Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Smuteg

No do mnie doszly sluchy, ze on to wzial w dzierzawe, wiec nie wiem, chyba musi placic cos ...?

Daniel Suchecki

Witam Jesli masz jakies do mnie pytania watpliwosci zapraszam na rozmowe - bezposrednio a nie schowany / a za nickiem w domu przed komputerem. Moge spokojnie porozmawiac Zapraszam Daniel Suchecki

JOE

To ze chce rozmawiac i odpowiedzial na post to akurat jest dla mnie powod do zyskania szacunku a nie odwrotnie. (usunięte przez administratora)

End

A co się ostatnio działo w biurze bo dochodzą słuchy na produkcje że zmiany nadeszły i zgrzyt wśród starych pracowników

Talerz

Nowe informacje. Cały kjpp odchodzi z pracy.

@Talerz

Nie kjpp tylko pp a poza tym nie cały tylko 2 osoby.

@Talerz

Nie kjpp tylko pp a poza tym nie cały tylko 2 osoby.

Hvvjj

Średnia pracy to ok 3 miesięcy. Albo cie wywala albo sam odchodzisz.prezesowa żywi się świeża krwią,która ma zapał

@Hvvjj

Ja tam pracuje już x lat

To nie ja

Naprawdę nie masz się czym chwalić. Na dluzej zostają tam wyłącznie (usunięte przez administratora) które nie mają szans gdzie indziej.

pracowniczka
@To nie ja

sam jesteś miernota. ja też pracuję już bardzo długo , oczywiście ponarzekam i ja od czasu do czasu jak to w naturze człowieka ale uwierz mi że w innych zakładach jest gorzej, czytając forum wszystkich dużych zakładów produkcyjnych nigdzie nie znajdziesz dobrego słowa, wszędzie tylko szykanują. i to tacy właśnie jak ty psuja opinie wszystkich pracodawców.

@pracowniczka

Dokładnie ciebie miałem na myśli Agnieszko.

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Roman

Jak nowy kierownik KJ?

Do września aż z Włoch wróci. Jak co rok

bartek

Jedyna firma produkcyjna na świecie co nie ma technologa

pracowniczka

A cóż ci się w nich nie podoba? Są normalnymi pracownikami i normalnymi ludźmi.

A jak tam nowy kj/kp ?

????

jedyny z którym mogłeś/aś wypić najpewniej.

E

Przeprowadził ? Przecież on sam nie wiedział o co w tym biega. Gdyby nie Radek -niedoszły kJ to by zginął.

Orzel
@E

Radek????hahaha.jeszcze do roboty nie przyszedł a już się ukrecil. Tego już nawet rotacja nazwać nie można. Bo żeby wylecieć albo się zwolnić to trzeba pracę zacząć a tu nawet już do tego nie dohodzi

Mateo
@Orzel

Wielka Szkoda dla firmy ze nie przyjdzie Pan Tomek.To rozsądny menedżer. W końcu ktoś by zrobił porządek w tym bałaganu. A tak to dalej rządzą starzy wyjadacze

goś
@Mateo

A kto tam jest starym wyjadaczem?

Sekretarka tylko która bo ostatnio ruch w sekretar

ex

na czekoladą gorzką i sok pomidorowy wystarczy :)

Kandydatka

Skąd wiesz masz jakieś sprawdzone info. Mam umówiona rozmowę i nie wiem czy pójść. Podobno w biurze fajni ludzie. A nie wiesz jak długo pracują. Czy zgrana ekipa czy każdy sobie.

JOE
@Kandydatka

Reguła jest taka, że im ktos ma dluzszy staż w tej firmie tym bardziej jest beznadziejna osoba. Jest w biurze parę fajnych, ale też jest jedną kompletna tragedia. Gruba beka z krzywymi zebami, wredna totalnie, uważaj na nią. Generalnie zależy tez skąd jesteś. Jeśli ze wsi, to może potraktują Cię jak swoją i nie będą się jakoś szczególnie nakręcac.☺

Turyfikator

Stanowisko magazynier (usunięte przez administratora)zł netto pensja poniżej krytyki wymagania jak by płacili 5 tys zł praca na dworzu brak ubrań roboczych od firmy

aaa
@Turyfikator

pisze się "na dworze"

bbb
@aaa

Zdanie rozpoczyna się z dużej litery

@bbb

Na końcu stawiamy kropkę.

