PRTiE Protel Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o PRTiE Protel Sp. z o.o.

zak 2010-11-05 22:59:36
Straszna atmosfera , jest tam jeden[usunięte przez moderatora] , kawał gnoja , kiedyś pracował tam też drugi [usunięte przez moderatora] , był fajny zawsze można było sie z nim dogadać.Płacą nie w terminie i praca po godzinach za frikooo
kowal 2011-01-25 18:46:43
fajnie to było tak kiedyś a teraz jest masakra , nauczyć to się można machać łopatą i obijać jak [usunięte przez moderatora] . jak ktoś nie ma noża na gardle to nich lepiej się trzyma z daleka od tej firmy
Siniak 2014-11-24 08:01:52
Słyszałem,ze podwykonawcom też nie płacą, często po miesiącu albo lepiej
Mario 2015-02-04 06:02:43
Radze uważać...dziwna firma każdy na każdym przycina i każdy każdego oszukuje jak może - glownie na godzinach pracownicy fizyczni zwalniani z pracy z dnia na dzień na starcie obiecuja ile to sie nie zarobi i wiadomo jak jest
Paweł 2015-02-04 09:03:51
ODRADZAM PARCE W TEJ FIRMIE!!!!!
DAD 2016-04-22 18:17:38
orientuję się ktoś może czy firma w tym momencie kogoś rekrutuje? Szukam u nich ofert pracy ale lipa
Zostaw swoją opinię o PRTiE Protel Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRTiE Protel Sp. z o.o.