Lissta Kancelaria Podatkowa

Wrocław

Opinie o Lissta Kancelaria Podatkowa

??? 2014-09-25 18:33:18
Jakiś czas temu było ich ogłoszenie na jednym z portali pracy. Chcąc wysłać CV (kilka razy) na adres mailowy widniejący na ich stronie internetowej okazało się to niemożliwe. Cała wysłana wiadomość wracała. W ogłoszeniu było co prawda napisane, że aplikować za pośrednictwem portalu, ale nie każdy jest zalogowany na wszystkich portalach pracy, a powody mogą być różne. Np. to , że w CV przekazuje się swoje dane osobowe, które mogą być wykorzystane niezgodnie z prawem ( o czym się słyszy nie raz). Dane z CV są przetwarzane przez portal i potencjalnego pracodawcę, czyli 2 razy większa liczbę osób ( nie do końca wiadomo jakich) niż wtedy gdy trafia ono bezpośrednio do potencjalnego pracodawcy. Dlatego nie do końca rozumiem takie praktyki.
nowy 2014-11-06 07:36:56
Witam,
kancelaria jak każda inna co prawda bałagan, zaległości i praca nie do przerobienia...
Wymiana kadry standardowo i w sposób używany przez małych przedsiębiorców.
Atmosfera średnia ale warunki ok.
Nie polecam.

pozdrawiam
iks 2014-11-26 09:45:58
Nie polecam...kadra zmienia się co chwilę zresztą widać po ogłoszeniach,siedzenie po godzinach bo nie da się tego wszystkiego przerobić, jedyny plus pensja na czas!
Ktoś 2015-10-10 22:56:02
Jeśli ktoś szuka informacji o tej kancelarii, to znalazłem, czym konkretnie się zajmują i w jakim zakresie: księgowości, doradztwa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, weryfikacji ksiąg podatkowych i tak dalej. Mają dość ciekawą ofertę i wyglądają na bardzo profesjonalne biuro podatkowe.
Zostaw swoją opinię o Lissta Kancelaria Podatkowa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lissta Kancelaria Podatkowa