Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Hbjb

Prawdziwą !!!!!

Zuzia Lalka Nieduża

No serio jak się nawalisz i ci się przyśni

Zuzia Lalka Nieduża

Świetna.Wszyscy są mili i pani szefowa jest fajna.Dużo zarabiamy i modlimy sie w przerwie obiadowej.Wyjeżdżamy razem na wczasy i spotykamy się w święta.Pracują tu całe rodziny i każdy czuje sie bezpiecznie.Niebawem będą budować stołówkę i firmowe przedszkole.Wszyscy sobie pomagają i nie ma plotek.Podwyżka co 3 miesiące.Awans co pół roku.Nie ma to jak w mpacku!!!!!

opn

Jak ma na imię nowa pani kierownik?

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Hyży

Wydaje to GENIALNE stwierdzenie. Może jakieś argumenty? Bo znowu wyczuwam na siłę robienie dobrego RP.

ewa

Jak nie ma ofert od dawna skoro ledwo co nowego handlowca przyjęli z ogłoszenia.Może nie tu szukasz

ciekawa

Skoro dopiero szukasz pracy to skąd wiesz jakie mają certyfikaty ?

xyz

Nie ma nowych ogłoszeń o pracę bo nikt tam nie chce pracować. (usunięte przez administratora) więc jeśli chcesz tam pracować to po prostu tam wal jak w dym, kariera murowana.

Kajak

(usunięte przez administratora)Kto sie szanuje tu nie pracuje

były, obecny albo przyszły pracownik

właściciele, praktyczny i teoretyczny

Do tych z zanikiem szarych komórek

Pozwolę sobie chwilowo zniżyć się do poziomu tutejszych pisarzy bo żal dupę ściska jak się Was czyta. Piszę tu po raz pierwszy i ostatni. Zażalenia o których piszecie to pierdolety bez pokrycia, nie ma tu żadnych konkretów - sfrustrowani mali ludzie wylewają na forum swoje żale, przychodząc na drugi dzień do pracy z przyklejonym uśmiechem lub byli pracownicy próbują dowalić byłemu szefowi . Jak się bardzo nie podoba - można pracę zmienić. Jak nie podoba się mniej niż bardzo można próbować zmienić coś otwarcie. Obrażanie kogoś anonimowo to przejaw tchórzostwa i braku kręgosłupa. Ludzie tu ciężko pracują, wymagania są duże, na pensję trzeba sobie zasłużyć. Ale tragedii nie ma. Prezesowej styl jest ciężki, ale to jej firma i ma prawo robić co chce. Ogłoszeń o pracę jest dużo - jak się nie podoba można skorzystać. Nigdzie nie jest teraz łatwo. Łatwo jest natomiast obrażać. Więc może niech Ci co lubią iść na łatwiznę poszukają łatwiejszej pracy. Dobranoc. Nieh Wam kręgosłup w nocu odrośnie.

Ktosio

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Prace z Karolina wspominam dobrze. Wymaga fakt, meczy tabelkami i jest analityczna fakt. Nie ona jest tu problemem. Ze wytrzymuje z P Prezes podziwiam. Mało moze. Na koncu bedzie jak Małgosia chce. To jej firma. Ogólnie atmosfera w handlowym jest ok i zarobki tez mogą byc dobre.

następna

tak tak oczywiście wyleci zanim zakuma o co biega...kolejna statystka

Tijibcv

Gorzej niz tam nie jest nigdzie.Czytajcie ludzie to forum tu jest sama prAwda

Uygggfgh

O handlowej piszecie a moze co o produkcyjnej nowej?????jakie oceny?

Zgoda

Zgodzę sie z poprzednikiem.Jeden pracownik wykonuje pracę która powinna być podzielona na dwie osoby i nie wazne czy to handlowcy kj czy technologia.

Do Asia

No jest.Startuj.Kwestia ile dasz radę

Menago

To nie kryzys tylko oszczednosci

Biuro

Nic nie mówią.Szkoda pakowaczek i tyle.Co do dalszych zwolnień nie wiadomo.

Nieszczęśliwa. Pakowaczka.

Napiszcie co w biurze muwia o filipinkach i o polskich pakowaczkach.czy bedziemy wszytkie zwolnione?jaka jest przyszlosc?

xyz

tu kwalifikacje się nie liczą i do końca nie są potrzebne, natomiast potrzebne są osoby nie mające ambicji które wykonują bez sprzeciwu wszystkie idiotyczne polecenia właścicielki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