Opinie o Biedronka w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biedronka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Ciechanów

Bunny Nowy wpis

Hej chcialam sie dowiedziec jak jest obecnie w pracy w biedronce na sienkiewicza??ktos cos??

Marek Nowy wpis

Łatwo awansować na stanowiska kierownicze w biedronce ?

króliczek2000 Nowy wpis

Ostatni raz kupiłam jakiekolwiek kwiaty cięte w biedronce. Ładnie ofoliowane, kusi, bo za grosze. Po wyjęciu z folii kwiaty w połowie zwiędłe, liście przygniłe. Naprawdę, nie przeszkadza Wam, że wciskacie ludziom brzydkie kwiaty? Lidl czy kaufland jakoś potrafi sprzedać świeże kwiaty, też za grosze, które jakiś czas postoją. Wam dałam szansę i po raz kolejny się rozczarowałam. Wstyd mi jest te kwiaty komukolwiek teraz dać, bo po pozbyciu się zgniłych liści kwiat się brzydko prezentuje, a pozostałe ledwo się trzymają. Wy w ogóle macie wodę w tych wiadrach, kiedy wystawiacie je na sprzedaż? Okropność. Musiałam wiązać je wstążkami, żeby utrzymać liście w górze i mam nadzieję, że osoba, której je podaruję nie będzie zażenowana po rozwiązaniu kokardy. Zacznijcie dbać o towar, który sprzedajecie. Ponadto już parę razy się zdarzyło, że kupiłam np. lasagne, na której rosła pleśń, co pracownicy tłumaczyli "widocznie musiała być źle zapakowana", nie wspominając już o ROK przeterminowanym ptasim mleczku, którego pracownicy jeszcze nie chcieli mi wymienić, twierdząc, że przetrzymałam je sobie w domu i przyniosłam, żeby mieć za darmo. Dodam jeszcze na koniec, że w każdej Biedronce w Ciechanowie część pracowników zachowuje się, jakby pracowali tam za karę i jakby ktoś im pistolet do skroni przystawiał, żeby tam pracowali. Zmieńcie, kochani, pracę, a nie wiecznie chodzicie naburmuszeni i wyżywacie się na klientach, wstyd. Jak nie umiecie pracować z ludźmi, to znajdźcie sobie pracę na jakimś magazynie albo coś.

Biedronka Nowy wpis

Najgorsza biedronka to na Sienkiewicza w Ciechanowie. Kierowniczki są nie uprzejmie nie miłe jesteś dla nich robotem nowych ganiaja a same z starszymi pracownikami chodzą co chwila na papieroska. Od nas oczekują ogarnięcia kas i całego sklepu a same się odbijają. Zero profesjonalizmu. Powinni zmieniec kierowników

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biedronka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Ciechanów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Biedronka Ciechanów Sienkiewic

Nie polecam pracy w biedronce. (usunięte przez administratora) Nawet nie patrzą że stoi klient tylko potrafią przy kasie głupim tekstem do ciebie powiedzieć zjechać cię z ziemią. Od pracowników starszych pomocy nie uzyskasz każdy tam chce rozkazywac są grupy nie są otwarci na nowych pracowników. Wykorzystują ich żeby one miały lżej. Brak szacunku. Pójdziesz na zwolnienie nie masz życia zaraz głupie docinki i ganiaja cię do pracy tylko szybciej i szybciej. Mała osób na zmianie i kierowniczki wyzywaja się na tobie że nie umieją sklepu ogarnąć. Kierowniczka główna bardzo miła lecz reszta kierowników nie powinna być na tym stanowisku nie umieją podejść do pracownika wola ich szmacic.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Ciechanów

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biedronka