Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

She

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Jurand

Starej nie ma to i na forum nudno gahahaha

Caro

Może jakieś szczegóły?

dawno temu pracownik

Czytając to forum po długim okresie stwierdzam że nic a nic w tym zakładzie.................. się nie zmieniło, a z wpisów wynika że jest tam jeszcze gorzej, szacunek dla ludzi tam pracujących

@dawno temu pracownik

Szacunek dla ludzi tam pracujących? Chyba odwrotnie. Kto ma do siebie szacunek i coś sobą reprezentuje nie siedzi tam dłużej niż chwilę.

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Pixi

Ludzie z różnych powodów pracują w tej firmie! Zarobki trochę się poprawiły, chociaż to nie jest szczyt marzeń pakowaczek! Przykro czytać takie bzdury! Piszesz "Polki z brudasami". Patologia - co za bzdury. Najwięksi alkoholicy polecieli dawno, a prawie emerytki nie uprawiają seksu z 20-paro latkami - to by było zwyrodnienie. Ci ludzie są pracowici, a jeżeli nie to ich ganiamy. Wątpie, żeby to pisał jakiś czarny, raczej rozżalony biały/biała.

Witam wszystkich na forum. Straszne co tu piszecie. Znalazłam ogłoszenie na Account Managera do waszej firmy. Czy mogę prosić o informację ile się zarabia i jak ogólnie się pracuje na tym stanowisku?

Robol

Rozrasta sie? Hhahaahahahaha Pozyjemy i zobaczymy.

Iuuuuuuu

Jak tam kadra kierownicza?(usunięte przez administratora)

@Iuuuuuuu

Hellooo Iuuuuuuu kadra kierownicza się rozrasta, nowe etaty wyrastają jak grzyby po deszczu... Niedługo biura będą powiększone zamiast hal...(usunięte przez administratora)

Zawodowiec

MPACK to spoko firma, ale dla ludzi którzy chcą pracować. Dobry humor widać na forum więc jest dobrze!!

ola
@Zawodowiec

3000 osób które sie przez nia przewineło nie chciało pracować ?

Pixi

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą nam chwilę wytchnienia, czas do życiowych podsumowań, beztroskie momenty spędzone w gronie najbliższych oraz optymizm na 2018 rok.

Czy aktualniemożna liczyć na zatrudnienie w tej firmie? Mam na myśli produkcję? Operator maszyn? Ile godzin się pracuje w miesiącu i jakiej pensji można oczekiwać? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Wrobel
@Tomek

Tak rotacja jest taka, że możesz wpaść przekonać się gdzie nie chcesz pracowac

@Tomek

a mnie się wydaję, że wina zawsze leży po obu stronach, jeśłi ktoś przychodzi do pracy na pogawędki lub gapienie się w telefon to nic dziwnego że wylatuje. Proste. Rotacji już nie ma, wręcz odwrotnie. zanieś CV i poczekaj na rozmowę a dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki.

Młody

Czy młody i pracowity chłopak znajdzie aktualnie zatrudnienie w tej firmie?

Nowa

Hej wszystkim. Mam pytanie wybieram sie na rozmowe o prace do waszej firmy stanowisko pakowaczka. Widze nie ciekawe wpisy na temat firmy. Mize ktos powiedziec jaka jwst praca u was jakie zaroki jak sie pracuje po 12h? W swieta macie wolne czy jak? Obecnie pracuje i sie zastanawiam czy jest sens pojscia na rozmowę?

@Nowa

na rozmow zawsze warto iść, wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki. Większą część tych wpisów "tworzą" osoby które tu już nie pracuje i pojęcia nie mają co się w firmie dzieje (ewentualnie z plotek co oznacza że nie koniecznie są one wiarygodne :) ) idź i porozmawiaj

Chyba Cię tu dawno nie ma i nie wiem co Cię skłoniło do takiej wypowiedzi,Pani Małgosi już dawno nie ma ,jest nowy zarząd który według mojej oceny radzi sobie bardzo dobrze.Zmiany są które wychodzą na lepsze co widać ,ludzie nie odchodzą.Pakowaczki mają podwyżki tak samo inni pracownicy .Pracuję tu kilka lat i nie radze brać opinii starych pracowników którzy odeszli bądź zostali zwolnieni w ogóle pod uwagę bo to jest po prostu zwykła zawiść .Taka nagonka z Twojej strony niczemu nie służy. - Wszystkie złe opinie piszą byli pracownicy i weźcie to pod uwagę i serdecznie zapraszamy do współpracy w brew takim opiniom

