Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

zależy jaki manager, np.Menedżer ds. Content Marketing to musi fotoszopa ogarniać i komunikację internetową w social

Simona

Mistress Simona New Miasto Warszawa / Centrum wyjazdy tylko do hoteli wiek 25 lat waga 45 kg wzrost 158 cm biust 4 znane języki angielski, Cena za 1h 300 zł pół godziny: 250 zł za całą noc: 2000 zł Telefon 798-246-009 Godziny pracy poniedz.-piątek: od 10 do 5 sobota: od 10 do 5 Treść ogłoszenia angielski | polski Jestem młodą lecz z dużym doświadczeniem Mistress. Zapraszam zarówno doświadczonych jak i początkujących uległych na spotkania dominacji w stopniu od soft do hard. Moje wypielęgnowane stópki w bardzo małym rozmiarze 35, czekają na pieszczoty i na pewno zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta fetyszystów. Gwarantuję pełną dyskrecję spotkań oraz to, że osoba na zdjęciach to jestem ja w 100 procentach. Nie odbieram telefonów zastrzeżonych, nie czytam smsów, tym bardziej nie odpisuje na nie.

ewak

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca doradcy ds.kredytów w punkcie usług finansowych w Carrefour. Jakie zarobki? Czy uzależnione od sprzedaży produktów finansowych?

No to chyba wiadomo ze zamiast 20 zł wydasz klientowi 50 zł to odciągają Ci z wypłaty. Nawet jak będziesz miał manko 5 groszy to Ci to odciągną, bo manka się sumują. Co do kas to nie polecam glinek a w galerii poczujesz się jak w domu :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
praca

Mam pytanie,na jakie zarobki mogę liczyć pracując na dziale warzywa-owoce i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Proszę o odpowiedź poinformowane osoby i z góry za nią dziękuję. I czy pracuje się tylko na tym dziale,czy też jeśli jest taka potrzeba to przenoszą na inne?

pączek

Nie polecam fordońskiej, pracownicy z pośrednictwa do układania towarów wożą palety, nie ma elektrycznych wózków, wchodzą na magazyn - po mają taki rozkaz - a jak jest dyrektor na hali to nawet na krok nie wejdą. Totalne dno, łamanie bhp, a jak jest jakiś wypadek to od razu wszyscy nic nie wiedzą, że coś takiego się działo

tępy

Były pracownik-ma rację,tak właśnie wygląda praca na Skarżyńskiego,ten kto posuwa plotki i lirze (usunięte przez administratora) mimo że tępy i głupi,jest górą,a inni są poniżanii i nigdy nie mają racji ,choć ją mają,to jest chore,ale to już wybór procodawcow,jeśli wolą takich g.pracowników

ktoś

jaki przełożony taki dział...

[Z]

Ja jestem ciekaw co tak ciągle szukaja na Glinkach piekarzy co miesiąc co dwa widać ogłoszenie ze poszukuja.

ktoś

na glinkach to tylko kadra pracuje...

byly pracownik

jak pojdziesz tam do pracy, czy na glinki, czy na fordonska czy na skrzynskiego, stracisz duzo energii, czasu, za male pieniadze, niewarto, kierownictwo nie docenia dobrych pracownikow, musisz byc obojetny, malo wiedziec, klapki na oczach, i duzo sily do ciagniecia towaru na paleciaku, czyli glupi i mocny, TO WTEDY UTRZYMASZ SIE DO STAROSCI, AHA NAJWAZNIEJSZE / MUSISZ POSUWAC PLOTKI BO BEZ TEGO ANI RUSZ

klocek

Co im pozostalo ???MILCZA.... nie ma stania po katach jak wczesniej, wciaz musza sie wykazywac , bo jak nie, to do domu bardzo dobrze

pyzik

TO TYLKO POZAZDROŚCIĆ IM !!!!

X

Glinki zamilkły , musi być super w tym syfie

lolek

Co tam nowego słychać na Glinkach???

wandzia

banda niemytych musi isc na odstrzal - czyli biale koszule, nie ma lekko

wandzia_na_lidera

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!! a (usunięte przez administratora) na lidera, albo od razu na seniora managiera

wandzia

cala kadra na glinkach powinna byc wytepiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l

fffck - 2013-04-09 21:43:35 zmieniło się... Ty już tu nie pracujesz :Pdowcipna jak ten szczypior na wiosne

fffck

zmieniło się... Ty już tu nie pracujesz :P

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska