ALU S.V.

Długołęka

Opinie o ALU S.V.

Maciuś1 2010-08-03 10:17:19
A czy oni przypadkiem nie poszukują konstruktora teraz?
goodbyelenin 2010-08-28 22:53:21
Daremne żale - próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia! (A.A.)
Nic nie przywróci tej firmy do istniena....
Naszczeście nie w ALU 2010-10-12 18:07:58
potwierdzam, pan ( usunięte przez administratora ) jest osoba niesłowną i nie wykazującą żadnych kompetencji, chyba jedyne kompetencje jakie ma to w pisaniu bajek. Obiecuje gruszki na wierzbie, a w konsekwencji nic z tego nie ma. Miałam tą wątpliwą przyjemność mieć rozmowę kwalifikacyjną z tym panem, jednak była to tylko strata pieniędzy i czasu.
anonim 2011-01-22 21:08:49
Zapowiadany "WIND OF CHANGE", albo powiem bardziej TAJFUN który miał ustawić firmę na właściwe tory okazał się NIEWIELKIM ( usunięte przez administratora ) który rozpłynął się gdzieś w powietrzu i nawet nikt go nie poczuł..... SZKODA. MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE....
klient 2011-07-18 21:51:09
podobno ten handlowiec co to wszystko łapał sie zwolnił i przyjeli jakis nowych,i zostali sami kierownicy z podwładnymi,szczerze wymieniłbym to towarzystwo,tych ze sprzedaży na magazyn, a chłopaków z magazynu na spzedawców przynajmniej znają sie na rzeczy i sa połapani w temacie,
olaboga 2012-01-20 19:52:34
pan B. to piesek na smyczy pana V. szkoda gadać jak można tak [usunięte przez moderatora] komuś....Omijajacie tą firmę szerokim łukiem, dyrektor, który jest przeciwko swoim ludziom nie zasługuje na szacunek
Stach 2012-06-20 14:35:36
Luudzie!Ale atmosferę straszną sami sobie robicie!Niech każdy z tym mądrali własną firmę założy i każdy bussinesmanem bedzie!Tylko ciekawe czy pozatrudnialibyście kolegów po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !Wątpię!
rece ku niebu 2012-11-03 00:16:47
A [usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o niczym, nie odróżni drzwi od burty:D wysługuje sie innymi bo na niczym sie nie zna, mysle ze 3 miechy obycia i godnie bym go zastapił za połowe jego wyplaty, do tego zero szacunku dla najlepszych pracowników, odchodza najlepsi przychodza najtańsi...
ziomal 2012-11-10 22:07:32
czasami jestem załamany a mogłoby być fajnie, ciekawe kiedy następna fala poleci i kilka osób się zwolni
ziomal: ostateczne starcie 2013-02-20 17:47:34
wkrótce...
Paparaci 2013-02-28 10:03:16
I tu ktoś miał troszkę racji. Ale nie którzy sprzedawcy dalej spoko.
klijent 2013-02-28 10:22:44
Paparaci - 2013-02-28 10:03:16

I tu ktoś miał troszkę racji. Ale nie którzy sprzedawcy dalej spoko.
Panie i Panowie nie przejmujcie się nowy handlowiec G...... sprzeda wam teraz wszystko nawet [usunięte przez moderatora].....
lato 2014-03-12 15:35:23
ostatnie posty mówiły o tym, że raczej Alu zwalniało ludzi, więc chyba sytuacja się nie poprawiła od tamtej pory
rimini 2014-03-25 18:14:31
10 minut na tak nieskomplikowanej stronie ;) brawo. Takie pytanie do tych pracujących w ALU. Jest na co narzekać?
dariusz 2014-03-31 18:04:36
rimini, o co chodzi z tymi 10 minutami na tak nieskomplikowanej stronie, bo zupełnie nie rozumiem o co chodzi?
polecający 2014-05-11 10:32:45
Firma silna jak tur. Kocha Cie jak mother. A rozwija się jak ziarenko jęczmienia rzucone na rudą ziemie. Polecam
plotek 2014-12-01 14:22:54
Hello... Czy jest tu ktoś z obecnych lub bylych pracownikow i napisze cos o wspolpracy z ALU. jak wyglada sytuacja aktualnie, bo szukam pracy i dobrze bylo by cos wiedziec wiecej na temat tej firmy niz tylko informacje ze strony internetowej. Napiszcie cos o przebiegu procesu rekrutacji, w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania, jakie sa warunki pracy itp. dzieki z gory......
kaśka za burtą 2015-02-10 18:17:48
jakkolwiek to zabrzmi ale burty aluminiowe i dachy przesuwane to jest co czym lubię sie zajmowac , jakoś mnie te produkty i technologie bardzo interesują po prostu. dlatego bardzo jestem zainteresowana potencjalnym zatrudnieniem w ALU S.V. , czy jest szansa teraz u nich na zatrudnienie i czy przyjmują kobiety?
serwus 2015-02-24 22:38:20
@kaśka za burtą, nawet taka firma jak SLU S.V. która zajmuje się nadbudową samochodów ciężarowych musi zatrudniać kobiety. Pytanie jakie stanowisko Cię interesuje, bo przy montazu raczej ciężko, ale recepcja, księgowość, czy tym podobne sprawy biurowe chyba są możliwe. Chociaż to tylko takie moje przypuszczenia, bo sam dopiero się firmą interesuję.
sam 2015-03-13 02:59:38
To gdzie własciwie mam się rozglądać za aktualnymi ofertami pracy od ALU S.V.? Jak tez oni traktują pracowników właściwie i jak z atmosferą pomiędzy pracownikami? Zdarza się, że organizowany jest jakiś wieczór integracyjny firmy, czy pracownicy sami sobie idą na jakieś piwko po pracy? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
krak 2015-07-06 15:26:15
z tego co słyszałem aktualnie potrzebują pracowników, najłatwiej wydaje mi się zadzwonić i dowiedzieć się u źródła
pracowalem 2015-07-08 21:52:01
piwka,wyjazdy integracyjne,wypady towarzyskie, targi itd wszystko jest, atmosfera miedzy ludzmi super ,tylko jak na ta prace, niezaciekawe pieniadze,ogolnie bardzo duzo pracy, wieczne nadgodziny, trzeba znac sie na wszystkim,trzeba byc dyspozycyjnym, ale jezeli chcesz poznac ciekawych, interesujacych ludzi, szczegolnie na magazynie, to polecam .
johny 2015-09-25 16:38:59
poszukuje pracy na magazynie,czy polecacie to alu sv?
robiłem kiedyś 2015-10-01 19:54:14
najlepej osobiście zlożyć cv ,na magazynie jest taki Przemas ,kumaty gościu, on moze wam udzielic informacji o pracy na czym polega itd przekaże papiery dalej czyli kierownikowi.no i trzeba czekać na wieści.
:) 2015-11-05 19:33:55
poracha
odp 2015-12-02 18:33:33
najlepiej mieć znajomego , ktory tam pracuje, ale slyszalem ze juz raczej nie polecają tej roboty, narzekają :)
Jorguś 2016-07-08 22:12:48
PANI KASIU !!! Zawsze można awansować jak co to na początek sprzątanie magazynu,Ostatniego sprzątacza zwolnili bo sprzątał wszystko,nawet w szatni i na stołówce,nic nie zostawiał !!!
jankioel 2016-07-08 22:25:42
no to pozamiatał... a jakby się ktoś interesował to od bardzo niedawna obowiązuje w firmie nowy cennik na produkty, więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej jak kogoś temat interesuje
Zostaw swoją opinię o ALU S.V. - Długołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALU S.V.