@pracownik

Opisałem, to co było jak pracowałem. I nie sądzę żeby dużo się zmieniło. Zachowanie i podejście ludzi, którzy nadal tam pracują na pewno się nie zmieniło. Skoro niby jest tak fajnie i super, to dlaczego nikt nie chce przyjść do tej firmy? Jeśli ktoś ma pracę i nie chce zmieniać na gorszą, to odradzam tę "wspaniałą" firmę

@pracownik

Krzysiu Kolego zostales kierownikiem i juz wszystko superx. Chyba nie do konca tak jest. Przyjmuje sie nowych i daje im konkretne kwoty a o starych sprawdzonych sie nie dba. Dopiero jak skladaja wypowiedzenie to sa propozycje. Moze czas zmienic taktykę. Wyeliminowac swiete krowy, docenic pracujacych, ale tych naprawdę pracujacych i dopiero chwalic sie ze jest poprawa.

pracownica xxx

od przeszło 3 miesięcy nikt nie odszedł sam i nikt nie został zwolniony, oprócz oczywiście operatora który wyleciał za picie i pakowaczki która odeszła na emeryturę. jesteś więc albo tym operatorem albo ta pakowaczką. jeżeli trudno jest ci się podpisać własnym imieniem bądź nazwiskiem to nie pisz takich głupot. osoby o których piszesz - Maja i Agnieszka są osobami na których można polegać. Znają się na swojej pracy. i mamy wszyscy nadzieję że będzie lepiej w firmie. Pozdrawiam.

Jola

Odrzucacie wszystkich których ktoś pochwali lub oceni pozytywnie. Jak więc tam pracować. Może jest ktoś na kim można polegać. Jak nie na produkcji to chociaż może na górze.Nie wierzę że nie ma tam porządnych ludzi. Przeciez podobno jest juz ok.

Iza
@Jola

Nie wiem, na kim teraz mozna polegac, bo od dawna nie pracuje w tym miejscu. Odeszlam sama. Wtedy bylo pare takich osob. Teraz nie wiem. Powinno byc wiecej. (usunięte przez administratora)

M.M.

Źle nie jest, po prostu zwykła praca. Złotych gór nie obiecywali więc ja zawiedziony nie jestem. Poza tym dobra atmosfera jest, kierownictwo w porządku. Tyle.

He He
@M.M.

Ale propagandą jedzie... :D

@He He

czyli , że co jak ktoś napisze coś pozytywnego to znaczy że podkładka? no ludzie, ogarnijcie się, weźcie się za robotę, a nie tylko narzekacie. jak Wam nie pasuję to nikt Was na siłę nie trzyma, idźcie tam gdzie "myślicie" że będzie Wam lepiej, proste.

bilua

Ja pracuję długo w mpacku i jestem zadowolona, wszystko idzie w dobrym kierunku. Kasa się zgadza, co miesiąc pewna, stała pensja. Jest ok, atmosfera też przyjazna.

Ciekawa
@bilua

Na jaki stanowisku i gdzie konkretnie w firmie pracujesz?

bilua
@Ciekawa

jestem pakowaczką

Iron

A co podobac się komus w tej firmie nie moze??? Ja tam pracowałem jakis czas temu i wiem ile bylo taki obibokow co sie rpacowac nie chcialo ale do narzekania i marudzenia to pierwsi w kolejce. ZENADAAA. Mi tam dobrze bylo, nie narzekalem, pensja pewna co miesiac, stale zatrudnienie, na dana chwile wiecej mi do szczescia nie bylo trzeba.

chcecie powiedzieć że (usunięte przez administratora)nie pracuje już ?

