INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Daniel33

Witam orientuje się ktoś o której godzinie i skąd jest wyjazd z Katowic?Chodzi o od 1 lipca do 19 lipca.

On90
@Daniel33

dostaniesz maila ze szczegółami, zawsze jest z parkingu przy spodku od strony alei Korfantego

@Daniel33

Troche lipa bo ja musze dojechac pociagiem 500km i nie wiem czy sie zdecydowac.Wyjazd jest wieczorem czy rano?30 czerwca tak?Musze cokolwiek wiedzieć.

Jola

Wyjazd jest 1 lipca, najczęściej są to godziny poranne

KRis
@Daniel33

Zadzwoń do biura ;) najlepsze źródło wiedzy

@Daniel33

W biurze to oni mają swój świat i swoje kredki.Więcej wiem z tej strony niż z ich biura :)

Byłam - widziałam

Byłam widziałam i szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa ... Obliczyć ile wychodzi za godzinę to niebo o pomste wola ! Jako tłumacz raptem 25 zł więcej ... Kpina i żart , libacje w hotelach , i Bóg wie co jeszcze . Znajomi juz wystosowali pisemko o owej firmie jak i zasiegneli opinii radcy prawnego ... Szukają jeleni , za takie pieniądze i to jeszcze za granica ???? Jaja !

Szybki

Robota jak robota idealna nie jest i pewnie nigdy nie będzie, ale lepszej nie znalazlem hehe

MIraz
@Szybki

Pewnie, trudnosci wielkiej nie ma

ADam

Byłem widziałem i powiem tak: nie jest to praca marzen, bo pracujesz w nocy, nie mieszkasz w pałacu tylko w hotelu/hostelu. Poznać można róznych ludzi, jak wszędzie, ale kase dostałem, w krótkim czasie można zarobić więcej niz w Pl tym bardziej jak pełnisz dodatkowe funkcje, w sam raz jak masz trochę czasu, umowa zlecenie, jak dla mnie spoko

Bardzo dobry

Bez problemu

Battm

Pojechałem zarobić na wakacje razem z dziewczyna i w miesiąc zarobiliśmy, kasa na czas, umowa zlecenie, hotele raz lepsze raz gorsze tragedi nie było.

Syl12
@Battm

Potwierdzam, jeżeli ktoś jedzie Inventem i wie, że jedzie do pracy a nie pić i rozrabiać to oferta tej firmy jest ok.

KATE

Czytalam te wasze komentarze przed wyjazdem i myslalam ze trafie do komuny a tu niespodzianka ,wcale nie było tak zle. Nie powiem w jakim temie bylam bo będzie oczywiście krytyka, ale ja sobie chwale’. Pozdrowienia dla kolegow z temu

Czekolada
@KATE

Własnie, ja pojade tez tylko skoncze sesje, (usunięte przez administratora) to wy nie widzieliście!!!

Mar
@KATE

Chora psychicznie jesteś albo ułomna.

Ciekawska
@Mar

Chyba ty - nacpałes sie i wywalilli Cię, ze piszesz takie głupoty? Byłam już 7 razy i za każdym razem byłam mnniej lub bardziej zadowolona - ale byłam tam w pracy, a nie na wakacjach...

Żenada! Wybierają sobie ludzi na wyjazdy losowo, albo jak się komu podoba. Rozmawiasz przez telefon z jedną osoba, druga wysyła Ci dokumenty, a trzecia Cię rekrutuje. Zero porządku, Twoj ziomek jedzie a Ty nie. Jak nie pijesz i nie ćpasz to Cię nie wezmą, tak to chyba działa, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

hihihaha

tych co pija i ćpają potrafią odesłać do Pl w trybie natychmiastowym , proponuje jedziesz pracować nie pij :)

Paula

Czy ktoś wie czemu nie ma nowych terminów ?

INVENT
@Paula

Pani Paulo, nasza firma oferuje wiele terminów, dlatego proszę napisać od kiedy jest Pani dyspozycyjna do wyjazdu, postaramy się dobrać odpowiedni termin dla Pani - 600 020 329

Rolek25
@Paula

A terminy krajowe?Na dzień dzisiejszy jest tylko Kraków.Czemu nie ma nic od lutego?Mam z wami umowe do końca roku a wy nie gwarantujecie pracy.

INVENT
@Rolek25

Ilość ofert uzależniona jest od ilości zleceń w danym regionie. Jeżeli pojawią się oferty w Pani regionie, dostanie Pani od nas informację smsem lub mailem. Jeżeli jednak życzy sobie Pani rozwiązać umowę prosimy skierować prośbę na adres inwent.rezygnacja@issp.pl

Rewi

Faktem jest, że inwentaryzacje z Inventem to zajęcie dla desperatów. Umowy nic nie warte i też takie pieniądze.

