Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Ona

Nigdy więcej agencja a już ta napewno ta agencja.Dziś 10 a oni dopiero puścili wypłaty.Jeszcze dziś idę do PiP.Z dala od nich zatrudniajcie się bezpośrednio jeżeli jesteście w stanie wytrzymać w obozach pracy.

@Sting

Nadgodziny rozliczane są zgodnie z Kodeksem Pracy. W przypadku umów cywilno-prawnych stawka jest każdorazowo określona w umowie.

Sting

Jedna wielka ściema z wypłatami. Każda wypłata powinna się odbywać 10 dnia miesiąca a nie tak jak wy segurujecie 20 dnia miesiąca. Jest to wielkie kłamstwo i oszukiwanie ludzi. Wstyd. Ile na tym zarabiacie.

@Sting

Wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę są wypłacane do 10-go dnia miesiąca. Termin rozliczenia z tytułu umów cywilno-prawnych jest każdorazowo określany w umowie, którą zawiera Zleceniobiorca. Prosimy zatem proszę o weryfikację formy współpracy lub kontakt z działem Kadr: 34 307 28 54.

Łuk.1 Nowy wpis

24.01.2024 po rozmowie telefonicznej zostałem umówiony na badania, spędziłem tam 5 godzin, po czym pojechałem podpisać umowę na ul.francuską w Katowicach. Pani która zajmowała się dokumentacją nie pozwoliła doczytać umowy tylko zaglądała mi przez ramię a kiedy wspomniałem że druk jest niewyraźnie przez co nie można przeczytać niektórych punktów dała mi jeszcze gorszą kopię. Gdy wyszedłem (miałem wrócić po 20 minutach z decyzją) dostałem telefon od koordynatora regionalnego z groźbami że jeżeli nie podpiszę umowy to dadzą mnie na tzw. Czarną listę i obciążą finansowo karami po 1000 zł. Zastraszanie i szantaż od wejścia. Nie polecam, kpina nie agencja.

@Łuk.1

Serio z tą karą? A wiadomo, za co ta kara miała być? Za te badania zrobione wcześniej? I o co chodzi z tą czarną listę? To jest ich wewnętrzna lista, czy jakaś taka, do której dostęp ma wiele firm z regionu czy z kraju? Ciekawa jestem generalnie tej listy.

Rekrutują teraz kogoś jako operatora maszyn. Fajnie, że podali od razu stawkę, czyli stawkę godzinową dzienna 23,75 zł brutto/h, nocną 28,51 zł brutto/h. Czy ta stawka jest na cały okres pracy? Chodzi mi, czy po iluś miesiącach są podwyżki? I jest info o pracy na 3 zmiany. I wiecie, jakie są godziny zmian i system rotacyjny?

Piotrek Nowy wpis

Najgorszy pośrednik z jakim pracowałem nie dość że musisz uzupełnić wszystkie papiery za panią w biurze dostajesz 15stron dokumentów do wypełnienia to bioro zaproponowało 28,1 zł na magazyniera woskowego a jeśli chodzi o premie to muszę rozmawiać z kierownikiem tam gdzie będę zatrudniony na umowie jej nie miałem. Na ofercie pracy było napisane stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie ???? nie polecam

Pracownik na Nadrukach

Przepracowałem miesiąc na mid ocean na nadrukach gdzie ta obiecana premia jak to było zapewnianie na pierwszej rozmowie ze napewno będzie a co innego jest Kpina miesięczne umowy że niewiadomo czy będzie się pracowało w następnym miesiącu

@Pracownik na Nadrukach

Ale te miesięczne umowy, to jest tylko na start, czy to jest normalna forma zatrudnienia? I czy jak pracownik chce mieć dłuższą umowę, to firma odmawia i nie chce dać? Jak to tłumaczy?

@Pracownik na Nadrukach

Czy spełnił/a Pan/i warunki premii i nie została ona wypłacona? Czy konsultant zapewniał, że kolejne umowy z Pracodawcą-Użytkownikiem będą na dłuższy okres? Prosimy o kontakt z działem Kadr: 34 307 28 54.

Kaja
@Human & Hunter Sp. z o.o.

Proszę o przybliżenie bieżących warunków co do tej wspomnianej premii. widzę, że zostało komuś zasugerowane to ze mógł jej w zasadzie nie spełniać. Co to oznacza? Wole wiedzieć na zaś już dla pełnej pewności. I czy dość często się to zdarza?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ona

Wypłatę powinnam mieć 10 już na koncie .Wstydźcie się ogarnijcie swoich koordynatorów i że nie wierzycie jak ktoś mówi o (usunięte przez administratora)nie wierzą Ci.Moja depresja nasiliła się nie sypiam i wiele innych rzeczy.

@Ona

Wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę są wypłacane do 10-go dnia miesiąca. Termin rozliczenia z tytułu umów cywilno-prawnych jest każdorazowo określany w umowie, którą zawiera Zleceniobiorca. Prosimy o weryfikację formy współpracy oraz zapisów w umowie lub kontakt z działem Kadr: 34 307 28 54.

Szymon
@Sting

Skąd takie oburzenie? Czy już od rozmowy o pracę nie było wiadomo, jaki jest okres rozliczeniowy i kiedy na konto wpływać ma wynagrodzenie? Napisz może, w takim razie, czy ustalenia są dotrzymywane?

@Szymon

Na początku wogóle na temat wypłat nic nie mówią którego dnia miesiąca są wypłaty.

@Sting

Nie rozumiem czym się burzysz. Przy wypełnianiu formularza przed rozmową jest jasno napisane wypłaty z UZ są wyplacane do 20 dnia miesiąca :)

@Ona

Do do którego tu wypłaty są? Ile dni się spóźniają z tą pensją? I czemu piszesz że to (usunięte przez administratora), jakieś ciężkie warunki tu macie? Czy nieadekwatnie co do wymagań tu płacą?

STING
@Ona

Witam. Właśnie pracuje w tej firmie. I kłamstwa jakie oni wciskają, jest nie do pomyślenia. Nadgodziny powinny być płatne 100 % a nie są. Soboty powinny być płatne 50 % też nie są. Dla mnie jest to firma fałszerstwa. Zastanawiam się czy to nie zgłosic do PiP

@STING

Czyli za każdą nadgodzinę ma się płaconą normalną stawkę? Tak samo w sobotę nie dostaje się nic więcej? ;/ Spotkałeś się jeszcze z czymś innym, że mówisz o firmie tak? A chciałem złożyć tutaj swoje CV...

Sting

Tak. Za każdą nadgodzinę a się płaconą normalną stawkę. Ani w sobotę nic więcej się nie dostaje. To jest okradanie pracowników.

@Ona

Dzień dobry, Wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę są wypłacane do 10-go dnia miesiąca. Termin rozliczenia z tytułu umów cywilno-prawnych jest każdorazowo określany w umowie, zatem proszę o weryfikację lub kontakt z działem Kadr: 34 307 28 54.

Nnn

Pracownicy pod agencja jak jest z wypłatami? Bo ciezko wywnioskować z tego co jest napisane na umowie zero konkretów.

@Nnn

A co tak z ciekawości znajduje się na tej całej umowie? i w jakich warunkach ja podpisywałeś? Jeszcze nie było mi dane ją zobaczyć, więc nie wiem w czym rzecz. I czy podczas podpisywania nie było szansy na jakieś indywidualne ustalania?

Paula

Szukam informacji na temat zatrudnienia na produkcji w firmie. Jest w sieci ogłoszenie na ten temat. Nie robi mi jakiejś różnicy czy wypłaty będą do 10 czy 20 tak jak piszecie w wątku przedstawiając to jako problem. Interesują mnie natomiast stawki godzinowe, wie ktoś ile za h wychodzi na początek?