Radosław

Jeżeli któregoś dnia ktoś Wam zarzuci, że Wasza praca nie jest profesjonalna, to pamiętajcie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanica profesjonaliści. Jestem nowym Dyrektorem Zarządzającym w firmie Mpack. Przez ostatnie 15 lat miałem ogromny zaszczyt i szczęście współpracy z fantastycznymi Pracownikami, z którymi budowałem sukces takich firm jak Citibank, Volksbank Leasing, Raiffeisen Leasing oraz PKO Leasing. Przez te 15 lat dorobiłem się trójki dzieci, uzyskałem licencję pilota, a młodzieńczy kaloryfer na brzuchu zastąpił słodki bojler miłości. Przez te ostatnie 15 lat tylko jedna jedyna osoba zrezygnowała ze współpracy ze mną - to była Pani Żurawska. Moje szczęście co do wspaniałych Pracowników jest nadal ze mną w firmie Mpack. Dzięki nim oraz wraz z nimi zamierzam zbudować nie tylko najlepszą firmę w swojej branży ale przede wszystkim najlepszego Pracodawcę w regionie. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego Zespołu. Czekam na Twój telefon. Pozdrawiam Radosław Podkański

Radosław

Obiecuję stosować! Dziękuję i pozdrawiam

Radek

Zostałem tak wychowany, by dzielić ludzi na tych dobrych oraz złych, nie zaś na "białych i ciapate". Jeżeli ma Pani ochotę porozmawiać merytorycznie o warunkach pracy - jestem do Pani dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie i proponuję z wnioskami co do traktowania Pakowaczek poczekać do piątku, bo jak wiadomo piątki w Mpack to całkiem fajne ostatnio bywają:-)

nie wiesz, nie pisz!

byle co zjadłeś, byle co piszesz. A gdzie tu krytyka?? Raczej stwierdzenie że MŻ zrezygnowała, przeszła na zasłużoną emeryturę.

KP

Panie Radku, życzę Panu powodzenia. Pana wpis jest budujący i dający nadzieję, że firma MPack może jeszcze powstać jak Feniks z popiołów. Myślę, że jest dla Was miejsce na rynku, trzeba tylko dobrych ludzi, ciężkiej pracy i wyznaczenia celów, które przełożą się na małe zwycięstwa. Pani Żurawska miała rękę do ludzi (niektórych) jednak jej brak szacunku, chaos jaki wprowadzała, kontrola i nadzór graniczące z absurdem, zmiany decyzji, ograniczanie portfolio produktowego, i wiele innych zmusił ich do rezygnacji (tak było również w moim przypadku). Gratuluję odwagi i życzę sukcesów!

Iwona
@Radosław

Panie radku powodzenia. Tyle że wszyscy w tej firmie widzieli ten sam schemat tyle razy że nikt już nie wierzy. Nie jest Pan pierwsza a wręcz setną osoba która chce zmienić to wysypisko

duch
@Radosław

50% firmy stanowią pracownicy-większości co się znała już tu nie ma 40% maszyny -wyszkoliły znakomitą cześć pracowników konkurencji - teraz bez młotka to nie da rady (usunięte przez administratora)

@Radek

Piątki w Mpacku zawsze był intrygujące - jeden należał do mnie

Krzys

Witam!Mam pytanko,ile na produkcji, ja jako chlopak moglbym zarobic w tej firmie na poczatek?

Zdis
@Krzys

3000 netto jak se wywalczysz bo nie ma chętnych tu do pracy

Spec
@Zdis

Jak przerobisz 200 godz to 3000 wyciągniesz

Krzys
@Zdis

A w święta jak np. Boże narodzenie pracujecie czy wolne jest?

Yyýyyyyy
@Krzys

Nie

Lola

Ja w tej firmie jeszcze pracuje, jak długo to się okaże , najgorsze jest to ze nic się nie zmienia, był bałagan i jest, nie szanują ludzi. (usunięte przez administratora)

@Lola

Co takiego robią,że są tacy sami jak po?

Lola 2
@Lola

Lola skoro pracujesz to przedstaw się, bo nie wiedomo kim jesteś. Zmiany zaszły i to spore, jeśli ktoś siedzi pod miotłą i nie powie o swoich oczekiwaniach no to niech nie liczy na cud!

rozbawiony

no to nie bardzo rozumiem po kiego uja wciąż tam siedzisz skoro tak Ci tam źle. nie no lepiej siedzieć cicho i liczyć że ktoś podejdzie i sam zapyta jakie są Twoje oczekiwania!

James Błont

nie chiałbym miec pracownika, dla którego karą jest patrzenie na kolegów z pracy...od razu czuć, że coś nie teges z taką osobą

CZY PANI PREZES NAPRAWDĘ ODESZŁA????!!!!!! CZY TO TYLKO KOLEJNA ZMYLKA???CZY MPACK WIERZY W TRANSFORMACJE???

Gość 123
@Gość

Następny żenujący sztuczny wpus ????

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