Work Temps

Opinie o Work Temps

były pracownik work temps 2009-09-30 16:02:49
Pracowałam pod patronatem tej firmy dla Polkomtela w promce - ludzie super, nigdy nie miałam żadnego problemu z wypłatą, chodź za tak ciężką pracę powinni płacić przynajmniej 2000 netto!! dlatego też jest tak duża rotacja.
safanduła 2012-06-03 11:54:22
ja pracowałam w Łodzi, nie prawda, że nie ma miejsca dla nowych pracowników. Bardzo dużo z osób, które zostały przyjęte ze mną dostały umowy z polkomtela, a nie od pośrednika. Niestety awanse zależą od kierowników i ich osobistych sympatii bardziej niż od wyników pracy.
anonim 2013-06-02 14:57:16
szukam właśnie płatnego stażu. 700 zł, to jednak strasznie mało jak na trzy miesiące, chociaż są firmy, które nie płacą w ogóle. Czy ktoś z was dostał potem propozycję stałej pracy na pełen etat? na takiej mi najbardziej zależey
były pracownik 2014-10-10 13:41:21
Niewypłacalni! każdego miesiąca dostawałem złą kwotę wynagrodzenia, o wszystko trzeba było się upominać. Kilka osób nie otrzymało wynagrodzenia za przepracowane dni...
Właścicielka opryskliwa dla pracowników... aż strach było wpaść tam na nią przy podpisywaniu umowy...
Była- na szczęście- pracownica 2014-10-13 14:48:54
napisałam tutaj bardzo niefajną, ale jakże prawdziwą opinię na temat tej pseudoagencji pracy, jak widać była im nie na rękę skoro komentarza brak, więc napiszę jeszcze raz. Nigdy więcej, wyzysk, chamstwo i brak jakiekolwiek pojęcia o tym jak powienien być traktowany pracownik. Wytrzymałam 7 miesięcy...i chyba o te 7 za długo, pracownicy niekompetentni, robione są szwindle z umowami, nie można sie o nic doprosić...a cała "szefowa" jest po prostu wredna i opryskliwa ...niech ktos się w końcu za nich weźmie i zgłosi do PIP bo to co oni wyprawiają aż sie o to prosi! Machloje i błędy...a i jeszcze nie raz musiałam dzwonić gdzie jest moja mikro wypłata bo nie dostawałam jej na czas!totalna porażka! I jeżeli ten komentarz również zniknie to i tak będe publikowała nowe o tej samej treści...niech ludzie wiedzą!
zdegustowany 2014-10-22 16:44:32
Rekrutacja u nabzdyczonej blondynki - totalnie nieprzygotowana do rozmowy rekrutacyjnej. Usiłowała być miła, ale bardzo sztuczna osoba. Odczuwałem, że robiła wielką łaskę, że przyszedłem na rozmowę. Absurdalne pytanie - jaka stawka mnie interesuje? Fajnie, tylko dzień wcześniej przez telefon Pani powiedziała o stawce, którą zaakceptowałem, by przyjść na rozmowę. Na pytanie - kiedy zaczyna się praca - usłyszałem - nie wiem... A na koniec z łaski swojej tonem wielkiej damy powiedziała, że jak spełnię ich oczekiwania, to zadzwonią. Byłem tak zdegustowany rozmową, że generalnie podziękowałem za rozmowę. Straciłem 10 minut z życia w tej bezsensownej firmie i Bóg zapłać, że odzuciłem ich ofertę
Inswerert 2014-10-23 12:34:37
Nie polecam. Rekruterka nie podaje ręki na powitanie. Brak kultury ewidentny.
W tej agencji mają też niezły bałagan. Zapisują na rozmowy rekrutacyjne na inne stanowisko, niż się pierwotnie aplikowało.
pracowałemprzezWTs 2014-11-16 12:26:25
Pracowałem wcześniej przez tę agencję pracy i nie było prawie żadnych problemów. Nie wiem kto to wypisuje ale wygląda na wpisy konkurencji bo widać że w tym samym czasie były robione chociaż od 2009 roku było kilka ledwie wpisów. Ja tam miło wspominam współpracę , podczas rezygnacji nie robili problemów jak to czynią inne agencje. Od razu podali za jaką stawkę będzie praca więc nie wiem o co te oburzenia że płaca tobie się nie podobała to nie bierz takiej pracy. Poza tym stawki minimalne ustalają politycy więc do nich miej pretensje o wysokość zarobków. Skoro wypłacili to czemu piszesz że niewypłacalni ? Ale dobrze zgłaszać na forum takie pomyłki bo jak będą się często zdarzać to zgłaszać do szefowej to zwolnią księgową itd. Wtedy miałem akurat 2 prace i dobrze że WTs wypłaciło mi pieniądze bo ta druga firma to dopiero byli oszuści i naciągacze więc złego słowa nie mogę powiedzieć o tej agencji. Gdy ktoś nie ma pracy to warto zastanowić się i spróbować swoich sił.
