Elana PET

Toruń

Opinie o Elana PET

MR 2014-10-20 19:31:06
Prace w tej firmie wspominam raczej dobrze, natomiast zarobki bardzo słabe, większość osób zarabia ok 1500 zł (pracownicy którzy pracują tam po 20-30 lat) nieliczni mają nieco więcej podkreślam "nieco"zero podwyżek... dlatego po 3 latach pracy byłem zmuszony się zwolnic i szukać gdzie indziej...
on 2015-02-08 21:26:16
tak zgadzam sie ze zarobkami , trzeba tam robic wszystko za te grosze ludzi brak.Warunki słabe a wymagania spore , budynek zawalajacy sie.
WANDAL z R3 2015-12-22 01:15:49
Pracowałem do końca umowy i cieszę się, że już nie musze patrzeć jak ze szmaciła się ta firma. Klienci uciekają. Większość fachowców jest już na emeryturze. Nie widziałem, żeby w coś zainwestowali. Kiedyś produkowali podzespoły maszyn, rozbudowywali linie produkcyjne i modernizowali. Teraz wolą za nadgodziny nie płacić , delegacje 30% oskubać jak na darmozjada przypadło i podesty pod maszyny budować. Jedni stawiają linie a drudzy podesty pod te linie. Dyro produkcji piesio i wazeliniaż prezesowej innymi bogu winnymi się słania. Fałszywa kanalia. Wszyscy AB o tobie już wiedzą I Każdy się dowie. Ślusarz monter za 1900 brutto. nie polecam
koń 2016-04-05 21:42:07
Taka praca jako specjalista ds. sprzedaży jest rzeczywiście dość opłacalna, bo można liczyć na umowy o pracę, a także na niezbędne narzędzia pracy, a to umila zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Elana PET - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elana PET