Irena

Dlaczego w ofercie na kontrolera jakości podają umowę zlecenie? W sensie, czy ten rodzaj umowy odpowiada formie pracy, to jest jakaś zadaniowa, projektowa praca? Czy się siedzi po prostu tyle ile każą?

zlecenie

Byłem na rozmowie gdyż niby jest wielkie zapotrzebowanie na pracowników do firmy gdzie wykonuje się druki. Po czym po jakimś teście,który niema nic wspólnego z pracą odrzucają człowieka mówiąc że ma za dużo błędów. Byłem ja i kilka osób. Zastanawiałem się dlaczego wychodzą z miną jak by mieli zaraz kogoś znokautować,ale teraz się nie dziwie. Zwykła strata czasu i robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

@zlecenie

To jaki to w ogóle był test? Możesz powiedzieć na czym polegał? Wie ktoś może czy po tym teście jest jakiś kolejny etap rekrutacji? I czy na kolejnym też trzeba się spodziewać niespodzianek w postaci testów?

sara

Radzę aplikować bezpośrednio przez firmę niż przez agencje. Moja koleżanka przez agencje się nie dostała bo też oblała test a pod firmę ją wzięli bez problemu. Troszkę to dziwne ale właśnie tak było ;) pozdrawiam

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn w Human & Hunter? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

nie polecam nikomu , umowy tygodniowych np 3 lub 5 usłyszałem to jakiś żart ... i poszedłem do domu . Na tel opowiadają bajki itp, Jak szukają na siłe ludzi z olx cały kraj to świadczy o ich :) Kłodzko omijać z daleka.

Natala
@Marek

Możesz napisać coś więcej o co chodzi z tymi umowami? Co tydzień jest przedłużana ta umowa? Próbowałeś negocjować jej długość? Może da się podpisać raka na kilka miesięcy? To są zlecenia? Czy jakaś inna forma umowy?

Jacek

Byłem na rozmowie w brembo w Dąbrowie górniczej ale wcześniej osoba dzwoniąca zapewniała że umowa o pracę jest na miesiąc a nie na 14 dni i jak pytam w Katowicach na ul.francuskiej nikt nic nie wie i czemu agencje pracy na ogłoszeniu nie napiszą jak jest umowa i tak samo ManPower i jakie zaufanie do agencji i przepraszam nic

@Jacek

Panie Jacku, Pierwsza umowa na 2 tygodnie jest umową szkoleniową, wtedy też jest Pan wprowadzany w obowiązki, zapoznaje się Pan z pracą. Następna umowa jest umową miesięczną. Proszę o kontakt z osobą z którą Pan rozmawiał lub z koordynatorem. W wiadomości informującej o spotkaniu ma Pan nr koordynatora podany i można z nim tą sytuacje wyjaśnić. Jednakże warto zauważyć, że firma pozwala Państwu na przygotowanie się do obowiązków i płaci za czas szkoleniowy. Pozdrawiam

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) jestem nie wygadany ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia, ja porostu boje się iść do innej pracy że mnie spotka to samo, niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak głu..pich mob..bing dyskr..ymin..acja Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg ,ta firma zniszczyła mi życie

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) daj sobie spokój z zf trw mają bardzo fajny system (usunięte przez administratora)nowych najpierw kopiują klucze do mieszkania po 3 miesiącach pozbywają się ciebie , pół roku pzniej masz okradzione mieszkanie nie do udowodnienia ze to ktos z trw zf geninialny sposob nikt nigdy sie nie kapnie ze to trw zf

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) uważajcie na liderkę (zmiana c) aneta włodarczyk zwykła zło.dz jej,,,ka na wynagrodzeniu specyjalnie nie wpisuje nadgodzin i dodatkowych godzin pracownikom a kase zabiera do własnej kieszeni ( niewielkie kwoty zeby ciezko było sie pokapowac ze kilka godzin na miesiac ci zgineło uwazajcie na aneta Włodarczyk (zmiana c) !!!

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie jak jesteś nie wygadany to nawet nie myśl o pracy tam tam nikt się do ciebie nie odezwie i nie porozmawia normalnie nikt ale a nie zdziw się że cie ktoś śledzi bardzo dziwne zbiegi okoliczności że ciągle spotykasz kogoś z tej firmy

Wanda

Czytam opinie o Human&Hunter i nie wiem, czy piszący widzieli, że to profil oddziału w Katowicach. @Pan K - współczuję Ci, ale piszesz o oddziale wrocławskim, a ponadto nie wiadomo, czy byłeś rekruterem, skoro piszesz o pracy w tej firmie, czy byłeś przez nich zrekrutowany dla klienta. Wcześniej była opinia, że H&H zamykają. Tymczasem o/Katowice jest nadal otwarty. Tak czy siak, może jednak ktoś się wypowie o pracy w tej agencji w Katowicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter