Interdrex Sp.z.o.o

Bieszkowice

Opinie o Interdrex Sp.z.o.o

anonim 2009-06-12 16:19:16
Słowa kojarzące się z Interdrex Sp.z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Interdrex Sp.z.o.o:
Najbardziej nie podobało mi się w Interdrex Sp.z.o.o:
qc 2014-09-19 21:40:43
firma szuka kontrolera jakości... smiech na sali. Szukają (usunięte przez administratora)który będzie jeżdził po klientach i naprawiał ich słabą produkcje. Żle zamontowane skrzydła, odklejający sie materiał i wszystko to musisz naprawiać przy sapiącym kliencie. Na samej produkcji niczego sie nie nauczysz bo nikt Ci nic nie powie. Każą uczyć Ci sie samemu a potem mają pretensje że nic nie wiesz. (usunięte przez administratora) ŻAL nic + nic -. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY BO NIE WIEDZĄ JAK WYGLĄDA I CZYM JEST PRACA W KONTROLI JAKOŚCI!!!!!
antytroll 2014-10-30 15:38:40
TWOJA WYPOWIEDŹ JEST NIEWIARYGODNA I PEŁNA SPRZECZNOŚCI. Na jakiej podstawie twierdzisz, że firma ma słabą produkcję? Z jednej strony zarzucasz firmie słabą jakość, z drugiej piszesz o zbyt rygorystycznych oczekiwaniach względem kontroli jakości. Jedno wyklucza drugie. Jeśli jesteś słabym pracownikiem kontroli jakości w firmie spod Twoich rąk wyjdą buble, bo nie umiesz ich kontrolować, to oczywiste. Żadna ceniona firma nie pozwoliłaby sobie na to, a do takich należy INTERDREX. Jeśli tak doskonale "wiesz jak wygląda i czym jest praca w kontroli jakości" dlaczego oczekujesz, że firma Cię tego wszystkiego nauczy? Dlaczego zarzucasz firmie zły montaż, chociaż wiem, że firma nie zajmuje się montażem swoich produktów, ale robią to ekipy montażowe dealerów? I w końcu dlaczego obrażasz "sapiących" Klientów?
Żadna z myślących osób nie potraktuje Twojej wypowiedzi wiarygodnie. Nie wiem kim jesteś i skąd u Ciebie tyle złości na porządną firmę, posiadającą certyfikaty jakości, świetny produkt wart swojej ceny (informacje o odklejającej się okleinie chyba sam wymyśliłeś) oraz dobry zespół zgranych, profesjonalnych pracowników. Pomyśl dwa razy zanim strollujesz kogoś w internecie, bo to akurat potrafi każdy. Nie każdy natomiast potrafi być dobrym i cenionym przez lata pracownikiem.
sebastian 2015-08-07 09:26:23
Mam drzwi tej firmy w domu i przez te wszystkie lata są ok. Nigdy nie żałowałem ich zakupu. Zastanawiam się ostatnio nad zmianą i gdzieś widziałem ich ogłoszenie o pracę. Alek, możesz powiedzieć mi jak się tam pracuje, jaka jest atmosfera, czy umowy są śmieciowe? Bo rozumiem, że tam pracowałeś. Czy kasa wypłacana jest na czas? (u mojego obecnego pracodawcy z tym jest masakra). Czy polecasz jakiś dział, jakiego nie? Co masz na myśli pisząc, że traktują ludzi jak bydło? Jak to możliwe, że tak duża firma miałaby jedną osobę w biurze? Daj więcej szczegółów bo tak nie wiadomo o co chodzi.
look 2016-01-09 09:59:30
O proszę. Nie spodziewałem się, że gowork usunie mój. Był nieprzychylny tej firmie, ale prawdziwy! Cóż widocznie kasa zrobiła swoje. Napiszę więc krótko raz jeszcze i myślę, że tej opinii gowork nie usunie. Nie polecam pracy w tej firmie. Generalnie nepotyzm, kablowanie, częste rotacje. Produkt drogi nieadekwatny do poziomu konkurencji, która niejednokrotnie posiada lepsze produkty. Jeżeli nie masz ciśnienia odpuść.
miki 2016-02-03 17:25:54
Moim zdaniem, jeżeli komuś nie chce się pracować to w żadnej firmie nie zagrzeje miejsca. Nepotyzm, kablowanie - jak napisał "look" - to tylko wymówki i myślę że wyssane z palca, firma ma stabilną pozycję i długo istnieje na rynku, jeżeli masz coś do zaoferowania to odpłaci. Sam pracuję w tej firmie parenaście lat i nie narzekam -umowa o pracę, wynagrodzenie całe na kwicie a nie jakieś "śmieciówki" które oferują inne firmy .a Za lenistwo, cwaniakowanie i narzekanie nikt nie płaci, chyba że "look" znalazłeś taka firmę.
gonzo 2016-02-22 09:12:28
Niestety look nie używa wymówek. Pisze prawdę, a Ty starasz się ja ładnie przekręcić. Co z tego, że masz umowę o pracę. Napisz czy na czas dostajesz wynagrodzenie. Jego wysokość to też kwestia dyskusyjna zależy co komu pasuje. Napisz coś o jakości produktu, o jego "rewelacyjnej cenie", o reklamacjach ich rozpatrywaniu, o wsparciu dla klienta.
O byłych pracownikach zawsze wypowiedzi są w złym świetle: lenie, cwaniaki itp., a firma oczywiście jest super - niestety nie jest.
Miki 2016-02-22 19:59:06
Gonzo, tak dostaję wynagrodzenie na czas a wysokość wynagrodzenia to kwestia indywidualna - jest na poziomie innych wejherowskich firm a może trochę wyższe ale od całości podatek i zus nic "pod stołem" a to chyba też ważne- przynajmniej dla mnie. Jakość i cena produktu to chyba nie temat na tę stronę.
obiektwyny 2016-08-03 20:45:02
@ilonka przestań trollować, bo robisz to celowo i z premedytacją tak, żeby jakikolwiek nieprzychylny wpis dla tej firmy był "przykryty" twoim durnym wpisem typu: "widzę, że firma poszukuje stolarza", "widzę, że firma poszukuje Regionalnego Kierownika Sprzedaży",
a ja widzę, że firma stara się usuwać negatywne wpisy na swój temat.
tomy 2016-08-06 16:00:52
Nie ma co komentować. Żenada. Prawdę napisał @niko, ale jego wpis gowork usunął. Odradzam pracę w tej firmie.
nie 2016-08-26 09:30:17
Nepotyzm, kablowanie, bardzo częste rotacje. Produkt drogi i nieadekwatny do poziomu konkurencji. Nie poleca tej firmy nawet jako "przystanek" w poszukiwaniu docelowej pracy.
no 2016-08-26 10:56:49
Nikt na dłuższą metę i o zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tej firmie. Rotacja, rekrutacja, rotacja i rekrutacja, rotacja i rekrutacja itd.
wdefhj 2016-08-26 17:14:04
@no ale czy moglbys napisac dlaczego tak sadzisz? jak juz sie wypowiedasz to mozna przeciez hcyba podac jakies konkrety prawda?mysle ze duzo ososb byloby zainteresowanych a juz na pewno te ktore ewentaulnie chcialby wlasnie taka prace tutaj podjac ..
Zostaw swoją opinię o Interdrex Sp.z.o.o - Bieszkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interdrex Sp.z.o.o