brak logo

REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.

REC 2010-10-20 10:43
REC jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm zajmującą się inżynierią oprogramowania. Firma została założona we Wrocławiu w 2007 roku, jednak jej historia sięga do roku 2000.
Nasza firma w Polsce ma siedziby na południu kraju we Wrocławiu oraz na północy w Koszalinie. Obecnie w naszych spółkach zatrudniamy ponad 130 inżynierów.
Jesteśmy silną grupą specjalistów prowadzoną przez doświadczony zespół menadżerów. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze inżynierii oprogramowania i branży ICT.
Mamy wiedzę i możliwości, aby pracować nad każdą warstwą bądź też typem systemu oprogramowania, rozpoczynając od nieskomplikowanego systemu wbudowanego po interfejs użytkowania w złożonych aplikacjach.

Nasi inżynierowie zdobyli specjalistyczną wiedzę realizując projekty w branżach takich jak: telekomunikacja, przemysł motoryzacyjny, systemy wbudowane, urządzenia domowe, elektronika, multimedia, internet, new media, bankowość, ubezpieczenia.

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy cyklu życia systemu oprogramowania, rozpoczynając od wczesnych analiz wymagań oraz prototypów, a skończywszy na utrzymywaniu całego systemu. W skład naszej oferty wchodzą także takie usługi jak naprawianie błędów, zarządzanie zmianami, helpdesk i wiele innych.

W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy sobie podstawowy cel, jakim jest spełnienie potrzeb klienta oraz przewyższenie jego oczekiwań. Nasze wysokiej jakości usługi dostarczane są profesjonalnie oraz w uzgodnionym czasie.
W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby mamy zdolność i możliwość szybkiego wzrostu zatrudnienia, zachowując know-how i zasoby w projekcie tak długo, jak to jest wymagane.
Aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom firmy i wymaganiom rynku stworzyliśmy zespół specjalistów dedykowany do rekrutacji pracowników.

Jeśli chciałbyś się przyłączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę zawodową z nami, wyślij swoje CV do:

Rekrutacja i Marketing Personalny
Małgorzata Myszka
Ada Kot

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:


E-mail: jobs@rec-global.com

Telefon: + 48 71 711 8080, +48 71 711 8081
Zostaw swoją opinię o REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REC Sp. z o.o. oraz REC Solutions Sp. z o.o.