PBiOT FRONTON Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PBiOT FRONTON Sp. z o.o.

Wieloletni oszukany pracownik! 2013-08-31 20:35
Uwaga, nie daj się zwieść miłemu Dziadkowi na rozmowie rekrutacyjnej, pod podszewką życzliwego staruszka kryje się pazerny, skąpy [usunięte przez moderatora] z czasów PRLu. Wszystko z nim na piśmie bo potem oszukuje na każdym kroku.
byczy 2015-02-23 23:22
masakra z makabra
Marta 2017-03-22 11:38
Co Wy w ogóle wypisujecie za bzdury?? Pracuję w Frontonie siedem lat i nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu, aby oczerniać firmę, która jest bardzo w porządku dla wszystkich swoich pracowników. Szczerze powiedziawszy nie spotkałam się do tej pory ze złymi opiniami...
Burżuj 2017-04-07 21:43
Doskonały deweloper, który "zjadł zęby" na tym co robi....i robi to świetnie, o czym świadczą setki albo i tysiące sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów. www.fronton.pl to bezpieczna i rzetelna firma.
wkrotce byly pracownik 2017-05-18 11:11
Burżuj zapomniales, ze to forum dla pracownikow a nie klientow ;) przejdz sie zatem pietro nizej i zacznij pracowac a nie podlizuj sie gienkowi, bo cham z niego jakich malo.
Zostaw swoją opinię o PBiOT FRONTON Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBiOT FRONTON Sp. z o.o.