Hyży

I znowu to pytanie czy stwierdzenie? Kolejny komentarz ni z gruszki ni z pietruszki. Też skłaniam się ku tezie nieudolnych działań PR dyrektor sprzedaży. Zaklinam nie róbcie z ludzi (usunięte przez administratora) br /> - za nadgodziny tu nigdy nikt nie dostał złamanego grosza wiem to jak i każdy obecny i były pracownik.

aaa
@Hyży

a właśnie że nadgodziny są płacone raz na cztery miesiące, i co zdziwko????:):):)

Hyży
@aaa

Kurde pracowałem prawie 4 lata i jakoś nie kojarzę takiego faktu. ;)

Byłam tam
@Hyży

może wtedy płacili raz na 4 lata i się Pan nie załapał ;) Ja pamiętam wiecznie ucinanie pensji, płacenie w kawałkach i zawsze po terminie I ciągle poniżanie ludzi żywienie się ich strachem Praca tam to był dla mnie koszmar, dostałam w tyłek jak nigdy W sumie niezła szkoła życia zakończona na szczęście przed utratą zdrowia A prezesowa nadal tonami wsuwa gorzką czekoladę i popija sokiem pomidorowym?

stary
@Byłam tam

Poniżanie i zastraszanie to norma.Ludzie juz to biorą jakby normalka była.Ciapate po polsku nie rozumieją to maja lepiej.Wszystko ciągle nie tak jakby królowa matka chciala.Zalew durnych pomysłów,a zaraz nowe i tak w kółko.Jak bylo tak jest i sie nie zmieni więc albo geba w kubel albo szukać roboty kto ma troche godności

nastepna
@stary

życie zaczyna się po mpacku...

Mirosław

miałem pracowac w tym wiadrze, ale widzę po komentarzach, ze dobrze sie stało, ze tam nie trafiłem.

Tomi

Witam wszystkich!Mam pytanie czy firma szuka pomocnikow lub pracownikow do pracy przy maszynach drukarskich?

Tgdbb
@Tomi

Szuka cały czas bo tu nikt nie chce przyjść do pracy.a jak przyjdzie to o tak go wywala albo sam się zwolni bo psyche nie wytrzyma

Bimbolada

Jest jak w bajce, pieniądze sypią się z nieba wszyscy chodzą uśmiechnięci i uradowani samym faktem przechodzenia do tej firmy ludzi trzeba siłą wyprowadzać z firmy żeby nie siedzieli nadgodzin zamiast wody jest miód i mlek w kranach... A czy przypadkiem jacku już tu nie pracujesz bo przeglądając kilka stron widać że mocno się wypowiadasz więc chyba sam możesz coś więcej powiedzieć o tej wspaniałej krainie szczęśliwość zwanej Mpakiem.

Kika

Nie

@Kika

Dlaczego kłamiesz od kilku miesięcy jest terminowo

Kika

Czy jesteś księgową, że znasz daty kiedy wszyscy ludzie dostają przelewy?

@Kika

To może ty jesteś skoro wiesz ze nie w terminie. Ja mówię o sobie. Zawsze mam na czas. Pracuję wśród was.

szarak

pracuje tam już dosyć długo i co miesiąc wypłata jest terminowo. a nawet wcześniej jeśli 10 wypada w weekend. jeszcze nie zdarzył się choćby jeden dzień opóźnienia. co do premii to jest coś takiego jak premia uznaniowa..i nie zawsze każdy taką premię dostanie. a później wylewa swoje żale na tym forum. w każdej firmie zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony osobnik. bo najlepiej jest siedzieć przy maszynie, zero odpowiedzialności ,tylko narzekać jak to źle i niedobrze..bo tylko pakowaczki tutaj piszą..to oczywiste..prosta sprawa..jak ktoś się stara to zostaje doceniony. tyle w temacie. oczywiście zaraz cała rzesza niezadowolonych bedzie pisała jakie to głupoty opowiadam..ale wiecie co..piszcie sobie. Wolność słowa..

Wredna
@szarak

Jak (usunięte przez administratora) i masz jakieś układy to i nienarzekasz hahaha

fela

Czy ktos wie czy nowej dyrektor produkcjo szukają?

Tak
@fela

Nie

Ty zirytowana czym sie tak bulwrsujesz. Weź sie do roboty to ci beda placic a nie tylko na forum pierdoly piszesz. Ja tam pracuje i mi placą tyle ile zarobie. Od jakiegos czasu to nawet przed terminem.

Jak ci nie pasuje to sobie zmień prace albo przejdź na swoje to zobaczysz czy wzystko będzie do 10. Jak cie kontrahent nie zapłaci to szybko zwiniesz interes i do prezesowej z pidkulonym ogonem wrócisz

Ile wypracujesz razy stawka za godz.

Pisaliście, że dyrektor produkcji straciła pracę, jest ktoś nowy już?

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