Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

Hopel

Jak wygląda praca na stanowisku ciastkarz ? Jakie godziny pracy ? I jaka kasa ?

@daro

biurowe stanowiska obowiązuje stacjonarny tryb pracy?

Gościu

A tam wszyscy narzekaja i w ogole, a ja pracuje jakos kazdy jest dla mnie mily mam ten jeden dzien w tygodniu wolny nie liczac weekendow. Czasem sie zdarzy pracujacy weekend, ale bez przesady. Nie czytac ludzie tych dyrdymalow, ze zle i wgl. Przychodzcie na rozmowy rekrutacyjne

@Gościu

Witaj,czy praca jest po 12 godzin?

Jaka atmosfera panuje w firmie STOKSON? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 8 października. Czy jest rotacja?

JAguar Nowy wpis

moze pytanie juz nieaktualne, ale ja osobiscie moge powiedziec, ze atmosfera w calej fimie jest w porządku, nie ma ludzi którzy rzucają kłody pod nogi, raczej pomocni i kulturalni. Osobiscie polecam

55 Nowy wpis
@JAguar

czy w różnym wieku ludzie tutaj pracują?

Hopel

Jak wygląda praca na stanowisku ciastkarz ? Jakie godziny pracy ? I jaka kasa ?

Memo
@Hopel

Też mnie ten piekarz/ciastkarz interesuje, tam trzeba mieć jakieś duże doświadczenie czy jest opcja do przyuczenia?

odp

no a co jeśli nie ma tych info, myślisz że można do nich napisać np maila czy coś?

Rumper

Nie no czemu by mieli nie odpisać, jak się tego boisz to zadzwoń tam jak człowiek

grabs
@odp

jest wszystko napisane w ogłoszeniach na stronie fimrmy, więc nie twórzcie niepotrzebnej paniki tak szczerze

Uzo
@grabs

O godzinach pracy też piszą? bo chyba mi to umknęło?

daro

produkcja leci 24/7 według zmian jesli o to pytasz

daro

godziny pracy administracji chyba typowe 8-16

JAguar Nowy wpis
@Uzo

a o jakie stanowisko pytasz, bo się zgubiłem?

55 Nowy wpis
@daro

biurowe stanowiska obowiązuje stacjonarny tryb pracy?

asdator

Witajcie, widziałem ogłoszenie do firmy Stokson na stanowisko ślusarza. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej? Głównie ciekawi mnie system pracy oraz zarobki. Dzięki!

Gościu

@Gościu

Witaj,czy praca jest po 12 godzin?

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

Chciałam aplikować ,pytanie po 8 czy po 12 godzin jest praca?

Może to to

Witam zastanawiam się nad ogłoszeniem. Jest to coś warte?

Jozekk

Nie, benefity są bardzo marne..

@Jozekk

Marne ale jakieś są? Można prosić o ich przytoczenie? Czego można się u spodziewać na święta w tym roku?

były
@Ewa

Benefity: karta multisport i 100zł na święta.

Sylwia
@były

Zawsze lepsze 100 zł niż nic. Ogólnie jak wygląda tutaj temat zarobków? Są jakieś podwyżki może od nowego roku z uwagi na inflację?

Witam czy w stoksonie są przerwy? ile zarabia się w stokson?macie te 4000 zł?

Maja

Jakie sa godziny pracy np. na pakowaniu pączków. Pensja to zapewne minimalna? Będę wdzięczna za odpiwedzi.

Alicja
@Maja

Ktoś niżej wspominał, ze praca za najniższą krajowa :(

Migotka

@Pracownica nie akceptują tu L4?

Polka
@Migotka

Mogą nie akceptować,ale Kodeks Pracy to Kodeks Pracy;) Zawsze można ich zgłosić do PIP!

Nadzieja
@Polka

Zglaszac!!!

@Nadzieja

Tak uważasz? To czemu jako pracownik tego nie robisz? Chyba przysługuje Ci takie prawo?

