Effect Consulting

Opinie o Effect Consulting

lekcjanacalezycie Nowy wpis

szczerze ODRADZAM, !!!!(usunięte przez administratora)

Oszukany Nowy wpis

Czy Kinga Rzepecka współpracuje z firmą Effect Consulting? Z tego co wiem to Pan Adrian jest zleceniodawcą Pani Kingi - proszę sprawdzić co tam się dzieje z ludźmi bo opinia zaczyna się szerzyć również na firmę Effect Consulting, która niekoniecznie musi być zła.

Jarek Nowy wpis

Czy dowiem sie na forum coś na temat pracy w firmie? Nie mogę znaleźć żadnej oferty, czy firma kogos potrzebuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Jarek

Witam. Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Nigdzie się nie znajdzie oferty pracy od nich bo wrzucają lipne ogłoszenie niezwiązane z pracą. Trafiłem tam po ogłoszeniu "kurier Orange", a z firmą Orange w ogóle nie współpracowali. Po rozmowie kwalifikacyjnej, na której opowiadają jaka to wspaniała pracą i ile można zarobić przekonują Cię, żebyś został i chociaż spróbował. Jeśli chodzi o zarobki to oczywiście tylko w ich mniemaniu są super.(usunięte przez administratora) Umów da radę podpisać 5 dziennie ale na początku oczywiście mówią, że 3 wystarczą. Za 25 umów w tygodniu 100 zł premii, za 100 w miesiącu 500 zł premii. I tu zaczynają szukać oszczędności. (usunięte przez administratora) Dadzą Ci tyle żeby Cię zatrzymać ale nie za dużo. (usunięte przez administratora)Pracą niby 8 godzin dziennie. Niby bo zaczynasz o 8 a skończysz nawet o 19. A później w domu musisz wypełnić umowy z całego dnia. Skąd takie godziny? Bo będą naciskać na wyniki, jak zrobisz to co wymagane to będą cisnąć na więcej. Samochód jest na grupę z trenerem więc trzeba na wszystkich czekać aż skończą. Awanse są tylko na papierze bo i tak musisz robić to samo, wciskać kit od drzwi do drzwi. Często będziesz miał kontakt z policją. Albo w terenie albo w biurze. Podsumowując, na początku wielkie obietnice a później standardowo przemiał ludzi. Jak Ci się coś nie spodoba albo powiesz o tym innym, nowym osobą to Cię zwolnią i zatrudnią nową osobę. Podczas mojej pracy przewinęło się koło 20 osób. Nie polecam tej firmy w żadnym wypadku. Pozdrawiam

On~

Pracowalem kiedys w tej firmie, ale ta praca nie jest na moje nerwy. Po pierwsze zarobki zaleza od sprzedazy umow , nie masz umow- nie zarabiasz... Jak je masz to pieniadze sa jak najbardziej w porzadku . Z tym , ze jak podejmjesz prace np. 1 grudnia to pierwsza wyplate dostaniesz okolo 25 stycznia poniewaz umowy musza sie zatwierdzic itp. Owszem mozesz wziac zaliczke, ale potem w styczniu bedzie polowe mniej. Wiec czasem ciezko wyzyc jak sie mieszka samemu. Trzeba tez pamietac ze jak podpiszesz z kims umowe i odstapi wiec kasa automatycznie spada. Wiec co do zarobkow to w jednym miesiacu mozesz wziac 2 tysie w nastepnym 4tys. Trzeba pamoetac ze jest to praca door to door (usunięte przez administratora) Ludzie w miare fajni w pracy, nie ma spiec, ale... Pani na rozmowie rekrutacyjnej mowila ze mozna awansowac , owszem mozna... Ale pytajac na rozmowie (czy door to door mi odpowiada powiedzialem ze tak po czym ona ze nie szukamy takich osob tylko z poczatku trzeba poznac techniki sprzedazowe itp. Sa tam osoby ktore juz sa trenerami, ale nic wyzej , pracuja kilka miechow i nadal robia to samo... (usunięte przez administratora)po drugie czekajac na rozmowe rekrutacyjna Pani spoznila sie ponad 30minut . Po raz pierwszy spotkalem sie z czyms takim...masakra... (usunięte przez administratora) Fakt na poczatku wypelnialem karteczke wraz z danymi, numerem konta itp myslalam ze to jest to... (usunięte przez administratora) Ogolnie sporo osob przychodzi na dni probne a potem ucieka . Wiec zastanowcie sie czy warto tracic czas na nawet sama rozmowem . Gdzie rekruterka spoznia sie i nie dopilnuje podpisania umowy(czuje sie jakbym pracowal na czarno) , ja mam za nimi wszystkimi latac? Wystarczy ze nas juz cisna o wynik. Ogolnie ja nie polecam

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa tak chaotyczna że większość rzeczy musiałem dowiedzieć się od pracowników na tym samym stanowisku.