Wcześniej sprawdzałem wpisy o WTs i nie było takich sensacji jak teraz możliwe że jedna osoba uwzięła się na tę agencję ale do was należy ostateczna ocena. Ja dałbym agencji 4 gwiazdki bo mają tam jakieś terminy i jak nie wyślesz karty pracy na czas to mogą być opóźnienia w rozliczaniu wypłaty. Najwidoczniej ktoś się spóźnił i szuka taniej sensacji...gdyby załatwiali auto służbowe i mieszkanie to dałbym im 5 albo 6 gwiazdek dlatego też ograniczam się do 4 bo może kiedyś będą takie oferty mieli ;)
student 2014-11-19 21:09:58
Hej, a pracował może ktoś w Work Tempus jako pakowacz- pracownik produkcji w Łodzi? Wymagania spełniam, studiuję, mam tez dobry stan zdrowia, nie jestem karany. Praca ma być na 3 zmiany, myślicie, że idzie pogodzić prace oraz studia jednocześnie, pójdą mi na rękę z grafikiem? W ogóle to warto, nie ma opóźnień w płatnościach?
titititi 2014-11-29 15:15:02
a ja myślę, że te czasy świetności tej agencji o których tutaj piszesz dawno minęły. Pracowałam i wiem, szczerze wątpię aby jedna osoba wysilał sie na takie komentarze. sama jeden z tych negatywów zamieściłam a reszta nie jest moją robotą :) agencja jest mega kiepska tak samo jak ich personel i cała ta szefowa. A co do argumentu że niby pracownicy zatrudniani przez ta agencję nie wyrabiali się czasowo z dokumentami to jesteś bardzo w błędzie...ja na przykład miałam wszystko przed czasem regulowane z dokumentacją a i tak miałam problemy z rozliczaniem urlopu i musiałam sie upominać o pensję oraz o poprawy błędów w umowie. Mają tam niezły bajzel a szefowa jest oszustką! Amen!
była pracownica 2014-11-29 15:26:05
a ja bym jeszcze dodała coś odnośnie tego niby braku komentarzy negatywnych, że niby teraz wielki wysyp na stronie jest a wcześniej nie było. Widocznie są usuwane te najbardziej niewygodne...sama 2-krotnie zamieszczałam negatywa a jakież było moje zdziwienie, że potem na stronie nie ma żadnego z nich. A z tymi 6 gwiazdkami to kolego przegiąłeś - odstaw to co bierzesz bo to groźne dla zdrowia jest jak widać, bo żeby taką ocenę im wystawić to trzeba albo mieć nie pokolei w głowie albo być po spożyciu...no chyba że napisał to jeden z pochlebców szanownej szefowej WT albo i ona sama hahahahaha :D
karo 2014-11-29 18:42:49
Czy ktoś pracował ostatnio przez tą agencję w Warszawie dla Polkomtel? Praca dotyczyć ma rozpatrywania reklamacji i się głęboko zastanawiam. Raczej ma być to coś tymczasowego, być może na te 3 miesiące, na które jest umowa. Warto, czy trzymać się z daleka?
bullo 2014-12-01 17:22:15
Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Work Temps to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr wpisu do rej. 7852). Dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:...
deki 2015-01-08 10:37:42
ja pracuje przez work temps już 15 miesięcy i jestem zadowolona. Panie są miłe i pomocne gdy mam sprawe do załatwienia. Wypłata rzadko kiedy 10, częściej przed 10 dochodzi:)
bolo 2015-02-26 03:26:22
Pytanie tylko ile w końcu można pracować z kolei by móc wyrwać się ze szpon martykuła krawczyk, która jest najlepszym rizwiązaniem...Niby tak, ale z jilk,nie będę pisał żadneg bramki - oby to było pomocne do przedłużenia pojazdu zastępczego. Może on być wydany na niełdeh niż twój krapp
bolo 2015-02-26 03:26:33
bolo 2015-02-26 03:28:00
Pytanie tylko ile w końcu można pracować z kolei by móc wyrwać się ze szpon martykuła krawczyk, która jest najlepszym rizwiązaniem...Niby tak, ale z jilk,nie będę pisał żadneg bramki - oby to było pomocne do przedłużenia pojazdu zastępczego. Może on być wydany na niedeleheh niż twój krapp. Car w aso, paxc ennd -pakiety dealesrkieg.
