Opinie o Gurbl Budownictwo w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gurbl Budownictwo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gurbl Budownictwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gurbl Budownictwo w Kraków

buka Nowy wpis

taka kasa jest możliwa, w sumie robią wszystko prawie, od robót ziemnych do robót wykończeniowych więc jak najbardziej realne duże pieniądze moim zdaniem

Freczas Nowy wpis

No i temat znowu zamarł, czy to naprawdę jest tak, że nikt nie interesuje się pracą w Gurbl Budownictwo, czy też może firma w ogóle nie stara się pozyskiwać pracowników ? Trochę to dziwne bo sezon wkracza na najwyższe obroty a na forum jak była cisza tak jest dalej, może powiecie mi czy będzie planowana jakaś rekrutacja ? i jak z wypłacalnościa ?

lkjhgfdsa Nowy wpis

wiecie ja osobiście po przeczytaniu komentarzy nadal nic nie wiem odnośnie pracy w Gurbl Budownictwo a bardzo bym chciał poznać specyfikę pracy, zarobki i jaką umowę macie tam bo strony internetowej rzeczywiście nie posiadają, mam tylko numer od znajomego ale podejmę decyzję czy zadzwonić jak dowiem się czegoś więcej bo nie chcę wplątać się w jakieś problemy

piotr

wszystkie opinie negatywne na temat sku....a jakim jest konrad bo do pana to mu daleko potwierdzam są prawdziwe

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gurbl Budownictwo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Staszek

Dziwna sprawa z tą stroną internetową Gurbl Budownictwo, bo w dzisiejszych czasach to wizytówka firmy, a ich strona nie działa.

Inwestor

Warto sprawdzić opinie o Gurbl w necie... wątpliwości się rozwieją. (usunięte przez administratora)

alojzy

ingres = gurbl gurbl = ingres poczekajmy chwile, niedlugo bedzie pelno opinii o ingresie.

mistrz Nowy wpis

@hyhuske już się tak nie produkuj z tym lizaniem (usunięte przez administratora) samemu sobie:) siedzisz przed komputerem i udajesz wielkiego zainteresowanego sprawą a tak naprawdę jesteś tym żałosnym konradzikiem, którego cała Polska miała okazję oglądać w programie usterka. Tak nawiasem mówiąc niezły montaż drzwi no i jakie doradztwo podatkowe:) Przyjdzie kiedyś kryska na Matyska:)

?

Pan (usunięte przez administratora) założył firmę INGRES SP Z O.O. z siedzibą Węgrzce Wielkie 657, gdzie jest "prezesem zarządu" :-) Jest szansa, że jeszcze usłyszymy o jego wyczynach....

carlos

Mam nadzieję że już nic u nich nie słychać :-)

inwestor

(usunięte przez administratora) Uważajcie na P.(usunięte przez administratora) , człowiek który nie ma pojęcia o branży, opowiada takie bajki że po jego wyjściu, pracownicy się z niego śmieją. Nie dajcie się naciągnąć, mimo umów i podpisanych kosztorysów, koszty okazują się być dużo wyższe, a jak się powołasz na kosztorys to usłyszysz kolejne bajki, a w końcu się dowiadujesz że wrócą na budowę, jak zapłacisz. Pozostaje włóczyć się po sądach. Ja się dziwię że ten człowiek ma jeszcze czas na robienie ludzi w wała, przy ilości spraw jakie się za nim ciągną. Nie polecił bym nawet wrogowi.

lupo

janusz - 2012-09-24 09:53:34 Firma wykonywała u mnie przyłącz wodny - nie miałem z nimi żadnych problemów. Dziwią mnie poprzednie negatywne wpisy, moim zdaniem nie ma powodów do narzekania.Coś pan taki zdziwiony panie (usunięte przez administratora) ? Każda robota jakiej się dotkniesz jest (usunięte przez administratora) więc daj już sobie pan spokój z tymi udawanymi komentarzami. Nie mierz ludzi swoją miarą - oni nie są tacy głupi.

xmen

janas2 - 2012-10-24 14:39:38 firma ok, robota (przyłącz) wykonana poprawnie !(usunięte przez administratora)

usterka

anonim - 2013-05-27 19:52:23 Hej a powie ktos jak jest z wynagrodzeniem w firmie Gurbl Budownictw? I czy może kogos szukają? Są tu pozytywne komentarze a to fajnie ;) w takiej firmie chciałbym pracować. Co oferuje pracodawca i czego oczekuje od pracownika?Daj sobie spokój już panie Witek z tymi nędznymi wpisami. Nic tym już nie osiągniesz a poziom niekompetencji został już dawno osiągnięty. Nawet w "Usterce" sam pan gadałeś, że twoi pracownicy zarabiają psie pieniądze. DRAMAT!!!

usterka

Daj sobie spokój już panie(usunięte przez administratora) z tymi nędznymi wpisami. Nic tym już nie osiągniesz a poziom niekompetencji został już dawno osiągnięty. Nawet w "Usterce" sam pan gadałeś, że twoi pracownicy zarabiają psie pieniądze. DRAMAT!!!

janas2

firma ok, robota (przyłącz) wykonana poprawnie !

janusz

oszukany

Ostrzegam wszystkich przed tym oszustem! Potrafi się wykręcić z wszystkich ustaleń. Wystarczy wiecej poszperać w internecie aby się przekonać jakie ma osiągniecia.

jan

Kłamczuchy i nic więcej. Nie wiem co pAN(usunięte przez administratora) . w sobie ma, ale niektórych lubi oszukiwać z zasady. Jak ktoś chce korzystać z ich usług polecam popytać o opinię ludzi w jego okolicy. Na pewno wybierzecie kogo innego !

gurbl

Pani Aneto, z takimi detektywistycznymi zdolnościami powinna Pani u Rutkowskiego pracować, zamiast siedzieć na internecie i sprawdzać czy ktoś o kimś czasem dobrego słowa nie powiedział. Jeżeli sami sobie wystawiamy opinie, prosze przedstawić jakieś dowody. P.

Zostaw merytoryczną opinię o Gurbl Budownictwo - Kraków

Gurbl Budownictwo
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ALEJA POKOJU 11 lok. 18
    42-207 Kraków