Easter

Ja z taką sprawa , bo aż dziwnie człowiekowi się robi na myśl że zakład stoi w święta. nie da rady coś tam puścić choćby jakąś muffinke w poniedziałek ? Bardzo prosimy :)

@Easter

Nie ma to jak praca w Święta? Z tego, co czytałem to nie zważają na to w tej firmie? Podobno za mało ludzi, tylko czemu? Tak ładnie się opisują na firmowej stronie.

BB

(usunięte przez administratora), nie masz wolnego bo do pracy, nie masz życia bo do pracy, ciągle mało ludzi, ciekawe czemu? może dlatego że nikt nie chce pracować jak (usunięte przez administratora)

Nh

Czy można zapisać się na 26 grudnia, są już gdzieś zapisy ? Aż nie mogę się doczekać , po co tam święta w domu siedzieć jak można zarobić.. paranoja

hn
@Nh

na 26.12 lista już pełna ;-) W zwiazku z dużym zainteresowaniem pracowników praca w 2 dzień Bożego Narodzenia , kierownictwo się ugięło i rozpoczyna zapisy na pierwszy dzień świąt !!! Proszę sie spieszyć z zapisywaniem to moze się uda ich namówić na produkcje paczków 24 grudnia ??

HAHA
@hn

Wszystko jest możliwe :)

Magdalena
@Nh

Jak to zapisać na 26grudnia? Przecież to święta.! Firma pracuje 365 dni w roku ? Chociaż ekstra płatna ta praca w święta? I najważniejsze czy ściagają obowiązkowo w takie dni ?

Jula

Hej jutro mam pierwszą rozmowę w stokson w Chorzowie i tak się zastanawiam czy iść czy dac se spokój ?nigdy nie robiłam na produkcji i chciałam zobaczyć jak to wygląda ale czytając tyle negatywnych opini zastanawiam się czy warto.....

Pracownica
@Jula

Nie polecam okropna praca zle warunki i marna płaca!! Przeżyłam ponad rok istnego horroru bardzo bardzo nie polecam unikać tej firmy

Małgorzata
@Pracownica

A może coś więcej na temat tej płacy? Dla każdego inna stawka będzie satysfakcjonująca :) A zawsze można poprosić o jakąś podwyżkę :D

HL
@Małgorzata

Najniższa krajowa a robisz jak za dwie/trzy osoby.

@bylypracownik
@HL

Wszyscy narzekają ale dalej tam pracuja!!

Ag3

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak się pracuje stanowisku pakowacz a pracownik produkcji ciastkarz? Bardziej chodzi mi o Chorzów. Dojazd z Dąbrowa Górnicza.Jak atmosfera między pracownikami?czy jest możliwe czy ?????????????

krist
@Ag3

Daj se spokój

Bogdan
@krist

No i czemu odradzasz pracę tam? Niska pensja, zła atmosfera... ?

Miro
@Bogdan

Pensja kozak, nie słuchaj!

Małgorzata

Hej, może ktoś z forumowiczów pracował w Stoksonie jako sprzątacz/ka? Widziałam ofertę pracy, która mnie zainteresowała :P Na czym dokładnie polega system kafeteryjny w firmie? Czy ubezpieczenie grupowe jest płatne? Ile?

Karol

Jak wygląda praca w laboratorium?? Jakie są zarobki i czy warto próbować aplikować?

Bogdan
@Karol

Też interesuje mnie kwestia zarobków w Stoksonie, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników napisze coś więcej. Jeśli sam wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać jaki był jej przebieg i czego wymaga się tu od kandydata. :)

Jagoda

Cześć. W jakich godzinach pracuje się w Waszej firmie , oczywiście na produkcji?

Nor

Czy mają tam swoich kierowców

Damian

Ludzie jeżeli szanujecie siebie i własne zdrowie odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora) nie wypłaca się tego co człowiek wypracowała , oczywiście praca po 12 h nie ma zlituj się jak się nie podoba to zegnam a jak się upomnieć o wolne lub o wypłatę nadgodzin to jak byś zebrał o jałmużnę. W tej firmie 90% to Ukraińcy i inni ludzie świata bo Polaków się nie szanuje. Lepiej omijać ta firmę szerokim łukiem :(

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042