lol 2015-03-02 19:21:29
Pracuje przez tą agencje w Warszawie w firmie Polkomtel.Nie polecam pracy przez ta agencje. Wszystko na początku było pięknie, dopóki nie zaczął się problem z wypłata. Co wypłata zaczęto mi obcinać nie wiadomo za co.(pocztówkowo małe pieniądze góra do 20 zł).Ale gdy dostałam wypłatę prawie 250 zł mniejsza byłam bardzo zdenerwowana. Wiec wreszcie udałam się w celu wyjaśnienia wypłat. Panie nie wiedziały jak wytłumaczyć mi tą sytuacje, zaczęły wciskać mi kity ze system źle policzył i jutro przelicza i dadzą mi znać. Oczywiście na 2 dzien dostałam telefon - Pani stwierdziła iż rzeczywiście zle policzone zostały moje wypłaty. Sprawa miała wyjaśniona miała być w ciągu tygodnia. Jednak mija 2 mies a ja nie otrzymałam wyrównania jak było mi obiecane. Mało tego dopatrzyłam się oszustwa ze strony tej agencji na paskach jakie mi przesłano widnieje inna kwota niż ta jako mi przelano na rachunek bankowy. Panie unikają mnie i nie chcą sensownie wyjaśnić zaistniałej sytuacji !!!
rola 2015-03-09 20:47:59
Ciągłe problemy z tą agencja. A szczególnie z kasa.
oszukana 2015-03-22 20:07:17
Bezczelność tej pseudo-agencji nie zna granic. Szukajcie naiwniaków gdzie indziej. Brak terminowych, uczciwych wypłat, brak sensownego wyjaśnienia. Dno i miliard metrów mułu. Wszędzie tylko nie do tego czegoś!!
jaroo 2015-04-27 23:43:24
Work Temp Service oferuje bardzo dużo ofert pracy, w głównej mierze magazynierzy, operatorzy wózków widłowych czy też praca w obsłudze klienta, a także inne, więc jest w czym wybierać
ix 2016-01-18 21:25:22
@jaroo, w końcu śą pośrednikiem. Jeżeli miałbym podejmować pracę to w ostatecznośic przez pośrednika, ale oni wydają się być sensowni i uczciwi. Większych zastrzeżeń nie macie ?
stażysta 2016-01-24 16:11:51
ja nie mam w sumie żadnych zastrzerzeń do nich i właśnie szukam pracy, dlatego zastanawiam się nad zaaplikowaniem do nich na stanowisko stażysty logistyka, żeby to jakoś sensownie zacząć w kielcach :)
rfty 2016-02-06 18:18:37
hej wiecie co znalalzem od nich jedna oferta pracy na stanowisko mlodszego dyspozytora, do Kielc napisali ze nie wymagaja doswiadczenia..wiec jakby kto byl chetny
Lasen 2016-02-15 17:56:41
Spoko by było jakbyś pisał po polsku.
risoj 2016-02-15 18:31:04
Widziałem to ogłoszenie. Wymagań wielkich nie mają @rfty. Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym to taki MUST HAVE.
staszek 2016-02-20 13:35:45
mnie to ciekawi ta oferta pracy jako pracownik surowców produkcyjnych, bo napisali, ze to praca biurowa, ale wydaje mi się, ze tu nie ma systemu zmianowego?
robert 2016-03-04 21:46:01
Staszku, na takim biurowym stanowisku to pewnie pracuje się bite 8 godzin, od poniedziałku do piątku. Ja bym próbował, zawsze na rozmowie można się wszystkiego dowiedzieć.
elka 2016-04-05 21:46:59
@robert no chyba, że jest trochę więcej do zrobienia to zostaje się dłużej, ale potem często można je potem odebrać innego dnia. Więc takie najgorsze to nie jest :)
elka 2016-05-08 11:39:31
Widzę, że w Radzyminie poszukiwany jest asystent ds. rekrutacji. Nie dość, że fajne miasto, to i sama oferta zatrudnienia wydaje się być bardzo obiecująca. Można zdobyć doświadczenie w pracy w HR, a wymagania nie są aż tak wygórowane. Można być studentem zaocznym :)
Zostaw swoją opinię o Work Temps - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Temps