Kryspin
@Rewi

Czyli ja jestem desperatem, bo jezzdze od roku i jestem zadoowolony ;) Umowę podpisałem przed wyjazdem i taki hajs otrzymałem - dla mnie ok.

marti

Czy ktoś wie dlaczego nie pojawiaja sie nowe terminy wyjazdow za granice? Sprawdzam od dluzszego czasu i nic nie ma.

martip
@marti

Marzec to czas przestoju

TOMEK
@martip

Dokładnie :)

@marti

Opanuj się . Jeżeli masz sporo wolnego czasu , to znajdź sobie inną firmę , która płaci godziwie.

PunkFiction
@Mirek

Do połowy maja nie ma co startować, wszystko obstawione. Ale nie polecam.

Aga

Wiecie skąd są odjazdy z Wrocławia? Nie odpisuje ma na maile

Jola
@Aga

Ul. Ślężna, z parkingu

Natalia

Wie ktoś jak zrezygnować z umowy w invencie?

@Natalia

Zwyczajnie . Zgłoś do nich swoją rezygnację . To przecież umowa cywilno-prawna. Problemem moze być tylko fakt ,ze w tej "firmie" nie czytaja maili. Sam doświadczyłem tego. No a praca recepcjonistek to żenada na maksa. Chcesz sobie dorobic poszukaj innej firmy.

Piotrek

Krystian jest w porządku kierownikiem. Poza tym zna niemiecki i nie pozwala sobie wciskać ciemnoty tłumaczom. Dużo zależy od kierownika i tak jak pisałem wcześniej, szkoda, że niektórzy z nich już dla Inventu nie pracują...

Mirek

Nie polecam w żadnej mierze tej" firmy". Na moją skargę wsyłaną w dniu 4.01.2018 otrzymałem odpowiedź dopiero 16.03 2018 po moich ponagleniach. Maile wysyłane na dres windykacji nie dochodzą - są zwrotki z serwera pocztowego, maile wysyłane a adres reklamacje oraz rezygnacja nie są odczytywane, panienki na recepcji przepytują cie o szczegóły i każą pisać na podane adresy , jest to pisanie na Berdyczów. Na recepcji szczególnym chamstwem popisuje sie niejaka Paulina Osowska. W tej firmie jest norma,ze pracownicy recepcji sie nie przedstawiają , nie chcą łączyć do osób kompetentnych. Jeżeli ktoś chce pracować za 4 EUR zagranicą to jego wybór. Tak dla jasności podpisanie umowy na wyjazd zagraniczny nie jest równoznaczne w wyjazdem. Mnie poinformowano ,ze dopiero umieszczenie na liście i telefon oznaczają wyjazd. Z tego wynika, że podpisana umowa do niczego nie zobowiązuje. Ja teraz wyślę do tej "firmy" wezwanie do zapłaty za zwolnienie lekarskie z powodu przeziębienia którego nabawiłem się na inwentaryzacji w Ostródzie gdzie na mrozie czekaliśmy na jaśnie pana kierowce ponad godzinę . Wysłałem mailem zwolnienie , ale nikt go nie odczytał i za brak udziału w kolejnych inwentaryzacjach chciano mnie obciążyć. Dopiero po telefonicznej interwencji p, Żurawlińska anulowała owa kare. Teraz ja im wyślę wezwanie do zapłaty.Chcesz mieć spokój i zdrowie nie wiąż się z Inventem.

Panek

INVENT wyspecjalizował się w inwentaryzacjach i ma ciągle prace dla chętnych. Czy ktoś ma rozeznanie gdzie lepiej można zarobić w kraju czy za granicą. Wyjazd daleko jest pewnie droższy? Ale w sumie to Inwent wyrobił sobie dobrą opinię wśród korzystajacych.

d
@Panek

Naprawdę uważasz, że ponad 400 negatywnych opinii to dobra opinia?

Krystyna
@d

To tylko w interncie. Na żywo spotkałam się w większości pozytywnymi opiniami, nie rewelacyjnymi, ale pozytywnymi. Są przecież osoby, które już od dłuższego czasu jeżdżą z nimi na inwentaryzacje.

Lola
@Krystyna

Naprawde tylko w internecie ojjjj cos niesamowitego yhy nie pitol bo na zywo to nawet szkoda gadac. ...

@Panek

Nie żartuj - dobrą opinię. Dobre samopoczucie to maja chyba właściciele firmy. Ja odradzam jakie kolwiek wiązanie sie z nią. Za podobną pracę można otrzymać znacznie większe wynagrodzenie . Do tego koszmarny transport i księżycowe wymagania. Ja dzięki tej firmie zachorowałem bo w Ostródzie trzeba było czakać na kierowcę godzinę na mrozie.

