandach i Rossmanach .. team 13 - było naprawdę super...

Miły
@Linka

No, team 13 - super jest i teraz.....

Marko
@Linka

Tak, team 13 super jest i teraz....

Holubek
@Marko

Marko. Chyba cie znajde.

Marko
@Holubek

?

INVENT

Pani Krystyno, jesteśmy firmą weryfikowana przez Państwowe instytucje. Takie informacje nie są wiarygodne.

@INVENT

Proszę nie żartować. Jakie instytucje państwowe, przymiotniki o ile nie stanowią nazwy własnej, pisane są z małej litery, was weryfikują . Na pewno nie jest to policja czy inspekcja transportu samochodowego. Mam też wątpliwości co do USczytajac wypowiedzi o rozbieżnościach pomiędzy otrzymanym wynagrodzeniem a PiT.

gość

Witam mam pytanie odnoście zakwaterowania, jak ono wygląda? zazwyczaj są ilu osobowe są pokoje? i czy są osobno dla mężczyzn i kobiet?

Klaudia
@gość

Z tego co widzę to jest tak, że jak jadą pary to są razem i też znajomi, bywają kwatery z aneksem kuchennym i osobną łazienką, ale to jest zależne od tego gdzie nocujemy, pokoje sa od 2 osobowych do 4

Rena

Ja jestem aktualnie na inwentaryzacji i chyba mam szczęście bo nic strasznego się nie dzieje, dzień jak co dzień

Jan
@Rena

W jakim teamie Jesteś?

Rena
@Jan

Jestem w teamie 14 ???? pozdrawiam

Basia

Bylam ostatnio na inwenturze w Czechach i wszystko bylo w porzadku. Juz kilka razy wyjezdzalam na krotkie turnusy do Czech i do Niemiec. Traktuje ta prace jako dodatkowa opcje. Mam czasami przestoje w pracy i wtedy sie zglaszam na wyjazdy. W lipcu tez planuje sie zapisac. Oczywiscie, ze zdarzaja sie rozne dziwne sytuacje..ale to kwestia ludzi. Raz trafisz na zgrana grupe, z ktora potrafisz sie dogadac, bo nadajecie na tych samych falach, a nastepnym razem trafisz na ludzi z ktorymi nie chcesz miec nic wspolnego. Ale jade tam do pracy, a nie szukac znajomych...

Daniel33

Witam orientuje się ktoś o której godzinie i skąd jest wyjazd z Katowic?Chodzi o od 1 lipca do 19 lipca.

On90
@Daniel33

dostaniesz maila ze szczegółami, zawsze jest z parkingu przy spodku od strony alei Korfantego

@Daniel33

Troche lipa bo ja musze dojechac pociagiem 500km i nie wiem czy sie zdecydowac.Wyjazd jest wieczorem czy rano?30 czerwca tak?Musze cokolwiek wiedzieć.

Jola

Wyjazd jest 1 lipca, najczęściej są to godziny poranne

KRis
@Daniel33

Zadzwoń do biura ;) najlepsze źródło wiedzy

@Daniel33

W biurze to oni mają swój świat i swoje kredki.Więcej wiem z tej strony niż z ich biura :)

Byłam - widziałam

Byłam widziałam i szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa ... Obliczyć ile wychodzi za godzinę to niebo o pomste wola ! Jako tłumacz raptem 25 zł więcej ... Kpina i żart , libacje w hotelach , i Bóg wie co jeszcze . Znajomi juz wystosowali pisemko o owej firmie jak i zasiegneli opinii radcy prawnego ... Szukają jeleni , za takie pieniądze i to jeszcze za granica ???? Jaja !

Szybki

Robota jak robota idealna nie jest i pewnie nigdy nie będzie, ale lepszej nie znalazlem hehe

MIraz
@Szybki

Pewnie, trudnosci wielkiej nie ma

ADam

Byłem widziałem i powiem tak: nie jest to praca marzen, bo pracujesz w nocy, nie mieszkasz w pałacu tylko w hotelu/hostelu. Poznać można róznych ludzi, jak wszędzie, ale kase dostałem, w krótkim czasie można zarobić więcej niz w Pl tym bardziej jak pełnisz dodatkowe funkcje, w sam raz jak masz trochę czasu, umowa zlecenie, jak dla mnie spoko

Battm

Pojechałem zarobić na wakacje razem z dziewczyna i w miesiąc zarobiliśmy, kasa na czas, umowa zlecenie, hotele raz lepsze raz gorsze tragedi nie było.