Czy pracowałeś już w tej branży?

@dodo a ile czasu upłynęło od Twojego zakończenie współpracy z firmą? Czy sprawa jest w toku, zgłaszałeś komuś tę sytuacje? Więcej konkretnych informacji pomoże nowym kandydatom do pracy w podjęciu decyzji.

dodo

Plusy: Firma pozytywna, bardzo fajni ludzie, można trochę świata zwiedzić jak wyślą na szkolenie. Jest tylko jedno ale.. Do dziś nie otrzymałem żadnych pieniędzy.

KiKi

Witam ile mniej więcej tam się zarabia??

ytytyt

hej a oni prowadza teraz jakies rekrtuacje może ??

ec

firma bardzo ok tylko ludzie ph niektorzy nie sa fer

ByłyPracownik

imak, może dlatego, że zgodnie z grawitacją, g*wno spływa z góry?

ABC

Może i został wyrzucony, ale to nie zmienia faktu, że firma jest dnem :) Bez pozdrowień dla osób wiadomych :) Dam dostateczny za to, że usunęli tą łachudrę ;)

ZYX

Kazienko został usunięty z firmy!!!!!!!!

ziomek

To gratulacje dla prezesa, że usunął takiego pasożyta firmy

Oszukiwanie ludzi nazywasz radzeniem sobie? Też mogłem nie skończyć gimnazjum i załapać się do jakiejś sprzedażówki. Na pewno bym nie okradał ludzi z wypłat mając za nich dobre pieniądze. Wolałbym już pójść do tego więzienia za niespłacone długi niż odebrać ciężko zarobione pieniądze dziewczynie w ciąży. A kto pracował ten wie jak to było. Zgnij w więzieniu człowieku bez honoru. świat Ci nie wybaczy. Wykorzystywałeś ludzi aby kupić sobie dragi i urządzać imprezki za ich pieniądze. Szkoda mi tylko Siary. To dobry człowiek. Mam nadzieję, że on także się od ciebie odwróci. Otwórzcie oczy!

XYZ

Sory ae wydaje mi sie że i te komentarze i to ich usuwanie jest żenadą.. To czy Mariusz ma gimnazjum czy nie to jest jego sprawa, grunt że sobie radzi.. A to usuwanie komentarzy.. Skoro firma nie ma sobe nic do zarzucenia to dlaczego komentarze są skaracane o gorsze słowa albo usuwane całkiem. Firma powina pracować nad naprawą opini a ją maskować. Kto chce gadać to i tak będzie gadał. Pozdrawiam

ziomek

Masz rację. Nie wiem też co to za zwyczaj, aby usuwać komentarze. Jeżeli kierownik jest narkomanem i analfabetą i każdy pracownik, będący w firmie dłużej niż 2 tygodnie wie o tym i w złości na niego może to potwierdzić, to z czego tu robić tajemnicę? Nie rozumiem. Mariusz nie wstydź się. Jak nie skończysz na odwyku to w więzieniu. Za takie oszustwa na wolności już miejsca zaczyna powoli dla Ciebie brakować :)

kumpel Siary

Za poprawnie pisze ten prawnik jak na Mariusza. Od dawien dawna wiadomym jest, że Kazik to analfabeta bez gimnazjum

Prawnik

W związku z pomówieniami które tutaj się pojawiają, informuję iż zgodnie z poniższym sprawa została zgłoszona odpowiednim organom ścigania. Adresy IP są już w trakcie namierzania. Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

Jak się umie dbać o swoje i pracować jak należy to wszystko jest jak najbardziej w porzadku i da się coś zarobić. Kokosów nie ma ale na prąd będzie :D(usunięte przez administratora)

kamila

przerwa 30 min. na 6h + 5 min więcej za każdą umowe ponad cel. Jezeli przekroczysz przerwe np. w poniedzialek to we wtorek masz jej mniej o ilosc minut o którą przekroczyłes w poniedzialek. Choc raczej nie odejmują tych minut jak to nie jest powiedzmy dwukrotne przekroczenie przerwy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Consulting - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Effect Consulting?

Kandydaci do pracy w Effect Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Effect Consulting