Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Alicja

(usunięte przez administratora).Nic dodać nic ująć. Kto jest to wie,Kto był to wie,Kto będzie to sie dowie.

NOWY

Nikt nie ma dobrej opinii o tej firmie?

No one
@NOWY

No one!!!

Natalia

@jak zwykle a mógłbyś na pytanie @nowy odpowiedzieć jednak trochę większymi konkretami? Trzeba pamietać, że każdy znajduje się w innym miejscu w życiu - dla niektórych warunki oferowane na danym stanowisku są nie do przyjęcia, dla innych - wyglądają całkiem nieźle.

NOWY

A jak wyglądają zarobki w tej firmie? Ja wiem że zawsze jest za mało, ale patrząc obiektywnie w porównaniu do innych firm to jest dobrze czy kiepsko. Ile mniej więcej zarabia się np. na stanowisku kierowniczym czy jak pisaliście o planistce, to ile planista zarabia?

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
NOWY

O kurczę )). A ja staram się o pracę w MPACK'u. Ale po tej lekturze muszę się mocno zastanowić. Czy wszystkim jest aż tak źle czy to tylko jakaś niewielka grupka się uskarża?

Wszystkim
@NOWY

Jak masz prace to sie jej trzymaj.

@Wszystkim

U mnie gorzej być nie może )), więc może być tylko lepiej w innej firmie. A co do tego że Karczew to inna rzeczywistość to ktoś miał rację )). Też pracuję w Karczewie. To stan umysłu. Trudno trafić

???

Jutro piątek dzień wypowiedzen ciekawe na kogo padło tym razem obstawiam kogoś z góry dla równowagi. Ostatnio byli dwaj z dołu.

kolo

kierownika zwolniła (usunięte przez administratora) kazali mu przyjść specjalnie do pracy i dali wypowiedzenie. Tak to sie tu robi.

?
@kolo

a który to był kierownik ?

Fghjkkb
@?

Tak jest

Nie polecam tej organizacji nikomu. Nowi właściciele o firmę nie dbają. (usunięte przez administratora)

Natalia

@nie dla nienawistnej rektoryki a jak Ty osobiście oceniasz pracę w tej firmie? Czy poleciłbyś tę pracę innym forumowiczom?

Nina
@Natalia

Wrogowi bym nie poleciła pracy w tej firmie. Uzasadnień jest już 19 stron więc nie będę strzępiła języka.

obecny pracownik
@Nina

nie no napisz dlaczego ?

Ogarnij sie
@obecny pracownik

Ogarnij sie.To jest idiotyczne

Eneduerikefake

Po co oceniac pracownikow?niezly masz tupet!!sam tam trafiles i byles.Kazdym kieruja inne powody i zyciowe sytuacje.Kazdy ma inna pozycje w tej firmie i odleglosc od "gory". Zalosne analizy nie maja sensu,tylko sie ponizasz.Kazdy kto byl to wie jak jest.Chlopaki sa swietni,a ze sa gdzie sa to ich decyzja.

Obecna
@Eneduerikefake

Tak, nie czepiajmy sie Karola czy Przemka oni wybrali jak wybrali. Co innego AD to jest numer, pierwsza donoszę uprzejmie. A była prezes nadal naucza wg znanych jej metod, wychodzi jak wszyscy wiemy. Zaraz powrót z wakacji i kolejna czystka nadchodzi.

Była juz

A później będzie czuła żal że tak ludzi wkręciła w beznadziejna firmę. MPack to stan umysłu.

Tuhfhhbb

A kogo nowego wkrecila?

Nie dla nienawistnej retoryki

To chore, ze nadal czytasz te wpisy i bardziej chore, ze podburzasz innych. Z jakiego powodu? Zazdrość Cię zjada, ze inni sobie tu radzą, a Ty nie? Czepiasz się innych, bo czujesz się lepiej? Kompleksy???? Taki charakterek, by dowalać innym? Zostaw w spokoju chłopaków, którzy ciężko pracują by utrzymać rodziny. Jak łatwo jest oceniać, napuszczać. Obrzydliwe. Dobrze ze Cię tu nie ma. Od takich ludzi lepiej stronić.

Nie dla nie awistnej retoryki
@Tuhfhhbb

A po co Ci ta wiedza? Wiecie kto te wpisy nakręca? Ludzie którzy tu nie pracują! Wylecieli bo byli beznadziejni. Teraz wypytują, szukają sensacji. To ma być forum dla tych, którzy pracy szukają, a nie dla szukających sensacji. Trzymajcie się Mpackowicze i nie dajcie wkręcić.

czerwony pomidor
@Nie dla nie awistnej retoryki

HEHE 2000 ludzi wyleciało bo beznadziejni?Kolejna tępa dzida karierę rozpoczyna.Chyba ze któremuś z donosicieli na ambicje poszło ,dwóch tylko zostało?A wrzesien juz niedługoooo:)

hahahaahahahahahahahahh
@Nie dla nie awistnej retoryki

beznadziejni???? ty jesteś beznadziejny skoro tak oceniasz ludzi którzy tu pracowali albo po prostu za tępy żeby sie domyśleć co tu się dzieje bo ci pp 3 komplementy na poczatku powiedziała a tobie sie wydaje że góry przenosisz, polecisz jak inni pseudointelektualisto

Na jakie zarobki mozna liczyć w biurze? Jak sie dzis pracuje w tej firmie? Co powiecie o atmosferze wsród ludzi?