Tom

Witam serdecznie. Ma ktoś może problem z pitem od inventu?. Mi się nie zgadza przychód. Zarobiłem 9 tysięcy, a na picie mam 500. Chodzi mi o pracę na inwentaryzacjach za granicą.

rebo

powiem ci tak donosik poszedł a i w urzedzie skarbowem tez bylem i zobaczymy co bedzie

@Tom

Zuch :). Czemu mamy tracić i nasze kochane Państwo.

@Tom

Przekaz tą informację do właściwego US ew. ZUS. Oni już tam będą wiedzieli co zrobić .

Nowe stawki 29.92 brutto.....a ile to jest na czysto?.....interesuje mnie.

ddd.....
@anonymous

ciezko obliczyc? ludzie zasmiecacie forum takimi pytaniami ... odejmij sobie zus i podatek (skorzystaj z kalkulatorow) i bedziesz wiedzial....

@anonymous

N+(29,92): stawka za każdą przepracowana godzinę powyżej 8-miu godzin przypadającą w porze nocnej od 22.00 do 6.00 zwykła ściema

sausas
@anonymous

Gdy rozpoczniesz pracę np. o 18:00 to o 02:00 upłynie 8 godzin Twojej pracy, a potem zaczyna się stawka N+ :-)

Tryk
@anonymous

obcinaja 30% z brutto, tj: skladki, ubezpieczenie, etc,. czyli zamiast 29.92zl/h mamy 20,95zl/h za kazda godzine przepracowana dodatkowo na N+

Doczepiany Koordynator
@anonymous

Witam, mam mały problem, z wczorajszym dniem dostałem telefon z Inventu z propozycja zostania koordynatorem w trakcie przejazdu na inventaryzacje, obejmuje to obowiazki przede wszystkim sprawdzenia listy obecności, którą miałem dostać na e-mail. Nie dostałem takiej listy, co więcej kiedy próbuje się skontaktować z numerem z którego wczoraj do mnie dzwoniono, słyszę w słuchawce że jest sygnał, ale nikt nie odbiera. nie mam pojęcia co z tym robić, bez listy ani rusz. Czy może ktoś podać w odpowiedzi numery telefonów na które można się dodzwonić w soboty, niedziele?

@Doczepiany Koordynator

Daj sobie spokój. Czy nie ważne jest dla Ciebie zdrowie psychiczne??

Mirek

Omijać tą 'firmę " szerokim łukiem. Nie dosyć ,że mają transport urągający wszelkim zasadom bezpieczeństwa, to nie można dodzwonić sie do kompetentnej osoby , wysyłane maile pozostają bez odpowiedzi , niepodjęcie pracy mimo przesłanego zwolnienia lekarskiego skutkuje wezwaniem do zapłaty kary umownej. Na recepcji panienka twierdzi,ze nie ma obowiązku przedstawiać się z imienia i nazwiska. Recepcja to twarz firmy. No cóż jaka firma taka twarz. Odradzam wiązanie się z nimi. Tym bardziej ,ze wynagrodzenia nie powalają

Tom

Przeswietliłbym konta właścicieli, umowy z pracownikami wszystkie.

bassia
@Tom

witam. czy ktos wie jak rozwiazac z nimi umowe? gdzie wyslac skan rozwiazania umowy?

Lord Skaner

Witam, zbliża się nieuchronnie ostateczny termin składania deklaracji podatkowych za 2017 rok. Opisywane tutaj PITY stanowią wyraz inżynierii podatkowo-ubezpieczeniowej w zakresie obowiązującego prawa. Zapraszam do przeprowadzenia wiwisekcji „kosmicznego pita”. Zaznaczam, że należna dzienna kwota w wysokości 170 zł za wykonanie przedmiotu zlecenia poza granicami Polski zawiera w sobie dwa tytuły prawne, odmiennie rozliczane tj.: 40 zł określone „na poczet wyżywienia” oraz 130 zł za „faktyczne wykonanie przedmiotu umowy”. Jako pierwszą do prześwietlenia proponuję kwotę 40 zł „na poczet wyżywienia” – to poezja interpretacyjna. Pozdrawiam cdn.

Nick01012

Dlaczego nie ma żadnych terminów inwentaryzacji i to w całej Polsce.Czy to tylko u mnie w panelu?Proszę o jakieś info czy macie to samo.

marti

u mnie tez nie ma

Syefan
@Nick01012

Może już się za nich wzięli. Tępić takich oszustów. Nawet wpłacone pieniądze na konto za pracę definiowali jako wpłata nie jako wynagrodzenie. Miliony złotych maja na sumieniu nie zapłaconego podatku i składek pracowników. Na pitach cyrk. Ukrywają dochody.

Nick01012
@Nick01012

Ja bym to zgłosił tylko że zacząłem prace dla nich w styczniu także nie dostałem jeszcze pitu.Jak coś będzie nie tak to zgłoszę to.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1568.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1392, z czego 1148 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.