Syl12
@Battm

Potwierdzam, jeżeli ktoś jedzie Inventem i wie, że jedzie do pracy a nie pić i rozrabiać to oferta tej firmy jest ok.

KATE

Czytalam te wasze komentarze przed wyjazdem i myslalam ze trafie do komuny a tu niespodzianka ,wcale nie było tak zle. Nie powiem w jakim temie bylam bo będzie oczywiście krytyka, ale ja sobie chwale’. Pozdrowienia dla kolegow z temu

Czekolada
@KATE

Własnie, ja pojade tez tylko skoncze sesje, (usunięte przez administratora) to wy nie widzieliście!!!

Mar
@KATE

Chora psychicznie jesteś albo ułomna.

Ciekawska
@Mar

Chyba ty - nacpałes sie i wywalilli Cię, ze piszesz takie głupoty? Byłam już 7 razy i za każdym razem byłam mnniej lub bardziej zadowolona - ale byłam tam w pracy, a nie na wakacjach...

Żenada! Wybierają sobie ludzi na wyjazdy losowo, albo jak się komu podoba. Rozmawiasz przez telefon z jedną osoba, druga wysyła Ci dokumenty, a trzecia Cię rekrutuje. Zero porządku, Twoj ziomek jedzie a Ty nie. Jak nie pijesz i nie ćpasz to Cię nie wezmą, tak to chyba działa, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

hihihaha

tych co pija i ćpają potrafią odesłać do Pl w trybie natychmiastowym , proponuje jedziesz pracować nie pij :)

Paula

Czy ktoś wie czemu nie ma nowych terminów ?

@Paula

Pani Paulo, nasza firma oferuje wiele terminów, dlatego proszę napisać od kiedy jest Pani dyspozycyjna do wyjazdu, postaramy się dobrać odpowiedni termin dla Pani - 600 020 329

Rolek25
@Paula

A terminy krajowe?Na dzień dzisiejszy jest tylko Kraków.Czemu nie ma nic od lutego?Mam z wami umowe do końca roku a wy nie gwarantujecie pracy.

@Rolek25

Ilość ofert uzależniona jest od ilości zleceń w danym regionie. Jeżeli pojawią się oferty w Pani regionie, dostanie Pani od nas informację smsem lub mailem. Jeżeli jednak życzy sobie Pani rozwiązać umowę prosimy skierować prośbę na adres inwent.rezygnacja@issp.pl

Rewi

Faktem jest, że inwentaryzacje z Inventem to zajęcie dla desperatów. Umowy nic nie warte i też takie pieniądze.

Kryspin
@Rewi

Czyli ja jestem desperatem, bo jezzdze od roku i jestem zadoowolony ;) Umowę podpisałem przed wyjazdem i taki hajs otrzymałem - dla mnie ok.

marti

Czy ktoś wie dlaczego nie pojawiaja sie nowe terminy wyjazdow za granice? Sprawdzam od dluzszego czasu i nic nie ma.

martip
@marti

Marzec to czas przestoju

TOMEK
@martip

Dokładnie :)

@marti

Opanuj się . Jeżeli masz sporo wolnego czasu , to znajdź sobie inną firmę , która płaci godziwie.

PunkFiction
@Mirek

Do połowy maja nie ma co startować, wszystko obstawione. Ale nie polecam.

Aga

Wiecie skąd są odjazdy z Wrocławia? Nie odpisuje ma na maile

Jola
@Aga

Ul. Ślężna, z parkingu

Natalia

Wie ktoś jak zrezygnować z umowy w invencie?

@Natalia

Zwyczajnie . Zgłoś do nich swoją rezygnację . To przecież umowa cywilno-prawna. Problemem moze być tylko fakt ,ze w tej "firmie" nie czytaja maili. Sam doświadczyłem tego. No a praca recepcjonistek to żenada na maksa. Chcesz sobie dorobic poszukaj innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.