Wszystko o czym tu piszecie jest tak dziwne, ze wręcz trudne do uwierzenia. Dlatego wątpliwości, czy to fakty czy tylko hejty grupki tych samych osób? Jakim cudem zatem ta firma działa? A może w realu nie jest tak zle? W końcu ktoś nowy jednak przyszedł ostatnio i to na wysokie stanowisko, chyba by tak bardzo nie ryzykował? Może zarobki są chociaż wysokie? A jak jest między ludźmi?

advisor
@Kandydat

WSZYSTKO co chciałbyś wiedzieć jest w poprzednich postach. Naprawdę. I nie ma sensu spamować. Duzo było takich jak Ty niedowiarków, którzy nie wierzyli, a po tygodniu, dwóch miesiącach zmykali w podskokach. Jak nie masz pracy, to przyjdź. Z cala pewnością będzie to cenne życiowe doświadczenie. Tyle w temacie.

Były już

Daj spokój poszukaj czegoś normalnego.(usunięte przez administratora)

Alodia

dobry pomysł, już widze jak pp ucieka przed kamerą hahahahahah

Widziałem
@Alodia

Kiedyś to może i tak ze 30 lat temu, dziś za stara jest to zrozumiałe że ucieknie.

Natalia

@Ja a jakie są podstawy do mówienia o oszukiwaniu ludzi przez MPACK? Warto podawać uzasadnienie wygłaszanych opinii na temat firmy, tak żeby każdy z użytkowników wiedział czego się tutaj można spodziewać.

No tak
@Natalia

poczytaj wcześniejsze wpisy, to łatwe.

Prawda2

Akurat to prawda o Anecie, bo blisko ma za drzwiami i podsłuchuje. Donosi uprzejmie do doradcy = prezes z tym że prezesowa juz dawno nie jest prezesem a kto inny rządzi.

hahahahahha
@Prawda2

co za bzdura hahahaha a kto niby krasnoludki?????

Prawda.2

Nie masz racji. Życie juz zmusza była prezes do oddania władzy. Brak kasy. Wszyscy wiedza że firma ma kłopoty finansowe. Teraz brakuje na płatności. Zaraz na pensje. To dla tego musi wystawić jelenia na prezesa.

Prawda.2

I jeszcze dla jasności to jeleń przejął firmę a była prezes nie ma nic do powiedzenia formalnie. Dla głupków ciagle rządzi ale jak? Bez upoważnienia? Ludzie kto podpisuje z wami umowy?

Prawda2
@hahahahahha

Hahaha Trudno ogarnąć? Proponuje myślec!

@Prawda.2

Zapytam się z kont wiesz, że brakuje pieniędzy niech pomyślę.... od Żurawskiej która karmi tym tekstem wszystkich od wielu lat. Powiem tak ludzkie gadanie to jedno sprawozdania finansowe to drugie. Była Tubala potem Mpak a teraz Mpak2 następnie będzie Mpak3 o ile Ktoś dotrzyma tych czasów.

@Lax

Nie, od klientów bo ciśniemy o wcześniejsze płatności a nie chcą płacić. Dostawcy nie chcą czekać bo opóźnienia sa za duze. Po za tym nie rozwijamy sprzedaży. Ilu mamy nowych klientów? Starzy zmniejszają zamówienia.

Pa

Nie bedzie bo juz nie rządzi, dawno wydmuszkę zrobiono! Naiwni sie do pracy łapią głównie Avon i juz ich nie ma inpo wakacjach nie bedzie.

Głupoty gadasz, to że wegetuje to nie znaczy że się rozwija. Podwyżki pensji masz? Popatrz na konkurencje. Jak juz planistka poszła do nowej pracy to coś znaczy. Firma bez przyszłości (usunięte przez administratora)

Stefan

Ciekawe jak dalej się to potoczy.

DNO

DNO.GORZEJ BYC NIE MOZE.JEZELI TU TRAFIASZ OZNACZA ZE SPADLES NA DNO

Czy został jeszcze w tej firmie ktoś z dłuższym stażem pracy, powyżej 2 lat?

@Gość

Jest kilka osób ale nie jest ich dużo, szybciej czy później i one odejdą - kwestia czasu. Każdy ma swoje granic które się w tej firmie przekracza a raczej przekracza(usunięte przez administratora)

Aniolek

Co waszą szefowa na to,że wszyscy po kolei odchodzą?

@Aniolek

Ona tego nie widzi, taki stan umysłu można tak to nazwać. Przez tą firmę przewijają się dosłownie setki ludzi i póki ona dowodzi to nic się nie zmieni.

@Lax

I znowu odejście tym razem z działu handlowego. Ciekawe czy klienci wiedzą kto będzie teraz się nimi zajmował. A właściwie to szczęście mają bo jak nikt nie zostanie to sama królowa ich w opiekę weźmie. To jest jedyna osoba w firmie mająca predyspozycje na każde stanowisko.

Dobra planistka. Czytając komentarze wyżej pierwszy raz spotykam się z takim określeniem.Dotychczas były zupełnie inne wpisy. Ludzie sami się gubicie albo oczerniaxie nawzajem Jak w takim środowisku pracować

Caluski

Zawsze jest PIS i PO..każdy widzi sprawę normalności inaczej to typowe dla firm jedni kochają szefa i donoszą drudzy sami by nim zostali i ustawili swoich czy była dobra?..była bo wytrzymał w tej firmie wiele lat a to mistrzostwo świata

Jerry

Nie widzisz przecinka? Tam nie jest napisane "dobra planistka", tylko : "dobra, planistka......" innymi słowy : no "dobra, ....ale czy to aż tak wiele zmieni...." itd. Boże, z takim kojarzeniem to te dyskusje mało maja sensu..

@Jerry

Masz rację,tu chyba chodziło o coś w rodzaju ,,niech będzie "

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