ZooM Advertising Sp. z o.o.

Opinie o ZooM Advertising Sp. z o.o.

Marek 2009-10-21 17:21:43
nie płacą w terminie, podwykonawcom płacą po kilku miesiącach (o ile ma się to szczęscie że w ogóle zapłacą). [usunięte przez moderatora] i bałagan, straszny przemiał ludzi, większosć nie wytrzymuje nawet 3 miesięcy..
janusz 2010-10-06 10:05:40
Wygrałem nagrode w konkursie Candy,która ta agencja miała mi przesłac.Pomimo telefonów i zbywania mnie nie otrzymałem do dzis nagrody,Nikt nie odbiera telefonów i unikaja kontaktu.[treść usunięta przez admina]
magdalena 2010-10-08 16:25:01
To dziwne, bo ja też wygrałam w tym konkursie, zadzwoniła do mnie Pani z Agencji i otrzymałam nagrodę. Może jeszcze do Pana przyjdzie. Nikt się z Panem nie kontaktował?
A co do płatności, to szczerze pytam.. kto teraz płaci w terminie? Ja również pracuję na własny rachunek i na przelewy czekam czasami nawet kilka miesięcy! Sama jak muszę komuś coś wypłacić a nie mam, zwlekam - taka jest niestety dzisiejsza rzeczywistość :/
anonim 2010-10-27 10:30:23
magdalena - 2010-10-08 16:25:01

[usunięte przez moderatora]. zapewne przez to dostałaś nagrodę że pracujesz w/w firmie.
wul 2016-05-18 18:44:47
rzeczywiście jeśli mają robić takie problemy to bez sensu
Zostaw swoją opinię o ZooM Advertising Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZooM Advertising Sp. z o.o.